TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 08.03.2012, Trondheim K-123
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Bardal Norwegia 1269  
2 Gregor Schlierenzauer Austria 1157 -112
3 Andreas Kofler Austria 1098 -171
4 Daiki Ito Japonia 1016 -253
5 Kamil Stoch Polska 1001 -268
6 Thomas Morgenstern Austria 982 -287
7 Richard Freitag Niemcy 914 -355
8 Roman Koudelka Czechy 758 -511
9 Severin Freund Niemcy 701 -568
10 Robert Kranjec Słowenia 609 -660
11 Simon Ammann Szwajcaria 526 -743
12 Martin Koch Austria 430 -839
13 Taku Takeuchi Japonia 408 -861
14 Peter Prevc Słowenia 400 -869
15 Lukas Hlava Czechy 369 -900
16 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 343 -926
17 Rune Velta Norwegia 290 -979
18 Anssi Koivuranta Finlandia 277 -992
19 Michael Neumayer Niemcy 234 -1035
20 Denis Kornilov Rosja 218 -1051
21 Piotr Żyła Polska 214 -1055
22 David Zauner Austria 205 -1064
23 Andreas Wank Niemcy 198 -1071
24 Maximilian Mechler Niemcy 171 -1098
25 Jakub Janda Czechy 168 -1101
26 Tom Hilde Norwegia 158 -1111
27 Jurij Tepes Słowenia 156 -1113
28 Janne Happonen Finlandia 152 -1117
29 Jure Sinkovec Słowenia 145 -1124
30 Anders Fannemel Norwegia 135 -1134
31 Jernej Damjan Słowenia 133 -1136
32 Wolfgang Loitzl Austria 128 -1141
33 Sebastian Colloredo Włochy 127 -1142
34 Stephan Hocke Niemcy 102 -1167
35 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 96 -1173
36 Andrea Morassi Włochy 85 -1184
37 Dimitry Vassiliev Rosja 81 -1188
38 Johan Remen Evensen Norwegia 72 -1197
  Maciej Kot Polska 72 -1197
40 Manuel Fettner Austria 71 -1198
  Andreas Stjernen Norwegia 71 -1198
42 Kenneth Gangnes Norwegia 68 -1201
43 Michael Hayboeck Austria 64 -1205
44 Atle Pedersen Roensen Norwegia 61 -1208
45 Matti Hautamäki Finlandia 51 -1218
46 Vladimir Zografski Bułgaria 50 -1219
47 Krzysztof Miętus Polska 49 -1220
48 Aleksander Zniszczoł Polska 47 -1222
49 Yuta Watase Japonia 46 -1223
50 Junshiro Kobayashi Japonia 40 -1229
51 Jan Matura Czechy 36 -1233
52 Noriaki Kasai Japonia 34 -1235
  Dejan Judez Słowenia 34 -1235
54 Jaka Hvala Słowenia 31 -1238
55 Vincent Descombes Sevoie Francja 30 -1239
56 Shohei Tochimoto Japonia 23 -1246
57 Marco Grigoli Szwajcaria 22 -1247
58 Olli Muotka Finlandia 21 -1248
59 Anton Kalinitschenko Rosja 20 -1249
60 Johan Martin Brandt Norwegia 14 -1255
61 Dimitry Ipatov Rosja 13 -1256
62 Nicolas Mayer Francja 11 -1258
63 Klemens Murańka Polska 10 -1259
64 Martin Schmitt Niemcy 8 -1261
65 Emmanuel Chedal Francja 7 -1262
66 Felix Schoft Niemcy 6 -1263
67 Sami Niemi Finlandia 4 -1265
68 Martin Cikl Czechy 3 -1266
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 3 -1266
  Nejc Dezman Słowenia 3 -1266
71 Fumihisa Yumoto Japonia 1 -1268
  Markus Eisenbichler Niemcy 1 -1268
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5985  
2 Norwegia Norwegia 3977 -2008
3 Niemcy Niemcy 3735 -2250
4 Słowenia Słowenia 2811 -3174
5 Japonia Japonia 2518 -3467
6 Polska Polska 2243 -3742
7 Czechy Czechy 1984 -4001
8 Rosja Rosja 832 -5153
9 Finlandia Finlandia 605 -5380
10 Szwajcaria Szwajcaria 548 -5437
11 Włochy Włochy 212 -5773
12 Bułgaria Bułgaria 50 -5935
13 Francja Francja 48 -5937
14 Kanada Kanada 3 -5982

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
17:15
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
26 stycznia 2019 (sobota)
07:00
P¦ Sapporo
seria próbna
08:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »