Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 24.03.2007, Planica K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 1353  
2 Anders Jacobsen Norwegia 1287 -66
3 Simon Ammann Szwajcaria 1087 -266
4 Gregor Schlierenzauer Austria 956 -397
5 Andreas Küttel Szwajcaria 795 -558
6 Thomas Morgenstern Austria 711 -642
7 Andreas Kofler Austria 707 -646
8 Janne Ahonen Finlandia 525 -828
9 Michael Uhrmann Niemcy 524 -829
10 Dmitriy Vassiliev Rosja 520 -833
11 Matti Hautamäki Finlandia 486 -867
12 Wolfgang Loitzl Austria 472 -881
13 Arttu Lappi Finlandia 466 -887
14 Martin Koch Austria 461 -892
15 Roar Ljoekelsoey Norwegia 448 -905
16 Anders Bardal Norwegia 400 -953
17 Martin Schmitt Niemcy 349 -1004
18 Martin Höllwarth Austria 284 -1069
19 Denis Kornilov Rosja 267 -1086
20 Jakub Janda Czechy 253 -1100
21 Tom Hilde Norwegia 252 -1101
22 Dimitry Ipatov Rosja 249 -1104
23 Jernej Damjan Słowenia 203 -1150
24 Jörg Ritzerfeld Niemcy 182 -1171
25 Noriaki Kasai Japonia 175 -1178
26 Robert Kranjec Słowenia 171 -1182
27 Mario Innauer Austria 161 -1192
28 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 160 -1193
  Sigurd Pettersen Norwegia 160 -1193
30 Andreas Widhölzl Austria 148 -1205
  Antonin Hajek Czechy 148 -1205
32 Kamil Stoch Polska 144 -1209
33 Harri Olli Finlandia 140 -1213
34 Veli-Matti Lindström Finlandia 129 -1224
35 Arthur Pauli Austria 116 -1237
36 Rok Urbanc Słowenia 114 -1239
37 Andrea Morassi Włochy 97 -1256
38 Primoz Pikl Słowenia 94 -1259
39 Roman Koudelka Czechy 87 -1266
40 Tami Kiuru Finlandia 74 -1279
41 Janne Happonen Finlandia 68 -1285
42 Morten Solem Norwegia 63 -1290
43 Balthasar Schneider Austria 59 -1294
44 David Lazzaroni Francja 56 -1297
45 Radik Zhaparov Kazachstan 55 -1298
  Henning Stensrud Norwegia 55 -1298
47 Christian Ulmer Niemcy 54 -1299
48 Manuel Fettner Austria 48 -1305
49 Sebastian Colloredo Włochy 47 -1306
50 Michael Neumayer Niemcy 45 -1308
51 Guido Landert Szwajcaria 43 -1310
52 Takanobu Okabe Japonia 42 -1311
53 Ilja Rosliakov Rosja 41 -1312
54 Lauri Hakola Finlandia 35 -1318
55 Piotr Żyła Polska 34 -1319
  Jussi Hautamäki Finlandia 34 -1319
57 Jan Matura Czechy 33 -1320
58 Kalle Keituri Finlandia 29 -1324
59 Michael Möllinger Szwajcaria 28 -1325
60 Daiki Ito Japonia 26 -1327
  Stefan Hula Polska 26 -1327
  Vincent Descombes Sevoie Francja 26 -1327
63 Andreas Aren Szwecja 21 -1332
  Rok Benkovic Słowenia 21 -1332
65 Stephan Hocke Niemcy 16 -1337
  Jan Mazoch Czechy 16 -1337
  Taku Takeuchi Japonia 16 -1337
68 Roland Mueller Austria 15 -1338
69 Georg Späth Niemcy 14 -1339
70 Emmanuel Chedal Francja 13 -1340
71 Nikolay Karpenko Kazachstan 12 -1341
72 Seou Choi Korea Pd. 11 -1342
  Kevin Horlacher Niemcy 11 -1342
74 Stefan Read Kanada 10 -1343
  Heung Chul Choi Korea Pd. 10 -1343
76 Lars Bystoel Norwegia 9 -1344
77 Petr Chaadaev Białoru¶ 7 -1346
  Jon Aaraas Norwegia 7 -1346
  Peter Zonta Słowenia 7 -1346
  Stefan Thurnbichler Austria 7 -1346
81 Primoz Peterka Słowenia 6 -1347
82 Jure Sinkovec Słowenia 5 -1348
  Kenshiro Ito Japonia 5 -1348
  Lukas Hlava Czechy 5 -1348
85 Robert Mateja Polska 4 -1349
  Isak Grimholm Szwecja 4 -1349
87 Andreas Wank Niemcy 3 -1350
88 Florian Liegl Austria 2 -1351
  Pascal Bodmer Niemcy 2 -1351
90 Jens Salumäe Estonia 1 -1352
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4947  
2 Norwegia Norwegia 3541 -1406
3 Szwajcaria Szwajcaria 2353 -2594
4 Finlandia Finlandia 2336 -2611
5 Niemcy Niemcy 1700 -3247
6 Polska Polska 1661 -3286
7 Rosja Rosja 1427 -3520
8 Czechy Czechy 742 -4205
9 Słowenia Słowenia 671 -4276
10 Japonia Japonia 264 -4683
11 Kazachstan Kazachstan 217 -4730
12 Włochy Włochy 144 -4803
13 Francja Francja 95 -4852
14 Szwecja Szwecja 25 -4922
15 Korea Pd. Korea Pd. 21 -4926
16 Kanada Kanada 10 -4937
17 Białoru¶ Białoru¶ 7 -4940
18 Estonia Estonia 1 -4946

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Adrian Schuler
Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich