Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
07.12.2019, godz. 12:45
Lillehammer HS-98
P¦-k
19.12.2009 - Seefeld (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Johannes Obermayr Austria 99.0 97.5 264.0
2 Florian Schabereiter Austria 98.0 97.5 260.5
3 Thomas Lackner Austria 97.0 94.5 254.5
4 Bjoern Koch Austria 96.0 94.5 249.0
  Markus Schiffner Austria 95.0 95.5 249.0
6 Markus Eisenbichler Niemcy 96.5 93.5 248.0
7 Stephan Leyhe Niemcy 96.0 93.5 247.0
8 Ziga Mandl Słowenia 92.0 96.0 245.0
9 Johannes Lenz Austria 95.5 93.0 244.5
  Luka Leban Słowenia 97.5 93.0 244.5
11 Rok Justin Słowenia 93.5 93.5 241.5
12 Jaka Hvala Słowenia 95.0 91.5 241.0
13 Daniel Wenig Niemcy 92.5 94.5 240.5
14 Pius Paschke Niemcy 92.5 93.5 240.0
  Thomas Diethart Austria 96.5 90.0 240.0
16 Luka Brnot Słowenia 92.5 93.5 238.0
17 Christoph Stauder Austria 91.5 93.0 237.5
  Marinus Kraus Niemcy 90.5 95.0 237.5
19 Jonas Faller Niemcy 90.5 94.5 235.5
20 Christian Reiter Austria 92.5 91.5 234.5
21 Daniel Huber Austria 90.0 92.5 231.0
  Matjaz Pungertar Słowenia 92.0 90.5 231.0
23 Daniel Althaus Niemcy 91.5 91.0 230.5
24 Andrzej Zapotoczny Polska 89.0 92.5 227.5
  Ronan Lamy Chappuis Francja 90.0 91.0 227.5
26 Matej Dobovsek Słowenia 90.0 91.0 226.5
27 Nicolas Mayer Francja 88.5 92.0 226.0
28 Andraz Pograjc Słowenia 90.5 89.5 224.5
29 Marco Grigoli Szwajcaria 88.5 91.0 223.5
30 Klemens Murańka Polska 88.5 90.5 222.0
31 Jakub Kot Polska 87.5 92.0 221.0
32 Lukas Dilitz Austria 89.0 88.0 217.5
33 Christian Heim Niemcy 87.0 90.0 216.0
34 Michael Herrmann Niemcy 85.5 90.0 215.5
35 Adrian Schuler Szwajcaria 87.5 87.5 214.5
  Stefan Kraft Austria 88.0 88.0 214.5
37 Daniel Roider Austria 84.5 90.5 213.5
38 Klemen Omladic Słowenia 87.5 87.5 212.0
39 Vital Anken Szwajcaria 85.5 90.0 211.0
40 Jordan Taillard Francja 87.0 86.5 209.0
  Michael Dreher Niemcy 86.0 88.0 209.0
  Florian Horst Niemcy 83.5 91.0 209.0
43 Gasper Klinec Słowenia 84.5 88.0 206.0
44 Michael Zachrau Niemcy 83.5 88.5 205.5
45 Marc Ganserer Niemcy 83.5 87.5 203.5
46 Michael Lunardi Włochy 82.0 88.5 202.0
47 Remus Tudor Rumunia 80.5 88.5 197.5
48 Gregor Deschwanden Szwajcaria 81.5 87.0 197.0
49 Alexandre Mabboux Francja 83.0 84.5 194.5
50 Jan Jeske Niemcy 82.0 85.5 194.0
51 Benjamin Raffort Francja 80.5 86.0 192.0
52 Tim Babnik Słowenia 79.5 86.5 191.5
53 Urban Susnik Słowenia 81.0 85.0 190.0
54 Pascal Kaelin Szwajcaria 78.0 87.0 189.0
55 Gasper Vodan Słowenia 79.5 86.0 188.5
56 Federico Cecon Włochy 81.5 84.0 187.0
57 Olivier Anken Szwajcaria 82.0 82.0 186.5
58 Guillaume Berney Szwajcaria 80.5 83.0 185.0
59 Florian Altenburger Austria 86.0 80.0 183.0
60 Bjoern Fischer Szwajcaria 79.5 84.5 182.0
61 Karl Geiger Niemcy 79.5 82.5 181.0
62 Stefan Huber Austria 78.5 83.0 180.5
63 Pascal Sommer Szwajcaria 79.5 81.5 178.0
  Kamil Skrobot Polska 80.5 83.0 178.0
65 Rupert Kogler Austria 79.0 81.0 177.0
66 Clemens Aigner Austria 74.5 85.5 176.5
67 Thomas Ortner Austria 77.0 82.5 176.0
68 Jaka Tesovnik Słowenia 74.5 88.0 175.0
  Jaka Kosec Słowenia 78.0 81.5 175.0
70 Szilvester Kozma Rumunia 76.5 82.0 173.5
71 Daniele Quaglia Austria 79.0 80.5 172.5
72 David Danler-Swat Austria 77.5 81.0 171.0
73 Andreas Schuler Szwajcaria 76.5 79.5 167.0
74 Luca Egloff Szwajcaria 69.0 77.5 146.0
75 Adrian Vornicu Rumunia 68.0 79.5 143.5
76 Szilvester Fulop Rumunia 68.0 72.0 126.0
77 Fabian Waldis Szwajcaria 63.0 75.0 125.0

« Alpen Cup 2009/2010 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2009/2010

Alpen Cup 2009/2010

Najbliższe zawody
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
11:30
P¦ Niżny Tagił
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
18:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
19:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
7 grudnia 2019 (sobota)
09:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna
11:00
CoC Vikersund
oficjalny trening
11:45
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
12:00
CoC Vikersund
seria próbna
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
13:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
14:30
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich