TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
Klasyfikacja po konkursie: 13.02.2010, Kranj K-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 David Unterberger Austria 632  
2 Michael Hayboeck Austria 553 -79
3 Markus Eggenhofer Austria 484 -148
4 Andreas Strolz Austria 478 -154
5 Manuel Fettner Austria 451 -181
6 Lukas Mueller Austria 390 -242
7 Andreas Stjernen Norwegia 377 -255
8 Anders Bardal Norwegia 350 -282
9 Stefan Thurnbichler Austria 340 -292
10 Julian Musiol Niemcy 297 -335
11 Maciej Kot Polska 294 -338
12 Robert Hrgota Słowenia 273 -359
13 Dawid Kubacki Polska 234 -398
14 Severin Freund Niemcy 226 -406
15 Jurij Tepes Słowenia 221 -411
16 Richard Freitag Niemcy 218 -414
  Primoz Pikl Słowenia 218 -414
18 Dejan Judez Słowenia 215 -417
19 Stephan Hocke Niemcy 212 -420
20 Rok Urbanc Słowenia 210 -422
21 Grzegorz Miętus Polska 204 -428
22 Jernej Damjan Słowenia 200 -432
23 Matic Kramarsic Słowenia 199 -433
24 Diego Dellasega Włochy 196 -436
25 Felix Schoft Niemcy 195 -437
26 Florian Schabereiter Austria 194 -438
27 Tobias Bogner Niemcy 184 -448
28 Maximilian Mechler Niemcy 180 -452
29 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 178 -454
30 Stefan Hayboeck Austria 162 -470
31 Roar Ljoekelsoey Norwegia 157 -475
32 Martin Cikl Czechy 150 -482
33 Stefan Hula Polska 142 -490
34 Thomas Thurnbichler Austria 137 -495
35 Danny Queck Niemcy 131 -501
36 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 129 -503
37 Akira Higashi Japonia 128 -504
38 Antonin Hajek Czechy 127 -505
39 Kai Kovaljeff Finlandia 124 -508
40 Anze Damjan Słowenia 117 -515
41 Jan Matura Czechy 114 -518
42 Christian Ulmer Niemcy 112 -520
43 Bjoern Koch Austria 106 -526
44 Mario Innauer Austria 102 -530
  Roberto Dellasega Włochy 102 -530
46 Thomas Lobben Norwegia 99 -533
47 Borek Sedlak Czechy 89 -543
48 Kimmo Yliriesto Finlandia 82 -550
49 Daniel Lackner Austria 77 -555
50 Akseli Kokkonen Norwegia 74 -558
  Rok Mandl Słowenia 74 -558
52 Kevin Horlacher Niemcy 71 -561
53 Rafał ¦liż Polska 67 -565
54 Jaka Hvala Słowenia 65 -567
55 Luka Leban Słowenia 62 -570
56 David Winkler Niemcy 59 -573
  Johan Martin Brandt Norwegia 59 -573
58 Arthur Pauli Austria 58 -574
  Vladimir Zografski Bułgaria 58 -574
60 Florian Horst Niemcy 56 -576
61 Rok Zima Słowenia 53 -579
62 Nicholas Alexander USA 52 -580
63 Anders Fannemel Norwegia 51 -581
  Balthasar Schneider Austria 51 -581
65 Olli Muotka Finlandia 49 -583
  Thomas Lackner Austria 49 -583
67 Ville Larinto Finlandia 48 -584
68 Kazuyoshi Funaki Japonia 47 -585
  Kazuya Yoshioka Japonia 47 -585
  Stephan Leyhe Niemcy 47 -585
71 Georgiy Chervyakov Rosja 44 -588
72 Pascal Egloff Szwajcaria 43 -589
73 Yukio Sakano Japonia 41 -591
74 Felix Brodauf Niemcy 40 -592
75 Jörg Ritzerfeld Niemcy 38 -594
76 Klemens Murańka Polska 36 -596
77 Kento Sakuyama Japonia 34 -598
78 Marinus Kraus Niemcy 33 -599
  Shuji Endo Japonia 33 -599
80 Tomaz Naglic Słowenia 31 -601
81 Yuta Watase Japonia 30 -602
82 David Zauner Austria 29 -603
  Fredrik Balkasen Szwecja 29 -603
84 Sami Niemi Finlandia 28 -604
85 Hiroki Yamada Japonia 26 -606
86 Stefan Read Kanada 24 -608
87 Nikolay Karpenko Kazachstan 23 -609
88 Ivan Karaulov Kazachstan 22 -610
89 Arttu Lappi Finlandia 21 -611
90 Kenneth Gangnes Norwegia 20 -612
  Remi Francais Szwajcaria 20 -612
  Jure Bogataj Słowenia 20 -612
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 20 -612
94 Ziga Mandl Słowenia 16 -616
95 Alexey Korolev Kazachstan 15 -617
  Peter Frenette USA 15 -617
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 15 -617
98 Anders Johnson USA 14 -618
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 14 -618
  Łukasz Rutkowski Polska 14 -618
  Cestmir Kozisek Czechy 14 -618
102 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 13 -619
103 Christoffer Nygaard Norwegia 12 -620
  Marco Grigoli Szwajcaria 12 -620
105 Jon Aaraas Norwegia 11 -621
  Seou Choi Korea Pd. 11 -621
107 Ondrej Vaculik Czechy 10 -622
108 Piotr Żyła Polska 9 -623
  Heung Chul Choi Korea Pd. 9 -623
110 Michael Glasder USA 7 -625
  Jan Ziobro Polska 7 -625
  Marcin Bachleda Polska 7 -625
  Manuel Poppinger Austria 7 -625
  Stanislav Oshepkov Rosja 7 -625
115 Rune Velta Norwegia 6 -626
  Vincent Descombes Sevoie Francja 6 -626
  Jakub Kot Polska 6 -626
  Chris Lamb USA 6 -626
119 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 5 -627
  Erik Lycke Solheim Norwegia 5 -627
121 Dawid Kowal Polska 4 -628
  Kota Endo Japonia 4 -628
  Daniel Wenig Niemcy 4 -628
  Dimitry Ipatov Rosja 4 -628
125 Erik Simon Niemcy 3 -629
  Robert Johansson Norwegia 3 -629
127 Alessio de Crignis Włochy 2 -630
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 2 -630
  Radik Zhaparov Kazachstan 2 -630
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 2 -630
131 Carl Nordin Szwecja 1 -631
  Tomas Zmoray Słowacja 1 -631
  Andre Fredheim Norwegia 1 -631
  Eric Mitchell Kanada 1 -631
  Markus Eisenbichler Niemcy 1 -631
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4300  
2 Niemcy Niemcy 2107 -2193
3 Słowenia Słowenia 1974 -2326
4 Norwegia Norwegia 1556 -2744
5 Polska Polska 1024 -3276
6 Czechy Czechy 504 -3796
7 Japonia Japonia 390 -3910
8 Finlandia Finlandia 352 -3948
9 Włochy Włochy 300 -4000
10 USA USA 94 -4206
11 Szwajcaria Szwajcaria 75 -4225
12 Rosja Rosja 70 -4230
13 Kazachstan Kazachstan 62 -4238
14 Bułgaria Bułgaria 58 -4242
15 Korea Pd. Korea Pd. 39 -4261
16 Kanada Kanada 38 -4262
17 Szwecja Szwecja 30 -4270
18 Francja Francja 6 -4294
19 Słowacja Słowacja 1 -4299

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Klimow pierwszym Rosjaninem ze zwycięstwem w P¦ »                         Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »