Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
31.08.2019, godz. 15:30
Rasnov HS-97
CoC
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2019/2020
Period 1
06.07.2019 15:00 Szczyrk Polska HS-106
07.07.2019 13:00 Szczyrk Polska HS-106
11.07.2019 14:00 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
12.07.2019 13:45 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
03.08.2019 15:00 Ljubno Słowenia HS-94
04.08.2019 11:00 Ljubno Słowenia HS-94
17.08.2019 11:00 Pjongczang Korea Pd. HS-109
18.08.2019 04:00 Pjongczang Korea Pd. HS-109
Period 2
24.08.2019 15:00 Rasnov Rumunia HS-97
25.08.2019 13:00 Rasnov Rumunia HS-97
05.10.2019   Villach Austria
06.10.2019   Villach Austria
Period 3
07.12.2019   Park City USA
08.12.2019   Park City USA
13.12.2019   Notodden Norwegia
14.12.2019   Notodden Norwegia
21.12.2019   Oberwiesenthal Niemcy
22.12.2019   Oberwiesenthal Niemcy
Period 5
18.01.2020   Zakopane Polska
19.01.2020   Zakopane Polska
25.01.2020   Rastbüchl Niemcy
26.01.2020   Rastbüchl Niemcy
Period 6
15.02.2020   Villach Austria
16.02.2020   Villach Austria
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tim Fuchs Niemcy 445  
2 Maximilian Lienher Austria 375 -70
3 Adam Niżnik Polska 290 -155
4 Cene Prevc Słowenia 257 -188
5 Markus Rupitsch Austria 249 -196
6 Maximilian Steiner Austria 233 -212
7 Luca Roth Niemcy 226 -219
8 Jernej Presecnik Słowenia 224 -221
9 Heung Chul Choi Korea Pd. 196 -249
10 Seou Choi Korea Pd. 164 -281
11 Tjas Grilc Słowenia 160 -285
12 Stefan Rainer Austria 156 -289
13 Janni Reisenauer Austria 154 -291
14 Claudio Moerth Austria 150 -295
  Ren Nikaido Japonia 150 -295
16 Fabian Seidl Niemcy 131 -314
17 Cedrik Weigel Niemcy 129 -316
18 Shinnosuke Fujita Japonia 120 -325
  Casey Larson USA 120 -325
20 Sebastian Rombach Niemcy 113 -332
21 Nikolai Matavin Rosja 108 -337
22 Mika Schwann Austria 94 -351
23 Shinya Komaba Japonia 86 -359
24 Mathis Contamine Francja 85 -360
  Aleksandr Bazhenov Rosja 85 -360
26 Gregor Deschwanden Szwajcaria 82 -363
27 Daniel Andrei Cacina Rumunia 81 -364
28 Sergey Tkachenko Kazachstan 77 -368
29 Mateusz Gruszka Polska 74 -371
  Ulrich Wohlgenannt Austria 74 -371
  Lars Kindlimann Szwajcaria 74 -371
32 Yuto Nakamura Japonia 72 -373
33 Sung-Woo Cho Korea Pd. 69 -376
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 69 -376
35 Francisco Moerth Austria 67 -378
36 Adrian Sell Niemcy 63 -382
  Gabriel Karlen Szwajcaria 63 -382
38 Rikuta Watanabe Japonia 61 -384
39 Mark Hafnar Słowenia 60 -385
40 Artti Aigro Estonia 57 -388
41 Sota Kudo Japonia 56 -389
42 Matthew Soukup Kanada 54 -391
  Frantisek Holik Czechy 54 -391
  Eduard Torok Węgry 54 -391
45 Decker Dean USA 52 -393
46 Kacper Juroszek Polska 47 -398
47 Jan Habdas Polska 46 -399
48 Nikita Devyatkin Kazachstan 44 -401
  Keisuke Takahashi Japonia 44 -401
50 Wiktor Pękala Polska 42 -403
  Tatsunao Kobayashi Japonia 42 -403
52 Ruuysei Ikeda Japonia 41 -404
  Alessandro Batby Francja 41 -404
54 Mikhail Purtov Rosja 39 -406
55 Andrii Vaskul Ukraina 34 -411
  Shun Oi Japonia 34 -411
57 Nikita Kudriavtsev Rosja 33 -412
58 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 32 -413
59 Riki Kurita Japonia 31 -414
60 Ilia Mankov Rosja 29 -416
  Kanchi Yamane Japonia 29 -416
  Maksim Bartolj Słowenia 29 -416
  Tom Gerisch Niemcy 29 -416
64 Maksim Duka Rosja 28 -417
65 Kevin Maltsev Estonia 26 -419
  Rishi Saether Norwegia 26 -419
  Thomas Hofer Austria 26 -419
  Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 26 -419
69 Giovanni Bresadola Włochy 25 -420
70 Lovro Kos Słowenia 24 -421
71 Claudio Haas Niemcy 23 -422
72 Sergey Kravtsov Kazachstan 22 -423
  Paul Winter Niemcy 22 -423
74 Aleksandr Marchukov Rosja 21 -424
  Seok-Jae Hwang Korea Pd. 21 -424
76 Ilshat Kadyrov Kazachstan 20 -425
  Justin Nietzel Niemcy 20 -425
78 Bartosz Czyż Polska 18 -427
79 Rok Masle Słowenia 16 -429
80 Michael Hofer Austria 15 -430
81 Jaka Hvala Słowenia 14 -431
  Rishi Saether Norwegia 14 -431
  Arkadiusz Jojko Polska 14 -431
84 Aljaz Osterc Słowenia 12 -433
  Matija Vidic Słowenia 12 -433
  Aleksandr Loginov Rosja 12 -433
  Hisaki Nagamine Japonia 12 -433
88 Taro Yamakawa Japonia 11 -434
89 Ernest Prislic Słowenia 10 -435
90 Andrei Feldorean Rumunia 9 -436
91 Yevgen Marusyak Ukraina 8 -437
  Julian Wienerroither Austria 8 -437
  Jack White Francja 8 -437
  Zakhir Dzhafarov Rosja 8 -437
95 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 7 -438
  Martti Nomme Estonia 7 -438
  Lovro Vodusek Słowenia 7 -438
  Noah Camenzind Szwajcaria 7 -438
  Kiril Kotik Rosja 7 -438
  Florian Molnar Węgry 7 -438
101 Patrick Gasienica USA 6 -439
  Rok Oblak Słowenia 6 -439
  Jan Bombek Słowenia 6 -439
104 Ole Kristian Baarset Norwegia 5 -440
  Guang Yang Chiny 5 -440
  Radek Selcer Czechy 5 -440
107 Lennart Weigel Niemcy 4 -441
  Radu Mihai Pacurar Rumunia 4 -441
  Dusan Dolezel Czechy 4 -441
110 Eric Fuchs Niemcy 3 -442
  Vladislav Mustafin Rosja 3 -442
  Danil Vassilyev Kazachstan 3 -442
113 Valentin Foubert Francja 2 -443
  Muhammed Munir Gungen Turcja 2 -443
  Danil Sadreev Rosja 2 -443
116 Rok Tarman Słowenia 1 -444
  Jarosław Krzak Polska 1 -444
  Espen Alexander Johansen Amble Norwegia 1 -444
  Matevz Samec Słowenia 1 -444
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1601  
2 Niemcy Niemcy 1208 -393
3 Słowenia Słowenia 839 -762
4 Japonia Japonia 789 -812
5 Polska Polska 532 -1069
6 Korea Pd. Korea Pd. 450 -1151
7 Rosja Rosja 375 -1226
8 Kazachstan Kazachstan 261 -1340
9 Szwajcaria Szwajcaria 226 -1375
10 USA USA 178 -1423
11 Francja Francja 136 -1465
12 Rumunia Rumunia 101 -1500
13 Estonia Estonia 90 -1511
14 Czechy Czechy 63 -1538
15 Węgry Węgry 61 -1540
16 Kanada Kanada 54 -1547
17 Norwegia Norwegia 46 -1555
18 Ukraina Ukraina 42 -1559
19 Turcja Turcja 34 -1567
20 Włochy Włochy 25 -1576
21 Chiny Chiny 5 -1596
Wyniki konkursów
06.07.2019 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Tim Fuchs (Niemcy)
07.07.2019 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Claudio Moerth (Austria)
11.07.2019 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
Zwycięzca: Maximilian Lienher (Austria)
12.07.2019 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
Zwycięzca: Maximilian Lienher (Austria)
03.08.2019 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Stefan Rainer (Austria)
04.08.2019 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Jernej Presecnik (Słowenia)
17.08.2019 Pjongczang Korea Pd. HS-109
Zwycięzca: Tim Fuchs (Niemcy)
18.08.2019 Pjongczang Korea Pd. HS-109
Zwycięzca: Ren Nikaido (Japonia)
24.08.2019 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Markus Rupitsch (Austria)
25.08.2019 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Markus Rupitsch (Austria)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2019/2020

FIS Cup 2019/2020

Kalendarium
Primoz Pikl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
08:45
FIS Cup Rasnov
12:00
FIS Cup Rasnov
13:00
FIS Cup Rasnov
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich