Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
21.12.2019 - Oberwiesenthal (Niemcy) HS-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Danil Sadreev Rosja 92.0 98.0 262.6
2 Maximilian Steiner Austria 95.0 95.0 254.0
3 Stefan Rainer Austria 95.0 95.0 252.2
4 Francisco Moerth Austria 93.0 96.0 249.5
5 Tim Fuchs Niemcy 97.0 97.0 248.6
6 Adrian Sell Niemcy 93.0 95.0 246.8
7 Federico Cecon Włochy 90.0 99.5 244.5
8 Fabian Seidl Niemcy 87.0 97.5 243.4
9 Adam Niżnik Polska 90.5 98.0 242.0
10 Jaka Hvala Słowenia 88.5 94.5 241.6
11 Ilia Mankov Rosja 90.0 94.0 237.2
12 Justin Nietzel Niemcy 85.0 99.0 236.3
13 Maximilian Lienher Austria 90.0 92.5 232.5
14 Mika Schwann Austria 91.5 94.0 230.2
15 Kacper Juroszek Polska 88.5 95.5 228.8
16 Julian Wienerroither Austria 84.0 95.5 225.4
17 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 89.0 92.0 221.0
18 Sebastian Rombach Niemcy 86.0 88.0 220.5
19 Matevz Samec Słowenia 88.5 89.5 220.2
20 Janni Reisenauer Austria 86.5 92.0 220.0
21 Mateusz Gruszka Polska 86.0 93.0 216.9
22 Mico Ahonen Finlandia 86.0 90.0 216.6
23 Maksim Kolobov Rosja 80.0 88.5 215.1
24 Ernest Prislic Słowenia 82.5 88.5 214.7
25 Danil Vassilyev Kazachstan 83.5 90.0 213.9
26 Daniel Moroder Włochy 82.5 88.0 211.7
27 Andrew Urlaub USA 82.5 87.0 203.7
28 Szymon Jojko Polska 83.0 86.5 203.6
29 Daniel Andrei Cacina Rumunia 85.5 89.5 202.6
30 Markus Rupitsch Austria 85.5 81.5 198.2
31 Patrick Gasienica USA 80.5   96.6
  Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 80.5   96.6
33 Petr Vaverka Czechy 80.5   96.4
34 Tomasz Pilch Polska 78.0   96.1
35 Naim Stanfel Austria 77.0   95.2
36 Eetu Merilainen Finlandia 81.0   95.1
37 Rok Tarman Słowenia 81.0   94.2
38 Muhammed Munir Gungen Turcja 80.5   93.2
39 Maksim Duka Rosja 78.0   92.4
40 Wiktor Pękala Polska 80.0   91.4
41 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 80.0   88.6
42 Mattia Galiani Włochy 77.5   88.4
43 Giovanni Bresadola Włochy 83.0   86.8
  Aleksandr Marchukov Rosja 78.0   86.8
45 Sebastian Kellerman Czechy 78.0   86.6
46 Ilya Baskakov Rosja 74.5   85.6
47 Cedrik Weigel Niemcy 78.5   83.6
48 Mikhail Sherstnev Rosja 78.0   82.6
49 Anton Korchuk Ukraina 74.5   82.3
50 Nathan Mattoon USA 78.0   81.8
51 Mikhail Purtov Rosja 73.0   80.1
52 Frantisek Holik Czechy 78.0   79.5
53 Sungwoo Cho Korea Pd. 73.5   79.4
54 Jonne Veteläinen Finlandia 74.5   78.8
55 Benedikt Holub Czechy 73.5   78.0
56 Andrei Feldorean Rumunia 72.0   77.2
57 Timon-Pascal Kahofer Austria 70.5   75.9
58 Stanisław Ciszek Polska 73.0   75.3
59 Fabian Schmidt Niemcy 73.0   73.2
60 Hunter Gibson USA 71.0   72.8
61 Vladislav Mustafin Rosja 73.0   72.7
62 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 72.0   72.4
63 Radek Selcer Czechy 71.0   69.9
64 Alexander Cecon Włochy 70.0   68.8
65 Erik Belshaw USA 69.0   68.0
66 Radu Mihai Pacurar Rumunia 65.0   66.9
67 Ilshat Kadyrov Kazachstan 72.0   63.7
68 Florin Feroiu Rumunia 67.5   62.6
69 Robert Stefan Sandulescu Rumunia 65.5   61.2
70 Konstantin Nikolaev Rosja 63.5   60.7
71 Canden Wilkinson USA 64.0   58.0
72 Andrea Campregher Włochy 67.5   56.9
73 Yurii Yaniuk Ukraina 62.0   52.4
74 Landon Lee USA 59.0   48.6
75 Vladyslav Herasymiuk Ukraina 57.0   46.4
76 Florian Molnar Węgry 59.0   43.9
77 Lorant Attila Benedek Rumunia 60.0   42.1
78 Denys Tsvietkov Ukraina 55.5   32.8
79 Mikhail Boiko Kazachstan DNS   DNS
80 Jonathan Learoyd Francja DNS   DNS
81 Paul Brasme Francja DNS   DNS
82 Valentin Foubert Francja DNS   DNS
83 Jack White Francja DNS   DNS
84 Mathis Contamine Francja DNS   DNS
85 Anton Schluetter Niemcy DSQ   DSQ
86 Kacper Stosel Polska DSQ   DSQ

« FIS Cup 2019/2020 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2019/2020

FIS Cup 2019/2020

Kalendarium
Markus Eisenbichler
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Sławomir Hankus (1986)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich