Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2021
Period 1
17.07.2021 17:35 Wisła Polska HS-134
18.07.2021 17:35 Wisła Polska HS-134
07.08.2021 18:00 Courchevel Francja HS-135
Period 2
04.09.2021 13:00 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99 K-90 odwołany
05.09.2021 04:30 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99 za 4.09
05.09.2021 10:00 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
11.09.2021 09:00 Czajkowski Rosja HS-140
12.09.2021 10:00 Czajkowski Rosja HS-140 druż. mix
18.09.2021 15:00 Rasnov Rumunia HS-97 odwołane
19.09.2021 15:00 Rasnov Rumunia HS-97 odwołane
25.09.2021 15:30 Hinzenbach Austria HS-90
02.10.2021 14:15 Klingenthal Niemcy HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 380  
2 Dawid Kubacki Polska 242 -138
3 Jan Hoerl Austria 225 -155
4 Marius Lindvik Norwegia 219 -161
5 Anze Lanisek Słowenia 208 -172
6 Jakub Wolny Polska 203 -177
7 Markus Schiffner Austria 191 -189
8 Ryoyu Kobayashi Japonia 180 -200
9 Johann Andre Forfang Norwegia 169 -211
10 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 168 -212
11 Gregor Deschwanden Szwajcaria 165 -215
12 Robert Johansson Norwegia 154 -226
13 Mikhail Nazarov Rosja 147 -233
14 Karl Geiger Niemcy 140 -240
15 Yukiya Sato Japonia 136 -244
16 Vladimir Zografski Bułgaria 132 -248
17 Cene Prevc Słowenia 129 -251
18 Constantin Schmid Niemcy 128 -252
19 Stefan Kraft Austria 124 -256
20 Danil Sadreev Rosja 99 -281
21 Andreas Wellinger Niemcy 95 -285
  Daiki Ito Japonia 95 -285
23 Viktor Polasek Czechy 89 -291
24 Evgeniy Klimov Rosja 84 -296
25 Markus Eisenbichler Niemcy 81 -299
26 Ilya Mankov Rosja 76 -304
27 Piotr Żyła Polska 74 -306
28 Sergey Tkachenko Kazachstan 72 -308
29 Peter Prevc Słowenia 70 -310
30 Severin Freund Niemcy 69 -311
31 Simon Ammann Szwajcaria 60 -320
32 Tilen Bartol Słowenia 59 -321
33 Maciej Kot Polska 58 -322
  Stefan Hula Polska 58 -322
35 Lovro Kos Słowenia 57 -323
  Maximilian Steiner Austria 57 -323
37 Robin Pedersen Norwegia 54 -326
38 Shinnosuke Fujita Japonia 53 -327
39 Reruhi Shimizu Japonia 52 -328
40 Rikuta Watanabe Japonia 46 -334
41 Anders Haare Norwegia 45 -335
42 Cestmir Kozisek Czechy 43 -337
  Antti Aalto Finlandia 43 -337
44 Stephan Leyhe Niemcy 41 -339
45 Manuel Fettner Austria 39 -341
46 Giovanni Bresadola Włochy 35 -345
47 Andrzej Stękała Polska 33 -347
48 Klemens Murańka Polska 29 -351
49 Timi Zajc Słowenia 28 -352
50 Ziga Jelar Słowenia 26 -354
51 Kevin Maltsev Estonia 25 -355
  Paweł W±sek Polska 25 -355
53 Philipp Aschenwald Austria 24 -356
  Hiroaki Watanabe Japonia 24 -356
55 Kamil Stoch Polska 23 -357
56 Ulrich Wohlgenannt Austria 22 -358
  Daniel Andre Tande Norwegia 22 -358
58 Thomas Lackner Austria 21 -359
59 Matthew Soukup Kanada 20 -360
  Yuken Iwasa Japonia 20 -360
61 Mikhail Maksimochkin Rosja 19 -361
62 Naoki Nakamura Japonia 18 -362
  Danil Vassilyev Kazachstan 18 -362
64 Elias Medwed Austria 17 -363
  Yevhen Marusiak Ukraina 17 -363
66 Timon-Pascal Kahofer Austria 16 -364
  Aleksander Zniszczoł Polska 16 -364
68 Daniel Huber Austria 14 -366
  Francesco Cecon Włochy 14 -366
70 Casey Larson USA 13 -367
71 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 12 -368
72 Kacper Juroszek Polska 11 -369
73 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 10 -370
74 Junshiro Kobayashi Japonia 9 -371
75 Michael Hayboeck Austria 8 -372
  Andrei Feldorean Rumunia 8 -372
77 Thomas Diethart Austria 7 -373
  Richard Freitag Niemcy 7 -373
79 Mika Schwann Austria 6 -374
  Pius Paschke Niemcy 6 -374
81 Andrew Urlaub USA 4 -376
  Martin Hamann Niemcy 4 -376
  Andreas Granerud Buskum Norwegia 4 -376
  Jan Bombek Słowenia 4 -376
85 David Siegel Niemcy 3 -377
  Mikhail Purtov Rosja 3 -377
87 Qiwu Song Chiny 2 -378
  Sondre Ringen Norwegia 2 -378
  Sander Vossan Eriksen Norwegia 2 -378
  Clemens Leitner Austria 2 -378
91 Niko Kytosaho Finlandia 1 -379
  Maksim Kolobov Rosja 1 -379
  Valentin Foubert Francja 1 -379
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1251  
2 Austria Austria 773 -478
3 Polska Polska 772 -479
4 Japonia Japonia 758 -493
5 Słowenia Słowenia 756 -495
6 Rosja Rosja 747 -504
7 Niemcy Niemcy 574 -677
8 Czechy Czechy 232 -1019
9 Szwajcaria Szwajcaria 225 -1026
10 Bułgaria Bułgaria 132 -1119
11 Włochy Włochy 124 -1127
12 Kazachstan Kazachstan 90 -1161
13 Rumunia Rumunia 58 -1193
14 Finlandia Finlandia 44 -1207
15 USA USA 42 -1209
16 Ukraina Ukraina 29 -1222
17 Estonia Estonia 25 -1226
18 Kanada Kanada 20 -1231
19 Turcja Turcja 10 -1241
20 Chiny Chiny 2 -1249
21 Francja Francja 1 -1250
Wyniki konkursów
17.07.2021 Wisła Polska HS-134
Zwycięzca: Jakub Wolny (Polska)
18.07.2021 Wisła Polska HS-134
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
07.08.2021 Courchevel Francja HS-135
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
05.09.2021 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
05.09.2021 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
11.09.2021 Czajkowski Rosja HS-140
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
12.09.2021 Czajkowski Rosja HS-140
Zwycięzcy: Norwegia
25.09.2021 Hinzenbach Austria HS-90
Zwycięzca: Yukiya Sato (Japonia)
02.10.2021 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich