Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
11.09.2021 - Czajkowski (Rosja) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 133.0 137.5 253.9
2 Evgenii Klimov Rosja 140.0 129.5 250.2
3 Johann Andre Forfang Norwegia 133.5 145.0 240.6
4 Marius Lindvik Norwegia 120.5 134.5 222.1
5 Daiki Ito Japonia 124.5 129.0 216.9
6 Mikhail Nazarov Rosja 129.5 124.0 207.6
7 Robin Pedersen Norwegia 128.0 122.5 201.3
8 Ilya Mankov Rosja 129.5 119.0 200.5
9 Roman Trofimov Rosja 124.5 120.5 197.9
10 Cene Prevc Słowenia 110.0 132.0 192.5
11 Cestmir Kozisek Czechy 122.0 116.0 184.3
12 Rikuta Watanabe Japonia 118.5 113.5 179.7
13 Yuken Iwasa Japonia 118.0 121.5 179.1
14 Viktor Polasek Czechy 129.5 104.0 177.5
15 Mikhail Maksimochkin Rosja 122.5 111.0 175.1
16 Shinnosuke Fujita Japonia 117.0 119.5 170.1
17 Reruhi Shimizu Japonia 119.5 111.0 168.9
18 Giovanni Bresadola Włochy 118.5 107.0 168.6
19 Anders Haare Norwegia 117.0 111.5 166.8
20 Hiroaki Watanabe Japonia 113.0 114.0 158.3
21 Lovro Kos Słowenia 122.5 99.5 151.0
22 Casey Larson USA 118.5 108.0 150.8
23 Andrei Feldorean Rumunia 107.0 105.5 141.9
24 Francesco Cecon Włochy 108.5 106.0 141.2
25 Kevin Maltsev Estonia 106.0 105.5 135.4
26 Sergey Tkachenko Kazachstan 106.0 101.5 128.7
27 Matthew Soukup Kanada 108.5 101.5 127.9
28 Mikhail Purtov Rosja 113.0 95.5 119.5
29 Qiwu Song Chiny 110.0 86.0 104.8
30 Maksim Kolobov Rosja 112.5 DSQ 69.3
31 Daniel Andrei Cacina Rumunia 108.0   65.5
32 Decker Dean USA 98.0   58.3
33 Sabirzhan Muminov Kazachstan 103.5   55.9
34 Vladislav Mustafin Rosja 101.0   54.9
35 Kiril Kotik Rosja 102.0   53.6
36 Danil Sadreev Rosja DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letnia Grand Prix 2021 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2021

Letnia Grand Prix 2021

Kalendarium
Fatih Arda Ipcioglu
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
30 września 2022 (piątek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 października 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 października 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 października 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu Świata pojawia się już niecałą minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na początku PŚ?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł Wąsek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich