Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 03.02.2007, Titisee-Neustadt K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Jacobsen Norwegia 937  
2 Gregor Schlierenzauer Austria 721 -216
3 Adam Małysz Polska 657 -280
4 Simon Ammann Szwajcaria 636 -301
5 Andreas Küttel Szwajcaria 591 -346
6 Thomas Morgenstern Austria 570 -367
7 Arttu Lappi Finlandia 452 -485
8 Michael Uhrmann Niemcy 370 -567
9 Janne Ahonen Finlandia 344 -593
10 Matti Hautamäki Finlandia 342 -595
  Dmitriy Vassiliev Rosja 342 -595
12 Andreas Kofler Austria 314 -623
13 Martin Koch Austria 245 -692
14 Wolfgang Loitzl Austria 235 -702
15 Martin Schmitt Niemcy 205 -732
16 Martin Höllwarth Austria 201 -736
17 Roar Ljoekelsoey Norwegia 183 -754
18 Jakub Janda Czechy 162 -775
19 Jörg Ritzerfeld Niemcy 154 -783
20 Anders Bardal Norwegia 145 -792
21 Tom Hilde Norwegia 137 -800
22 Veli-Matti Lindström Finlandia 120 -817
23 Rok Urbanc Słowenia 114 -823
24 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 112 -825
25 Denis Kornilov Rosja 108 -829
26 Harri Olli Finlandia 103 -834
27 Mario Innauer Austria 96 -841
28 Kamil Stoch Polska 82 -855
29 Dimitry Ipatov Rosja 80 -857
30 Andreas Widhölzl Austria 78 -859
31 Robert Kranjec Słowenia 77 -860
32 Noriaki Kasai Japonia 63 -874
33 Andrea Morassi Włochy 62 -875
34 Arthur Pauli Austria 58 -879
35 Morten Solem Norwegia 56 -881
36 Manuel Fettner Austria 48 -889
  Janne Happonen Finlandia 48 -889
38 Sebastian Colloredo Włochy 47 -890
  Jernej Damjan Słowenia 47 -890
40 Michael Neumayer Niemcy 45 -892
41 Primoz Pikl Słowenia 44 -893
42 Guido Landert Szwajcaria 43 -894
43 Roman Koudelka Czechy 40 -897
44 Antonin Hajek Czechy 38 -899
45 Christian Ulmer Niemcy 36 -901
46 Jan Matura Czechy 33 -904
47 Sigurd Pettersen Norwegia 31 -906
48 Balthasar Schneider Austria 29 -908
  Kalle Keituri Finlandia 29 -908
50 Michael Möllinger Szwajcaria 27 -910
51 Stefan Hula Polska 26 -911
  Lauri Hakola Finlandia 26 -911
  Vincent Descombes Sevoie Francja 26 -911
54 Henning Stensrud Norwegia 25 -912
  Ilja Rosliakov Rosja 25 -912
  Tami Kiuru Finlandia 25 -912
57 Andreas Aren Szwecja 21 -916
  Rok Benkovic Słowenia 21 -916
59 Jan Mazoch Czechy 16 -921
60 Georg Späth Niemcy 14 -923
61 Stephan Hocke Niemcy 13 -924
62 Daiki Ito Japonia 12 -925
  Nikolay Karpenko Kazachstan 12 -925
64 Takanobu Okabe Japonia 9 -928
65 Taku Takeuchi Japonia 8 -929
  Jussi Hautamäki Finlandia 8 -929
67 David Lazzaroni Francja 7 -930
  Peter Zonta Słowenia 7 -930
  Stefan Thurnbichler Austria 7 -930
70 Lars Bystoel Norwegia 6 -931
71 Kenshiro Ito Japonia 5 -932
  Seou Choi Korea Pd. 5 -932
  Jon Aaraas Norwegia 5 -932
  Primoz Peterka Słowenia 5 -932
75 Lukas Hlava Czechy 4 -933
76 Andreas Wank Niemcy 3 -934
77 Florian Liegl Austria 2 -935
78 Kevin Horlacher Niemcy 1 -936
  Radik Zhaparov Kazachstan 1 -936
  Jens Salumäe Estonia 1 -936
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2604  
2 Norwegia Norwegia 1637 -967
3 Finlandia Finlandia 1497 -1107
4 Szwajcaria Szwajcaria 1297 -1307
5 Niemcy Niemcy 841 -1763
6 Polska Polska 765 -1839
7 Rosja Rosja 555 -2049
8 Słowenia Słowenia 315 -2289
9 Czechy Czechy 293 -2311
10 Włochy Włochy 109 -2495
11 Japonia Japonia 97 -2507
12 Francja Francja 33 -2571
13 Szwecja Szwecja 21 -2583
14 Kazachstan Kazachstan 13 -2591
15 Korea Pd. Korea Pd. 5 -2599
16 Estonia Estonia 1 -2603

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Adrian Schuler
Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich