TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2006/2007
Period 2
24.11.2006 17:20 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 otw./nocny
25.11.2006 16:15 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 nocny
02.12.2006 16:00 Lillehammer Norwegia HS-134 K-120 nocny
03.12.2006   Lillehammer Norwegia HS-134 K-120
09.12.2006   Harrachov Czechy HS-134 K-125 odwołane
10.12.2006   Harrachov Czechy HS-134 K-125 odwołane
16.12.2006 13:45 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
17.12.2006 13:45 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 3
30.12.2006 15:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS / nocny
01.01.2007 13:45 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-125 K-115 TCS
04.01.2007 13:45 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
07.01.2007 16:30 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS / nocny
Period 4
13.01.2007   Vikersund Norwegia HS-207 K-185 loty
14.01.2007 13:45 Vikersund Norwegia HS-207 K-185 odwołane
20.01.2007 17:00 Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny
21.01.2007   Zakopane Polska HS-134 K-120 odwołane
27.01.2007 13:45 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
28.01.2007 13:45 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
Period 5
03.02.2007 16:15 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
04.02.2007 16:15 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
07.02.2007 16:00 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
10.02.2007 16:30 Willingen Niemcy HS-145 K-130 nocny
11.02.2007   Willingen Niemcy HS-145 K-130 drużynowy
Period 6
10.03.2007 16:15 Lahti Finlandia HS-130 K-116 druż./nocny
11.03.2007 13:45 Lahti Finlandia HS-130 K-116
13.03.2007   Kuopio Finlandia HS-127 K-120 nocny
16.03.2007   Lillehammer Norwegia HS-134 K-120 odwołane
17.03.2007 16:00 Oslo Norwegia HS-128 K-115 nocny
18.03.2007   Oslo Norwegia HS-128 K-115
23.03.2007 15:30 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty
24.03.2007 10:15 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty
25.03.2007 11:15 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty / finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 1453  
2 Anders Jacobsen Norwegia 1319 -134
3 Simon Ammann Szwajcaria 1167 -286
4 Gregor Schlierenzauer Austria 956 -497
5 Andreas Küttel Szwajcaria 804 -649
6 Thomas Morgenstern Austria 756 -697
7 Andreas Kofler Austria 727 -726
8 Janne Ahonen Finlandia 539 -914
9 Matti Hautamäki Finlandia 526 -927
10 Michael Uhrmann Niemcy 524 -929
11 Dimitry Vassiliev Rosja 523 -930
12 Martin Koch Austria 521 -932
13 Wolfgang Loitzl Austria 476 -977
14 Roar Ljoekelsoey Norwegia 474 -979
15 Arttu Lappi Finlandia 466 -987
16 Anders Bardal Norwegia 418 -1035
17 Martin Schmitt Niemcy 355 -1098
18 Martin Höllwarth Austria 284 -1169
19 Denis Kornilov Rosja 282 -1171
20 Tom Hilde Norwegia 281 -1172
21 Dimitry Ipatov Rosja 260 -1193
22 Jakub Janda Czechy 253 -1200
23 Jernej Damjan Słowenia 225 -1228
24 Sigurd Pettersen Norwegia 210 -1243
25 Jörg Ritzerfeld Niemcy 187 -1266
26 Noriaki Kasai Japonia 182 -1271
27 Robert Kranjec Słowenia 179 -1274
28 Harri Olli Finlandia 176 -1277
29 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 174 -1279
30 Kamil Stoch Polska 168 -1285
31 Mario Innauer Austria 161 -1292
32 Antonin Hajek Czechy 160 -1293
33 Andreas Widhölzl Austria 158 -1295
34 Veli-Matti Lindström Finlandia 130 -1323
35 Arthur Pauli Austria 118 -1335
36 Rok Urbanc Słowenia 114 -1339
37 Primoz Pikl Słowenia 110 -1343
38 Andrea Morassi Włochy 97 -1356
39 Roman Koudelka Czechy 87 -1366
40 Tami Kiuru Finlandia 74 -1379
41 Janne Happonen Finlandia 68 -1385
42 Morten Solem Norwegia 63 -1390
43 Balthasar Schneider Austria 59 -1394
44 David Lazzaroni Francja 56 -1397
45 Henning Stensrud Norwegia 55 -1398
  Radik Zhaparov Kazachstan 55 -1398
47 Christian Ulmer Niemcy 54 -1399
48 Manuel Fettner Austria 48 -1405
49 Sebastian Colloredo Włochy 47 -1406
50 Michael Neumayer Niemcy 45 -1408
51 Guido Landert Szwajcaria 43 -1410
52 Takanobu Okabe Japonia 42 -1411
53 Ilja Rosliakov Rosja 41 -1412
54 Lauri Hakola Finlandia 35 -1418
55 Jussi Hautamäki Finlandia 34 -1419
  Piotr Żyła Polska 34 -1419
57 Jan Matura Czechy 33 -1420
58 Kalle Keituri Finlandia 29 -1424
59 Michael Möllinger Szwajcaria 28 -1425
60 Daiki Ito Japonia 26 -1427
  Stefan Hula Polska 26 -1427
  Vincent Descombes Sevoie Francja 26 -1427
63 Rok Benkovic Słowenia 21 -1432
  Andreas Aren Szwecja 21 -1432
65 Stephan Hocke Niemcy 16 -1437
  Taku Takeuchi Japonia 16 -1437
  Jan Mazoch Czechy 16 -1437
68 Roland Mueller Austria 15 -1438
69 Georg Späth Niemcy 14 -1439
70 Emmanuel Chedal Francja 13 -1440
71 Nikolay Karpenko Kazachstan 12 -1441
72 Seou Choi Korea Pd. 11 -1442
  Kevin Horlacher Niemcy 11 -1442
74 Stefan Read Kanada 10 -1443
  Heung Chul Choi Korea Pd. 10 -1443
76 Lars Bystoel Norwegia 9 -1444
77 Peter Zonta Słowenia 7 -1446
  Stefan Thurnbichler Austria 7 -1446
  Petr Chaadaev Białoru¶ 7 -1446
  Jon Aaraas Norwegia 7 -1446
81 Primoz Peterka Słowenia 6 -1447
82 Jure Sinkovec Słowenia 5 -1448
  Kenshiro Ito Japonia 5 -1448
  Lukas Hlava Czechy 5 -1448
85 Isak Grimholm Szwecja 4 -1449
  Robert Mateja Polska 4 -1449
87 Andreas Wank Niemcy 3 -1450
88 Pascal Bodmer Niemcy 2 -1451
  Florian Liegl Austria 2 -1451
90 Jens Salumäe Estonia 1 -1452
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5088  
2 Norwegia Norwegia 3710 -1378
3 Szwajcaria Szwajcaria 2442 -2646
4 Finlandia Finlandia 2427 -2661
5 Polska Polska 1785 -3303
6 Niemcy Niemcy 1711 -3377
7 Rosja Rosja 1456 -3632
8 Czechy Czechy 754 -4334
9 Słowenia Słowenia 717 -4371
10 Japonia Japonia 271 -4817
11 Kazachstan Kazachstan 217 -4871
12 Włochy Włochy 144 -4944
13 Francja Francja 95 -4993
14 Szwecja Szwecja 25 -5063
15 Korea Pd. Korea Pd. 21 -5067
16 Kanada Kanada 10 -5078
17 Białoru¶ Białoru¶ 7 -5081
18 Estonia Estonia 1 -5087
Wyniki konkursów
24.11.2006 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Arttu Lappi (Finlandia)
02.12.2006 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
03.12.2006 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
16.12.2006 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
17.12.2006 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
30.12.2006 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
01.01.2007 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-115
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
04.01.2007 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
07.01.2007 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
13.01.2007 Vikersund Norwegia K-185
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
20.01.2007 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Rok Urbanc (Słowenia)
27.01.2007 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
28.01.2007 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Michael Uhrmann (Niemcy)
03.02.2007 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
04.02.2007 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
07.02.2007 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
10.02.2007 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
11.02.2007 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzcy: Austria
10.03.2007 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzcy: Austria
11.03.2007 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
13.03.2007 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
17.03.2007 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
18.03.2007 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
23.03.2007 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
24.03.2007 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
25.03.2007 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »