TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 07.01.2007, Bischofshofen K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Jacobsen Norwegia 621  
2 Gregor Schlierenzauer Austria 584 -37
3 Simon Ammann Szwajcaria 538 -83
4 Andreas Küttel Szwajcaria 458 -163
5 Adam Małysz Polska 330 -291
  Arttu Lappi Finlandia 330 -291
7 Thomas Morgenstern Austria 328 -293
8 Janne Ahonen Finlandia 224 -397
9 Matti Hautamäki Finlandia 207 -414
10 Dimitry Vassiliev Rosja 194 -427
11 Wolfgang Loitzl Austria 189 -432
12 Martin Koch Austria 177 -444
13 Martin Höllwarth Austria 167 -454
14 Andreas Kofler Austria 166 -455
15 Michael Uhrmann Niemcy 159 -462
16 Martin Schmitt Niemcy 154 -467
17 Jakub Janda Czechy 132 -489
18 Veli-Matti Lindström Finlandia 93 -528
19 Jörg Ritzerfeld Niemcy 92 -529
20 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 84 -537
21 Anders Bardal Norwegia 83 -538
22 Denis Kornilov Rosja 78 -543
23 Noriaki Kasai Japonia 63 -558
24 Kamil Stoch Polska 62 -559
25 Roar Ljoekelsoey Norwegia 52 -569
26 Manuel Fettner Austria 48 -573
27 Sebastian Colloredo Włochy 47 -574
  Jernej Damjan Słowenia 47 -574
29 Michael Neumayer Niemcy 45 -576
30 Primoz Pikl Słowenia 44 -577
31 Guido Landert Szwajcaria 43 -578
  Robert Kranjec Słowenia 43 -578
33 Arthur Pauli Austria 40 -581
34 Tom Hilde Norwegia 38 -583
35 Christian Ulmer Niemcy 35 -586
36 Andreas Widhölzl Austria 33 -588
  Dimitry Ipatov Rosja 33 -588
38 Mario Innauer Austria 31 -590
39 Kalle Keituri Finlandia 29 -592
40 Harri Olli Finlandia 27 -594
41 Vincent Descombes Sevoie Francja 26 -595
  Lauri Hakola Finlandia 26 -595
43 Henning Stensrud Norwegia 25 -596
44 Stefan Hula Polska 24 -597
45 Rok Benkovic Słowenia 21 -600
  Andreas Aren Szwecja 21 -600
  Janne Happonen Finlandia 21 -600
48 Sigurd Pettersen Norwegia 20 -601
49 Roman Koudelka Czechy 18 -603
50 Morten Solem Norwegia 16 -605
  Tami Kiuru Finlandia 16 -605
52 Georg Späth Niemcy 14 -607
  Balthasar Schneider Austria 14 -607
54 Nikolay Karpenko Kazachstan 12 -609
55 Jan Matura Czechy 9 -612
56 Taku Takeuchi Japonia 8 -613
  Ilja Rosliakov Rosja 8 -613
58 Stefan Thurnbichler Austria 7 -614
  David Lazzaroni Francja 7 -614
60 Kenshiro Ito Japonia 5 -616
  Seou Choi Korea Pd. 5 -616
  Takanobu Okabe Japonia 5 -616
  Primoz Peterka Słowenia 5 -616
64 Michael Möllinger Szwajcaria 4 -617
65 Lars Bystoel Norwegia 3 -618
66 Florian Liegl Austria 2 -619
67 Jens Salumäe Estonia 1 -620
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1786  
2 Szwajcaria Szwajcaria 1043 -743
3 Finlandia Finlandia 973 -813
4 Norwegia Norwegia 942 -844
5 Niemcy Niemcy 499 -1287
6 Polska Polska 416 -1370
7 Rosja Rosja 313 -1473
8 Słowenia Słowenia 160 -1626
9 Czechy Czechy 159 -1627
10 Japonia Japonia 81 -1705
11 Włochy Włochy 47 -1739
12 Francja Francja 33 -1753
13 Szwecja Szwecja 21 -1765
14 Kazachstan Kazachstan 12 -1774
15 Korea Pd. Korea Pd. 5 -1781
16 Estonia Estonia 1 -1785

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »