Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP
17.07.2021 - Wisła (Polska) HS-134
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jakub Wolny Polska 123.5 126.5 261.2
2 Jan Hoerl Austria 130.5 125.0 260.8
3 Dawid Kubacki Polska 122.5 127.0 257.7
4 Markus Schiffner Austria 130.5 124.5 254.2
5 Markus Eisenbichler Niemcy 128.0 121.5 252.9
6 Karl Geiger Niemcy 124.0 125.0 251.7
7 Constantin Schmid Niemcy 125.0 126.0 249.9
  Anze Lanisek Słowenia 121.5 125.5 249.9
9 Gregor Deschwanden Szwajcaria 121.5 129.0 244.6
10 Mikhail Nazarov Rosja 122.0 122.5 243.7
11 Maximilian Steiner Austria 124.0 125.5 243.5
12 Ulrich Wohlgenannt Austria 124.5 123.0 242.8
13 Piotr Żyła Polska 122.0 125.0 240.3
14 Antti Aalto Finlandia 124.0 123.0 236.3
15 Stefan Hula Polska 121.0 122.0 234.0
16 Severin Freund Niemcy 121.0 121.5 232.7
17 Paweł Wąsek Polska 120.5 117.5 229.4
18 Manuel Fettner Austria 121.0 120.0 225.1
19 Peter Prevc Słowenia 117.5 116.5 224.8
20 Aleksander Zniszczoł Polska 123.5 117.0 223.7
21 Maciej Kot Polska 121.0 117.0 220.7
22 Andrzej Stękała Polska 118.5 114.5 218.0
23 Andreas Wellinger Niemcy 115.5 113.0 208.5
24 Vladimir Zografski Bułgaria 115.0 114.5 206.5
25 Timi Zajc Słowenia 117.0 109.5 202.9
26 Roman Trofimov Rosja 115.5 112.5 202.6
27 Andreas Granerud Buskum Norwegia 118.5 112.5 202.1
28 Timon-Pascal Kahofer Austria 121.0 105.5 201.4
29 Danil Sadreev Rosja 120.0 105.0 196.1
30 Valentin Foubert Francja 115.5 103.5 185.9
31 Stephan Leyhe Niemcy 114.0   102.8
32 Sondre Ringen Norwegia 115.5   100.7
33 Kevin Maltsev Estonia 114.5   100.3
34 Jarosław Krzak Polska 111.0   98.5
35 Cestmir Kozisek Czechy 112.5   98.3
36 Tomasz Pilch Polska 112.0   97.6
37 Mikhail Maksimochkin Rosja 112.5   96.7
38 Artti Aigro Estonia 112.5   94.7
39 Viktor Polasek Czechy 110.0   93.0
40 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 110.5   92.9
41 Sandro Hauswirth Szwajcaria 109.0   92.2
42 Jan Bombek Słowenia 108.0   90.0
43 Niko Kytosaho Finlandia 107.0   89.1
44 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 108.0   87.5
45 Arttu Pohjola Finlandia 106.5   86.6
46 Sergey Tkachenko Kazachstan 83.0   35.9
47 Kamil Stoch Polska DNS   DNS
48 Klemens Murańka Polska DSQ   DSQ
49 Ziga Jelar Słowenia DSQ   DSQ
50 Tilen Bartol Słowenia DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letnia Grand Prix 2021 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2021

Letnia Grand Prix 2021

Kalendarium
Katharina Althaus
Dziś urodziny obchodzą:
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich