Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2009/2010
Period 2
08.12.2009   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
09.12.2009   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
11.12.2009   Vikersund Norwegia HS-117 K-105 za 13.12
12.12.2009   Vikersund Norwegia HS-117 K-105
19.12.2009 16:00 Otepää Estonia HS-100 K-90
20.12.2009 11:30 Otepää Estonia HS-100 K-90
Period 3
27.12.2009   Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
28.12.2009   Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 4
08.01.2010   Sapporo Japonia HS-98 K-90
09.01.2010   Sapporo Japonia HS-134 K-120
10.01.2010   Sapporo Japonia HS-134 K-120
16.01.2010 13:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
17.01.2010 13:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125 odwołany
23.01.2010 19:00 Bischofshofen Austria HS-78 K-65
24.01.2010 12:30 Bischofshofen Austria HS-78 K-65
Period 5
30.01.2010 20:00 Iron Mountain USA HS-133 K-120
31.01.2010 20:00 Iron Mountain USA HS-133 K-120 odwołany
06.02.2010   Zakopane Polska HS-134 K-120
07.02.2010   Zakopane Polska HS-134 K-120
13.02.2010 14:00 Kranj Słowenia HS-109 K-100
14.02.2010 13:00 Kranj Słowenia HS-109 K-100
20.02.2010 13:00 Brotterode Niemcy HS-117 K-105
21.02.2010 12:30 Brotterode Niemcy HS-117 K-105
27.02.2010 17:00 Wisła Polska HS-134 K-120
28.02.2010 12:00 Wisła Polska HS-134 K-120
Period 6
06.03.2010 14:00 Oslo Norwegia HS-128 K-115
07.03.2010 10:30 Oslo Norwegia HS-128 K-115
13.03.2010 12:00 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120
14.03.2010 11:30 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 David Unterberger Austria 1147  
2 Michael Hayboeck Austria 714 -433
3 Manuel Fettner Austria 630 -517
4 Robert Hrgota Słowenia 522 -625
5 Markus Eggenhofer Austria 504 -643
6 Andreas Strolz Austria 498 -649
7 Lukas Mueller Austria 495 -652
8 Florian Schabereiter Austria 460 -687
9 Andreas Stjernen Norwegia 450 -697
10 Stefan Thurnbichler Austria 448 -699
11 Julian Musiol Niemcy 446 -701
12 Rafał ¦liż Polska 445 -702
13 Severin Freund Niemcy 403 -744
14 Primoz Pikl Słowenia 366 -781
15 Anders Bardal Norwegia 350 -797
16 Roar Ljoekelsoey Norwegia 347 -800
17 Jurij Tepes Słowenia 338 -809
18 Richard Freitag Niemcy 327 -820
19 Tobias Bogner Niemcy 320 -827
20 Jan Matura Czechy 309 -838
21 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 306 -841
22 Maciej Kot Polska 302 -845
23 Maximilian Mechler Niemcy 290 -857
24 Diego Dellasega Włochy 288 -859
25 Dawid Kubacki Polska 263 -884
26 Thomas Thurnbichler Austria 251 -896
27 Grzegorz Miętus Polska 247 -900
28 Matic Kramarsic Słowenia 243 -904
29 Rok Urbanc Słowenia 241 -906
30 Stephan Hocke Niemcy 236 -911
31 Stefan Hayboeck Austria 217 -930
  Dejan Judez Słowenia 217 -930
33 Jernej Damjan Słowenia 200 -947
34 Felix Schoft Niemcy 195 -952
35 Marcin Bachleda Polska 190 -957
36 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 178 -969
37 Martin Cikl Czechy 176 -971
38 Christian Ulmer Niemcy 170 -977
  Akseli Kokkonen Norwegia 170 -977
40 Danny Queck Niemcy 160 -987
  Stefan Hula Polska 160 -987
42 Kenneth Gangnes Norwegia 138 -1009
43 Thomas Lobben Norwegia 136 -1011
44 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 129 -1018
45 Akira Higashi Japonia 128 -1019
46 Antonin Hajek Czechy 127 -1020
47 Kai Kovaljeff Finlandia 124 -1023
  Bjoern Koch Austria 124 -1023
49 Jaka Hvala Słowenia 123 -1024
50 Borek Sedlak Czechy 122 -1025
51 Mario Innauer Austria 120 -1027
52 Luka Leban Słowenia 118 -1029
53 Anze Damjan Słowenia 117 -1030
54 Rok Zima Słowenia 112 -1035
55 Roberto Dellasega Włochy 102 -1045
56 Adam Małysz Polska 100 -1047
57 Vladimir Zografski Bułgaria 96 -1051
58 Arthur Pauli Austria 92 -1055
59 Rune Velta Norwegia 91 -1056
  Klemens Murańka Polska 91 -1056
61 Florian Horst Niemcy 90 -1057
62 Kimmo Yliriesto Finlandia 89 -1058
63 Krzysztof Miętus Polska 80 -1067
64 Daniel Lackner Austria 77 -1070
65 Rok Mandl Słowenia 74 -1073
66 Kevin Horlacher Niemcy 71 -1076
67 Stephan Leyhe Niemcy 65 -1082
68 Kamil Stoch Polska 60 -1087
69 David Winkler Niemcy 59 -1088
  Johan Martin Brandt Norwegia 59 -1088
71 Marinus Kraus Niemcy 53 -1094
72 Cestmir Kozisek Czechy 52 -1095
  Nicholas Alexander USA 52 -1095
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 52 -1095
75 Balthasar Schneider Austria 51 -1096
  Anders Fannemel Norwegia 51 -1096
77 Thomas Lackner Austria 49 -1098
  Olli Muotka Finlandia 49 -1098
79 Ville Larinto Finlandia 48 -1099
80 Kazuyoshi Funaki Japonia 47 -1100
  Kazuya Yoshioka Japonia 47 -1100
82 Georgiy Chervyakov Rosja 45 -1102
83 Pascal Egloff Szwajcaria 43 -1104
84 Yukio Sakano Japonia 41 -1106
85 Felix Brodauf Niemcy 40 -1107
86 Jörg Ritzerfeld Niemcy 38 -1109
87 Christoffer Nygaard Norwegia 37 -1110
88 Mika Kauhanen Finlandia 34 -1113
  Kento Sakuyama Japonia 34 -1113
90 Shuji Endo Japonia 33 -1114
91 Tomaz Naglic Słowenia 31 -1116
92 Yuta Watase Japonia 30 -1117
  Łukasz Rutkowski Polska 30 -1117
94 David Zauner Austria 29 -1118
  Fredrik Balkasen Szwecja 29 -1118
96 Sami Niemi Finlandia 28 -1119
  Jarkko Määttä Finlandia 28 -1119
98 Hiroki Yamada Japonia 26 -1121
99 Ziga Mandl Słowenia 25 -1122
  Andreas Vilberg Norwegia 25 -1122
101 Stefan Read Kanada 24 -1123
102 Nikolay Karpenko Kazachstan 23 -1124
103 Ivan Karaulov Kazachstan 22 -1125
104 Arttu Lappi Finlandia 21 -1126
105 Remi Francais Szwajcaria 20 -1127
  Jure Bogataj Słowenia 20 -1127
107 Vegard Swensen Norwegia 19 -1128
108 Stanislav Oshepkov Rosja 17 -1130
109 Alexey Korolev Kazachstan 15 -1132
  Peter Frenette USA 15 -1132
111 Anders Johnson USA 14 -1133
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 14 -1133
113 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 13 -1134
114 Marco Grigoli Szwajcaria 12 -1135
115 Markus Eisenbichler Niemcy 11 -1136
  Jon Aaraas Norwegia 11 -1136
  Seou Choi Korea Pd. 11 -1136
118 Ondrej Vaculik Czechy 10 -1137
119 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 9 -1138
  Yevgeniy Levkin Kazachstan 9 -1138
  Piotr Żyła Polska 9 -1138
  Heung Chul Choi Korea Pd. 9 -1138
123 Michael Glasder USA 7 -1140
  Jan Ziobro Polska 7 -1140
  Manuel Poppinger Austria 7 -1140
126 Vincent Descombes Sevoie Francja 6 -1141
  Jakub Kot Polska 6 -1141
  Chris Lamb USA 6 -1141
  Siim-Tanel Sammelselg Estonia 6 -1141
130 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 5 -1142
  Dawid Kowal Polska 5 -1142
  Erik Lycke Solheim Norwegia 5 -1142
133 Dimitry Ipatov Rosja 4 -1143
  Nicolas Mayer Francja 4 -1143
  Kota Endo Japonia 4 -1143
  Daniel Wenig Niemcy 4 -1143
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 4 -1143
138 Robert Johansson Norwegia 3 -1144
  Alessio de Crignis Włochy 3 -1144
  Erik Simon Niemcy 3 -1144
141 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 2 -1145
  Radik Zhaparov Kazachstan 2 -1145
143 Carl Nordin Szwecja 1 -1146
  Tomas Zmoray Słowacja 1 -1146
  Sami Saapunki Finlandia 1 -1146
  Andre Fredheim Norwegia 1 -1146
  Eric Mitchell Kanada 1 -1146
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5913  
2 Niemcy Niemcy 2981 -2932
3 Słowenia Słowenia 2747 -3166
4 Norwegia Norwegia 2386 -3527
5 Polska Polska 1995 -3918
6 Czechy Czechy 796 -5117
7 Finlandia Finlandia 431 -5482
8 Włochy Włochy 393 -5520
9 Japonia Japonia 390 -5523
10 Rosja Rosja 244 -5669
11 Bułgaria Bułgaria 96 -5817
12 USA USA 94 -5819
13 Szwajcaria Szwajcaria 75 -5838
14 Kazachstan Kazachstan 71 -5842
15 Korea Pd. Korea Pd. 39 -5874
16 Kanada Kanada 38 -5875
17 Szwecja Szwecja 30 -5883
18 Francja Francja 10 -5903
19 Estonia Estonia 6 -5907
20 Słowacja Słowacja 1 -5912
Wyniki konkursów
08.12.2009 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Lukas Mueller (Austria)
09.12.2009 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Andreas Strolz (Austria)
11.12.2009 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
12.12.2009 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: Lukas Mueller (Austria)
19.12.2009 Otepää Estonia K-90
Zwycięzca: Matic Kramarsic (Słowenia)
20.12.2009 Otepää Estonia K-90
Zwycięzca: Grzegorz Miętus (Polska)
27.12.2009 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Maximilian Mechler (Niemcy)
28.12.2009 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
08.01.2010 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
09.01.2010 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Diego Dellasega (Włochy)
10.01.2010 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Akira Higashi (Japonia)
16.01.2010 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
23.01.2010 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
24.01.2010 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
30.01.2010 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
06.02.2010 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
07.02.2010 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
13.02.2010 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
14.02.2010 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
20.02.2010 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
21.02.2010 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Jan Matura (Czechy)
27.02.2010 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
06.03.2010 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
07.03.2010 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
13.03.2010 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Rafał ¦liż (Polska)
14.03.2010 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Florian Schabereiter (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich