Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
08.01.2010 - Sapporo (Japonia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Anders Bardal Norwegia 92.0 94.0 241.5
2 Maciej Kot Polska 94.5 91.0 240.5
3 Julian Musiol Niemcy 91.0 94.0 239.5
4 Jurij Tepes Słowenia 92.5 91.5 236.5
5 Florian Schabereiter Austria 93.0 91.0 236.0
  Severin Freund Niemcy 92.5 91.5 236.0
7 Dejan Judez Słowenia 90.5 92.5 232.5
8 Stefan Hayboeck Austria 92.5 90.5 232.0
9 Dawid Kubacki Polska 92.0 90.5 231.5
10 Jörg Ritzerfeld Niemcy 90.5 92.0 230.5
11 Andreas Stjernen Norwegia 91.5 90.5 229.5
12 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 88.5 93.5 229.0
13 Kazuya Yoshioka Japonia 89.5 91.5 228.0
14 Diego Dellasega Włochy 87.5 93.0 227.5
15 Christian Ulmer Niemcy 91.0 89.0 226.5
16 Primoz Pikl Słowenia 92.5 88.0 226.0
  Rok Urbanc Słowenia 90.0 89.5 226.0
18 Thomas Thurnbichler Austria 90.0 89.5 225.5
19 Chil-Ku Kang Korea Pd. 90.5 88.5 224.5
20 Roberto Dellasega Włochy 90.0 87.5 221.5
21 Yuta Watase Japonia 87.5 88.5 217.0
22 Hiroki Yamada Japonia 88.0 89.0 216.0
23 Seou Choi Korea Pd. 86.5 87.5 213.0
24 Akseli Kokkonen Norwegia 87.5 87.5 212.5
25 Kimmo Yliriesto Finlandia 87.0 85.0 207.5
26 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 86.5 84.0 201.5
27 Akira Higashi Japonia 86.5 82.5 201.0
  Dawid Kowal Polska 86.5 83.0 201.0
29 Michael Glasder USA 86.5 82.5 198.5
30 Anders Johnson USA 91.0 81.5 188.0
31 Stefan Read Kanada 89.0 DSQ 111.0
32 Matic Kramarsic Słowenia 85.5   103.0
33 Kamil Kowal Polska 85.5   102.5
34 Erik Simon Niemcy 85.5   102.0
35 Peter Frenette USA 84.5   100.0
36 Piotr Żyła Polska 84.0   99.0
37 Remi Francais Szwajcaria 83.0   97.0
38 Nicholas Fairall USA 82.0   94.0
39 Yukon de Leeuw Kanada 81.5   93.0
40 Arthur Pauli Austria 80.5   92.0
41 Remus Tudor Rumunia 80.5   90.0
42 Georgiy Chervyakov Rosja 79.0   87.5
43 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 78.5   86.5
44 Stanislav Oshepkov Rosja 77.0   83.5
45 Trevor Morrice Kanada 76.5   82.0
46 Yang Li Chiny 74.0   76.5
47 Sergey Bychkov Rosja 74.0   76.0
48 Szilvester Kozma Rumunia 73.0   74.0
49 Chenhui Xing Chiny 65.5   56.0

« Puchar Kontynentalny 2009/2010 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2009/2010

Puchar Kontynentalny 2009/2010

Kalendarium
Katharina Althaus
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich