Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 05.09.2021, Szczuczyńsk HS-99
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jan Hoerl Austria 196  
2 Jakub Wolny Polska 185 -11
3 Dawid Kubacki Polska 160 -36
4 Anze Lanisek Słowenia 146 -50
5 Markus Schiffner Austria 140 -56
6 Gregor Deschwanden Szwajcaria 127 -69
7 Halvor Egner Granerud Norwegia 100 -96
  Stefan Kraft Austria 100 -96
9 Roman Trofimov Rosja 85 -111
10 Constantin Schmid Niemcy 83 -113
11 Markus Eisenbichler Niemcy 81 -115
12 Marius Lindvik Norwegia 80 -116
13 Vladimir Zografski Bułgaria 70 -126
14 Mikhail Nazarov Rosja 67 -129
15 Simon Ammann Szwajcaria 60 -136
16 Stefan Hula Polska 58 -138
  Maciej Kot Polska 58 -138
18 Maximilian Steiner Austria 55 -141
19 Tilen Bartol Słowenia 54 -142
20 Robert Johansson Norwegia 50 -146
21 Karl Geiger Niemcy 48 -148
22 Viktor Polasek Czechy 46 -150
23 Cene Prevc Słowenia 45 -151
24 Severin Freund Niemcy 44 -152
25 Antti Aalto Finlandia 42 -154
26 Sergey Tkachenko Kazachstan 41 -155
27 Manuel Fettner Austria 39 -157
28 Andreas Wellinger Niemcy 38 -158
29 Peter Prevc Słowenia 37 -159
30 Andrzej Stękała Polska 33 -163
31 Anders Haare Norwegia 30 -166
32 Shinnosuke Fujita Japonia 29 -167
  Klemens Murańka Polska 29 -167
34 Timi Zajc Słowenia 28 -168
35 Piotr Żyła Polska 27 -169
36 Reruhi Shimizu Japonia 26 -170
  Ziga Jelar Słowenia 26 -170
38 Paweł Wąsek Polska 25 -171
39 Ilya Mankov Rosja 22 -174
  Ulrich Wohlgenannt Austria 22 -174
41 Johann Andre Forfang Norwegia 20 -176
42 Daiki Ito Japonia 18 -178
43 Timon-Pascal Kahofer Austria 16 -180
  Danil Sadreev Rosja 16 -180
  Aleksander Zniszczoł Polska 16 -180
46 Giovanni Bresadola Włochy 15 -181
  Thomas Lackner Austria 15 -181
48 Stephan Leyhe Niemcy 13 -183
  Rikuta Watanabe Japonia 13 -183
50 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 12 -184
51 Robin Pedersen Norwegia 11 -185
52 Lovro Kos Słowenia 10 -186
53 Elias Medwed Austria 9 -187
54 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 8 -188
  Philipp Aschenwald Austria 8 -188
56 Francesco Cecon Włochy 7 -189
57 Matthew Soukup Kanada 6 -190
58 Kevin Maltsev Estonia 5 -191
59 Jan Bombek Słowenia 4 -192
  Andrew Urlaub USA 4 -192
  Andreas Granerud Buskum Norwegia 4 -192
62 Mikhail Maksimochkin Rosja 3 -193
  Cestmir Kozisek Czechy 3 -193
64 Sondre Ringen Norwegia 2 -194
  Sander Vossan Eriksen Norwegia 2 -194
  Yevhen Marusiak Ukraina 2 -194
67 Clemens Leitner Austria 1 -195
  Valentin Foubert Francja 1 -195
  Niko Kytosaho Finlandia 1 -195
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 601  
2 Polska Polska 591 -10
3 Słowenia Słowenia 350 -251
4 Niemcy Niemcy 307 -294
5 Norwegia Norwegia 299 -302
6 Rosja Rosja 193 -408
7 Szwajcaria Szwajcaria 187 -414
8 Japonia Japonia 86 -515
9 Bułgaria Bułgaria 70 -531
10 Czechy Czechy 49 -552
11 Finlandia Finlandia 43 -558
12 Kazachstan Kazachstan 41 -560
13 Włochy Włochy 22 -579
14 Ukraina Ukraina 14 -587
15 Turcja Turcja 8 -593
16 Kanada Kanada 6 -595
17 Estonia Estonia 5 -596
18 USA USA 4 -597
19 Francja Francja 1 -600

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:30
CoC Kranj
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Kranj
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Kranj
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Kranj
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
09:30
CoC Kranj
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
06:26
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | 1. konkurs kobiet, HS 90
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
10:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
12:00
Polsat Sport Extra Polskie skocznie
dzisiaj
13:53
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
17:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
20:00
Polskie skocznie
dzisiaj
21:00
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
dzisiaj
22:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
23:42
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich