Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP
12.09.2021 - Czajkowski (Rosja) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Norwegia Norwegia 955.9
2 Słowenia Słowenia 899.6
3 Rosja Rosja 868.9
4 Japonia Japonia 725.4
5 Czechy Czechy 696.9
6 Włochy Włochy 567.3
7 Rumunia Rumunia 535.9
8 USA USA 477.2
9 Chiny Chiny 231.6
10 Kazachstan Kazachstan 177.3
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 138.5 133.5 256.1
2 Johann Andre Forfang Norwegia 143.5 132.5 244.2
3 Ursa Bogataj Słowenia 133.0 138.0 238.0
4 Ema Klinec Słowenia 132.5 126.5 236.6
5 Cene Prevc Słowenia 131.5 126.0 234.7
6 Silje Opseth Norwegia 128.5 128.0 233.1
7 Evgenii Klimov Rosja 128.0 124.0 226.6
8 Anna Odine Stroem Norwegia 123.0 129.5 222.5
9 Sofia Tikhonova Rosja 134.0 119.5 218.2
10 Irina Avvakumova Rosja 126.5 129.0 216.9
11 Mikhail Nazarov Rosja 128.0 119.5 207.2
12 Lovro Kos Słowenia 124.5 113.0 190.3
13 Ringo Miyajima Japonia 125.0 118.0 188.1
14 Daiki Ito Japonia 109.0 124.0 185.5
15 Karolina Indrackova Czechy 120.0 114.5 181.3
16 Riko Sakurai Japonia 113.5 118.0 178.1
17 Cestmir Kozisek Czechy 116.5 115.5 176.8
18 Klara Ulrichova Czechy 109.0 120.5 176.2
19 Giovanni Bresadola Włochy 106.0 117.0 174.1
20 Rikuta Watanabe Japonia 114.5 115.5 173.7
21 Casey Larson USA 112.0 112.5 164.9
22 Viktor Polasek Czechy 111.0 109.0 162.6
23 Andrei Feldorean Rumunia 110.0 112.0 156.5
24 Daniel Andrei Cacina Rumunia 102.5 111.5 150.3
25 Francesco Cecon Włochy 116.0 106.0 147.9
26 Lara Malsiner Włochy 109.0 108.5 147.0
27 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 107.0 107.5 145.1
28 Decker Dean USA 100.0 104.0 120.9
29 Jessica Malsiner Włochy 96.5 94.0 98.3
30 Nina Lussi USA 98.0 88.0 96.4
31 Annika Belshaw USA 92.0 97.0 95.0
32 Sabirzhan Muminov Kazachstan 117.0   85.6
33 Delia Anamaria Folea Rumunia 97.0 89.5 84.0
34 Qiwu Song Chiny 114.5   80.4
35 Bing Dong Chiny 109.5   75.8
36 Qingyue Peng Chiny 112.0   75.4
37 Danil Vassilyev Kazachstan 99.0   56.6
38 Valentina Sderzhikova Kazachstan 89.5   35.1
39 Xiaoyang Zhou Chiny DNS   0.0
  Veronika Shishkina Kazachstan 103.5   0.0
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letnia Grand Prix 2021 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2021

Letnia Grand Prix 2021

Kalendarium
Simon Ammann
Dziś urodziny obchodzą:
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich