TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
20.12.2013 - Lahti (Finlandia) K-116
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Michael Hayboeck Austria 128.5 125.0 274.4
2 Jernej Damjan Słowenia 127.0 131.0 271.3
3 Nejc Dezman Słowenia 125.0 124.5 265.5
4 Anze Lanisek Słowenia 124.5 123.5 260.4
5 Manuel Fettner Austria 125.0 124.0 259.8
6 Anssi Koivuranta Finlandia 124.0 124.0 258.2
7 Florian Altenburger Austria 124.0 119.0 258.1
8 Robert Hrgota Słowenia 126.5 121.5 254.5
9 Daniel Wenig Niemcy 124.0 122.5 252.7
10 Martin Schmitt Niemcy 124.5 116.5 252.2
11 Anze Semenic Słowenia 125.0 119.5 251.9
12 Sami Heiskanen Finlandia 121.5 122.5 251.8
13 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 127.0 120.0 249.7
14 Kalle Keituri Finlandia 121.0 121.5 249.5
15 Danny Queck Niemcy 122.5 124.0 245.2
16 Jarkko Määttä Finlandia 117.0 123.0 245.0
17 Manuel Poppinger Austria 123.0 118.5 241.7
18 Cene Prevc Słowenia 124.0 117.0 240.7
19 Hans Petter Bergquist Norwegia 118.0 118.5 239.8
20 Jan Maylaender Niemcy 118.0 121.5 239.0
21 Ziga Mandl Słowenia 119.5 118.0 238.8
22 Stephan Leyhe Niemcy 118.0 115.5 237.3
23 Stefan Hula Polska 123.5 114.5 236.6
24 Peter Frenette USA 116.0 119.5 234.8
25 Christoph Stauder Austria 123.5 114.5 232.3
26 Maximilian Mechler Niemcy 122.5 115.5 231.6
27 Phillip Sjoeen Norwegia 121.0 115.5 228.2
28 Gabriel Karlen Szwajcaria 116.0 115.0 228.0
29 Markus Schiffner Austria 118.0 119.0 227.8
30 Ville Larinto Finlandia 119.5 107.0 213.4
31 Johann Andre Forfang Norwegia 118.5   115.2
32 Andraz Pograjc Słowenia 117.5   114.2
33 Simon Greiderer Austria 119.0   114.1
34 Sebastian Klinga Finlandia 117.5   114.0
35 Krzysztof Miętus Polska 113.0   113.9
36 Krzysztof Leja Polska 113.0   113.8
37 Janne Happonen Finlandia 115.0   112.9
38 Anders Johnson USA 113.5   112.5
39 Markus Eisenbichler Niemcy 117.0   112.4
40 Jakub Wolny Polska 115.0   112.1
41 Adam Ruda Polska 114.0   112.0
42 Miika Ylipulli Finlandia 114.5   111.4
43 Mika Kulmala Finlandia 115.0   110.7
44 Seou Choi Korea Pd. 110.5   109.3
  Matthew Rowley Kanada 113.5   109.3
46 Sorin Iulian Pitea Rumunia 112.0   108.5
47 Federico Cecon Włochy 114.0   107.8
48 Andrea Morassi Włochy 114.5   106.2
49 Chris Lamb USA 111.0   105.1
50 Heung Chul Choi Korea Pd. 111.0   104.4
51 Samet Karta Turcja 114.0   104.1
52 Dusty Korek Kanada 110.0   103.6
53 Anton Kalinitschenko Rosja 114.5   102.6
54 Martti Nomme Estonia 109.5   102.5
55 Grzegorz Miętus Polska 111.5   102.0
56 Eduard Torok Rumunia 110.0   101.1
57 Przemysław Kantyka Polska 108.0   100.7
58 Trevor Morrice Kanada 109.0   99.1
59 Nicolas Mayer Francja 110.0   98.7
60 Daniele Varesco Włochy 109.5   98.3
  Kevin Horlacher Niemcy 109.5   98.3
62 Frans Taehkaevuori Finlandia 106.0   97.7
63 Siim-Tanel Sammelselg Estonia 106.5   97.6
64 Ulrich Wohlgenannt Austria 106.5   96.8
65 Alexandre Mabboux Francja 107.5   96.6
66 Robert Valentin Tatu Rumunia 106.5   96.5
67 Ruben de Wit Holandia 101.0   84.5
68 Ole Mathis Nedrejord Norwegia 102.0   81.1
69 Oldrik van der Aalst Holandia 95.0   73.9
70 William Rhoads USA 95.5   70.9
71 Lars Antonissen Holandia 95.0   68.3
72 Georgiy Chervyakov Rosja 87.0   56.5
73 Tomas Zmoray Słowacja DNS   DNS
74 Remus Tudor Rumunia DSQ   DSQ
75 Vladislav Boyarintsev Rosja DSQ   DSQ
76 Aapo Lehtinen Finlandia DSQ   DSQ
77 Elias Vaenskae Finlandia DSQ   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2013/2014 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2013/2014

Puchar Kontynentalny 2013/2014

Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
10:30
P¦ Engelberg
12:00
P¦ kobiet Premanon
12:50
P¦ kobiet Premanon
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »