Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 03.10.2009, Oberstdorf K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Diethart Austria 220  
2 Daniel Althaus Niemcy 145 -75
3 Johannes Obermayr Austria 142 -78
4 Dejan Judez Słowenia 100 -120
5 Markus Eisenbichler Niemcy 92 -128
6 Jaka Hvala Słowenia 90 -130
7 Marinus Kraus Niemcy 88 -132
8 Ronan Lamy Chappuis Francja 87 -133
9 Michael Hayboeck Austria 80 -140
10 Stephan Leyhe Niemcy 70 -150
11 Bjoern Koch Austria 63 -157
12 Pascal Egloff Szwajcaria 60 -160
13 Thomas Lackner Austria 56 -164
14 Luka Leban Słowenia 51 -169
15 Johannes Rydzek Niemcy 50 -170
  Matic Kramarsic Słowenia 50 -170
17 Gasper Klinec Słowenia 48 -172
18 Matjaz Pungertar Słowenia 42 -178
19 Lukas Dilitz Austria 41 -179
20 Klemen Omladic Słowenia 40 -180
21 Marco Grigoli Szwajcaria 36 -184
  Stefan Kraft Austria 36 -184
23 Matej Dobovsek Słowenia 35 -185
24 Ziga Mandl Słowenia 34 -186
25 Florian Schabereiter Austria 32 -188
26 Marc Ganserer Niemcy 30 -190
27 Florian Altenburger Austria 29 -191
28 Christian Reiter Austria 26 -194
  Andraz Pograjc Słowenia 26 -194
30 Gregor Deschwanden Szwajcaria 24 -196
31 Florian Horst Niemcy 22 -198
  Michael Herrmann Niemcy 22 -198
  Luka Brnot Słowenia 22 -198
34 Daniel Wenig Niemcy 18 -202
35 Andreas Schuler Szwajcaria 16 -204
  Christoph Stauder Austria 16 -204
37 Jan Druzina Słowenia 15 -205
  Luca Egloff Szwajcaria 15 -205
39 Jonas Faller Niemcy 14 -206
40 Markus Schiffner Austria 13 -207
41 Nejc Dezman Słowenia 12 -208
42 Diego Dellasega Włochy 11 -209
  Pius Paschke Niemcy 11 -209
44 Andre Wesch Niemcy 10 -210
45 Urban Susnik Słowenia 9 -211
  Johannes Lenz Austria 9 -211
47 Felix Schoft Niemcy 7 -213
48 Jan Jeske Niemcy 4 -216
49 Daniel Kuehn Niemcy 3 -217
  Alessio de Crignis Włochy 3 -217
51 Michael Lunardi Włochy 2 -218
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 763  
2 Niemcy Niemcy 586 -177
3 Słowenia Słowenia 574 -189
4 Szwajcaria Szwajcaria 151 -612
5 Francja Francja 87 -676
6 Włochy Włochy 16 -747

« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2009/2010

Alpen Cup 2009/2010

Kalendarium
Frantisek Holik
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich