Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2019/2020
Period 1
06.07.2019 15:00 Szczyrk Polska HS-106
07.07.2019 13:00 Szczyrk Polska HS-106
11.07.2019 14:00 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
12.07.2019 13:45 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
03.08.2019 15:00 Ljubno Słowenia HS-94
04.08.2019 11:00 Ljubno Słowenia HS-94
17.08.2019 11:00 Pjongczang Korea Pd. HS-109
18.08.2019 04:00 Pjongczang Korea Pd. HS-109
Period 2
24.08.2019 15:00 Rasnov Rumunia HS-97
25.08.2019 13:00 Rasnov Rumunia HS-97
05.10.2019 14:00 Villach Austria HS-98
06.10.2019 10:30 Villach Austria HS-98
Period 3
13.12.2019 16:00 Notodden Norwegia HS-98
14.12.2019 15:00 Notodden Norwegia HS-98
21.12.2019 17:30 Oberwiesenthal Niemcy HS-105
22.12.2019 13:30 Oberwiesenthal Niemcy HS-105
Period 5
18.01.2020   Zakopane Polska
19.01.2020   Zakopane Polska
25.01.2020   Rastbüchl Niemcy
26.01.2020   Rastbüchl Niemcy
01.02.2020   Liberec Czechy HS-100
02.02.2020   Liberec Czechy HS-100
Period 6
15.02.2020   Villach Austria
16.02.2020   Villach Austria
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tim Fuchs Niemcy 468  
2 Adam Niżnik Polska 415 -53
3 Maximilian Lienher Austria 375 -93
4 Markus Rupitsch Austria 282 -186
5 Maximilian Steiner Austria 259 -209
6 Cene Prevc Słowenia 257 -211
7 Luca Roth Niemcy 226 -242
8 Jernej Presecnik Słowenia 224 -244
9 Janni Reisenauer Austria 209 -259
10 Heung Chul Choi Korea Pd. 196 -272
11 Fabian Seidl Niemcy 167 -301
12 Seou Choi Korea Pd. 164 -304
13 Tjas Grilc Słowenia 160 -308
  Matias Braathen Norwegia 160 -308
15 Stefan Rainer Austria 156 -312
16 Ren Nikaido Japonia 150 -318
  Claudio Moerth Austria 150 -318
18 Mika Schwann Austria 131 -337
19 Cedrik Weigel Niemcy 129 -339
20 Sebastian Rombach Niemcy 126 -342
21 Christian Ingebrigtsen Norwegia 124 -344
22 Casey Larson USA 120 -348
  Shinnosuke Fujita Japonia 120 -348
24 Peter Resinger Austria 110 -358
25 Nikolai Matavin Rosja 108 -360
26 Daniel Andrei Cacina Rumunia 101 -367
27 Jarkko Määttä Finlandia 96 -372
28 Shinya Komaba Japonia 86 -382
29 Aleksandr Bazhenov Rosja 85 -383
  Mathis Contamine Francja 85 -383
31 Gregor Deschwanden Szwajcaria 82 -386
  Elias Medwed Austria 82 -386
33 Francisco Moerth Austria 78 -390
34 Sergey Tkachenko Kazachstan 77 -391
35 Mateusz Gruszka Polska 74 -394
  Ulrich Wohlgenannt Austria 74 -394
  Lars Kindlimann Szwajcaria 74 -394
38 Mark Hafnar Słowenia 72 -396
  Yuto Nakamura Japonia 72 -396
40 Timon-Pascal Kahofer Austria 71 -397
41 Adrian Sell Niemcy 70 -398
42 Sung-Woo Cho Korea Pd. 69 -399
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 69 -399
44 Gabriel Karlen Szwajcaria 63 -405
45 Rikuta Watanabe Japonia 61 -407
46 Eduard Torok Węgry 58 -410
47 Artti Aigro Estonia 57 -411
48 Marco Woergoetter Austria 56 -412
  Sota Kudo Japonia 56 -412
50 Zak Mogel Słowenia 54 -414
  Matthew Soukup Kanada 54 -414
  Frantisek Holik Czechy 54 -414
53 Decker Dean USA 52 -416
  Lovro Kos Słowenia 52 -416
55 Paul Winter Niemcy 51 -417
56 Maximilian Ortner Austria 47 -421
  Kacper Juroszek Polska 47 -421
58 Jan Habdas Polska 46 -422
59 Nikita Devyatkin Kazachstan 44 -424
  Keisuke Takahashi Japonia 44 -424
61 Tatsunao Kobayashi Japonia 42 -426
  Wiktor Pękala Polska 42 -426
63 Alessandro Batby Francja 41 -427
  Ruuysei Ikeda Japonia 41 -427
65 Mikhail Purtov Rosja 39 -429
66 Federico Cecon Włochy 37 -431
67 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 35 -433
68 Shun Oi Japonia 34 -434
  Andrii Vaskul Ukraina 34 -434
70 Nikita Kudriavtsev Rosja 33 -435
71 Riki Kurita Japonia 31 -437
72 Kanchi Yamane Japonia 29 -439
  Maksim Bartolj Słowenia 29 -439
  Tom Gerisch Niemcy 29 -439
  Ilia Mankov Rosja 29 -439
76 Michael Hofer Austria 28 -440
  Maksim Duka Rosja 28 -440
78 Rishi Saether Norwegia 26 -442
  Thomas Hofer Austria 26 -442
  Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 26 -442
  Jan Bombek Słowenia 26 -442
  Kevin Maltsev Estonia 26 -442
83 Giovanni Bresadola Włochy 25 -443
84 Espen Roee Norwegia 24 -444
85 Claudio Haas Niemcy 23 -445
86 Sergey Kravtsov Kazachstan 22 -446
87 Seok-Jae Hwang Korea Pd. 21 -447
  Aleksandr Marchukov Rosja 21 -447
89 Ilshat Kadyrov Kazachstan 20 -448
  Justin Nietzel Niemcy 20 -448
91 Bartosz Czyż Polska 18 -450
92 Oliver Dahl Norwegia 16 -452
  Rok Masle Słowenia 16 -452
94 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 15 -453
95 Rishi Saether Norwegia 14 -454
  Arkadiusz Jojko Polska 14 -454
  Jaka Hvala Słowenia 14 -454
98 Henri Kavilo Finlandia 13 -455
99 Aleksandr Loginov Rosja 12 -456
  Hisaki Nagamine Japonia 12 -456
  Aljaz Osterc Słowenia 12 -456
  Matija Vidic Słowenia 12 -456
103 Rok Tarman Słowenia 11 -457
  Taro Yamakawa Japonia 11 -457
105 Ernest Prislic Słowenia 10 -458
106 Andrei Feldorean Rumunia 9 -459
107 Florian Kroell Austria 8 -460
  Jack White Francja 8 -460
  Zakhir Dzhafarov Rosja 8 -460
  Yevgen Marusyak Ukraina 8 -460
  Jostein Loe Norwegia 8 -460
  Julian Wienerroither Austria 8 -460
113 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 7 -461
  Martti Nomme Estonia 7 -461
  Lovro Vodusek Słowenia 7 -461
  Noah Camenzind Szwajcaria 7 -461
  Kiril Kotik Rosja 7 -461
  Florian Molnar Węgry 7 -461
  Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 7 -461
120 Patrick Gasienica USA 6 -462
  Rok Oblak Słowenia 6 -462
122 Radek Selcer Czechy 5 -463
  Ole Kristian Baarset Norwegia 5 -463
  Guang Yang Chiny 5 -463
125 Dusan Dolezel Czechy 4 -464
  Lennart Weigel Niemcy 4 -464
  Radu Mihai Pacurar Rumunia 4 -464
128 Eric Fuchs Niemcy 3 -465
  Vladislav Mustafin Rosja 3 -465
  Danil Vassilyev Kazachstan 3 -465
131 Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 2 -466
  Valentin Foubert Francja 2 -466
  Muhammed Munir Gungen Turcja 2 -466
  Danil Sadreev Rosja 2 -466
  Daniel Tschofenig Austria 2 -466
136 Matevz Samec Słowenia 1 -467
  Francesco Cecon Włochy 1 -467
  Jarosław Krzak Polska 1 -467
  Espen Alexander Johansen Amble Norwegia 1 -467
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2152  
2 Niemcy Niemcy 1316 -836
3 Słowenia Słowenia 963 -1189
4 Japonia Japonia 789 -1363
5 Polska Polska 657 -1495
6 Korea Pd. Korea Pd. 450 -1702
7 Norwegia Norwegia 402 -1750
8 Rosja Rosja 375 -1777
9 Kazachstan Kazachstan 261 -1891
10 Szwajcaria Szwajcaria 226 -1926
11 USA USA 178 -1974
12 Francja Francja 136 -2016
13 Rumunia Rumunia 121 -2031
14 Finlandia Finlandia 109 -2043
15 Estonia Estonia 90 -2062
16 Węgry Węgry 65 -2087
17 Włochy Włochy 63 -2089
  Czechy Czechy 63 -2089
19 Kanada Kanada 54 -2098
20 Ukraina Ukraina 42 -2110
21 Turcja Turcja 37 -2115
22 Chiny Chiny 5 -2147
Wyniki konkursów
06.07.2019 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Tim Fuchs (Niemcy)
07.07.2019 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Claudio Moerth (Austria)
11.07.2019 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
Zwycięzca: Maximilian Lienher (Austria)
12.07.2019 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
Zwycięzca: Maximilian Lienher (Austria)
03.08.2019 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Stefan Rainer (Austria)
04.08.2019 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Jernej Presecnik (Słowenia)
17.08.2019 Pjongczang Korea Pd. HS-109
Zwycięzca: Tim Fuchs (Niemcy)
18.08.2019 Pjongczang Korea Pd. HS-109
Zwycięzca: Ren Nikaido (Japonia)
24.08.2019 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Markus Rupitsch (Austria)
25.08.2019 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Markus Rupitsch (Austria)
05.10.2019 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Christian Ingebrigtsen (Norwegia)
06.10.2019 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Matias Braathen (Norwegia)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2019/2020

FIS Cup 2019/2020

Kalendarium
Adam Ruda
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich