Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
04.12.2021, godz. 03:00
Zhangjiakou/Pekin HS-106
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 18.12.2009, Seefeld K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Diethart Austria 267  
2 Johannes Obermayr Austria 219 -48
3 Dejan Judez Słowenia 150 -117
4 Florian Schabereiter Austria 148 -119
5 Daniel Althaus Niemcy 145 -122
6 Markus Eisenbichler Niemcy 142 -125
7 Andraz Pograjc Słowenia 126 -141
8 Marco Grigoli Szwajcaria 119 -148
9 Michael Hayboeck Austria 109 -158
  Markus Schiffner Austria 109 -158
11 Marinus Kraus Niemcy 108 -159
12 Jaka Hvala Słowenia 103 -164
13 Stephan Leyhe Niemcy 100 -167
  Bjoern Koch Austria 100 -167
  Matic Kramarsic Słowenia 100 -167
  Daniel Wenig Niemcy 100 -167
17 Ronan Lamy Chappuis Francja 93 -174
18 Thomas Lackner Austria 85 -182
19 Johannes Rydzek Niemcy 76 -191
20 Matej Dobovsek Słowenia 71 -196
  Pascal Egloff Szwajcaria 71 -196
22 Luka Leban Słowenia 66 -201
23 Roberto Dellasega Włochy 60 -207
24 Lukas Dilitz Austria 56 -211
25 Matjaz Pungertar Słowenia 53 -214
26 Marc Ganserer Niemcy 50 -217
  Ziga Mandl Słowenia 50 -217
28 Christoph Stauder Austria 49 -218
29 Gasper Klinec Słowenia 48 -219
  Klemen Omladic Słowenia 48 -219
31 Luka Brnot Słowenia 42 -225
32 Christian Reiter Austria 41 -226
  Johannes Lenz Austria 41 -226
34 Rok Justin Słowenia 40 -227
35 Stefan Kraft Austria 36 -231
36 Pius Paschke Niemcy 35 -232
37 Nejc Dezman Słowenia 32 -235
38 Florian Horst Niemcy 29 -238
  Daniel Huber Austria 29 -238
  Florian Altenburger Austria 29 -238
41 Michael Herrmann Niemcy 26 -241
  Diego Dellasega Włochy 26 -241
  Tobias Bogner Niemcy 26 -241
44 Jonas Faller Niemcy 24 -243
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 24 -243
46 Felix Schoft Niemcy 18 -249
47 Andreas Schuler Szwajcaria 16 -251
48 Jan Druzina Słowenia 15 -252
  Luca Egloff Szwajcaria 15 -252
50 Alexandre Mabboux Francja 12 -255
  Nicolas Mayer Francja 12 -255
52 Andre Wesch Niemcy 10 -257
53 Urban Susnik Słowenia 9 -258
54 Jan Maylaender Niemcy 8 -259
55 Andrzej Zapotoczny Polska 5 -262
  Michael Lunardi Włochy 5 -262
57 Jan Jeske Niemcy 4 -263
58 Daniel Kuehn Niemcy 3 -264
  Alessio de Crignis Włochy 3 -264
60 Klemens Murańka Polska 1 -266
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1318  
2 Słowenia Słowenia 953 -365
3 Niemcy Niemcy 904 -414
4 Szwajcaria Szwajcaria 245 -1073
5 Francja Francja 117 -1201
6 Włochy Włochy 94 -1224
7 Polska Polska 6 -1312

« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2009/2010

Alpen Cup 2009/2010

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
4 grudnia 2021 (sobota)
02:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna K
03:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. K
12:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna M
13:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. M
15:30
P¦ Wisła
seria próbna
16:30
P¦ Wisła
konkurs druż.
17:15
P¦ K Lillehammer
seria próbna
18:15
P¦ K Lillehammer
konkurs ind.
5 grudnia 2021 (niedziela)
06:30
CoC Zhangjiakou
seria próbna M
07:30
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. M
12:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna K
13:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
18:30
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
jutro
00:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
jutro
01:32
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
jutro
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
jutro
04:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
jutro
09:15
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
jutro
10:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka,
jutro
15:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
jutro
18:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
2.12.2021
05:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich