TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2018/2019
Period 1
07.07.2018 14:00 Villach Austria HS-98
08.07.2018 10:30 Villach Austria HS-98
14.07.2018 11:00 Szczyrk Polska HS-106
15.07.2018 10:00 Szczyrk Polska HS-106
18.08.2018   Soczi Rosja HS-106 odwołane
19.08.2018   Soczi Rosja HS-106 odwołane
Period 2
15.09.2018 15:00 Rasnov Rumunia HS-97
16.09.2018 11:30 Rasnov Rumunia HS-97
Period 3
14.12.2018   Notodden Norwegia
15.12.2018   Notodden Norwegia
19.12.2018   Utah Olympic Park USA
20.12.2018   Utah Olympic Park USA
Period 5
12.01.2019   Zakopane Polska
13.01.2019   Zakopane Polska
19.01.2019   Planica Słowenia
20.01.2019   Planica Słowenia
Period 6
30.01.2019   Erzurum Turcja
31.01.2019   Erzurum Turcja
09.02.2019   Rastbüchl Niemcy
10.02.2019   Rastbüchl Niemcy
23.02.2019   Villach Austria
24.02.2019   Villach Austria
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Justin Nietzel Niemcy 310  
2 Ren Nikaido Japonia 200 -110
3 Fabian Seidl Niemcy 187 -123
4 Luca Egloff Szwajcaria 180 -130
5 Markus Rupitsch Austria 170 -140
6 Jan Hoerl Austria 165 -145
7 Maximilian Steiner Austria 143 -167
8 Johannes Schubert Niemcy 138 -172
9 Markus Schiffner Austria 135 -175
10 Gregor Deschwanden Szwajcaria 130 -180
11 Thomas Aasen Markeng Norwegia 129 -181
12 Naoki Nakamura Japonia 125 -185
13 Philipp Raimund Niemcy 112 -198
14 Thomas Hofer Austria 110 -200
  Dominik Maylaender Niemcy 110 -200
16 Kacper Juroszek Polska 99 -211
17 Zak Mogel Słowenia 96 -214
18 Elias Tollinger Austria 87 -223
19 Mika Schwann Austria 78 -232
20 Martti Nomme Estonia 72 -238
21 Paul Winter Niemcy 66 -244
22 Ulrich Wohlgenannt Austria 64 -246
23 Luca Roth Niemcy 63 -247
24 Shinnosuke Fujita Japonia 62 -248
25 Lovro Vodusek Słowenia 56 -254
26 Thomas Lackner Austria 51 -259
  Kevin Maltsev Estonia 51 -259
  Hunor Farkas Rumunia 51 -259
29 Julian Hahn Niemcy 48 -262
30 Yukiya Sato Japonia 46 -264
31 Lukas Wagner Niemcy 45 -265
32 Andraz Pograjc Słowenia 44 -266
33 Jan Bombek Słowenia 42 -268
34 Mateusz Gruszka Polska 40 -270
35 Julian Wackernell Austria 39 -271
  Krzysztof Biegun Polska 39 -271
37 Maximilian Lienher Austria 37 -273
38 Mattia Galiani Włochy 35 -275
39 Stefan Rainer Austria 34 -276
40 Tjas Grilc Słowenia 33 -277
41 Janni Reisenauer Austria 31 -279
42 Shun Oi Japonia 30 -280
  Jernej Presecnik Słowenia 30 -280
44 Clemens Leitner Austria 29 -281
  Tim Fuchs Niemcy 29 -281
  Kacper Stosel Polska 29 -281
47 Cedrik Weigel Niemcy 27 -283
48 Sandro Hauswirth Szwajcaria 26 -284
  David Haagen Austria 26 -284
50 Niko Kytoesaho Finlandia 22 -288
  Sebastian Rombach Niemcy 22 -288
52 Damian Skupień Polska 21 -289
53 Benedikt Holub Czechy 20 -290
54 Mark Hafnar Słowenia 19 -291
55 Heung Chul Choi Korea Pd. 18 -292
56 Dusan Dolezel Czechy 17 -293
57 Gabriele Zambelli Włochy 16 -294
58 Yevgen Marusyak Ukraina 15 -295
  Aljaz Osterc Słowenia 15 -295
60 Radek Selcer Czechy 12 -298
  Henri Kavilo Finlandia 12 -298
  Kiril Kotik Rosja 12 -298
63 Andreas Alamommo Finlandia 11 -299
64 Noah Valtiner Austria 10 -300
  Miha Kveder Słowenia 10 -300
66 Axel Maylaender Niemcy 9 -301
67 Sung-Woo Cho Korea Pd. 8 -302
68 Luka Robnik Słowenia 7 -303
  Kaito Nishimori Japonia 7 -303
70 Adam Niżnik Polska 6 -304
  Patrick Gasienica USA 6 -304
  Adrian Sell Niemcy 6 -304
73 Yuken Iwasa Japonia 5 -305
  Szymon Jojko Polska 5 -305
  Andrii Vaskul Ukraina 5 -305
  Ernest Prislic Słowenia 5 -305
77 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 4 -306
  Giovanni Bresadola Włochy 4 -306
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 4 -306
80 Sota Kudo Japonia 3 -307
  Lovro Kos Słowenia 3 -307
  Kalle Heikkinen Finlandia 3 -307
83 Bartosz Czyż Polska 2 -308
  Mico Ahonen Finlandia 2 -308
85 Andrei Feldorean Rumunia 1 -309
  Łukasz Bukowski Polska 1 -309
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1209  
2 Niemcy Niemcy 1172 -37
3 Japonia Japonia 478 -731
4 Słowenia Słowenia 360 -849
5 Szwajcaria Szwajcaria 336 -873
6 Polska Polska 242 -967
7 Norwegia Norwegia 129 -1080
8 Estonia Estonia 123 -1086
9 Rumunia Rumunia 56 -1153
10 Włochy Włochy 55 -1154
11 Finlandia Finlandia 50 -1159
12 Czechy Czechy 49 -1160
13 Korea Pd. Korea Pd. 26 -1183
14 Ukraina Ukraina 20 -1189
15 Rosja Rosja 12 -1197
16 USA USA 6 -1203
17 Turcja Turcja 4 -1205
Wyniki konkursów
07.07.2018 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Justin Nietzel (Niemcy)
08.07.2018 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Luca Egloff (Szwajcaria)
14.07.2018 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Maximilian Steiner (Austria)
15.07.2018 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Justin Nietzel (Niemcy)
15.09.2018 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Ren Nikaido (Japonia)
16.09.2018 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Ren Nikaido (Japonia)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2018/2019

FIS Cup 2018/2019

Kalendarium
Roman Trofimow
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Klimow pierwszym Rosjaninem ze zwycięstwem w P¦ »                         Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »