Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
14.03.2010 - Chaux Neuve (Francja) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jaka Hvala Słowenia 96.0 96.0 251.5
2 Adrian Schuler Szwajcaria 90.0 97.5 243.0
  Thomas Lackner Austria 90.0 98.5 243.0
4 Nicolas Mayer Francja 90.5 96.5 240.5
5 Marco Grigoli Szwajcaria 89.5 96.0 239.0
6 Markus Schiffner Austria 91.5 94.5 238.5
7 Stefan Kraft Austria 93.0 91.0 234.5
  Andraz Pograjc Słowenia 89.0 95.0 234.5
9 Marinus Kraus Niemcy 92.0 92.0 233.5
  Thomas Diethart Austria 90.5 92.5 233.5
11 Jaka Tesovnik Słowenia 91.0 93.0 233.0
12 Matjaz Pungertar Słowenia 89.0 93.0 228.5
13 Dejan Judez Słowenia 89.5 92.5 228.0
  Johannes Obermayr Austria 88.5 92.0 228.0
15 Stephan Leyhe Niemcy 89.0 91.0 224.5
16 Tim Babnik Słowenia 90.0 90.0 223.5
17 Daniel Wenig Niemcy 90.0 90.0 222.5
18 Urban Susnik Słowenia 88.5 90.0 221.5
19 Killian Peier Szwajcaria 86.0 92.5 220.0
20 Bjoern Koch Austria 87.0 91.5 217.5
21 Ronan Lamy Chappuis Francja 86.0 90.0 215.5
22 Gregor Deschwanden Szwajcaria 89.0 87.5 214.5
23 Vital Anken Szwajcaria 88.0 87.0 211.5
24 Klemen Omladic Słowenia 88.5 86.0 210.5
25 Christoph Stauder Austria 88.5 85.5 208.5
26 Ulrich Wohlgenannt Austria 87.5 86.5 208.0
27 Gasper Klinec Słowenia 86.5 86.5 207.0
28 Gasper Martincic Słowenia 86.0 87.0 206.0
  Daniel Huber Austria 87.5 87.0 206.0
30 Luka Leban Słowenia 88.0 86.0 205.5
31 Jaka Kosec Słowenia 84.0 88.5 205.0
  Jonas Faller Niemcy 86.5 85.5 205.0
33 Matic Benedik Słowenia 83.0 88.5 202.5
34 Christian Reiter Austria 84.5 86.5 202.0
35 Christian Heim Niemcy 84.0 89.0 201.0
  Tobias Lugert Niemcy 83.5 87.0 201.0
37 Lukas Dilitz Austria 84.0 86.5 200.5
38 Pascal Egloff Szwajcaria 84.5 85.5 198.5
39 Alexandre Mabboux Francja 88.0 81.5 197.0
40 Rok Justin Słowenia 83.5 85.0 195.5
41 Karl Geiger Niemcy 83.0 85.0 195.0
42 Gasper Vodan Słowenia 82.0 86.0 194.0
43 Thomas Ortner Austria 83.5 82.5 191.0
44 Nicolas Gonthier Francja 82.5 82.5 188.5
45 Sebastian Sperl Austria 81.5 83.0 187.0
46 Daniel Althaus Niemcy 80.5 83.0 185.0
47 Daniel Weiss Niemcy 81.0 83.0 184.5
48 Marc Ganserer Niemcy 80.0 82.5 182.5
49 Michael Herrmann Niemcy 80.0 83.5 181.5
50 Guillaume Berney Szwajcaria 81.0 81.0 181.0
51 Michael Dreher Niemcy 77.5 83.0 180.0
52 Matthias Troy Austria 80.0 79.0 176.5
53 Luc Claret Tournier Francja 77.5 81.5 173.5
54 Felix Kleis Niemcy 81.0 77.0 171.5
55 Jordan Taillard Francja 79.0 78.5 170.0
56 Daniel Roider Austria 82.0 75.5 169.5
57 Michael Zachrau Niemcy 79.5 77.0 168.0
58 Robin Tanner Niemcy 83.5 72.0 163.5
59 Pascal Sommer Szwajcaria 75.5 77.0 161.0
60 Olivier Anken Szwajcaria 77.0 76.0 159.5
61 Samuel Wiget Szwajcaria 74.5 77.0 157.5
  Pascal Kaelin Szwajcaria 73.0 80.0 157.5
63 Kilian Hauswirth Szwajcaria 75.5 72.5 150.5
64 David Devillers Francja 76.0 71.0 148.0
65 Sacha Gardet Francja 72.0 72.5 142.5
66 Benjamin Raffort Francja 69.5 74.5 142.0
67 Guillaume Gallaz Szwajcaria 72.0 70.0 136.5
68 Bjoern Fischer Szwajcaria 70.0 70.5 134.0
69 Luca Egloff Szwajcaria 66.5 72.0 128.5
70 Julien Faivre Rampant Francja 70.5 67.0 127.5
71 Thomas Strappazzon Francja 60.5 72.0 115.5
72 Arthur Royer Francja 68.5 60.0 108.0
73 Michael Tan Bouquet Francja 64.0 64.0 106.0

« Alpen Cup 2009/2010 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2009/2010

Alpen Cup 2009/2010

Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich