Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
01.01.2012 - Garmisch-Partenkirchen (Niemcy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Gregor Schlierenzauer Austria 138.0 134.0 274.5
2 Andreas Kofler Austria 130.5 137.5 270.4
3 Daiki Ito Japonia 138.5 141.5 269.6
4 Taku Takeuchi Japonia 130.5 140.0 268.0
  Kamil Stoch Polska 132.0 137.5 268.0
6 Thomas Morgenstern Austria 132.0 136.5 267.9
7 Severin Freund Niemcy 138.5 130.5 262.2
8 Roman Koudelka Czechy 136.0 135.5 262.1
9 Anders Bardal Norwegia 129.0 131.5 256.1
10 Simon Ammann Szwajcaria 136.5 129.5 255.0
11 Rune Velta Norwegia 128.0 132.5 253.5
12 Martin Koch Austria 134.5 131.0 252.4
13 Lukas Hlava Czechy 127.5 135.0 251.8
14 Jure Sinkovec Słowenia 135.0 130.0 251.6
15 Denis Kornilov Rosja 131.5 128.0 247.0
16 Jakub Janda Czechy 130.0 131.5 246.6
17 Michael Neumayer Niemcy 126.5 133.5 246.4
18 Robert Kranjec Słowenia 128.0 130.5 245.7
19 Peter Prevc Słowenia 130.5 126.5 242.2
20 Andreas Wank Niemcy 132.0 127.5 240.3
21 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 125.5 127.5 239.4
22 Jurij Tepes Słowenia 131.5 125.5 237.6
23 Dmitriy Vassiliev Rosja 131.0 124.5 235.8
24 Atle Pedersen Roensen Norwegia 125.5 129.0 234.4
25 Richard Freitag Niemcy 121.0 129.5 233.9
26 Stephan Hocke Niemcy 125.5 128.0 230.8
27 Anssi Koivuranta Finlandia 124.5 125.0 228.6
28 Piotr Żyła Polska 122.5 122.5 214.8
29 Noriaki Kasai Japonia 122.0 126.0 213.0
30 Sebastian Colloredo Włochy 116.5 121.5 211.1
31 Wolfgang Loitzl Austria 123.5   115.0
32 Manuel Fettner Austria 126.5   113.6
33 David Zauner Austria 128.5   111.9
34 Jernej Damjan Słowenia 126.0   111.4
35 Jan Matura Czechy 120.5   109.7
36 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 123.0   108.0
37 Maciej Kot Polska 123.5   107.5
38 Martin Schmitt Niemcy 121.0   104.5
39 Dimitry Ipatov Rosja 117.0   102.1
40 Yuta Watase Japonia 118.5   101.7
41 Vladimir Zografski Bułgaria 114.5   100.1
42 Mitja Meznar Słowenia 118.5   100.0
43 Maximilian Mechler Niemcy 118.5   99.1
44 Matti Hautamäki Finlandia 116.5   98.9
45 Janne Happonen Finlandia 115.5   97.3
46 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 111.0   89.7
47 Nikolay Karpenko Kazachstan 114.5   89.3
48 Aleksander Zniszczoł Polska 113.0   86.6
49 Yevgeniy Levkin Kazachstan 110.5   85.8
50 Junshiro Kobayashi Japonia 127.0   DSQ

« Puchar ¦wiata 2011/2012 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2011/2012

Puchar ¦wiata 2011/2012

Kalendarium
Alexander Hayboeck
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich