Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
04.12.2021, godz. 03:00
Zhangjiakou/Pekin HS-106
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 16.03.2012, Planica K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Bardal Norwegia 1317  
2 Gregor Schlierenzauer Austria 1217 -100
3 Andreas Kofler Austria 1167 -150
4 Daiki Ito Japonia 1116 -201
5 Kamil Stoch Polska 1054 -263
6 Thomas Morgenstern Austria 992 -325
7 Richard Freitag Niemcy 986 -331
8 Severin Freund Niemcy 817 -500
9 Roman Koudelka Czechy 778 -539
10 Robert Kranjec Słowenia 769 -548
11 Simon Ammann Szwajcaria 651 -666
12 Martin Koch Austria 590 -727
13 Taku Takeuchi Japonia 420 -897
14 Peter Prevc Słowenia 400 -917
15 Lukas Hlava Czechy 384 -933
16 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 343 -974
17 Rune Velta Norwegia 310 -1007
18 Anssi Koivuranta Finlandia 277 -1040
19 Piotr Żyła Polska 257 -1060
20 Denis Kornilov Rosja 239 -1078
21 Michael Neumayer Niemcy 234 -1083
22 Andreas Wank Niemcy 216 -1101
23 David Zauner Austria 211 -1106
24 Jakub Janda Czechy 181 -1136
25 Jurij Tepes Słowenia 172 -1145
  Maximilian Mechler Niemcy 172 -1145
27 Anders Fannemel Norwegia 159 -1158
28 Tom Hilde Norwegia 158 -1159
29 Janne Happonen Finlandia 152 -1165
30 Jure Sinkovec Słowenia 150 -1167
31 Jernej Damjan Słowenia 149 -1168
32 Wolfgang Loitzl Austria 136 -1181
33 Sebastian Colloredo Włochy 127 -1190
34 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 122 -1195
35 Maciej Kot Polska 108 -1209
36 Stephan Hocke Niemcy 107 -1210
37 Andreas Stjernen Norwegia 92 -1225
38 Andrea Morassi Włochy 90 -1227
39 Dmitriy Vassiliev Rosja 84 -1233
40 Johan Remen Evensen Norwegia 72 -1245
41 Manuel Fettner Austria 71 -1246
42 Michael Hayboeck Austria 70 -1247
43 Kenneth Gangnes Norwegia 68 -1249
44 Jaka Hvala Słowenia 63 -1254
45 Vladimir Zografski Bułgaria 61 -1256
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 61 -1256
47 Aleksander Zniszczoł Polska 60 -1257
48 Yuta Watase Japonia 58 -1259
49 Matti Hautamäki Finlandia 51 -1266
50 Krzysztof Miętus Polska 49 -1268
51 Noriaki Kasai Japonia 45 -1272
52 Jan Matura Czechy 40 -1277
  Junshiro Kobayashi Japonia 40 -1277
54 Vincent Descombes Sevoie Francja 39 -1278
55 Dejan Judez Słowenia 34 -1283
56 Klemens Murańka Polska 26 -1291
57 Shohei Tochimoto Japonia 23 -1294
58 Marco Grigoli Szwajcaria 22 -1295
59 Olli Muotka Finlandia 21 -1296
60 Anton Kalinitschenko Rosja 20 -1297
61 Nejc Dezman Słowenia 17 -1300
62 Johan Martin Brandt Norwegia 14 -1303
63 Dimitry Ipatov Rosja 13 -1304
64 Nicolas Mayer Francja 11 -1306
65 Martin Schmitt Niemcy 8 -1309
66 Emmanuel Chedal Francja 7 -1310
67 Felix Schoft Niemcy 6 -1311
68 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 5 -1312
69 Sami Niemi Finlandia 4 -1313
70 Martin Cikl Czechy 3 -1314
71 Fumihisa Yumoto Japonia 1 -1316
  Markus Eisenbichler Niemcy 1 -1316
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 6304  
2 Norwegia Norwegia 4116 -2188
3 Niemcy Niemcy 3947 -2357
4 Słowenia Słowenia 3054 -3250
5 Japonia Japonia 2653 -3651
6 Polska Polska 2404 -3900
7 Czechy Czechy 2036 -4268
8 Rosja Rosja 856 -5448
9 Szwajcaria Szwajcaria 673 -5631
10 Finlandia Finlandia 605 -5699
11 Włochy Włochy 217 -6087
12 Bułgaria Bułgaria 61 -6243
13 Francja Francja 57 -6247
14 Kanada Kanada 5 -6299

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
4 grudnia 2021 (sobota)
02:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna K
03:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. K
12:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna M
13:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. M
15:30
P¦ Wisła
seria próbna
16:30
P¦ Wisła
konkurs druż.
17:15
P¦ K Lillehammer
seria próbna
18:15
P¦ K Lillehammer
konkurs ind.
5 grudnia 2021 (niedziela)
06:30
CoC Zhangjiakou
seria próbna M
07:30
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. M
12:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna K
13:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
13:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka,
dzisiaj
18:05
TTV Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:02
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka,
jutro
01:29
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka,
jutro
07:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka,
jutro
18:30
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
1.12.2021
00:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka,
1.12.2021
01:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka,
1.12.2021
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka,
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich