TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
16.09.2018 - Rasnov (Rumunia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ren Nikaido Japonia 96.0 92.5 241.7
2 Johannes Schubert Niemcy 94.0 93.0 225.7
3 Dominik Maylaender Niemcy 99.5 91.0 224.1
4 Luca Roth Niemcy 98.0 92.0 223.0
5 Jan Hoerl Austria 94.0 91.0 216.6
6 Mika Schwann Austria 90.5 86.0 214.8
7 Fabian Seidl Niemcy 94.0 90.0 213.9
8 Philipp Raimund Niemcy 90.0 88.0 213.1
9 Maximilian Lienher Austria 98.0 90.5 212.7
10 Markus Rupitsch Austria 93.5 84.5 210.2
11 Tjas Grilc Słowenia 95.0 89.0 209.7
12 Shinnosuke Fujita Japonia 86.5 88.0 208.1
13 Paul Winter Niemcy 93.0 87.0 203.9
14 Andraz Pograjc Słowenia 93.5 81.5 197.3
15 Shun Oi Japonia 94.0 86.5 196.5
16 Aljaz Osterc Słowenia 94.0 82.0 194.3
17 Mateusz Gruszka Polska 94.0 87.0 194.1
18 Stefan Rainer Austria 87.0 83.5 192.1
19 Julian Hahn Niemcy 88.0 81.0 189.8
20 Clemens Leitner Austria 88.0 88.0 187.2
21 Benedikt Holub Czechy 90.5 82.0 186.1
22 Mattia Galiani Włochy 94.0 85.5 185.5
23 Damian Skupień Polska 93.0 81.5 185.3
24 Yevgen Marusyak Ukraina 89.5 85.0 185.2
25 Dusan Dolezel Czechy 93.0 83.0 183.5
26 Cedrik Weigel Niemcy 85.0 79.0 183.1
27 Daniel Andrei Cacina Rumunia 86.0 82.5 173.8
28 Heung Chul Choi Korea Pd. 87.0 83.0 172.0
29 Mico Ahonen Finlandia 86.0 80.0 171.0
30 Lukas Wagner Niemcy 85.0 64.5 109.0
31 Wiktor Pękala Polska 87.0   96.2
32 Bartosz Czyż Polska 88.0   95.1
33 Kaito Nishimori Japonia 89.0   94.7
34 Kiril Kotik Rosja 87.0   94.4
35 Rok Oblak Słowenia 84.5   93.7
36 Szymon Jojko Polska 88.5   93.3
37 Radu Mihai Pacurar Rumunia 83.0   92.8
38 Jeong-Heon Si Korea Pd. 84.5   91.4
39 Szymon Pawłowski Polska 85.0   90.8
40 Sota Kudo Japonia 87.0   88.3
41 Tom Gerisch Niemcy 83.5   87.5
42 Daniel Moroder Włochy 81.0   86.9
43 Francesco Cecon Włochy 85.5   86.6
44 Patrick Gasienica USA 84.5   86.3
45 Nikolai Matavin Rosja 83.0   85.4
46 Samet Karta Turcja 81.0   84.6
47 Florian Molnar Węgry 83.5   84.2
48 Tatsunao Kobayashi Japonia 78.5   82.0
49 Ayberk Demir Turcja 83.0   81.2
50 Ryuki Kusaka Japonia 83.5   81.1
51 Decker Dean USA 77.5   81.0
52 Kacper Stosel Polska 81.0   80.7
53 Viktor Pasichnyk Ukraina 77.5   79.9
  Radek Selcer Czechy 81.5   79.9
55 Greyson Scharffs USA 80.5   79.4
56 Andrii Vaskul Ukraina 81.5   78.9
57 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 79.0   78.1
58 Stefan Valentin Blega Rumunia 78.0   78.0
59 Sebastian Kellerman Czechy 79.0   77.6
60 Patrik Vitez Słowenia 76.0   77.4
61 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 75.0   76.1
62 Sung-Woo Cho Korea Pd. 85.0   75.1
63 Dmytro Mazurchuk Ukraina 73.5   73.3
64 Jakub Sikola Czechy 75.0   71.0
65 Karol Niemczyk Polska 74.5   67.7
66 Marcel Rep Słowenia 73.5   67.6
67 Muhammet Ali Bedir Turcja 72.5   66.4
68 Hunter Gibson USA 72.0   65.7
69 Artur Sarkisiani Gruzja 73.0   64.8
70 Oleksandr Shumbarets Ukraina 76.5   62.0
71 Muhammed Munir Gungen Turcja 71.0   60.7
72 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 71.0   54.7
73 Ivan Zelenchuk Ukraina 70.5   54.4
74 Vitaliy Grebeniuk Ukraina 67.0   54.2
75 Erik Kapias Słowacja 55.0   32.1
76 Alan Gobozovi Gruzja 61.5   26.7
77 Viktor Hristov Bułgaria 54.5   20.0
78 Salih Enes Arslan Turcja 44.5   5.6
79 Nikita Devyatkin Kazachstan DSQ   DSQ
80 Nigel Lauchlan Kanada DSQ   DSQ
81 Andrew Urlaub USA DSQ   DSQ
82 Fatih Arda Ipcioglu Turcja DSQ   DSQ

« FIS Cup 2018/2019 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2018/2019

FIS Cup 2018/2019

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »