Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2021
Period 1
17.07.2021 17:35 Wisła Polska HS-134
18.07.2021 17:35 Wisła Polska HS-134
07.08.2021 18:00 Courchevel Francja HS-135
Period 2
04.09.2021 13:00 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99 K-90 odwołany
05.09.2021 04:30 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99 za 4.09
05.09.2021 10:00 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
11.09.2021 09:00 Czajkowski Rosja HS-140
12.09.2021 10:00 Czajkowski Rosja HS-140 druż. mix
18.09.2021 15:00 Rasnov Rumunia HS-97 odwołane
19.09.2021 15:00 Rasnov Rumunia HS-97 odwołane
25.09.2021 15:30 Hinzenbach Austria HS-90
02.10.2021 14:15 Klingenthal Niemcy HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 300  
2 Jan Hoerl Austria 225 -75
3 Dawid Kubacki Polska 192 -108
4 Marius Lindvik Norwegia 190 -110
  Markus Schiffner Austria 190 -110
6 Jakub Wolny Polska 185 -115
7 Anze Lanisek Słowenia 168 -132
8 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 159 -141
9 Mikhail Nazarov Rosja 147 -153
10 Gregor Deschwanden Szwajcaria 139 -161
11 Vladimir Zografski Bułgaria 132 -168
12 Robert Johansson Norwegia 130 -170
13 Stefan Kraft Austria 124 -176
14 Cene Prevc Słowenia 111 -189
15 Johann Andre Forfang Norwegia 109 -191
16 Karl Geiger Niemcy 108 -192
17 Yukiya Sato Japonia 100 -200
18 Daiki Ito Japonia 95 -205
19 Evgeniy Klimov Rosja 84 -216
  Viktor Polasek Czechy 84 -216
21 Constantin Schmid Niemcy 83 -217
  Andreas Wellinger Niemcy 83 -217
23 Markus Eisenbichler Niemcy 81 -219
24 Ryoyu Kobayashi Japonia 80 -220
25 Danil Sadreev Rosja 79 -221
26 Ilya Mankov Rosja 76 -224
27 Sergey Tkachenko Kazachstan 72 -228
28 Piotr Żyła Polska 63 -237
29 Simon Ammann Szwajcaria 60 -240
30 Tilen Bartol Słowenia 59 -241
31 Maciej Kot Polska 58 -242
  Stefan Hula Polska 58 -242
33 Maximilian Steiner Austria 57 -243
34 Severin Freund Niemcy 55 -245
35 Shinnosuke Fujita Japonia 53 -247
36 Robin Pedersen Norwegia 52 -248
  Peter Prevc Słowenia 52 -248
  Reruhi Shimizu Japonia 52 -248
39 Rikuta Watanabe Japonia 46 -254
40 Anders Haare Norwegia 45 -255
41 Lovro Kos Słowenia 44 -256
42 Antti Aalto Finlandia 43 -257
  Cestmir Kozisek Czechy 43 -257
44 Manuel Fettner Austria 39 -261
45 Giovanni Bresadola Włochy 35 -265
46 Andrzej Stękała Polska 33 -267
  Stephan Leyhe Niemcy 33 -267
48 Klemens Murańka Polska 29 -271
49 Timi Zajc Słowenia 28 -272
50 Ziga Jelar Słowenia 26 -274
51 Kevin Maltsev Estonia 25 -275
  Paweł W±sek Polska 25 -275
53 Philipp Aschenwald Austria 24 -276
  Hiroaki Watanabe Japonia 24 -276
55 Ulrich Wohlgenannt Austria 22 -278
56 Thomas Lackner Austria 21 -279
57 Matthew Soukup Kanada 20 -280
  Yuken Iwasa Japonia 20 -280
59 Mikhail Maksimochkin Rosja 19 -281
60 Naoki Nakamura Japonia 18 -282
  Danil Vassilyev Kazachstan 18 -282
62 Yevhen Marusiak Ukraina 17 -283
  Elias Medwed Austria 17 -283
64 Aleksander Zniszczoł Polska 16 -284
  Timon-Pascal Kahofer Austria 16 -284
66 Francesco Cecon Włochy 14 -286
  Daniel Huber Austria 14 -286
68 Kamil Stoch Polska 13 -287
  Casey Larson USA 13 -287
70 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 12 -288
71 Kacper Juroszek Polska 11 -289
72 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 10 -290
73 Junshiro Kobayashi Japonia 9 -291
74 Michael Hayboeck Austria 8 -292
  Andrei Feldorean Rumunia 8 -292
76 Thomas Diethart Austria 7 -293
77 Mika Schwann Austria 6 -294
78 Andreas Granerud Buskum Norwegia 4 -296
  Jan Bombek Słowenia 4 -296
  Andrew Urlaub USA 4 -296
81 Mikhail Purtov Rosja 3 -297
82 Clemens Leitner Austria 2 -298
  Qiwu Song Chiny 2 -298
  Sondre Ringen Norwegia 2 -298
  Sander Vossan Eriksen Norwegia 2 -298
86 Valentin Foubert Francja 1 -299
  Maksim Kolobov Rosja 1 -299
  Niko Kytosaho Finlandia 1 -299
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1034  
2 Austria Austria 772 -262
3 Rosja Rosja 718 -316
4 Polska Polska 683 -351
5 Słowenia Słowenia 667 -367
6 Japonia Japonia 622 -412
7 Niemcy Niemcy 443 -591
8 Czechy Czechy 227 -807
9 Szwajcaria Szwajcaria 199 -835
10 Bułgaria Bułgaria 132 -902
11 Włochy Włochy 124 -910
12 Kazachstan Kazachstan 90 -944
13 Rumunia Rumunia 58 -976
14 Finlandia Finlandia 44 -990
15 USA USA 42 -992
16 Ukraina Ukraina 29 -1005
17 Estonia Estonia 25 -1009
18 Kanada Kanada 20 -1014
19 Turcja Turcja 10 -1024
20 Chiny Chiny 2 -1032
21 Francja Francja 1 -1033
Wyniki konkursów
17.07.2021 Wisła Polska HS-134
Zwycięzca: Jakub Wolny (Polska)
18.07.2021 Wisła Polska HS-134
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
07.08.2021 Courchevel Francja HS-135
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
05.09.2021 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
05.09.2021 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
11.09.2021 Czajkowski Rosja HS-140
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
12.09.2021 Czajkowski Rosja HS-140
Zwycięzcy: Norwegia
25.09.2021 Hinzenbach Austria HS-90
Zwycięzca: Yukiya Sato (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Fatih Arda Ipcioglu
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
14:00
Eurosport 2 Studio
LIVE
2.10.2021
14:15
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Klingenthal, Niemcy
LIVE
2.10.2021
16:00
Eurosport 2 , ,
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich