Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 16.01.2010, Titisee-Neustadt K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Michael Hayboeck Austria 413  
2 Anders Bardal Norwegia 350 -63
3 Andreas Strolz Austria 344 -69
4 Stefan Thurnbichler Austria 340 -73
5 Lukas Mueller Austria 332 -81
6 Markus Eggenhofer Austria 307 -106
7 Andreas Stjernen Norwegia 232 -181
8 Severin Freund Niemcy 226 -187
9 Richard Freitag Niemcy 218 -195
10 Stephan Hocke Niemcy 212 -201
11 Jernej Damjan Słowenia 200 -213
12 Grzegorz Miętus Polska 195 -218
  Felix Schoft Niemcy 195 -218
14 Florian Schabereiter Austria 194 -219
15 Dejan Judez Słowenia 185 -228
16 Julian Musiol Niemcy 179 -234
  Matic Kramarsic Słowenia 179 -234
18 Maciej Kot Polska 160 -253
  Diego Dellasega Włochy 160 -253
20 David Unterberger Austria 156 -257
  Robert Hrgota Słowenia 156 -257
22 Stefan Hula Polska 142 -271
23 Jurij Tepes Słowenia 139 -274
24 Rok Urbanc Słowenia 136 -277
25 Dawid Kubacki Polska 133 -280
26 Primoz Pikl Słowenia 132 -281
  Maximilian Mechler Niemcy 132 -281
28 Thomas Thurnbichler Austria 131 -282
29 Akira Higashi Japonia 128 -285
30 Antonin Hajek Czechy 127 -286
31 Kai Kovaljeff Finlandia 124 -289
  Tobias Bogner Niemcy 124 -289
33 Stefan Hayboeck Austria 123 -290
34 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 116 -297
35 Anze Damjan Słowenia 104 -309
36 Roberto Dellasega Włochy 102 -311
  Mario Innauer Austria 102 -311
38 Borek Sedlak Czechy 89 -324
39 Christian Ulmer Niemcy 82 -331
40 Bjoern Koch Austria 80 -333
41 Daniel Lackner Austria 72 -341
42 Kimmo Yliriesto Finlandia 60 -353
43 Akseli Kokkonen Norwegia 52 -361
44 Danny Queck Niemcy 51 -362
  Kevin Horlacher Niemcy 51 -362
  Anders Fannemel Norwegia 51 -362
47 Martin Cikl Czechy 50 -363
48 Olli Muotka Finlandia 49 -364
49 Ville Larinto Finlandia 48 -365
50 Kazuyoshi Funaki Japonia 47 -366
  Kazuya Yoshioka Japonia 47 -366
52 Jan Matura Czechy 45 -368
53 Georgiy Chervyakov Rosja 44 -369
54 Pascal Egloff Szwajcaria 43 -370
55 Yukio Sakano Japonia 41 -372
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 41 -372
57 Jörg Ritzerfeld Niemcy 38 -375
58 Kento Sakuyama Japonia 34 -379
59 Rok Mandl Słowenia 33 -380
  Shuji Endo Japonia 33 -380
61 Balthasar Schneider Austria 30 -383
  Yuta Watase Japonia 30 -383
63 David Zauner Austria 29 -384
64 Sami Niemi Finlandia 28 -385
65 Hiroki Yamada Japonia 26 -387
66 Stefan Read Kanada 24 -389
67 Ivan Karaulov Kazachstan 22 -391
  Rok Zima Słowenia 22 -391
69 Arttu Lappi Finlandia 21 -392
70 Nicholas Alexander USA 20 -393
  Remi Francais Szwajcaria 20 -393
  Johan Martin Brandt Norwegia 20 -393
73 Peter Frenette USA 15 -398
  Arthur Pauli Austria 15 -398
  Alexey Korolev Kazachstan 15 -398
76 Thomas Lackner Austria 14 -399
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 14 -399
  Łukasz Rutkowski Polska 14 -399
79 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 13 -400
80 Stephan Leyhe Niemcy 12 -401
81 Marinus Kraus Niemcy 11 -402
  Seou Choi Korea Pd. 11 -402
83 Marco Grigoli Szwajcaria 9 -404
  Florian Horst Niemcy 9 -404
  Thomas Lobben Norwegia 9 -404
  Piotr Żyła Polska 9 -404
  Heung Chul Choi Korea Pd. 9 -404
88 Anders Johnson USA 8 -405
89 Stanislav Oshepkov Rosja 7 -406
  Michael Glasder USA 7 -406
  Marcin Bachleda Polska 7 -406
92 Rune Velta Norwegia 6 -407
  Vincent Descombes Sevoie Francja 6 -407
  Chris Lamb USA 6 -407
95 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 5 -408
96 Dimitry Ipatov Rosja 4 -409
  Rafał ¦liż Polska 4 -409
  Kenneth Gangnes Norwegia 4 -409
  Dawid Kowal Polska 4 -409
  Kota Endo Japonia 4 -409
101 Robert Johansson Norwegia 3 -410
  Jaka Hvala Słowenia 3 -410
  Erik Simon Niemcy 3 -410
104 Radik Zhaparov Kazachstan 2 -411
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 2 -411
106 Markus Eisenbichler Niemcy 1 -412
  Eric Mitchell Kanada 1 -412
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2682  
2 Niemcy Niemcy 1544 -1138
3 Słowenia Słowenia 1289 -1393
4 Norwegia Norwegia 886 -1796
5 Polska Polska 668 -2014
6 Japonia Japonia 390 -2292
7 Finlandia Finlandia 330 -2352
8 Czechy Czechy 311 -2371
9 Włochy Włochy 262 -2420
10 Szwajcaria Szwajcaria 72 -2610
11 USA USA 56 -2626
12 Rosja Rosja 55 -2627
13 Korea Pd. Korea Pd. 39 -2643
  Kazachstan Kazachstan 39 -2643
15 Kanada Kanada 38 -2644
16 Francja Francja 6 -2676

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich