Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
06.10.2019 - Villach (Austria) HS-98
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Matias Braathen Norwegia 99.5 96.0 253.0
2 Jarkko Maatta Finlandia 97.5 96.0 250.8
3 Peter Resinger Austria 97.5 96.5 247.6
4 Elias Medwed Austria 92.5 90.5 237.8
5 Adam Niżnik Polska 93.0 95.0 236.0
6 Janni Reisenauer Austria 92.5 91.0 235.3
7 Mika Schwann Austria 87.0 96.0 232.4
8 Zak Mogel Słowenia 101.5 90.0 230.9
9 Federico Cecon Włochy 95.5 91.5 230.7
10 Timon-Pascal Kahofer Austria 96.0 89.0 228.7
11 Christian Ingebrigtsen Norwegia 90.0 87.0 228.0
12 Fabian Seidl Niemcy 90.5 96.0 227.9
13 Jan Bombek Słowenia 93.0 92.5 227.1
14 Lovro Kos Słowenia 92.5 91.0 226.4
15 Marco Woergoetter Austria 91.0 91.0 225.9
16 Markus Rupitsch Austria 94.0 85.5 224.5
17 Tim Fuchs Niemcy 90.5 90.5 223.1
18 Michael Hofer Austria 90.5 89.0 222.6
  Sebastian Rombach Niemcy 90.5 90.5 222.6
20 Maximilian Ortner Austria 88.0 90.0 219.2
21 Rok Tarman Słowenia 95.5 87.0 219.0
  Oliver Dahl Norwegia 96.0 85.0 219.0
23 Jostein Loe Norwegia 96.0 90.0 217.7
24 Adrian Sell Niemcy 91.5 80.5 215.3
25 Francisco Moerth Austria 89.5 84.0 215.2
26 Florian Kroell Austria 91.0 87.0 214.2
27 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 92.0 83.5 212.0
28 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 90.5 81.0 204.0
29 Daniel Tschofenig Austria 94.0 81.0 201.8
30 Francesco Cecon Włochy 95.0 DSQ 113.2
31 Maximilian Steiner Austria 87.5   107.5
32 Henri Kavilo Finlandia 90.5   106.6
33 Juho Ojala Finlandia 93.5   105.2
34 Lennart Weigel Niemcy 89.5   105.0
35 Florian Mittendorfer Austria 90.5   103.9
36 Maksim Bartolj Słowenia 86.5   103.6
37 Josef Ritzer Austria 89.5   103.5
  Jonas-Sloth Sandell Norwegia 90.0   103.5
39 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 88.5   102.6
40 Timotej Jeglic Słowenia 92.5   102.4
41 Paul Winter Niemcy 85.5   102.3
42 Luka Robnik Słowenia 88.0   102.2
43 Markus Mueller Austria 89.0   102.0
  Daniele Varesco Włochy 91.5   102.0
  Jonne Veteläinen Finlandia 90.5   102.0
46 Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 88.0   101.2
47 Gorazd Zavrsnik Słowenia 90.5   101.0
48 Stanisław Ciszek Polska 90.5   100.3
49 Andrii Vaskul Ukraina 86.5   100.1
50 Mark Hafnar Słowenia 82.5   100.0
51 Arkadiusz Jojko Polska 88.5   99.9
52 Guang Yang Chiny 88.5   98.7
53 Naim Stanfel Austria 85.5   98.4
54 Bjoernar Kvaal Norwegia 87.5   97.7
  Eduard Torok Węgry 84.5   97.7
56 Andreas Alamommo Finlandia 87.0   97.0
57 Mario Mendel Austria 85.5   96.4
58 Finn Braun Niemcy 88.5   96.0
59 Daniel Andrei Cacina Rumunia 82.5   95.9
60 Julian Wackernell Austria 85.0   95.4
61 Espen Roee Norwegia 97.5   94.1
62 Florian Molnar Węgry 87.0   93.4
63 Kacper Stosel Polska 87.0   93.2
  Marcel Strzinar Słowenia 87.5   93.2
65 Muhammet Ali Bedir Turcja 86.5   92.6
66 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 85.5   90.6
67 Kalle Heikkinen Finlandia 86.0   90.4
68 Chao Li Chiny 85.5   89.2
69 Szymon Jojko Polska 81.5   88.3
70 Petr Vaverka Czechy 81.0   88.0
71 Eric Hoyer Niemcy 79.5   85.5
72 Muhammed Munir Gungen Turcja 81.5   84.3
73 Jan Habdas Polska 82.5   83.7
74 Andrei Feldorean Rumunia 81.5   82.7
75 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 81.0   81.5
76 Karol Niemczyk Polska 82.0   81.0
77 Elias Kogler Austria 77.5   78.3
78 Anton Korchuk Ukraina 80.5   77.9
79 Mateusz Gruszka Polska 71.5   77.0
80 Sebastian Ludwig Niemcy 79.5   76.2
81 Andrea Campregher Włochy 76.0   72.0
82 Andriy Pylypchuk Ukraina 76.0   68.9
83 Robert Stefan Sandulescu Rumunia 74.0   65.9
84 Jingtao Hu Chiny 73.5   63.8
85 Zhe Chen Chiny 75.0   63.7
86 Yurii Yaniuk Ukraina 73.5   61.1
87 Shuai Zhang Chiny 70.5   59.6
88 Cedrik Weigel Niemcy 67.5   54.2
89 Artem Kutsevych Ukraina 68.5   52.9
90 Guozheng Li Chiny 70.0   50.7
91 Qihang Cui Chiny 65.0   49.5
92 Florin Feroiu Rumunia 66.0   45.9
93 Lorant Attila Benedek Rumunia 67.0   43.7
94 Shouyi Gong Chiny 64.5   39.5
95 Denys Tsvietkov Ukraina 60.0   30.1
96 Vladyslav Herasymiuk Ukraina 60.0   29.9

« FIS Cup 2019/2020 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2019/2020

FIS Cup 2019/2020

Kalendarium
Markus Eisenbichler
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Sławomir Hankus (1986)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich