TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
08.12.2009 - Rovaniemi (Finlandia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Lukas Mueller Austria 94.0 99.5 255.5
2 Stefan Thurnbichler Austria 95.0 95.0 250.0
3 Andreas Strolz Austria 94.0 97.5 249.5
4 Jernej Damjan Słowenia 91.5 95.0 242.5
5 Stefan Hula Polska 92.5 92.0 239.0
6 Dejan Judez Słowenia 93.0 92.0 237.5
7 Michael Hayboeck Austria 92.0 92.0 234.0
8 Markus Eggenhofer Austria 89.5 94.0 233.5
9 David Zauner Austria 93.0 90.0 232.0
10 Ville Larinto Finlandia 89.0 93.5 231.5
  Danny Queck Niemcy 91.0 92.0 231.5
12 Kai Kovaljeff Finlandia 91.0 91.0 230.5
13 Daniel Lackner Austria 89.5 92.0 230.0
14 Jan Matura Czechy 91.5 91.5 228.5
  Kazuyoshi Funaki Japonia 88.5 93.5 228.5
16 Anze Damjan Słowenia 89.0 93.0 227.5
17 Tobias Bogner Niemcy 91.0 89.0 225.0
18 Felix Schoft Niemcy 90.5 89.0 224.5
19 Grzegorz Miętus Polska 89.5 90.0 223.0
  Richard Freitag Niemcy 87.5 91.5 223.0
21 Rok Mandl Słowenia 87.5 90.5 220.5
22 Heung Chul Choi Korea Pd. 91.0 86.5 220.0
  Pascal Egloff Szwajcaria 91.5 87.5 220.0
24 Akseli Kokkonen Norwegia 88.0 88.5 218.5
25 Dawid Kubacki Polska 87.5 88.5 217.5
26 Christian Ulmer Niemcy 91.0 85.5 217.0
27 Severin Freund Niemcy 94.5 89.5 208.5
28 Seou Choi Korea Pd. 88.0 84.5 208.0
29 Kento Sakuyama Japonia 87.5 85.5 207.5
30 Alexey Korolev Kazachstan 87.0 84.5 205.0
  Yuta Watase Japonia 87.5 84.0 205.0
32 Borek Sedlak Czechy 86.5   105.5
  Johan Martin Brandt Norwegia 87.5   105.5
34 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 87.0   105.0
  Andreas Stjernen Norwegia 87.0   105.0
36 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 86.0   104.0
37 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 86.5   103.5
38 Stephan Hocke Niemcy 86.0   103.0
39 Robert Hrgota Słowenia 86.0   102.5
  Chris Lamb USA 86.0   102.5
41 Andreas Vilberg Norwegia 85.5   102.0
  Mika Kauhanen Finlandia 86.0   102.0
43 Antonin Hajek Czechy 85.0   101.5
  Arttu Lappi Finlandia 85.5   101.5
  Olli Muotka Finlandia 85.5   101.5
46 Michael Glasder USA 84.5   100.0
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 85.0   100.0
48 Sami Saapunki Finlandia 84.5   99.5
49 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 85.5   99.0
50 Kimmo Yliriesto Finlandia 83.5   97.5
51 Sami Niemi Finlandia 83.0   97.0
52 Peter Frenette USA 83.5   96.0
  Hiroki Yamada Japonia 83.0   96.0
54 Assan Takhtakhunov Kazachstan 83.0   95.5
  Sigurd Pettersen Norwegia 82.5   95.5
56 Kevin Horlacher Niemcy 83.5   95.0
  Georgiy Chervyakov Rosja 82.5   95.0
58 Remi Francais Szwajcaria 82.0   94.0
59 Matic Kramarsic Słowenia 81.0   91.5
60 Antoine Guignard Szwajcaria 81.0   91.0
  Jere Kykkänen Finlandia 80.5   91.0
62 Adrian Schuler Szwajcaria 80.0   89.5
63 Mika Kulmala Finlandia 79.5   87.5
64 David Unterberger Austria 78.5   87.0
  Rafał ¦liż Polska 80.5   87.0
  Rune Velta Norwegia 79.0   87.0
67 Illimar Paern Estonia 80.0   86.0
68 Josef Larsson Szwecja 78.5   85.5
69 Anders Johnson USA 78.0   85.0
70 Jure Bogataj Słowenia 77.0   83.0
71 Isak Grimholm Szwecja 77.5   82.5
72 Chil-Ku Kang Korea Pd. 76.0   79.5
73 Stanislav Oshepkov Rosja 74.5   76.0
74 Carl Nordin Szwecja 75.0   74.0
75 Aleksandr Hancharou Białoru¶ 73.0   73.0
76 Eric Mitchell Kanada 72.5   72.5
  Sergey Bychkov Rosja 73.0   72.5
78 Veli-Matti Lindström Finlandia 81.0   69.5
79 Anatoliy Karpenko Kazachstan 69.5   65.0
80 Cestmir Kozisek Czechy 87.0   DSQ
81 Toenis Kartau Estonia 65.5   DSQ
82 Yevgeniy Levkin Kazachstan 80.0   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2009/2010 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2009/2010

Puchar Kontynentalny 2009/2010

Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Klimow pierwszym Rosjaninem ze zwycięstwem w P¦ »                         Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »