TOTALbet - legalny polski bukmacher
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2013/2014
Period 3
13.12.2013 18:15 Rena Norwegia HS-111 K-99
14.12.2013 18:00 Rena Norwegia HS-111 K-99
15.12.2013 10:15 Rena Norwegia HS-139 K-124
20.12.2013 17:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116
21.12.2013 09:45 Lahti Finlandia HS-130 K-116
Period 4
27.12.2013 14:00 Engelberg Szwajcaria HS-134 K-125
28.12.2013 13:00 Engelberg Szwajcaria HS-134 K-125
04.01.2014 17:00 Wisła Polska HS-134 K-120 odwołany
05.01.2014 11:00 Wisła Polska HS-134 K-120 odwołany
Period 5
11.01.2014 18:00 Courchevel Francja HS-132 K-120
12.01.2014 09:30 Courchevel Francja HS-132 K-120
16.01.2014 05:00 Sapporo Japonia HS-100 K-90
17.01.2014 03:00 Sapporo Japonia HS-100 K-90
18.01.2014 03:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
19.01.2014 03:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
Period 6
25.01.2014 17:00 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 odwołany
26.01.2014 10:00 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 odwołany
01.02.2014 13:00 Planica Słowenia HS-100 K-90 odwołany
02.02.2014 12:00 Planica Słowenia HS-100 K-90 odwołany
07.02.2014 20:30 Iron Mountain USA HS-133 K-120
08.02.2014 20:00 Iron Mountain USA HS-133 K-120
09.02.2014 20:00 Iron Mountain USA HS-133 K-120 odwołany
14.02.2014 12:30 Brotterode Niemcy HS-117 K-105
15.02.2014 13:00 Brotterode Niemcy HS-117 K-105
16.02.2014 12:30 Brotterode Niemcy HS-117 K-105
20.02.2014 12:00 Seefeld Austria HS-109 K-99 za Bischofshofen
21.02.2014 10:00 Seefeld Austria HS-109 K-99 za Bischofshofen
22.02.2014 11:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125 odwołany
23.02.2014 10:30 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125 odwołany
Period 7
01.03.2014 10:40 Falun Szwecja HS-124 K-115
02.03.2014 09:40 Falun Szwecja HS-124 K-115
08.03.2014 11:15 Zakopane Polska HS-134 K-120
09.03.2014 09:15 Zakopane Polska HS-134 K-120
15.03.2014 08:00 Niżnyj Tagił Rosja HS-140 K-125
16.03.2014 08:00 Niżnyj Tagił Rosja HS-140 K-125 odwołane
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Manuel Fettner Austria 803  
2 Nejc Dezman Słowenia 731 -72
3 Rok Justin Słowenia 689 -114
4 Daniel Wenig Niemcy 655 -148
5 Karl Geiger Niemcy 601 -202
6 Pius Paschke Niemcy 567 -236
7 Robert Hrgota Słowenia 553 -250
8 Anze Lanisek Słowenia 527 -276
9 Markus Eisenbichler Niemcy 514 -289
10 Danny Queck Niemcy 512 -291
11 Manuel Poppinger Austria 505 -298
12 Anze Semenic Słowenia 436 -367
13 Michael Hayboeck Austria 350 -453
14 Stefan Hula Polska 339 -464
15 Matjaz Pungertar Słowenia 325 -478
16 Cene Prevc Słowenia 324 -479
17 Jernej Damjan Słowenia 320 -483
18 Daniel Huber Austria 317 -486
19 Andraz Pograjc Słowenia 316 -487
20 Klemens Murańka Polska 277 -526
21 Markus Schiffner Austria 275 -528
22 Simen Key Grimsrud Norwegia 256 -547
23 Lauri Asikainen Finlandia 244 -559
24 Elias Tollinger Austria 230 -573
25 Stefan Hayboeck Austria 212 -591
26 Florian Altenburger Austria 210 -593
27 Atle Pedersen Roensen Norwegia 190 -613
28 Simon Greiderer Austria 183 -620
29 Miran Zupancic Słowenia 180 -623
  Jan Maylaender Niemcy 180 -623
31 Junshiro Kobayashi Japonia 172 -631
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 172 -631
33 Joachim Hauer Norwegia 151 -652
  Robert Johansson Norwegia 151 -652
35 Wolfgang Loitzl Austria 140 -663
36 Jakub Wolny Polska 139 -664
  Maximilian Mechler Niemcy 139 -664
38 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 136 -667
39 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 134 -669
40 Aleksander Zniszczoł Polska 133 -670
41 Martin Schmitt Niemcy 127 -676
42 Tom Hilde Norwegia 126 -677
43 Daniel Andre Tande Norwegia 122 -681
44 Mikhail Maksimochkin Rosja 120 -683
  Bartłomiej Kłusek Polska 120 -683
46 Christoph Stauder Austria 113 -690
47 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 107 -696
48 Andreas Stjernen Norwegia 106 -697
49 Ronan Lamy Chappuis Francja 105 -698
50 Patrick Streitler Austria 98 -705
51 Mitja Meznar Słowenia 97 -706
52 Stefan Kraft Austria 96 -707
53 Shusaku Hosoyama Japonia 93 -710
  Takanobu Okabe Japonia 93 -710
55 Tomaz Naglic Słowenia 87 -716
56 Clemens Aigner Austria 85 -718
57 Thomas Diethart Austria 80 -723
58 Sami Heiskanen Finlandia 79 -724
59 Johann Andre Forfang Norwegia 75 -728
60 Krzysztof Biegun Polska 74 -729
61 Stephan Leyhe Niemcy 67 -736
  Cestmir Kozisek Czechy 67 -736
63 Anssi Koivuranta Finlandia 64 -739
64 Felix Schoft Niemcy 63 -740
65 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 60 -743
66 Sami Niemi Finlandia 58 -745
67 Michael Dreher Niemcy 53 -750
68 Dusty Korek Kanada 52 -751
  David Unterberger Austria 52 -751
  Marco Grigoli Szwajcaria 52 -751
71 Pascal Kaelin Szwajcaria 51 -752
  Michael Neumayer Niemcy 51 -752
  Jarkko Määttä Finlandia 51 -752
74 Sebastian Klinga Finlandia 50 -753
  Krzysztof Miętus Polska 50 -753
76 Vincent Descombes Sevoie Francja 48 -755
77 Vegard Swensen Norwegia 45 -758
78 Seou Choi Korea Pd. 44 -759
79 Borek Sedlak Czechy 41 -762
80 Phillip Sjoeen Norwegia 40 -763
  Yukiya Sato Japonia 40 -763
82 Sorin Iulian Pitea Rumunia 38 -765
83 Kalle Keituri Finlandia 37 -766
84 Daito Takahashi Japonia 33 -770
85 Ziga Mandl Słowenia 31 -772
86 Jakub Kot Polska 28 -775
87 Martin Koch Austria 27 -776
  Nicholas Alexander USA 27 -776
89 Roberto Dellasega Włochy 26 -777
90 Anton Kalinitschenko Rosja 25 -778
  Markus Eggenhofer Austria 25 -778
92 Ernest Prislic Słowenia 24 -779
  Hiroaki Watanabe Japonia 24 -779
  Trevor Morrice Kanada 24 -779
  Andrzej Zapotoczny Polska 24 -779
  Eduard Torok Rumunia 24 -779
97 Ole Mathis Nedrejord Norwegia 22 -781
98 Hans Petter Bergquist Norwegia 21 -782
99 Vladislav Boyarintsev Rosja 20 -783
  Kenshiro Ito Japonia 20 -783
  Mats Soehagen Berggaard Norwegia 20 -783
  Miha Kveder Słowenia 20 -783
103 Gabriel Karlen Szwajcaria 18 -785
104 Nico Polychronidis Grecja 17 -786
105 Tobias Lugert Niemcy 16 -787
106 Ville Larinto Finlandia 15 -788
  Peter Frenette USA 15 -788
  Miika Ylipulli Finlandia 15 -788
  Siim-Tanel Sammelselg Estonia 15 -788
110 Sebastian Bradatsch Niemcy 14 -789
111 Ilmir Hazetdinov Rosja 13 -790
  Alexander Shuvalov Rosja 13 -790
  Andreas Schuler Szwajcaria 13 -790
114 Pascal Egloff Szwajcaria 12 -791
  Shohtaroh Hosoda Japonia 12 -791
  Anders Johnson USA 12 -791
117 Alexandre Mabboux Francja 11 -792
  Tomas Zmoray Słowacja 11 -792
  Alessio de Crignis Włochy 11 -792
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 11 -792
121 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 10 -793
122 Kazuya Yoshioka Japonia 9 -794
123 Daniele Varesco Włochy 8 -795
  Gasper Bartol Słowenia 8 -795
  Tord Markussen Hammer Norwegia 8 -795
126 Michael Glasder USA 7 -796
  Thomas Hofer Austria 7 -796
  Federico Cecon Włochy 7 -796
  Stefan Huber Austria 7 -796
130 Shohei Tochimoto Japonia 6 -797
  Jan Fuhre Norwegia 6 -797
  Matthew Rowley Kanada 6 -797
  Davide Bresadola Włochy 6 -797
134 Grzegorz Miętus Polska 5 -798
  Alexey Buyvolov Rosja 5 -798
  Adam Ruda Polska 5 -798
137 Lukas Mueller Austria 4 -799
  Santeri Ylitapio Finlandia 4 -799
  Aleksandr Bazhenov Rosja 4 -799
  Martin Cikl Czechy 4 -799
  Andrea Morassi Włochy 4 -799
142 Krzysztof Leja Polska 3 -800
  Alexander Sardyko Rosja 3 -800
  Juho Ojala Finlandia 3 -800
  Alexey Romashov Rosja 3 -800
146 Łukasz Rutkowski Polska 2 -801
  Filip Sakala Czechy 2 -801
  Martti Nomme Estonia 2 -801
  Luca Egloff Szwajcaria 2 -801
  Johan Martin Brandt Norwegia 2 -801
  Chris Lamb USA 2 -801
  Radik Zhaparov Kazachstan 2 -801
153 Sho Suzuki Japonia 1 -802
  Philipp Aschenwald Austria 1 -802
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 1 -802
  Nicolas Mayer Francja 1 -802
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 4668  
2 Austria Austria 3820 -848
3 Niemcy Niemcy 3559 -1109
4 Norwegia Norwegia 1778 -2890
5 Polska Polska 1199 -3469
6 Finlandia Finlandia 621 -4047
7 Japonia Japonia 503 -4165
8 Szwajcaria Szwajcaria 320 -4348
9 Rosja Rosja 216 -4452
10 Francja Francja 165 -4503
11 Czechy Czechy 114 -4554
12 Kanada Kanada 82 -4586
13 USA USA 63 -4605
14 Rumunia Rumunia 62 -4606
  Włochy Włochy 62 -4606
16 Korea Pd. Korea Pd. 55 -4613
17 Grecja Grecja 17 -4651
  Estonia Estonia 17 -4651
19 Słowacja Słowacja 11 -4657
20 Kazachstan Kazachstan 2 -4666
Wyniki konkursów
13.12.2013 Rena Norwegia K-99
Zwycięzca: Jernej Damjan (Słowenia)
14.12.2013 Rena Norwegia K-99
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
20.12.2013 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
21.12.2013 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
27.12.2013 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
28.12.2013 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Manuel Poppinger (Austria)
11.01.2014 Courchevel Francja K-90
Zwycięzca: Rok Justin (Słowenia)
12.01.2014 Courchevel Francja K-90
Zwycięzca: Rok Justin (Słowenia)
16.01.2014 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Nejc Dezman (Słowenia)
17.01.2014 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Nejc Dezman (Słowenia)
18.01.2014 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
19.01.2014 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
07.02.2014 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
08.02.2014 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
14.02.2014 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
15.02.2014 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
16.02.2014 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
20.02.2014 Seefeld Austria K-99
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
21.02.2014 Seefeld Austria K-99
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
01.03.2014 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Rok Justin (Słowenia)
02.03.2014 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Daniel Wenig (Niemcy)
08.03.2014 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
09.03.2014 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
15.03.2014 Niżnyj Tagił Rosja K-120
Zwycięzca: Rok Justin (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:40
CoC Ruka
09:45
P¦ kobiet Premanon
11:00
P¦ kobiet Premanon
12:45
P¦ Engelberg
14:15
P¦ Engelberg
konkurs ind.
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
14:45
MP Zakopane
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »