Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 20.01.2007, Zakopane K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Jacobsen Norwegia 757  
2 Gregor Schlierenzauer Austria 613 -144
3 Simon Ammann Szwajcaria 562 -195
4 Andreas Küttel Szwajcaria 478 -279
5 Thomas Morgenstern Austria 434 -323
6 Adam Małysz Polska 407 -350
7 Arttu Lappi Finlandia 384 -373
8 Matti Hautamäki Finlandia 327 -430
9 Janne Ahonen Finlandia 280 -477
10 Dimitry Vassiliev Rosja 212 -545
11 Martin Koch Austria 203 -554
12 Wolfgang Loitzl Austria 199 -558
13 Martin Schmitt Niemcy 194 -563
14 Michael Uhrmann Niemcy 188 -569
15 Andreas Kofler Austria 174 -583
16 Martin Höllwarth Austria 167 -590
17 Jakub Janda Czechy 141 -616
18 Roar Ljoekelsoey Norwegia 132 -625
19 Jörg Ritzerfeld Niemcy 127 -630
20 Rok Urbanc Słowenia 114 -643
21 Anders Bardal Norwegia 112 -645
22 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 106 -651
23 Veli-Matti Lindström Finlandia 104 -653
24 Tom Hilde Norwegia 98 -659
25 Denis Kornilov Rosja 78 -679
26 Robert Kranjec Słowenia 77 -680
27 Andreas Widhölzl Austria 73 -684
  Harri Olli Finlandia 73 -684
29 Kamil Stoch Polska 68 -689
30 Noriaki Kasai Japonia 63 -694
31 Arthur Pauli Austria 58 -699
32 Mario Innauer Austria 51 -706
33 Morten Solem Norwegia 48 -709
  Manuel Fettner Austria 48 -709
35 Jernej Damjan Słowenia 47 -710
  Sebastian Colloredo Włochy 47 -710
37 Michael Neumayer Niemcy 45 -712
38 Primoz Pikl Słowenia 44 -713
39 Guido Landert Szwajcaria 43 -714
40 Dimitry Ipatov Rosja 42 -715
41 Christian Ulmer Niemcy 35 -722
42 Jan Matura Czechy 30 -727
43 Kalle Keituri Finlandia 29 -728
  Balthasar Schneider Austria 29 -728
45 Lauri Hakola Finlandia 26 -731
  Vincent Descombes Sevoie Francja 26 -731
  Stefan Hula Polska 26 -731
48 Tami Kiuru Finlandia 25 -732
  Henning Stensrud Norwegia 25 -732
50 Rok Benkovic Słowenia 21 -736
  Andreas Aren Szwecja 21 -736
  Janne Happonen Finlandia 21 -736
53 Sigurd Pettersen Norwegia 20 -737
54 Michael Möllinger Szwajcaria 19 -738
55 Roman Koudelka Czechy 18 -739
56 Ilja Rosliakov Rosja 16 -741
  Jan Mazoch Czechy 16 -741
58 Georg Späth Niemcy 14 -743
59 Stephan Hocke Niemcy 13 -744
60 Nikolay Karpenko Kazachstan 12 -745
  Antonin Hajek Czechy 12 -745
62 Taku Takeuchi Japonia 8 -749
63 Stefan Thurnbichler Austria 7 -750
  David Lazzaroni Francja 7 -750
65 Lars Bystoel Norwegia 6 -751
66 Takanobu Okabe Japonia 5 -752
  Primoz Peterka Słowenia 5 -752
  Kenshiro Ito Japonia 5 -752
  Seou Choi Korea Pd. 5 -752
70 Lukas Hlava Czechy 4 -753
71 Florian Liegl Austria 2 -755
72 Jens Salumäe Estonia 1 -756
  Radik Zhaparov Kazachstan 1 -756
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2058  
2 Norwegia Norwegia 1304 -754
3 Finlandia Finlandia 1269 -789
4 Szwajcaria Szwajcaria 1102 -956
5 Niemcy Niemcy 616 -1442
6 Polska Polska 501 -1557
7 Rosja Rosja 348 -1710
8 Słowenia Słowenia 308 -1750
9 Czechy Czechy 221 -1837
10 Japonia Japonia 81 -1977
11 Włochy Włochy 47 -2011
12 Francja Francja 33 -2025
13 Szwecja Szwecja 21 -2037
14 Kazachstan Kazachstan 13 -2045
15 Korea Pd. Korea Pd. 5 -2053
16 Estonia Estonia 1 -2057

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich