Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 09.12.2009, Rovaniemi K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Strolz Austria 160  
  Stefan Thurnbichler Austria 160  
3 Lukas Mueller Austria 136 -24
4 Markus Eggenhofer Austria 72 -88
5 Michael Hayboeck Austria 68 -92
6 Anze Damjan Słowenia 65 -95
  Jernej Damjan Słowenia 65 -95
8 Stephan Hocke Niemcy 60 -100
9 Stefan Hula Polska 56 -104
10 Severin Freund Niemcy 49 -111
11 Ville Larinto Finlandia 48 -112
12 Felix Schoft Niemcy 42 -118
13 Dejan Judez Słowenia 40 -120
  Jan Matura Czechy 40 -120
15 Danny Queck Niemcy 29 -131
  David Zauner Austria 29 -131
17 Richard Freitag Niemcy 26 -134
  Andreas Stjernen Norwegia 26 -134
19 Robert Hrgota Słowenia 24 -136
20 Kai Kovaljeff Finlandia 22 -138
21 Daniel Lackner Austria 20 -140
22 Pascal Egloff Szwajcaria 18 -142
  Kazuyoshi Funaki Japonia 18 -142
  Arttu Lappi Finlandia 18 -142
25 Christian Ulmer Niemcy 17 -143
26 Borek Sedlak Czechy 16 -144
27 Tobias Bogner Niemcy 14 -146
28 Sami Niemi Finlandia 13 -147
  Dawid Kubacki Polska 13 -147
30 Grzegorz Miętus Polska 12 -148
31 Olli Muotka Finlandia 11 -149
  Kento Sakuyama Japonia 11 -149
33 Rok Mandl Słowenia 10 -150
34 Heung Chul Choi Korea Pd. 9 -151
35 Akseli Kokkonen Norwegia 7 -153
36 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 6 -154
37 Alexey Korolev Kazachstan 5 -155
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 5 -155
39 Seou Choi Korea Pd. 3 -157
40 Antonin Hajek Czechy 2 -158
41 Matic Kramarsic Słowenia 1 -159
  Yuta Watase Japonia 1 -159
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 645  
2 Niemcy Niemcy 237 -408
3 Słowenia Słowenia 205 -440
4 Finlandia Finlandia 112 -533
5 Polska Polska 81 -564
6 Czechy Czechy 58 -587
7 Norwegia Norwegia 39 -606
8 Japonia Japonia 30 -615
9 Szwajcaria Szwajcaria 18 -627
10 Korea Pd. Korea Pd. 17 -628
11 Kazachstan Kazachstan 5 -640

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Katharina Althaus
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich