Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2020
Najbliższe zawody
14.08.2020
Frenstat HS-0
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 14.12.2019, Notodden HS-98
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tim Fuchs Niemcy 520  
2 Adam Niżnik Polska 420 -100
3 Maximilian Lienher Austria 375 -145
4 Stefan Rainer Austria 336 -184
5 Fabian Seidl Niemcy 317 -203
6 Markus Rupitsch Austria 294 -226
7 Maximilian Steiner Austria 259 -261
8 Cene Prevc Słowenia 257 -263
9 Luca Roth Niemcy 226 -294
10 Jernej Presecnik Słowenia 224 -296
11 Janni Reisenauer Austria 209 -311
12 Heung Chul Choi Korea Pd. 196 -324
13 Peter Resinger Austria 168 -352
14 Mika Schwann Austria 164 -356
  Seou Choi Korea Pd. 164 -356
16 Matias Braathen Norwegia 160 -360
  Tjas Grilc Słowenia 160 -360
18 Ilia Mankov Rosja 154 -366
19 Claudio Moerth Austria 150 -370
  Ren Nikaido Japonia 150 -370
21 Casey Larson USA 135 -385
22 Cedrik Weigel Niemcy 129 -391
23 Sebastian Rombach Niemcy 126 -394
24 Christian Ingebrigtsen Norwegia 124 -396
25 Shinnosuke Fujita Japonia 120 -400
26 Francisco Moerth Austria 118 -402
27 Marco Woergoetter Austria 114 -406
28 Sander Vossan Eriksen Norwegia 110 -410
29 Nikolai Matavin Rosja 108 -412
30 Anders Ladehaug Norwegia 105 -415
  Ulrich Wohlgenannt Austria 105 -415
32 Daniel Andrei Cacina Rumunia 101 -419
33 Elias Medwed Austria 99 -421
34 Jarkko Maatta Finlandia 96 -424
35 Shinya Komaba Japonia 86 -434
36 Aleksandr Bazhenov Rosja 85 -435
  Mathis Contamine Francja 85 -435
38 Gregor Deschwanden Szwajcaria 82 -438
39 Sergey Tkachenko Kazachstan 77 -443
40 Oscar P. Westerheim Norwegia 76 -444
41 Mateusz Gruszka Polska 74 -446
  Lars Kindlimann Szwajcaria 74 -446
43 Yuto Nakamura Japonia 72 -448
  Mark Hafnar Słowenia 72 -448
45 Timon-Pascal Kahofer Austria 71 -449
46 Adrian Sell Niemcy 70 -450
47 Sungwoo Cho Korea Pd. 69 -451
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 69 -451
49 Jaka Hvala Słowenia 68 -452
50 Gabriel Karlen Szwajcaria 63 -457
  Paul Winter Niemcy 63 -457
52 Rikuta Watanabe Japonia 61 -459
53 Eduard Torok Węgry 58 -462
54 Artti Aigro Estonia 57 -463
55 Sota Kudo Japonia 56 -464
56 Matthew Soukup Kanada 54 -466
  Frantisek Holik Czechy 54 -466
  Zak Mogel Słowenia 54 -466
59 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 53 -467
60 Lovro Kos Słowenia 52 -468
  Decker Dean USA 52 -468
62 Maximilian Ortner Austria 47 -473
  Kacper Juroszek Polska 47 -473
64 Jan Habdas Polska 46 -474
65 Nikita Devyatkin Kazachstan 44 -476
  Keisuke Takahashi Japonia 44 -476
67 Wiktor Pękala Polska 42 -478
  Tatsunao Kobayashi Japonia 42 -478
69 Ryusei Ikeda Japonia 41 -479
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 41 -479
  Alessandro Batby Francja 41 -479
72 Rishi Saether Norwegia 40 -480
73 Mikhail Purtov Rosja 39 -481
74 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 38 -482
75 Federico Cecon Włochy 37 -483
76 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 35 -485
77 Andrii Vaskul Ukraina 34 -486
  Shun Oi Japonia 34 -486
79 Nikita Kudriavtsev Rosja 33 -487
80 Riki Kurita Japonia 31 -489
81 Maksim Bartolj Słowenia 29 -491
  Kanchi Yamane Japonia 29 -491
  Ole Kristian Baarset Norwegia 29 -491
  Tom Gerisch Niemcy 29 -491
85 Michael Hofer Austria 28 -492
  Maksim Duka Rosja 28 -492
  Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 28 -492
88 Kevin Maltsev Estonia 26 -494
  Thomas Hofer Austria 26 -494
  Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 26 -494
  Jan Bombek Słowenia 26 -494
92 Simen Vikan Norwegia 25 -495
  Giovanni Bresadola Włochy 25 -495
94 Espen Roee Norwegia 24 -496
95 Claudio Haas Niemcy 23 -497
96 Soelve Jokerud Strand Norwegia 22 -498
  Sergey Kravtsov Kazachstan 22 -498
98 Aleksandr Marchukov Rosja 21 -499
  Seokjae Hwang Korea Pd. 21 -499
100 Ilshat Kadyrov Kazachstan 20 -500
  Justin Nietzel Niemcy 20 -500
102 Bartosz Czyż Polska 18 -502
103 Jens Gaarder Norwegia 16 -504
  Iver Olaussen Norwegia 16 -504
  Rok Masle Słowenia 16 -504
  Oliver Dahl Norwegia 16 -504
107 Adrian Thon Gundersrud Norwegia 15 -505
  Thomas Lackner Austria 15 -505
109 Arkadiusz Jojko Polska 14 -506
110 Henri Kavilo Finlandia 13 -507
111 Matija Vidic Słowenia 12 -508
  Aljaz Osterc Słowenia 12 -508
  Aleksandr Loginov Rosja 12 -508
  Hisaki Nagamine Japonia 12 -508
115 Taro Yamakawa Japonia 11 -509
  Rok Tarman Słowenia 11 -509
  Joergen Oliver Stroem Norwegia 11 -509
118 Ernest Prislic Słowenia 10 -510
119 Andrei Feldorean Rumunia 9 -511
120 Yevhen Marusiak Ukraina 8 -512
  Jostein Loe Norwegia 8 -512
  Julian Wienerroither Austria 8 -512
  Jack White Francja 8 -512
  Patrick Gasienica USA 8 -512
  Florian Kroell Austria 8 -512
  Zakhir Dzhafarov Rosja 8 -512
  Benjamin Oestvold Norwegia 8 -512
128 Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 7 -513
  Martti Nomme Estonia 7 -513
  Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 7 -513
  Lovro Vodusek Słowenia 7 -513
  Noah Camenzind Szwajcaria 7 -513
  Kiril Kotik Rosja 7 -513
  Florian Molnar Węgry 7 -513
135 Rok Oblak Słowenia 6 -514
136 Guang Yang Chiny 5 -515
  Radek Selcer Czechy 5 -515
138 Radu Mihai Pacurar Rumunia 4 -516
  Lennart Weigel Niemcy 4 -516
  Dusan Dolezel Czechy 4 -516
141 Andrew Urlaub USA 3 -517
  Eric Fuchs Niemcy 3 -517
  Danil Vassilyev Kazachstan 3 -517
  Vladislav Mustafin Rosja 3 -517
145 Daniel Tschofenig Austria 2 -518
  Sindre Ulven Joergensen Norwegia 2 -518
  Valentin Foubert Francja 2 -518
  Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 2 -518
  Muhammed Munir Gungen Turcja 2 -518
  Danil Sadreev Rosja 2 -518
151 Espen Alexander Johansen Amble Norwegia 1 -519
  Jarosław Krzak Polska 1 -519
  Simen Aasen Markeng Norwegia 1 -519
  Matevz Samec Słowenia 1 -519
  Francesco Cecon Włochy 1 -519
  Kacper Stosel Polska 1 -519
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2596  
2 Niemcy Niemcy 1530 -1066
3 Słowenia Słowenia 1017 -1579
4 Norwegia Norwegia 978 -1618
5 Japonia Japonia 789 -1807
6 Polska Polska 663 -1933
7 Rosja Rosja 500 -2096
8 Korea Pd. Korea Pd. 450 -2146
9 Kazachstan Kazachstan 261 -2335
10 Szwajcaria Szwajcaria 226 -2370
11 USA USA 198 -2398
12 Francja Francja 136 -2460
13 Rumunia Rumunia 121 -2475
14 Finlandia Finlandia 109 -2487
15 Estonia Estonia 90 -2506
16 Węgry Węgry 65 -2531
17 Włochy Włochy 63 -2533
  Czechy Czechy 63 -2533
19 Kanada Kanada 54 -2542
20 Ukraina Ukraina 42 -2554
21 Turcja Turcja 37 -2559
22 Chiny Chiny 5 -2591

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2019/2020

FIS Cup 2019/2020

transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich