TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2018
Period 1
07.07.2018 18:00 Kranj Słowenia HS-109
08.07.2018 09:30 Kranj Słowenia HS-109
17.08.2018 17:00 Szczyrk Polska HS-106
18.08.2018 19:00 Wisła Polska HS-134
19.08.2018 14:00 Frenstat Czechy HS-106
Period 2
08.09.2018 10:45 Stams Austria HS-115
09.09.2018 10:00 Stams Austria HS-115
15.09.2018 15:45 Oslo Norwegia HS-106
16.09.2018 12:15 Oslo Norwegia HS-106
22.09.2018 18:00 Zakopane Polska HS-134
23.09.2018 11:00 Zakopane Polska HS-134
29.09.2018 17:00 Klingenthal Niemcy HS-140
30.09.2018 10:00 Klingenthal Niemcy HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Philipp Aschenwald Austria 814  
2 Zak Mogel Słowenia 513 -301
3 Killian Peier Szwajcaria 448 -366
4 Aleksander Zniszczoł Polska 410 -404
5 David Siegel Niemcy 398 -416
6 Stefan Huber Austria 397 -417
7 Moritz Baer Niemcy 290 -524
8 Przemysław Kantyka Polska 277 -537
9 Felix Hoffmann Niemcy 259 -555
10 Naoki Nakamura Japonia 214 -600
11 Lukas Hlava Czechy 189 -625
12 Anze Semenic Słowenia 184 -630
13 Sondre Ringen Norwegia 182 -632
14 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 173 -641
15 Constantin Schmid Niemcy 165 -649
  Tomasz Pilch Polska 165 -649
17 Evgeniy Klimov Rosja 160 -654
18 Dimitry Vassiliev Rosja 156 -658
19 Andreas Schuler Szwajcaria 151 -663
20 Andreas Wank Niemcy 147 -667
21 Ulrich Wohlgenannt Austria 134 -680
22 Andreas Granerud Buskum Norwegia 130 -684
23 Martin Hamann Niemcy 111 -703
24 Ilmir Hazetdinov Rosja 110 -704
  Clemens Aigner Austria 110 -704
26 Thomas Aasen Markeng Norwegia 107 -707
  Florian Altenburger Austria 107 -707
28 Bor Pavlovcic Słowenia 106 -708
29 Andreas Stjernen Norwegia 105 -709
30 Daniel Huber Austria 100 -714
31 Paweł W±sek Polska 99 -715
32 Rok Justin Słowenia 90 -724
  Fabian Seidl Niemcy 90 -724
  Maximilian Steiner Austria 90 -724
  Yukiya Sato Japonia 90 -724
36 Gregor Deschwanden Szwajcaria 84 -730
37 Stefan Kraft Austria 80 -734
38 Justin Lisso Niemcy 79 -735
39 Gregor Schlierenzauer Austria 76 -738
40 Julian Wienerroither Austria 74 -740
41 Philipp Raimund Niemcy 72 -742
  Eetu Nousiainen Finlandia 72 -742
  Jaka Hvala Słowenia 72 -742
44 Andreas Kofler Austria 71 -743
45 Markus Schiffner Austria 61 -753
46 Martti Nomme Estonia 56 -758
47 Tomaz Naglic Słowenia 55 -759
48 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 54 -760
  Kenshiro Ito Japonia 54 -760
50 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 50 -764
51 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 47 -767
52 Michael Hayboeck Austria 45 -769
53 Marius Lindvik Norwegia 42 -772
54 Timi Zajc Słowenia 40 -774
  Viktor Polasek Czechy 40 -774
56 Anze Lanisek Słowenia 38 -776
  Jan Bombek Słowenia 38 -776
  Oscar P. Westerheim Norwegia 38 -776
  Thomas Lackner Austria 38 -776
60 Thomas Hofer Austria 37 -777
61 Cestmir Kozisek Czechy 36 -778
  Jarkko Määttä Finlandia 36 -778
63 Julian Hahn Niemcy 34 -780
64 Mikhail Nazarov Rosja 33 -781
65 Dominik Peter Szwajcaria 32 -782
66 Jonathan Learoyd Francja 31 -783
  Domen Prevc Słowenia 31 -783
  Luca Roth Niemcy 31 -783
  Robin Pedersen Norwegia 31 -783
70 Aleksandr Bazhenov Rosja 30 -784
71 Sandro Hauswirth Szwajcaria 27 -787
72 Andrzej Stękała Polska 23 -791
73 Johannes Schubert Niemcy 21 -793
74 Manuel Fettner Austria 20 -794
  Ernest Prislic Słowenia 20 -794
  Cedrik Weigel Niemcy 20 -794
77 Jan Hoerl Austria 18 -796
78 Paul Brasme Francja 17 -797
79 David Haagen Austria 16 -798
80 Federico Cecon Włochy 15 -799
  Tilen Bartol Słowenia 15 -799
82 Filip Sakala Czechy 13 -801
  Clemens Leitner Austria 13 -801
  Gabriel Karlen Szwajcaria 13 -801
85 Andreas Alamommo Finlandia 10 -804
  Davide Bresadola Włochy 10 -804
  Max Goller Niemcy 10 -804
88 Mikhail Maksimochkin Rosja 9 -805
89 Justin Nietzel Niemcy 8 -806
90 Lovro Vodusek Słowenia 7 -807
91 Luca Egloff Szwajcaria 6 -808
  Artti Aigro Estonia 6 -808
93 Manuel Poppinger Austria 5 -809
  Klemens Murańka Polska 5 -809
95 Joachim Hauer Norwegia 4 -810
  Vladislav Boyarintsev Rosja 4 -810
97 Antti Aalto Finlandia 3 -811
  Sergey Tkachenko Kazachstan 3 -811
  Rok Tarman Słowenia 3 -811
100 Yumu Harada Japonia 2 -812
101 Giovanni Bresadola Włochy 1 -813
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2306  
2 Niemcy Niemcy 1735 -571
3 Słowenia Słowenia 1212 -1094
4 Polska Polska 979 -1327
5 Norwegia Norwegia 909 -1397
6 Szwajcaria Szwajcaria 761 -1545
7 Rosja Rosja 502 -1804
8 Japonia Japonia 360 -1946
9 Czechy Czechy 278 -2028
10 Finlandia Finlandia 121 -2185
11 Estonia Estonia 62 -2244
12 Kanada Kanada 54 -2252
13 Francja Francja 48 -2258
14 Włochy Włochy 26 -2280
15 Kazachstan Kazachstan 3 -2303
Wyniki konkursów
07.07.2018 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Killian Peier (Szwajcaria)
08.07.2018 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Killian Peier (Szwajcaria)
17.08.2018 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Philipp Aschenwald (Austria)
18.08.2018 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Philipp Aschenwald (Austria)
19.08.2018 Frenstat Czechy K-95
Zwycięzca: Lukas Hlava (Czechy)
08.09.2018 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Philipp Aschenwald (Austria)
09.09.2018 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Killian Peier (Szwajcaria)
15.09.2018 Oslo Norwegia K-95
Zwycięzca: Philipp Aschenwald (Austria)
16.09.2018 Oslo Norwegia K-95
Zwycięzca: Philipp Aschenwald (Austria)
22.09.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Stefan Huber (Austria)
23.09.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Philipp Aschenwald (Austria)
29.09.2018 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Dimitry Vassiliev (Rosja)
30.09.2018 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Roman Trofimow
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Klimow pierwszym Rosjaninem ze zwycięstwem w P¦ »                         Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »