Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
21.09.2014 - Szczyrk (Polska) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andrzej Stękała Polska 102.5 96.5 248.0
2 Nicholas Fairall USA 102.5 96.5 246.5
3 Stian Andre Skinnes Norwegia 104.5 96.5 246.0
4 Łukasz Podżorski Polska 99.5 95.5 239.5
5 Adam Ruda Polska 104.0 93.5 237.5
  Ziga Mandl Słowenia 100.5 94.5 237.5
7 Stanisław Biela Polska 99.0 95.0 236.0
8 Jakub Kot Polska 98.5 94.5 234.0
9 Krzysztof Leja Polska 100.5 91.5 233.0
10 Ernest Prislic Słowenia 96.5 96.5 232.5
11 Michael Glasder USA 97.5 92.0 224.5
12 Przemysław Kantyka Polska 95.0 93.0 222.5
13 Artur Kukuła Polska 94.5 93.0 220.0
  Kevin Bickner USA 97.0 90.5 220.0
15 Dawid Jarz±bek Polska 96.5 90.5 219.5
16 Paweł Gut Polska 95.0 87.0 207.5
17 Sergey Pyzhov Rosja 93.5 88.5 204.5
18 Viktor Polasek Czechy 90.5 89.5 202.0
19 Tomas Friedrich Czechy 91.5 87.5 199.5
20 Andrzej G±sienica Polska 89.0 87.5 195.0
21 Andrii Klymchuk Ukraina 86.0 90.5 194.0
22 Christian Friberg USA 94.0 81.5 192.5
23 Joshua Maurer Kanada 87.5 88.5 192.0
  Joakim Aune Norwegia 101.0 75.0 192.0
25 Konrad Janota Polska 87.0 89.0 191.5
26 Alexander Haupt USA 86.0 89.5 191.0
27 Mateusz Kojzar Polska 88.5 85.5 188.5
28 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 90.0 83.5 188.0
29 AJ Brown USA 89.5 82.5 182.5
30 Dominik Kastelik Polska 88.0 79.5 174.0
31 Nicholas Mattoon USA 86.5   91.0
32 Artur Sultangulov Rosja 85.5   90.5
33 Trevor Edlund USA 85.5   90.0
34 Adrian Soerensen Livelten Norwegia 85.5   89.0
35 Michał Milczanowski Polska 84.5   88.5
36 Stepan Pasichnyk Ukraina 84.0   87.5
37 Jan Michalek Czechy 84.0   87.0
38 Constantin R. Buzescu Purice Rumunia 84.5   86.5
39 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 82.0   83.5
40 Rogan Reid Kanada 81.5   82.5
41 Stefan Valentin Blega Rumunia 81.5   81.5
42 Filip Hatle Czechy 80.5   79.5
  Viktor Pasichnyk Ukraina 80.5   79.5
44 Artem Markin Rosja 80.5   79.0
  Robert Valentin Tatu Rumunia 80.0   79.0
  Damian Lasota Czechy 80.5   79.0
47 David Grm Słowenia 80.0   78.0
48 Alexander Henningsen Norwegia 79.5   77.0
49 Dawid Krupa Polska 79.0   76.0
  Robert Szymeczek Czechy 79.0   76.0
  Nigel Lauchlan Kanada 79.0   76.0
  Valentin Malyshev Rosja 79.0   76.0
53 Filip Sakala Czechy 78.5   75.5
54 Vit Hacek Czechy 79.0   75.0
55 Aleksandr Mizirev Rosja 77.5   73.0
56 Victor Markin Rosja 77.0   72.0
57 Ruslan Balanda Ukraina 76.5   71.0
  Aleksandr Bazhenov Rosja 78.0   71.0
59 Kristian Lian Norwegia 77.5   70.0
60 Matthew Soukup Kanada 75.5   69.0
  Jernej Klaric Słowenia 75.5   69.0
62 Matevz Samec Słowenia 74.0   66.0
63 Patrik Vitez Słowenia 74.5   65.5
64 Yevgen Marusyak Ukraina 72.5   60.0
65 Vladimir Rosko Słowacja 71.0   59.5
66 Vladislav Skachilov Rosja 71.0   59.0
67 Paweł W±sek Polska 70.0   57.5
68 Igor Yakibyuk Ukraina 70.0   56.5
69 Dusan Dolezel Czechy 69.5   55.5
70 Lukas Kantor Czechy 69.0   54.5
71 Patrik Lichy Słowacja 70.0   54.0
72 Andryi Kalinchuk Ukraina 69.5   53.5
73 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 78.0   53.0
74 Hunor Farkas Rumunia 68.0   51.5
75 Szymon Łokaj Polska 69.5   51.0
76 Tomas Ondrejka Słowacja 66.0   48.5
77 Vasyl Chava Ukraina 66.5   46.5
78 Dmytro Mazurchuk Ukraina 66.5   45.5
  Mihai Andrei Solcan Rumunia 65.5   45.5
80 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 61.0   38.5
81 Roman Nogin Kazachstan 62.5   37.0
82 Andrei Feldorean Rumunia 57.5   31.0
83 Radu Mihai Pacurar Rumunia 58.0   30.0
84 Stanislav Anchugin Kazachstan 59.0   29.5
85 Dominik Durco Słowacja 55.0   23.0
86 Sergey Tkachenko Kazachstan 56.0   21.5
87 Mikita Ahibalau Białoru¶ 54.0   17.5
88 Stanislav Karatsupa Kazachstan 49.0   7.0
89 Aliaksandr Yurkevich Białoru¶ DNS   DNS
90 Tymoteusz Urba¶ Polska   DSQ DSQ

« FIS Cup 2014/2015 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2014/2015

FIS Cup 2014/2015

Kalendarium
Kamil Stoch
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich