Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 07.02.2007, Klingenthal K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Jacobsen Norwegia 987  
2 Gregor Schlierenzauer Austria 901 -86
3 Adam Małysz Polska 817 -170
4 Simon Ammann Szwajcaria 756 -231
5 Andreas Küttel Szwajcaria 617 -370
6 Thomas Morgenstern Austria 570 -417
7 Arttu Lappi Finlandia 452 -535
8 Michael Uhrmann Niemcy 444 -543
9 Dmitriy Vassiliev Rosja 438 -549
10 Andreas Kofler Austria 400 -587
11 Janne Ahonen Finlandia 344 -643
12 Matti Hautamäki Finlandia 342 -645
13 Wolfgang Loitzl Austria 289 -698
14 Martin Koch Austria 245 -742
15 Martin Höllwarth Austria 234 -753
16 Roar Ljoekelsoey Norwegia 207 -780
17 Martin Schmitt Niemcy 205 -782
18 Jakub Janda Czechy 191 -796
19 Anders Bardal Norwegia 177 -810
20 Mario Innauer Austria 161 -826
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 161 -826
22 Tom Hilde Norwegia 147 -840
23 Denis Kornilov Rosja 123 -864
24 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 120 -867
  Veli-Matti Lindström Finlandia 120 -867
26 Dimitry Ipatov Rosja 117 -870
27 Rok Urbanc Słowenia 114 -873
28 Harri Olli Finlandia 103 -884
29 Arthur Pauli Austria 98 -889
30 Andreas Widhölzl Austria 96 -891
31 Noriaki Kasai Japonia 93 -894
32 Kamil Stoch Polska 89 -898
33 Roman Koudelka Czechy 85 -902
34 Robert Kranjec Słowenia 77 -910
35 Janne Happonen Finlandia 68 -919
36 Andrea Morassi Włochy 62 -925
37 Morten Solem Norwegia 56 -931
38 Henning Stensrud Norwegia 55 -932
39 Antonin Hajek Czechy 54 -933
40 Sigurd Pettersen Norwegia 53 -934
41 Manuel Fettner Austria 48 -939
42 Sebastian Colloredo Włochy 47 -940
  Jernej Damjan Słowenia 47 -940
44 Michael Neumayer Niemcy 45 -942
45 Primoz Pikl Słowenia 44 -943
46 Guido Landert Szwajcaria 43 -944
47 Christian Ulmer Niemcy 36 -951
48 Lauri Hakola Finlandia 35 -952
49 Jan Matura Czechy 33 -954
50 Balthasar Schneider Austria 29 -958
  Kalle Keituri Finlandia 29 -958
  Jussi Hautamäki Finlandia 29 -958
53 Michael Möllinger Szwajcaria 28 -959
54 Ilja Rosliakov Rosja 27 -960
55 Stefan Hula Polska 26 -961
  Vincent Descombes Sevoie Francja 26 -961
57 Tami Kiuru Finlandia 25 -962
58 Piotr Żyła Polska 23 -964
59 Andreas Aren Szwecja 21 -966
  Rok Benkovic Słowenia 21 -966
61 Jan Mazoch Czechy 16 -971
62 Georg Späth Niemcy 14 -973
63 Stephan Hocke Niemcy 13 -974
  Daiki Ito Japonia 13 -974
  Radik Zhaparov Kazachstan 13 -974
66 Nikolay Karpenko Kazachstan 12 -975
67 Seou Choi Korea Pd. 11 -976
  Kevin Horlacher Niemcy 11 -976
69 Stefan Read Kanada 10 -977
70 Lars Bystoel Norwegia 9 -978
  Takanobu Okabe Japonia 9 -978
72 Taku Takeuchi Japonia 8 -979
73 David Lazzaroni Francja 7 -980
  Peter Zonta Słowenia 7 -980
  Stefan Thurnbichler Austria 7 -980
76 Kenshiro Ito Japonia 5 -982
  Jon Aaraas Norwegia 5 -982
  Primoz Peterka Słowenia 5 -982
79 Lukas Hlava Czechy 4 -983
80 Jure Sinkovec Słowenia 3 -984
  Andreas Wank Niemcy 3 -984
82 Florian Liegl Austria 2 -985
  Pascal Bodmer Niemcy 2 -985
84 Jens Salumäe Estonia 1 -986
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3080  
2 Norwegia Norwegia 1816 -1264
3 Finlandia Finlandia 1547 -1533
4 Szwajcaria Szwajcaria 1444 -1636
5 Polska Polska 955 -2125
6 Niemcy Niemcy 934 -2146
7 Rosja Rosja 705 -2375
8 Czechy Czechy 383 -2697
9 Słowenia Słowenia 318 -2762
10 Japonia Japonia 128 -2952
11 Włochy Włochy 109 -2971
12 Francja Francja 33 -3047
13 Kazachstan Kazachstan 25 -3055
14 Szwecja Szwecja 21 -3059
15 Korea Pd. Korea Pd. 11 -3069
16 Kanada Kanada 10 -3070
17 Estonia Estonia 1 -3079

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Adrian Schuler
Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich