Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
03.08.2019 - Ljubno (Słowenia) HS-94
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Rainer Austria 83.0 90.0 258.1
2 Tjas Grilc Słowenia 85.5 87.5 256.0
3 Casey Larson USA 86.0 86.5 252.5
4 Luca Roth Niemcy 84.0 84.5 251.8
5 Sebastian Rombach Niemcy 89.0 87.0 251.4
6 Fabian Seidl Niemcy 82.0 86.0 250.3
7 Matthew Soukup Kanada 82.0 89.0 249.5
  Tim Fuchs Niemcy 83.5 87.0 249.5
9 Jernej Presecnik Słowenia 83.0 84.0 249.0
10 Maximilian Steiner Austria 82.0 85.0 245.5
11 Tom Gerisch Niemcy 81.5 88.5 244.8
12 Maximilian Lienher Austria 83.0 83.0 244.7
13 Adrian Sell Niemcy 82.5 83.0 244.6
14 Seou Choi Korea Pd. 81.0 85.5 241.2
15 Mark Hafnar Słowenia 81.0 81.0 240.8
16 Adam Niżnik Polska 83.5 82.0 240.3
17 Markus Rupitsch Austria 83.0 81.5 239.8
18 Cene Prevc Słowenia 82.5 82.0 239.3
19 Decker Dean USA 83.0 82.5 238.9
20 Maksim Bartolj Słowenia 83.0 80.0 237.2
21 Mika Schwann Austria 83.0 81.5 237.1
22 Michael Hofer Austria 81.0 83.0 236.3
23 Artti Aigro Estonia 78.5 82.0 234.2
24 Janni Reisenauer Austria 81.0 82.0 232.4
25 Jaka Hvala Słowenia 84.5 79.0 231.8
26 Guang Yang Chiny 82.5 82.5 231.0
27 Paul Winter Niemcy 81.0 82.5 230.2
28 Andrii Vaskul Ukraina 79.0 77.5 224.5
29 Rok Oblak Słowenia 85.5 78.5 223.4
30 Matevz Samec Słowenia 83.0 68.5 201.4
31 Patrick Gasienica USA 81.0   107.2
32 Finn Braun Niemcy 78.5   107.1
33 Ernest Prislic Słowenia 79.0   106.7
34 Aljaz Osterc Słowenia 82.5   106.5
  Danil Vassilyev Kazachstan 78.5   106.5
36 Cedrik Weigel Niemcy 79.0   106.2
37 Lovro Vodusek Słowenia 83.0   106.1
38 Daniel Tschofenig Austria 79.5   106.0
  Giovanni Bresadola Włochy 79.0   106.0
40 Mateusz Gruszka Polska 78.0   105.7
41 Jan Habdas Polska 78.5   104.9
42 Lovro Kos Słowenia 80.0   103.7
43 Luka Robnik Słowenia 81.5   103.1
44 Jarosław Krzak Polska 80.5   103.0
45 Eduard Torok Węgry 79.0   102.9
46 Rok Masle Słowenia 77.0   102.3
47 Florian Molnar Węgry 80.5   102.2
48 Marcel Strzinar Słowenia 77.5   101.7
49 Francisco Moerth Austria 76.0   101.4
50 Jan Bombek Słowenia 75.0   101.1
51 Yevhen Marusiak Ukraina 76.0   101.0
52 Anton Schluetter Niemcy 75.0   100.9
53 Nik Fabijan Słowenia 78.0   100.3
  Patrik Vitez Słowenia 77.0   100.3
55 Timotej Jeglic Słowenia 76.5   100.0
  Kevin Maltsev Estonia 76.0   100.0
57 Benedikt Holub Czechy 76.0   99.3
58 Jostein Loe Norwegia 78.0   98.7
59 Daniel Moroder Włochy 74.5   98.3
  Lars Kindlimann Szwajcaria 75.0   98.3
61 Radek Selcer Czechy 76.5   97.9
62 Daniele Varesco Włochy 78.5   97.5
63 Francesco Cecon Włochy 77.0   96.4
64 Petr Vaverka Czechy 76.0   96.3
65 Zhe Chen Chiny 75.5   95.5
66 Benjamin Oestvold Norwegia 76.0   95.2
67 Stephane Tremblay Kanada 79.0   95.0
68 Chao Li Chiny 75.5   94.2
  Sebastian Kellerman Czechy 74.5   94.2
70 Olan Lacroix Szwajcaria 77.5   93.9
71 Noah Camenzind Szwajcaria 73.0   93.8
72 Sam Bolton Wielka Brytania 72.5   93.2
73 Hunter Gibson USA 72.5   92.8
74 Mattia Galiani Włochy 72.0   92.6
  Radu Mihai Pacurar Rumunia 73.0   92.6
76 Nikita Devyatkin Kazachstan 72.5   91.4
  Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 71.5   91.4
78 Elias Medwed Austria 73.0   90.9
  Dusan Dolezel Czechy 71.5   90.9
80 Greyson Scharffs USA 73.0   90.6
81 Erik Belshaw USA 75.0   90.5
82 Markkus Alter Estonia 73.5   89.6
83 Remo Imhof Szwajcaria 74.0   89.2
84 Sungwoo Cho Korea Pd. 69.5   87.0
85 Anton Korchuk Ukraina 69.5   86.0
86 Lean Niederberger Szwajcaria 71.5   85.7
87 Andrei Feldorean Rumunia 70.5   83.4
88 Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 72.5   83.3
89 Szymon Jojko Polska 71.0   82.5
90 Nigel Lauchlan Kanada 74.5   81.6
91 Canden Wilkinson USA 69.0   78.2
92 Landon Lee USA 67.5   78.0
93 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 65.0   74.7
94 Markkus Kagu Estonia 65.5   68.5
95 Ivan Nekhoroshev Kazachstan 63.5   66.6
96 Sergey Kravtsov Kazachstan 64.5   63.1
97 Guozheng Li Chiny 60.5   59.0
98 Krystian Zygmuntowicz Polska 61.0   58.4
99 Matija Vidic Słowenia DSQ   DSQ
100 Mikhail Boiko Kazachstan DSQ   DSQ
101 Alexander Cecon Włochy DSQ   DSQ
102 Kacper Stosel Polska DSQ   DSQ
103 Ilshat Kadyrov Kazachstan DSQ   DSQ
104 Andriy Pelyshok Ukraina DSQ   DSQ

« FIS Cup 2019/2020 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2019/2020

FIS Cup 2019/2020

Kalendarium
Markus Eisenbichler
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Sławomir Hankus (1986)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich