Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 23.03.2007, Planica K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 1253  
2 Anders Jacobsen Norwegia 1207 -46
3 Simon Ammann Szwajcaria 1055 -198
4 Gregor Schlierenzauer Austria 956 -297
5 Andreas Küttel Szwajcaria 777 -476
6 Thomas Morgenstern Austria 689 -564
7 Andreas Kofler Austria 662 -591
8 Michael Uhrmann Niemcy 524 -729
9 Dmitriy Vassiliev Rosja 512 -741
10 Janne Ahonen Finlandia 496 -757
11 Matti Hautamäki Finlandia 466 -787
12 Wolfgang Loitzl Austria 461 -792
13 Arttu Lappi Finlandia 460 -793
14 Martin Koch Austria 401 -852
15 Roar Ljoekelsoey Norwegia 398 -855
16 Anders Bardal Norwegia 360 -893
17 Martin Schmitt Niemcy 334 -919
18 Martin Höllwarth Austria 284 -969
19 Jakub Janda Czechy 253 -1000
20 Denis Kornilov Rosja 251 -1002
21 Dimitry Ipatov Rosja 249 -1004
22 Tom Hilde Norwegia 242 -1011
23 Jörg Ritzerfeld Niemcy 182 -1071
24 Jernej Damjan Słowenia 179 -1074
25 Noriaki Kasai Japonia 172 -1081
26 Mario Innauer Austria 161 -1092
27 Sigurd Pettersen Norwegia 151 -1102
28 Andreas Widhölzl Austria 148 -1105
29 Kamil Stoch Polska 144 -1109
30 Robert Kranjec Słowenia 135 -1118
31 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 134 -1119
  Antonin Hajek Czechy 134 -1119
33 Veli-Matti Lindström Finlandia 129 -1124
34 Harri Olli Finlandia 127 -1126
35 Arthur Pauli Austria 116 -1137
36 Rok Urbanc Słowenia 114 -1139
37 Andrea Morassi Włochy 90 -1163
38 Roman Koudelka Czechy 87 -1166
39 Primoz Pikl Słowenia 82 -1171
40 Tami Kiuru Finlandia 74 -1179
41 Janne Happonen Finlandia 68 -1185
42 Morten Solem Norwegia 63 -1190
43 Balthasar Schneider Austria 59 -1194
44 Radik Zhaparov Kazachstan 55 -1198
  Henning Stensrud Norwegia 55 -1198
46 Christian Ulmer Niemcy 54 -1199
47 David Lazzaroni Francja 51 -1202
48 Manuel Fettner Austria 48 -1205
49 Sebastian Colloredo Włochy 47 -1206
50 Michael Neumayer Niemcy 45 -1208
51 Guido Landert Szwajcaria 43 -1210
52 Takanobu Okabe Japonia 42 -1211
53 Ilja Rosliakov Rosja 41 -1212
54 Lauri Hakola Finlandia 35 -1218
55 Piotr Żyła Polska 34 -1219
  Jussi Hautamäki Finlandia 34 -1219
57 Jan Matura Czechy 33 -1220
58 Kalle Keituri Finlandia 29 -1224
59 Michael Möllinger Szwajcaria 28 -1225
60 Daiki Ito Japonia 26 -1227
  Stefan Hula Polska 26 -1227
  Vincent Descombes Sevoie Francja 26 -1227
63 Andreas Aren Szwecja 21 -1232
  Rok Benkovic Słowenia 21 -1232
65 Stephan Hocke Niemcy 16 -1237
  Jan Mazoch Czechy 16 -1237
  Taku Takeuchi Japonia 16 -1237
68 Roland Mueller Austria 15 -1238
69 Georg Späth Niemcy 14 -1239
70 Emmanuel Chedal Francja 13 -1240
71 Nikolay Karpenko Kazachstan 12 -1241
72 Seou Choi Korea Pd. 11 -1242
  Kevin Horlacher Niemcy 11 -1242
74 Stefan Read Kanada 10 -1243
  Heung Chul Choi Korea Pd. 10 -1243
76 Lars Bystoel Norwegia 9 -1244
77 Petr Chaadaev Białoru¶ 7 -1246
  Jon Aaraas Norwegia 7 -1246
  Peter Zonta Słowenia 7 -1246
  Stefan Thurnbichler Austria 7 -1246
81 Kenshiro Ito Japonia 5 -1248
  Lukas Hlava Czechy 5 -1248
  Primoz Peterka Słowenia 5 -1248
84 Isak Grimholm Szwecja 4 -1249
85 Jure Sinkovec Słowenia 3 -1250
  Andreas Wank Niemcy 3 -1250
87 Florian Liegl Austria 2 -1251
  Pascal Bodmer Niemcy 2 -1251
89 Jens Salumäe Estonia 1 -1252
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4809  
2 Norwegia Norwegia 3326 -1483
3 Szwajcaria Szwajcaria 2303 -2506
4 Finlandia Finlandia 2268 -2541
5 Niemcy Niemcy 1685 -3124
6 Polska Polska 1557 -3252
7 Rosja Rosja 1403 -3406
8 Czechy Czechy 728 -4081
9 Słowenia Słowenia 596 -4213
10 Japonia Japonia 261 -4548
11 Kazachstan Kazachstan 217 -4592
12 Włochy Włochy 137 -4672
13 Francja Francja 90 -4719
14 Szwecja Szwecja 25 -4784
15 Korea Pd. Korea Pd. 21 -4788
16 Kanada Kanada 10 -4799
17 Białoru¶ Białoru¶ 7 -4802
18 Estonia Estonia 1 -4808

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Adrian Schuler
Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich