TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
06.03.2010 - Oslo (Norwegia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 David Unterberger Austria 132.5 134.0 279.7
2 Richard Freitag Niemcy 130.0 134.0 272.2
3 Rafał ¦liż Polska 129.5 133.0 268.5
4 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 135.5 124.0 260.1
5 Michael Hayboeck Austria 125.5 131.5 259.6
6 Rune Velta Norwegia 133.0 127.5 259.4
7 Krzysztof Miętus Polska 128.0 128.5 256.7
8 Robert Hrgota Słowenia 127.5 128.0 254.4
  Primoz Pikl Słowenia 128.5 127.0 254.4
10 Maximilian Mechler Niemcy 129.0 125.0 248.2
11 Akseli Kokkonen Norwegia 128.0 124.5 246.5
12 Borek Sedlak Czechy 128.0 123.5 245.7
13 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 128.0 125.5 244.8
14 Thomas Thurnbichler Austria 123.0 126.5 242.6
15 Rok Urbanc Słowenia 125.0 124.5 241.6
16 Marcin Bachleda Polska 119.5 130.5 241.5
17 Florian Schabereiter Austria 124.0 125.5 240.6
18 Tobias Bogner Niemcy 121.5 125.5 237.1
19 Kenneth Gangnes Norwegia 126.0 121.0 236.6
20 Rok Zima Słowenia 121.0 125.0 232.8
21 Andreas Stjernen Norwegia 122.0 122.5 231.6
22 Klemens Murańka Polska 121.5 123.5 231.0
23 Luka Leban Słowenia 122.0 123.0 230.0
24 Markus Eggenhofer Austria 121.0 122.5 229.8
25 Grzegorz Miętus Polska 121.5 122.0 229.3
26 Markus Eisenbichler Niemcy 122.0 119.5 227.7
27 Jaka Hvala Słowenia 122.0 118.0 222.5
28 Andreas Vilberg Norwegia 118.5 119.5 219.9
29 Stefan Thurnbichler Austria 121.5 DSQ 115.2
30 Siim-Tanel Sammelselg Estonia 119.5 DNS 110.1
31 Martin Cikl Czechy 118.0   107.4
32 Lukas Mueller Austria 117.5   106.5
33 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 117.5   106.0
34 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 117.0   105.6
35 Vegard Swensen Norwegia 116.0   105.3
36 Andreas Strolz Austria 116.5   105.2
37 Jakub Kot Polska 116.5   104.7
38 Kevin Horlacher Niemcy 117.0   104.1
  Florian Horst Niemcy 117.0   104.1
  Isak Grimholm Szwecja 117.0   104.1
41 Danny Queck Niemcy 115.5   103.4
42 Stephan Leyhe Niemcy 116.0   102.8
43 Jurij Tepes Słowenia 115.0   102.0
44 Sami Saapunki Finlandia 115.5   100.9
45 Chris Lamb USA 115.0   100.0
46 Atle Pedersen Roensen Norwegia 115.5   98.9
47 Erik Lycke Solheim Norwegia 113.0   97.4
48 Fredrik Balkasen Szwecja 112.5   95.5
49 Thomas Lobben Norwegia 111.0   95.3
50 Jon Aaraas Norwegia 111.5   94.7
51 Johan Martin Brandt Norwegia 111.0   94.3
52 Christoffer Nygaard Norwegia 110.5   91.9
53 Matic Kramarsic Słowenia 110.0   90.5
54 Andrzej Zapotoczny Polska 110.5   89.9
55 Nicholas Fairall USA 107.5   85.5
56 Andre Fredheim Norwegia 106.5   83.7
57 Mika Kulmala Finlandia 106.0   83.3
58 Jere Kykkänen Finlandia 106.5   81.7
59 Michael Glasder USA 105.0   78.5
60 Anssi Ylipulli Finlandia 103.0   75.4
61 Carl Nordin Szwecja 101.0   72.3
62 Josef Larsson Szwecja 96.0   64.3
63 Georgiy Chervyakov Rosja 117.0   DSQ
64 Stanislav Oshepkov Rosja 116.0   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2009/2010 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2009/2010

Puchar Kontynentalny 2009/2010

Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »