Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Alpen Cup 2009/2010
12.09.2009 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
13.09.2009 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
03.10.2009 Oberstdorf Niemcy HS-100 K-90
04.10.2009 Oberstdorf Niemcy HS-100 K-90
18.12.2009 Seefeld Austria HS-100 K-90
19.12.2009 Seefeld Austria HS-100 K-90
09.01.2010 Kranj Słowenia HS-109 K-100
10.01.2010 Kranj Słowenia HS-109 K-100
27.02.2010 Lauscha Niemcy HS-102 K-92
28.02.2010 Lauscha Niemcy HS-102 K-92
13.03.2010 Chaux Neuve Francja HS-100 K-90
14.03.2010 Chaux Neuve Francja HS-100 K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Diethart Austria 573  
2 Johannes Obermayr Austria 467 -106
3 Thomas Lackner Austria 428 -145
4 Markus Eisenbichler Niemcy 316 -257
5 Andraz Pograjc Słowenia 314 -259
6 Marinus Kraus Niemcy 309 -264
7 Jaka Hvala Słowenia 308 -265
8 Markus Schiffner Austria 288 -285
9 Matjaz Pungertar Słowenia 279 -294
10 Bjoern Koch Austria 252 -321
11 Daniel Wenig Niemcy 235 -338
12 Florian Schabereiter Austria 228 -345
13 Marco Grigoli Szwajcaria 227 -346
14 Stephan Leyhe Niemcy 216 -357
15 Adrian Schuler Szwajcaria 210 -363
16 Johannes Lenz Austria 201 -372
17 Stefan Kraft Austria 196 -377
18 Daniel Althaus Niemcy 189 -384
19 Luka Leban Słowenia 183 -390
20 Peter Prevc Słowenia 180 -393
21 Christian Reiter Austria 173 -400
22 Dejan Judez Słowenia 170 -403
23 Ronan Lamy Chappuis Francja 158 -415
24 Tobias Bogner Niemcy 155 -418
25 Klemen Omladic Słowenia 153 -420
26 Matej Dobovsek Słowenia 140 -433
  Pius Paschke Niemcy 140 -433
28 Pascal Egloff Szwajcaria 134 -439
29 Gasper Klinec Słowenia 121 -452
30 Christoph Stauder Austria 113 -460
31 Michael Hayboeck Austria 109 -464
  Ziga Mandl Słowenia 109 -464
33 Matic Kramarsic Słowenia 100 -473
34 Luka Brnot Słowenia 96 -477
  Jonas Faller Niemcy 96 -477
36 Rok Justin Słowenia 86 -487
  Felix Schoft Niemcy 86 -487
  Nicolas Mayer Francja 86 -487
39 Johannes Rydzek Niemcy 76 -497
40 Urban Susnik Słowenia 64 -509
41 Daniel Huber Austria 61 -512
42 Roberto Dellasega Włochy 60 -513
43 Lukas Dilitz Austria 56 -517
44 Florian Horst Niemcy 51 -522
45 Marc Ganserer Niemcy 50 -523
46 Gregor Deschwanden Szwajcaria 35 -538
  Jaka Tesovnik Słowenia 35 -538
48 Nejc Dezman Słowenia 32 -541
49 Florian Altenburger Austria 29 -544
  Tobias Lugert Niemcy 29 -544
51 Michael Herrmann Niemcy 28 -545
52 Tim Babnik Słowenia 26 -547
  Diego Dellasega Włochy 26 -547
54 Jakub Kot Polska 24 -549
55 Gasper Martincic Słowenia 23 -550
56 Andrzej Zapotoczny Polska 22 -551
57 Jan Druzina Słowenia 21 -552
58 Andreas Schuler Szwajcaria 16 -557
59 Luca Egloff Szwajcaria 15 -558
60 Robin Tanner Niemcy 13 -560
  Alexandre Mabboux Francja 13 -560
62 Killian Peier Szwajcaria 12 -561
  Grzegorz Miętus Polska 12 -561
64 Andre Wesch Niemcy 10 -563
65 Matic Benedik Słowenia 9 -564
66 Jan Maylaender Niemcy 8 -565
  Ulrich Wohlgenannt Austria 8 -565
  Vital Anken Szwajcaria 8 -565
69 Christian Heim Niemcy 6 -567
70 Michael Lunardi Włochy 5 -568
71 Jan Jeske Niemcy 4 -569
  Michael Dreher Niemcy 4 -569
  Gasper Vodan Słowenia 4 -569
74 Daniel Kuehn Niemcy 3 -570
  Alessio de Crignis Włochy 3 -570
76 Klemens Murańka Polska 2 -571
77 Christian Fendt Niemcy 1 -572
  Denis Zupancic Słowenia 1 -572
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3182  
2 Słowenia Słowenia 2454 -728
3 Niemcy Niemcy 2025 -1157
4 Szwajcaria Szwajcaria 657 -2525
5 Francja Francja 257 -2925
6 Włochy Włochy 94 -3088
7 Polska Polska 60 -3122
Wyniki konkursów
12.09.2009 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
13.09.2009 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Johannes Obermayr (Austria)
03.10.2009 Oberstdorf Niemcy K-90
Zwycięzca: Dejan Judez (Słowenia)
04.10.2009 Oberstdorf Niemcy K-90
Zwycięzca: Andraz Pograjc (Słowenia)
18.12.2009 Seefeld Austria K-90
Zwycięzca: Florian Schabereiter (Austria)
19.12.2009 Seefeld Austria K-90
Zwycięzca: Johannes Obermayr (Austria)
09.01.2010 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Tobias Bogner (Niemcy)
10.01.2010 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
27.02.2010 Lauscha Niemcy K-92
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
28.02.2010 Lauscha Niemcy K-92
Zwycięzca: Thomas Lackner (Austria)
13.03.2010 Chaux Neuve Francja K-90
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
14.03.2010 Chaux Neuve Francja K-90
Zwycięzca: Jaka Hvala (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2009/2010

Alpen Cup 2009/2010

Kalendarium
Adam Ruda
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich