Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 04.10.2009, Oberstdorf K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Diethart Austria 260  
2 Johannes Obermayr Austria 174 -86
3 Dejan Judez Słowenia 150 -110
4 Daniel Althaus Niemcy 145 -115
5 Andraz Pograjc Słowenia 126 -134
6 Marco Grigoli Szwajcaria 116 -144
7 Michael Hayboeck Austria 109 -151
8 Matic Kramarsic Słowenia 100 -160
9 Marinus Kraus Niemcy 99 -161
10 Ronan Lamy Chappuis Francja 93 -167
11 Markus Eisenbichler Niemcy 92 -168
12 Jaka Hvala Słowenia 90 -170
13 Stephan Leyhe Niemcy 76 -184
  Johannes Rydzek Niemcy 76 -184
15 Pascal Egloff Szwajcaria 71 -189
16 Bjoern Koch Austria 64 -196
17 Roberto Dellasega Włochy 60 -200
18 Matej Dobovsek Słowenia 57 -203
19 Thomas Lackner Austria 56 -204
  Lukas Dilitz Austria 56 -204
21 Luka Leban Słowenia 51 -209
22 Marc Ganserer Niemcy 50 -210
23 Markus Schiffner Austria 49 -211
  Matjaz Pungertar Słowenia 49 -211
25 Florian Schabereiter Austria 48 -212
  Gasper Klinec Słowenia 48 -212
27 Klemen Omladic Słowenia 40 -220
28 Stefan Kraft Austria 36 -224
29 Ziga Mandl Słowenia 34 -226
30 Nejc Dezman Słowenia 32 -228
31 Christian Reiter Austria 30 -230
32 Florian Altenburger Austria 29 -231
  Christoph Stauder Austria 29 -231
34 Michael Herrmann Niemcy 26 -234
  Diego Dellasega Włochy 26 -234
  Tobias Bogner Niemcy 26 -234
37 Gregor Deschwanden Szwajcaria 24 -236
38 Luka Brnot Słowenia 22 -238
  Florian Horst Niemcy 22 -238
40 Daniel Wenig Niemcy 20 -240
41 Felix Schoft Niemcy 18 -242
42 Andreas Schuler Szwajcaria 16 -244
43 Jan Druzina Słowenia 15 -245
  Luca Egloff Szwajcaria 15 -245
45 Jonas Faller Niemcy 14 -246
46 Alexandre Mabboux Francja 12 -248
47 Pius Paschke Niemcy 11 -249
48 Andre Wesch Niemcy 10 -250
49 Urban Susnik Słowenia 9 -251
  Johannes Lenz Austria 9 -251
51 Jan Maylaender Niemcy 8 -252
52 Jan Jeske Niemcy 4 -256
53 Daniel Kuehn Niemcy 3 -257
  Alessio de Crignis Włochy 3 -257
55 Michael Lunardi Włochy 2 -258
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 949  
2 Słowenia Słowenia 823 -126
3 Niemcy Niemcy 700 -249
4 Szwajcaria Szwajcaria 242 -707
5 Francja Francja 105 -844
6 Włochy Włochy 91 -858

« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2009/2010

Alpen Cup 2009/2010

Kalendarium
Roman Trofimow
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich