Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
18.03.2012 - Planica (Słowenia) K-185

Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Martin Koch Austria 222.5 242.5
2 Simon Ammann Szwajcaria 212.0 225.6
3 Robert Kranjec Słowenia 204.0 223.8
4 Gregor Schlierenzauer Austria 209.5 217.2
5 Richard Freitag Niemcy 212.0 212.0
6 Severin Freund Niemcy 204.5 210.5
7 Andreas Kofler Austria 200.0 210.1
8 Jurij Tepes Słowenia 203.0 210.0
9 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 213.0 209.2
10 Anders Fannemel Norwegia 204.5 207.0
11 Kamil Stoch Polska 199.0 206.9
12 Thomas Morgenstern Austria 198.5 205.7
13 Lukas Hlava Czechy 202.5 203.4
14 Roman Koudelka Czechy 194.5 200.0
  Wolfgang Loitzl Austria 205.5 200.0
16 Daiki Ito Japonia 188.0 198.5
17 Sebastian Colloredo Włochy 209.0 194.9
18 Jure Sinkovec Słowenia 196.5 194.2
19 Denis Kornilov Rosja 194.0 193.0
20 Andreas Wank Niemcy 182.0 187.7
21 Piotr Żyła Polska 184.5 183.7
22 Taku Takeuchi Japonia 175.5 181.3
23 Anders Bardal Norwegia 177.0 179.3
  Maximilian Mechler Niemcy 192.5 179.3
25 Anssi Koivuranta Finlandia 193.5 178.5
26 David Zauner Austria 184.5 175.4
27 Jakub Janda Czechy 188.5 174.4
28 Jaka Hvala Słowenia 186.5 174.2
29 Michael Neumayer Niemcy 184.0 171.8
30 Rune Velta Norwegia 162.5 163.6
31 Janne Happonen Finlandia 159.5 139.3

« Puchar ¦wiata 2011/2012 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2011/2012

Puchar ¦wiata 2011/2012

Kalendarium
Anders Jacobsen
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich