Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP
07.08.2021 - Courchevel (Francja) HS-135
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Kraft Austria 129.0 129.0 234.2
2 Gregor Deschwanden Szwajcaria 128.0 131.5 232.4
3 Simon Ammann Szwajcaria 133.0 133.0 231.1
4 Anze Lanisek Słowenia 126.0 127.5 222.5
5 Jakub Wolny Polska 123.0 134.0 217.8
6 Markus Schiffner Austria 124.5 127.5 215.4
7 Jan Hoerl Austria 124.5 129.0 214.9
8 Maciej Kot Polska 130.5 124.5 208.0
9 Klemens Murańka Polska 121.5 125.0 207.9
10 Roman Trofimov Rosja 129.0 127.5 206.6
11 Andrzej Stękała Polska 127.5 123.5 203.6
12 Ziga Jelar Słowenia 127.5 127.0 203.0
13 Andreas Wellinger Niemcy 131.0 122.0 202.6
14 Stefan Hula Polska 120.0 125.5 200.6
15 Maximilian Steiner Austria 120.5 125.0 197.7
16 Constantin Schmid Niemcy 121.5 121.0 191.2
17 Danil Sadreev Rosja 124.0 126.0 188.1
18 Timi Zajc Słowenia 126.0 118.5 185.3
19 Antti Aalto Finlandia 116.5 124.0 185.0
20 Mikhail Nazarov Rosja 115.0 124.5 184.2
21 Viktor Polasek Czechy 111.5 125.0 181.1
22 Tilen Bartol Słowenia 114.5 120.5 177.3
23 Philipp Aschenwald Austria 119.5 128.5 174.4
24 Stephan Leyhe Niemcy 119.5 120.5 174.0
25 Anders Haare Norwegia 108.5 126.5 173.3
26 Peter Prevc Słowenia 115.5 117.0 170.4
27 Jan Bombek Słowenia 124.5 114.0 168.7
28 Mikhail Maksimochkin Rosja 120.0 118.0 163.3
29 Sander Vossan Eriksen Norwegia 114.0 119.0 159.9
30 Niko Kytosaho Finlandia 115.0 123.0 159.6
31 Martin Hamann Niemcy 113.0   63.9
32 Sondre Ringen Norwegia 118.0   62.8
33 Sergey Tkachenko Kazachstan 106.5   60.7
34 Paweł Wąsek Polska 113.0   59.7
35 Daniel Huber Austria 104.0   58.9
36 Richard Freitag Niemcy 105.5   57.2
37 Valentin Foubert Francja 104.0   56.3
38 Cestmir Kozisek Czechy 108.5   54.3
39 Alessandro Batby Francja 101.0   49.0
40 Artti Aigro Estonia 99.0   47.0
41 Daniel Andrei Cacina Rumunia 96.0   44.0
42 Michael Hayboeck Austria 96.0   42.4
43 Kevin Maltsev Estonia 101.0   42.1
44 Sandro Hauswirth Szwajcaria 99.0   37.5
45 Danil Vassilyev Kazachstan 87.0   30.6
46 Mathis Contamine Francja 94.5   29.2
47 Arttu Pohjola Finlandia 84.0   26.7
48 Pius Paschke Niemcy DSQ   DSQ
49 Andreas Granerud Buskum Norwegia DSQ   DSQ
50 Andrei Feldorean Rumunia DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letnia Grand Prix 2021 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2021

Letnia Grand Prix 2021

Kalendarium
Katharina Althaus
Dziś urodziny obchodzą:
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze świata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich