Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
Klasyfikacja po konkursie: 18.08.2019, Pjongczang HS-109
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tim Fuchs Niemcy 378  
2 Maximilian Lienher Austria 375 -3
3 Cene Prevc Słowenia 257 -121
4 Luca Roth Niemcy 226 -152
5 Jernej Presecnik Słowenia 224 -154
6 Heung Chul Choi Korea Pd. 196 -182
7 Maximilian Steiner Austria 181 -197
8 Seou Choi Korea Pd. 164 -214
9 Tjas Grilc Słowenia 160 -218
10 Stefan Rainer Austria 156 -222
11 Claudio Moerth Austria 150 -228
  Ren Nikaido Japonia 150 -228
13 Adam Niżnik Polska 130 -248
14 Shinnosuke Fujita Japonia 120 -258
  Casey Larson USA 120 -258
16 Nikolai Matavin Rosja 108 -270
17 Mathis Contamine Francja 85 -293
  Aleksandr Bazhenov Rosja 85 -293
19 Gregor Deschwanden Szwajcaria 82 -296
20 Sergey Tkachenko Kazachstan 77 -301
21 Ulrich Wohlgenannt Austria 74 -304
  Sebastian Rombach Niemcy 74 -304
  Lars Kindlimann Szwajcaria 74 -304
24 Fabian Seidl Niemcy 69 -309
  Janni Reisenauer Austria 69 -309
  Sungwoo Cho Korea Pd. 69 -309
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 69 -309
28 Gabriel Karlen Szwajcaria 63 -315
29 Mark Hafnar Słowenia 60 -318
30 Daniel Andrei Cacina Rumunia 57 -321
  Artti Aigro Estonia 57 -321
32 Sota Kudo Japonia 56 -322
33 Francisco Moerth Austria 55 -323
  Cedrik Weigel Niemcy 55 -323
35 Matthew Soukup Kanada 54 -324
36 Decker Dean USA 52 -326
37 Markus Rupitsch Austria 49 -329
38 Kacper Juroszek Polska 47 -331
39 Nikita Devyatkin Kazachstan 44 -334
  Keisuke Takahashi Japonia 44 -334
41 Tatsunao Kobayashi Japonia 42 -336
42 Ryusei Ikeda Japonia 41 -337
  Alessandro Batby Francja 41 -337
44 Mateusz Gruszka Polska 40 -338
  Rishi Saether Norwegia 40 -338
46 Mikhail Purtov Rosja 39 -339
47 Adrian Sell Niemcy 35 -343
48 Shun Oi Japonia 34 -344
49 Nikita Kudriavtsev Rosja 33 -345
50 Riki Kurita Japonia 31 -347
51 Tom Gerisch Niemcy 29 -349
  Maksim Bartolj Słowenia 29 -349
  Kanchi Yamane Japonia 29 -349
54 Maksim Duka Rosja 28 -350
55 Kevin Maltsev Estonia 26 -352
  Thomas Hofer Austria 26 -352
  Mika Schwann Austria 26 -352
  Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 26 -352
59 Giovanni Bresadola Włochy 25 -353
60 Lovro Kos Słowenia 24 -354
61 Claudio Haas Niemcy 23 -355
62 Jan Habdas Polska 22 -356
  Sergey Kravtsov Kazachstan 22 -356
64 Aleksandr Marchukov Rosja 21 -357
  Seokjae Hwang Korea Pd. 21 -357
66 Ilshat Kadyrov Kazachstan 20 -358
  Justin Nietzel Niemcy 20 -358
68 Rok Masle Słowenia 16 -362
69 Michael Hofer Austria 15 -363
70 Jaka Hvala Słowenia 14 -364
  Arkadiusz Jojko Polska 14 -364
72 Matija Vidic Słowenia 12 -366
  Aljaz Osterc Słowenia 12 -366
  Wiktor Pękala Polska 12 -366
  Andrii Vaskul Ukraina 12 -366
  Aleksandr Loginov Rosja 12 -366
77 Taro Yamakawa Japonia 11 -367
78 Ernest Prislic Słowenia 10 -368
79 Andrei Feldorean Rumunia 9 -369
80 Zakhir Dzhafarov Rosja 8 -370
  Yevhen Marusiak Ukraina 8 -370
  Ilia Mankov Rosja 8 -370
  Jack White Francja 8 -370
84 Kiril Kotik Rosja 7 -371
  Martti Nomme Estonia 7 -371
  Lovro Vodusek Słowenia 7 -371
  Noah Camenzind Szwajcaria 7 -371
88 Rok Oblak Słowenia 6 -372
  Paul Winter Niemcy 6 -372
  Patrick Gasienica USA 6 -372
  Jan Bombek Słowenia 6 -372
92 Ole Kristian Baarset Norwegia 5 -373
  Guang Yang Chiny 5 -373
  Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 5 -373
95 Radu Mihai Pacurar Rumunia 4 -374
  Dusan Dolezel Czechy 4 -374
97 Bartosz Czyż Polska 3 -375
  Danil Vassilyev Kazachstan 3 -375
  Eric Fuchs Niemcy 3 -375
100 Danil Sadreev Rosja 2 -376
  Valentin Foubert Francja 2 -376
102 Espen Alexander Johansen Amble Norwegia 1 -377
  Jarosław Krzak Polska 1 -377
  Matevz Samec Słowenia 1 -377
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1176  
2 Niemcy Niemcy 918 -258
3 Słowenia Słowenia 838 -338
4 Japonia Japonia 558 -618
5 Korea Pd. Korea Pd. 450 -726
6 Rosja Rosja 351 -825
7 Polska Polska 269 -907
8 Kazachstan Kazachstan 261 -915
9 Szwajcaria Szwajcaria 226 -950
10 USA USA 178 -998
11 Francja Francja 136 -1040
12 Estonia Estonia 90 -1086
13 Rumunia Rumunia 75 -1101
14 Kanada Kanada 54 -1122
15 Norwegia Norwegia 46 -1130
16 Włochy Włochy 25 -1151
17 Ukraina Ukraina 20 -1156
18 Chiny Chiny 5 -1171
19 Czechy Czechy 4 -1172

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2019/2020

FIS Cup 2019/2020

Kalendarium
Markus Eisenbichler
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Sławomir Hankus (1986)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich