TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
16.12.2018, godz. 09:00
Ruka HS-142
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 05.02.2012, Val di Fiemme K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Kofler Austria 1049  
2 Gregor Schlierenzauer Austria 1046 -3
3 Anders Bardal Norwegia 1017 -32
4 Kamil Stoch Polska 876 -173
5 Thomas Morgenstern Austria 874 -175
6 Richard Freitag Niemcy 765 -284
7 Daiki Ito Japonia 676 -373
8 Severin Freund Niemcy 617 -432
9 Roman Koudelka Czechy 576 -473
10 Robert Kranjec Słowenia 534 -515
11 Simon Ammann Szwajcaria 352 -697
12 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 325 -724
13 Peter Prevc Słowenia 318 -731
14 Taku Takeuchi Japonia 302 -747
15 Martin Koch Austria 274 -775
16 Lukas Hlava Czechy 258 -791
17 Rune Velta Norwegia 230 -819
18 Michael Neumayer Niemcy 222 -827
19 Anssi Koivuranta Finlandia 193 -856
20 Piotr Żyła Polska 180 -869
21 David Zauner Austria 177 -872
22 Maximilian Mechler Niemcy 171 -878
23 Denis Kornilov Rosja 164 -885
24 Jakub Janda Czechy 163 -886
25 Jurij Tepes Słowenia 156 -893
26 Andreas Wank Niemcy 146 -903
27 Janne Happonen Finlandia 142 -907
28 Tom Hilde Norwegia 134 -915
29 Jernej Damjan Słowenia 133 -916
30 Wolfgang Loitzl Austria 128 -921
31 Jure Sinkovec Słowenia 126 -923
32 Sebastian Colloredo Włochy 101 -948
33 Stephan Hocke Niemcy 93 -956
34 Andrea Morassi Włochy 73 -976
35 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 70 -979
  Dimitry Vassiliev Rosja 70 -979
37 Manuel Fettner Austria 68 -981
38 Kenneth Gangnes Norwegia 67 -982
  Johan Remen Evensen Norwegia 67 -982
40 Michael Hayboeck Austria 64 -985
41 Anders Fannemel Norwegia 62 -987
42 Atle Pedersen Roensen Norwegia 61 -988
43 Vladimir Zografski Bułgaria 50 -999
  Matti Hautamäki Finlandia 50 -999
45 Maciej Kot Polska 47 -1002
  Aleksander Zniszczoł Polska 47 -1002
47 Junshiro Kobayashi Japonia 40 -1009
48 Andreas Stjernen Norwegia 39 -1010
49 Jan Matura Czechy 36 -1013
50 Dejan Judez Słowenia 34 -1015
51 Yuta Watase Japonia 33 -1016
52 Krzysztof Miętus Polska 24 -1025
53 Shohei Tochimoto Japonia 22 -1027
54 Anton Kalinitschenko Rosja 20 -1029
55 Noriaki Kasai Japonia 18 -1031
56 Olli Muotka Finlandia 15 -1034
57 Johan Martin Brandt Norwegia 14 -1035
58 Dimitry Ipatov Rosja 13 -1036
59 Nicolas Mayer Francja 11 -1038
60 Martin Schmitt Niemcy 8 -1041
61 Vincent Descombes Sevoie Francja 7 -1042
  Emmanuel Chedal Francja 7 -1042
63 Felix Schoft Niemcy 6 -1043
  Marco Grigoli Szwajcaria 6 -1043
65 Martin Cikl Czechy 3 -1046
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 3 -1046
67 Jaka Hvala Słowenia 2 -1047
68 Markus Eisenbichler Niemcy 1 -1048
  Fumihisa Yumoto Japonia 1 -1048
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4430  
2 Norwegia Norwegia 2536 -1894
3 Niemcy Niemcy 2529 -1901
4 Słowenia Słowenia 1803 -2627
5 Japonia Japonia 1542 -2888
6 Polska Polska 1474 -2956
7 Czechy Czechy 1336 -3094
8 Rosja Rosja 617 -3813
9 Finlandia Finlandia 400 -4030
10 Szwajcaria Szwajcaria 358 -4072
11 Włochy Włochy 174 -4256
12 Bułgaria Bułgaria 50 -4380
13 Francja Francja 25 -4405
14 Kanada Kanada 3 -4427

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
09:45
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
12:45
P¦ Engelberg
kwalifikacje
14:15
P¦ Engelberg
konkurs ind.
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (jedna seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »