Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
04.12.2021, godz. 03:00
Zhangjiakou/Pekin HS-106
CoC K
12.09.2009 - Einsiedeln (Szwajcaria) K-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Thomas Diethart Austria 115.5 113.0 264.3
2 Daniel Althaus Niemcy 113.0 114.5 258.5
3 Markus Eisenbichler Niemcy 114.5 117.5 257.1
4 Stephan Leyhe Niemcy 113.5 111.5 255.5
5 Gasper Klinec Słowenia 112.5 111.5 254.2
6 Ronan Lamy Chappuis Francja 112.0 110.5 249.5
7 Luka Leban Słowenia 110.5 116.5 248.6
8 Marinus Kraus Niemcy 111.0 110.0 245.3
9 Bjoern Koch Austria 110.5 111.0 244.7
10 Ziga Mandl Słowenia 111.0 109.5 243.9
  Klemen Omladic Słowenia 108.5 112.0 243.9
12 Luka Brnot Słowenia 112.0 108.0 243.0
13 Gregor Deschwanden Szwajcaria 110.0 109.0 240.2
14 Christian Reiter Austria 111.0 106.5 240.0
15 Andreas Schuler Szwajcaria 107.0 111.0 239.9
16 Jan Druzina Słowenia 116.0 103.0 239.7
17 Marc Ganserer Niemcy 110.5 107.0 239.5
18 Johannes Obermayr Austria 114.0 108.5 239.0
  Florian Altenburger Austria 110.5 107.0 239.0
20 Matjaz Pungertar Słowenia 110.5 107.0 238.5
21 Thomas Lackner Austria 109.5 107.0 236.2
22 Florian Horst Niemcy 108.5 108.0 235.7
23 Jaka Hvala Słowenia 109.0 108.5 235.0
24 Stefan Kraft Austria 107.0 107.0 233.2
25 Pius Paschke Niemcy 107.0 106.0 230.4
26 Lukas Dilitz Austria 114.5 111.5 229.3
27 Andre Wesch Niemcy 105.0 108.0 228.4
28 Johannes Lenz Austria 106.0 105.5 226.2
29 Luca Egloff Szwajcaria 102.5 108.0 223.4
  Markus Schiffner Austria 105.0 105.5 223.4
31 David Danler-Swat Austria 109.5 104.0 223.3
32 Sebastian Sperl Austria 109.5 100.5 222.5
33 Jonas Faller Niemcy 107.0 103.5 221.9
34 Daniel Weiss Niemcy 101.0 108.0 219.2
  Pascal Kaelin Szwajcaria 105.0 104.0 219.2
36 Jan Maylaender Niemcy 103.0 105.5 218.8
37 Nejc Dezman Słowenia 104.0 104.5 218.3
38 Sepp Lechner Niemcy 107.5 99.0 217.2
39 Florian Menz Niemcy 105.5 101.5 217.1
40 Michael Lunardi Włochy 106.0 102.0 216.9
41 Denis Zupancic Słowenia 107.5 102.0 214.6
42 Christoph Stauder Austria 105.0 100.5 214.4
43 Daniel Huber Austria 104.5 109.5 213.7
44 Guillaume Berney Szwajcaria 106.5 98.0 213.6
45 Urban Susnik Słowenia 107.5 99.5 213.1
46 Fabian Waldis Szwajcaria 105.0 99.5 212.1
47 Matej Dobovsek Słowenia 108.0 109.5 211.5
48 Sascha Duerr Szwajcaria 106.0 99.5 211.4
49 Pascal Sommer Szwajcaria 105.5 98.5 210.2
50 Daniel Kuehn Niemcy 101.5 101.5 207.9
51 Tim Babnik Słowenia 106.0 100.0 207.8
52 Vital Anken Szwajcaria 105.5 99.0 207.6
53 Benjamin Raffort Francja 104.5 98.0 205.5
54 Olivier Anken Szwajcaria 98.5 102.5 202.3
55 Anze Martinc Słowenia 99.5 99.5 201.7
56 Matic Benedik Słowenia 101.0 98.0 200.2
57 Clemens Aigner Austria 99.0 94.5 190.3
58 Federico Cecon Włochy 92.5 91.5 168.7
59 Nicolas Gonthier Francja 92.0 87.5 158.1
60 Zeno di Lenardo Włochy 81.5 79.5 126.3
61 Giacomo Marcocig Włochy 73.0 71.0 91.2

« Alpen Cup 2009/2010 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2009/2010

Alpen Cup 2009/2010

Najbliższe zawody
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
4 grudnia 2021 (sobota)
02:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna K
03:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. K
12:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna M
13:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. M
15:30
P¦ Wisła
seria próbna
16:30
P¦ Wisła
konkurs druż.
17:15
P¦ K Lillehammer
seria próbna
18:15
P¦ K Lillehammer
konkurs ind.
5 grudnia 2021 (niedziela)
06:30
CoC Zhangjiakou
seria próbna M
07:30
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. M
12:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna K
13:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
13:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka,
dzisiaj
18:05
TTV Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:02
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka,
jutro
01:29
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka,
jutro
07:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka,
jutro
18:30
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
1.12.2021
00:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka,
1.12.2021
01:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka,
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich