Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
26.01.2020, godz. 02:30
Sapporo HS-137
CoC
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2007
Period 1
06.07.2007   Velenje Słowenia HS-94 K-85 otwarcie
07.07.2007   Velenje Słowenia HS-94 K-85
08.07.2007   Kranj Słowenia HS-109 K-100
04.08.2007 19:00 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
05.08.2007 11:00 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
18.08.2007   Lillehammer Norwegia HS-138 K-120
19.08.2007   Lillehammer Norwegia HS-138 K-120
15.09.2007   Villach Austria HS-100 K-90
16.09.2007   Villach Austria HS-100 K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Bastian Kaltenböck Austria 452  
2 Stefan Thurnbichler Austria 411 -41
3 Primoz Pikl Słowenia 380 -72
4 Andreas Widhölzl Austria 304 -148
5 Keita Umezaki Japonia 300 -152
6 Martin Cikl Czechy 260 -192
7 Georg Späth Niemcy 180 -272
8 Marcin Bachleda Polska 163 -289
9 Martin Höllwarth Austria 159 -293
10 Jan Matura Czechy 154 -298
11 Daniel Lackner Austria 151 -301
12 Shohei Tochimoto Japonia 142 -310
  Tobias Bogner Niemcy 142 -310
14 Lukas Hlava Czechy 141 -311
  Pascal Bodmer Niemcy 141 -311
16 Borek Sedlak Czechy 130 -322
17 Yoshihiko Osanai Japonia 127 -325
18 Fumihisa Yumoto Japonia 126 -326
19 Rafał ¦liż Polska 118 -334
  Jon Aaraas Norwegia 118 -334
21 David Unterberger Austria 104 -348
22 Eirik Kjelstrup Norwegia 99 -353
23 Stefan Kaiser Austria 96 -356
24 Jure Sinkovec Słowenia 95 -357
25 Kevin Horlacher Niemcy 93 -359
  Balthasar Schneider Austria 93 -359
27 Sigurd Pettersen Norwegia 82 -370
28 Heung Chul Choi Korea Pd. 81 -371
  Andreas Aren Szwecja 81 -371
30 Taku Takeuchi Japonia 76 -376
31 Robert Mateja Polska 74 -378
32 Mitja Meznar Słowenia 72 -380
33 Jure Bogataj Słowenia 71 -381
  Jurij Tepes Słowenia 71 -381
35 Thomas Lobben Norwegia 69 -383
36 Andreas Vilberg Norwegia 64 -388
37 Jan Mazoch Czechy 56 -396
38 Rok Urbanc Słowenia 54 -398
39 Arthur Pauli Austria 47 -405
40 Ville Larinto Finlandia 46 -406
41 Nicolas Fettner Austria 45 -407
42 Primoz Peterka Słowenia 43 -409
43 Guido Landert Szwajcaria 42 -410
44 Kai Kovaljeff Finlandia 40 -412
45 Vegard Swensen Norwegia 38 -414
46 Kamil Stoch Polska 37 -415
47 Lars Bystoel Norwegia 36 -416
  Michael Möllinger Szwajcaria 36 -416
  Ilja Rosliakov Rosja 36 -416
50 Julian Musiol Niemcy 32 -420
  Joonas Ikonen Finlandia 32 -420
52 Gerald Wambacher Austria 31 -421
  Kenshiro Ito Japonia 31 -421
54 Antonin Hajek Czechy 29 -423
  Haakon Helgesen Norwegia 29 -423
  Roland Mueller Austria 29 -423
57 Isak Grimholm Szwecja 28 -424
58 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 27 -425
  Pavel Karelin Rosja 27 -425
60 Markus Eggenhofer Austria 25 -427
  Akseli Kokkonen Finlandia 25 -427
62 Erik Simon Niemcy 22 -430
63 Andreas Wank Niemcy 21 -431
64 Felix Schoft Niemcy 20 -432
65 Terje Hilde Norwegia 18 -434
66 Kenneth Gangnes Norwegia 14 -438
67 Antoine Guignard Szwajcaria 13 -439
68 Anze Damjan Słowenia 12 -440
69 Nico Faller Niemcy 11 -441
70 Nejc Frank Słowenia 10 -442
71 Luka Bardorfer Słowenia 8 -444
72 Andrea Morassi Włochy 7 -445
  Thomas Thurnbichler Austria 7 -445
  Stanislav Oshepkov Rosja 7 -445
75 Nicolas Mayer Francja 6 -446
76 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 5 -447
  Christoph Haenel Niemcy 5 -447
78 Sebastian Toczek Polska 4 -448
  Remi Francais Szwajcaria 4 -448
  Andreas Strolz Austria 4 -448
  Krzysztof Miętus Polska 4 -448
  Dawid Kowal Polska 4 -448
83 Primoz Zupan Słowenia 3 -449
84 Primoz Roglic Słowenia 2 -450
85 Manuel Poppinger Austria 1 -451
  Jakob Grimholm Szwecja 1 -451
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1959  
2 Słowenia Słowenia 821 -1138
3 Japonia Japonia 802 -1157
4 Czechy Czechy 770 -1189
5 Niemcy Niemcy 667 -1292
6 Norwegia Norwegia 599 -1360
7 Polska Polska 404 -1555
8 Finlandia Finlandia 143 -1816
9 Szwecja Szwecja 110 -1849
10 Szwajcaria Szwajcaria 95 -1864
11 Korea Pd. Korea Pd. 81 -1878
12 Rosja Rosja 70 -1889
13 Włochy Włochy 7 -1952
14 Francja Francja 6 -1953
Wyniki konkursów
06.07.2007 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
07.07.2007 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Primoz Pikl (Słowenia)
08.07.2007 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Primoz Pikl (Słowenia)
04.08.2007 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Georg Späth (Niemcy)
05.08.2007 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
18.08.2007 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
19.08.2007 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
15.09.2007 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Primoz Pikl (Słowenia)
16.09.2007 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Byrt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
02:00
CoC Sapporo
03:00
CoC Sapporo
08:00
CoC-k Rena
09:00
FIS Cup Rastbüchl
10:00
FIS Cup Rastbüchl
10:30
FIS Cup Rastbüchl
12:00
P¦ kobiet Rasnov
12:30
FIS Cup Rastbüchl
13:00
CoC-k Rena
13:00
P¦ kobiet Rasnov
14:00
CoC-k Rena
14:30
FIS Cup Rastbüchl
15:00
P¦ Zakopane
15:00
CoC-k Rena
15:30
FIS Cup Rastbüchl
16:15
P¦ Zakopane
26 stycznia 2020 (niedziela)
01:30
CoC Sapporo
seria próbna
02:30
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
FIS Cup Rastbüchl
seria próbna K
08:30
FIS Cup Rastbüchl
konkurs K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich