Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2019
Najbliższe zawody
05.07.2019, godz. 18:00
Kranj HS-109
CoC
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2014/2015
Period 1
12.07.2014 16:00 Villach Austria HS-98 K-90
13.07.2014 10:30 Villach Austria HS-98 K-90
09.08.2014 19:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
10.08.2014 10:30 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
14.08.2014 17:15 Kuopio Finlandia HS-100 K-90
15.08.2014 17:15 Kuopio Finlandia HS-100 K-90
06.09.2014 18:00 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
07.09.2014 09:30 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
13.09.2014 11:30 Planica Słowenia HS-104 K-90
14.09.2014 10:30 Planica Słowenia HS-104 K-90
20.09.2014 17:00 Szczyrk Polska HS-106 K-95
21.09.2014 11:00 Szczyrk Polska HS-106 K-95
27.09.2014 14:00 Rasnov Rumunia HS-100 K-90
28.09.2014 13:00 Rasnov Rumunia HS-100 K-90
Period 2
11.12.2014 17:45 Notodden Norwegia HS-98 K-90
12.12.2014 15:45 Notodden Norwegia HS-98 K-90
20.12.2014 11:30 Strbske Pleso Słowacja HS-100 K-90
21.12.2014 10:30 Strbske Pleso Słowacja HS-100 K-90 odwołany
10.01.2015 10:15 Zakopane Polska HS-94 K-85
11.01.2015 10:15 Zakopane Polska HS-94 K-85
17.01.2015 11:00 Kranj Słowenia HS-109 K-95
18.01.2015 10:00 Kranj Słowenia HS-109 K-95
14.02.2015 19:30 Brattleboro USA HS-101 K-88
15.02.2015 19:30 Brattleboro USA HS-101 K-88
17.02.2015 19:15 Lake Placid USA HS-100 K-90
21.02.2015 17:30 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
22.02.2015 11:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andrzej Stękała Polska 910  
2 Ziga Mandl Słowenia 730 -180
3 Przemysław Kantyka Polska 712 -198
4 Krzysztof Leja Polska 548 -362
5 Łukasz Podżorski Polska 535 -375
6 Ernest Prislic Słowenia 518 -392
7 Adam Ruda Polska 423 -487
8 Killian Peier Szwajcaria 392 -518
9 Dawid Jarz±bek Polska 366 -544
10 David Zauner Austria 327 -583
11 Clemens Aigner Austria 300 -610
12 Stefan Huber Austria 295 -615
13 Gabriel Karlen Szwajcaria 291 -619
14 Kevin Bickner USA 277 -633
15 Samet Karta Turcja 261 -649
16 Danny Queck Niemcy 260 -650
17 Christian Friberg USA 248 -662
18 Thomas Lackner Austria 245 -665
19 Eetu Merilainen Finlandia 224 -686
20 Olli Muotka Finlandia 200 -710
  Vladimir Zografski Bułgaria 200 -710
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 200 -710
23 Gasper Bartol Słowenia 199 -711
24 Dejan Judez Słowenia 197 -713
25 Michael Dreher Niemcy 195 -715
26 Jan Maylaender Niemcy 187 -723
27 Michael Lunardi Włochy 183 -727
28 Stanisław Biela Polska 181 -729
29 Lukas Mueller Austria 168 -742
30 Nicholas Fairall USA 166 -744
31 Evgeniy Klimov Rosja 160 -750
  Nicholas Mattoon USA 160 -750
  Anze Semenic Słowenia 160 -750
34 Mitja Meznar Słowenia 153 -757
35 Luca Egloff Szwajcaria 149 -761
36 Kevin Horlacher Niemcy 137 -773
  William Rhoads USA 137 -773
38 Nicholas Alexander USA 136 -774
  Stephan Leyhe Niemcy 136 -774
40 Diego Dellasega Włochy 134 -776
41 Jakub Kot Polska 133 -777
42 Lasse Moilanen Finlandia 131 -779
43 Sebastian Bradatsch Niemcy 125 -785
44 Markus Eggenhofer Austria 124 -786
45 Paweł Gut Polska 119 -791
46 Keiichi Sato Japonia 116 -794
47 Florian Gugg Austria 114 -796
48 Pascal Egloff Szwajcaria 110 -800
  Bjoern Koch Austria 110 -800
50 Niklas Wangler Niemcy 109 -801
51 Alexey Romashov Rosja 102 -808
  Andreas Schuler Szwajcaria 102 -808
53 Pascal Bodmer Niemcy 101 -809
54 Vojtech Stursa Czechy 100 -810
  Sebastian Colloredo Włochy 100 -810
  Daniel Huber Austria 100 -810
  Andrzej Zapotoczny Polska 100 -810
58 Michael Glasder USA 99 -811
59 Anders Johnson USA 98 -812
60 Stian Andre Skinnes Norwegia 96 -814
61 Eduard Torok Rumunia 95 -815
  Dusty Korek Kanada 95 -815
63 Viktor Polasek Czechy 91 -819
64 Petrick Hammann Niemcy 88 -822
65 Alexander Haupt USA 87 -823
66 Rozle Zagar Słowenia 85 -825
67 Anton Kalinitschenko Rosja 82 -828
  Tim Fuchs Niemcy 82 -828
69 Florian Altenburger Austria 80 -830
70 Alexander Sardyko Rosja 79 -831
71 Thomas Hofer Austria 78 -832
  Lars Antonissen Holandia 78 -832
73 Ayberk Demir Turcja 77 -833
74 Matic Kramarsic Słowenia 76 -834
  Urban Susnik Słowenia 76 -834
76 Felix Hoffmann Niemcy 74 -836
77 Roberto Dellasega Włochy 72 -838
78 Thomas Ortner Austria 71 -839
79 Marco Grigoli Szwajcaria 69 -841
  David Siegel Niemcy 69 -841
81 Paul Brasme Francja 68 -842
  Ulrich Wohlgenannt Austria 68 -842
83 Artur Kukuła Polska 67 -843
84 Tobias Birchler Szwajcaria 64 -846
85 Eetu Nousiainen Finlandia 62 -848
86 Florian Menz Niemcy 61 -849
87 Elias Tollinger Austria 60 -850
88 Martti Nomme Estonia 58 -852
  Francesco Hollaus Austria 58 -852
  Martin Hamann Niemcy 58 -852
91 Roland Rokita Austria 56 -854
  Muhammet Irfan Cintimar Turcja 56 -854
93 Milos Kadlec Czechy 55 -855
94 Sebastian Hebel Polska 54 -856
95 Andrzej G±sienica Polska 53 -857
  Tim Heinrich Niemcy 53 -857
  Elias Vaenskae Finlandia 53 -857
  Miha Kveder Słowenia 53 -857
  Daniel Althaus Niemcy 53 -857
100 Constantin R. Buzescu Purice Rumunia 51 -859
101 Brian Wallace USA 50 -860
  Johannes Obermayr Austria 50 -860
103 Dominik Maylaender Niemcy 49 -861
104 Marius Lindvik Norwegia 48 -862
  Andraz Pograjc Słowenia 48 -862
106 Joshua Maurer Kanada 47 -863
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 47 -863
  Matthew Soukup Kanada 47 -863
109 Sergey Pyzhov Rosja 45 -865
110 Joakim Aune Norwegia 44 -866
  Niko Kytoesaho Finlandia 44 -866
112 Andreas Hoff Norwegia 42 -868
  Yuto Kinoshita Japonia 42 -868
114 Moritz Baer Niemcy 41 -869
  Kristjan Ilves Estonia 41 -869
116 Thomas Juffinger Austria 40 -870
  Aleksandr Bazhenov Rosja 40 -870
  Timi Zajc Słowenia 40 -870
119 Maximilian Kaiser Niemcy 39 -871
120 Sorin Iulian Pitea Rumunia 37 -873
121 Florian Horst Niemcy 36 -874
  Paul Winter Niemcy 36 -874
  AJ Brown USA 36 -874
  Filip Sakala Czechy 36 -874
125 Jaka Kosec Słowenia 35 -875
126 Rok Urbanc Słowenia 34 -876
127 Andrii Klymchuk Ukraina 32 -878
  Jan Michalek Czechy 32 -878
  Robert Valentin Tatu Rumunia 32 -878
  Shota Saito Japonia 32 -878
131 Trevor Edlund USA 31 -879
  Sergey Shulaev Rosja 31 -879
133 Jaka Tesovnik Słowenia 30 -880
  Alex Insam Włochy 30 -880
  Stefan Valentin Blega Rumunia 30 -880
136 Rishi Vellupillai Norwegia 29 -881
  Domen Prevc Słowenia 29 -881
  Tomasz Byrt Polska 29 -881
139 Justin Nietzel Niemcy 28 -882
  Tomas Friedrich Czechy 28 -882
  Alexander Henningsen Norwegia 28 -882
142 Rok Tarman Słowenia 26 -884
143 Artur Sultangulov Rosja 25 -885
  Felix Greber Austria 25 -885
145 Juho Ojala Finlandia 24 -886
  Oldrik van der Aalst Holandia 24 -886
  Grigoriy Leontyev Rosja 24 -886
148 Miles Lussi USA 23 -887
  Zak Silih Słowenia 23 -887
150 Nejc Seretinek Słowenia 22 -888
  Alexander Shuvalov Rosja 22 -888
  Rogan Reid Kanada 22 -888
153 Michael Herrmann Niemcy 21 -889
154 Frantisek Holik Czechy 20 -890
  Adrian Soerensen Livelten Norwegia 20 -890
  Markus Schiffner Austria 20 -890
157 Antti Aalto Finlandia 19 -891
  Andreas Alamommo Finlandia 19 -891
159 Yuken Iwasa Japonia 18 -892
  Karl-August Tiirmaa Estonia 18 -892
  Marc Ganserer Niemcy 18 -892
  Noelig Revilliod Blanchard Francja 18 -892
  Jesper Oedegaard Norwegia 18 -892
  Ole Mathis Nedrejord Norwegia 18 -892
165 Artti Aigro Estonia 17 -893
  Pascal Kaelin Szwajcaria 17 -893
167 Franz Weiss Niemcy 16 -894
  Denis Veselov Rosja 16 -894
169 Siim-Tanel Sammelselg Estonia 15 -895
  Casey Larson USA 15 -895
  Ville Korhonen Finlandia 15 -895
  Martin Capuder Słowenia 15 -895
  Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 15 -895
  Ruben de Wit Holandia 15 -895
  Grzegorz Miętus Polska 15 -895
  Simon Greiderer Austria 15 -895
177 Wili Loukasmaeki Finlandia 14 -896
  Janni Reisenauer Austria 14 -896
  Chris Lamb USA 14 -896
180 Dominik Kastelik Polska 13 -897
  Harri Olli Finlandia 13 -897
  Konrad Janota Polska 13 -897
  Nigel Lauchlan Kanada 13 -897
184 Matic Benedik Słowenia 12 -898
185 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 11 -899
  Zeno di Lenardo Włochy 11 -899
187 Vadim Shishkin Rosja 10 -900
  Carl Henning Lippestad Norwegia 10 -900
  Sepp Lechner Niemcy 10 -900
  Matej Likar Słowenia 10 -900
  Faik Yuksel Turcja 10 -900
  Mateusz Kojzar Polska 10 -900
193 Ivan Lanin Rosja 8 -902
  Peder Naevestad Pedersen Norwegia 8 -902
195 Leif Christian Brenna Norwegia 7 -903
  Jake Lock Wielka Brytania 7 -903
  Stepan Pasichnyk Ukraina 7 -903
198 Andrea Morassi Włochy 6 -904
  Juuso Heikkinen Finlandia 6 -904
  Tomaz Verbajs Słowenia 6 -904
201 Carl Nordin Szwecja 5 -905
  Taylor Hoffman jr USA 5 -905
203 Andryi Kalinchuk Ukraina 4 -906
  Trent White USA 4 -906
  Artem Utev Rosja 4 -906
206 Sebastian Rombach Niemcy 3 -907
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 3 -907
208 Bor Pavlovcic Słowenia 2 -908
  Mario Mendel Austria 2 -908
  Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 2 -908
  Johannes Schubert Niemcy 2 -908
  Anders Ladehaug Norwegia 2 -908
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 2 -908
  Egor Usachev Rosja 2 -908
215 Axel Maylaender Niemcy 1 -909
  Tim Hug Szwajcaria 1 -909
  Christian Heim Niemcy 1 -909
  Sverre Aas Myhr Norwegia 1 -909
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 4296  
2 Słowenia Słowenia 2579 -1717
3 Austria Austria 2420 -1876
4 Niemcy Niemcy 2089 -2207
5 USA USA 1586 -2710
6 Szwajcaria Szwajcaria 1195 -3101
7 Finlandia Finlandia 824 -3472
8 Rosja Rosja 661 -3635
9 Norwegia Norwegia 573 -3723
10 Włochy Włochy 536 -3760
11 Turcja Turcja 451 -3845
12 Czechy Czechy 362 -3934
13 Rumunia Rumunia 248 -4048
14 Kanada Kanada 224 -4072
15 Japonia Japonia 208 -4088
16 Bułgaria Bułgaria 200 -4096
17 Estonia Estonia 149 -4147
18 Holandia Holandia 117 -4179
19 Francja Francja 86 -4210
20 Ukraina Ukraina 45 -4251
21 Wielka Brytania Wielka Brytania 7 -4289
22 Szwecja Szwecja 5 -4291
Wyniki konkursów
12.07.2014 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
13.07.2014 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
09.08.2014 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Danny Queck (Niemcy)
10.08.2014 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Ziga Mandl (Słowenia)
14.08.2014 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Olli Muotka (Finlandia)
15.08.2014 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Olli Muotka (Finlandia)
06.09.2014 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Lukas Mueller (Austria)
07.09.2014 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Andrzej Stękała (Polska)
13.09.2014 Planica Słowenia K-95
Zwycięzca: Sebastian Colloredo (Włochy)
14.09.2014 Planica Słowenia K-95
Zwycięzca: Nicholas Alexander (USA)
20.09.2014 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Andrzej Zapotoczny (Polska)
21.09.2014 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Andrzej Stękała (Polska)
27.09.2014 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Vladimir Zografski (Bułgaria)
28.09.2014 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Vladimir Zografski (Bułgaria)
11.12.2014 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Joacim Oedegaard Bjoereng (Norwegia)
12.12.2014 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Joacim Oedegaard Bjoereng (Norwegia)
20.12.2014 Strbske Pleso Słowacja K-90
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
10.01.2015 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Andrzej Stękała (Polska)
11.01.2015 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Michael Dreher (Niemcy)
17.01.2015 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: David Zauner (Austria)
18.01.2015 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: David Zauner (Austria)
14.02.2015 Brattleboro USA K-88
Zwycięzca: Ziga Mandl (Słowenia)
15.02.2015 Brattleboro USA K-88
Zwycięzca: Samet Karta (Turcja)
17.02.2015 Lake Placid USA K-90
Zwycięzca: Eetu Merilainen (Finlandia)
21.02.2015 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Andrzej Stękała (Polska)
22.02.2015 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Evgeniy Klimov (Rosja)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2014/2015

FIS Cup 2014/2015

Kalendarium
Simon Ammann
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
5 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
CoC Kranj
odprawa techniczna
16:00
CoC Kranj
oficjalny trening
18:00
CoC Kranj
konkurs ind.
19:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna
6 lipca 2019 (sobota)
08:30
CoC Kranj
seria próbna
09:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
09:30
CoC Kranj
konkurs ind.
09:45
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
10:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
15:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. M
7 lipca 2019 (niedziela)
09:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
09:45
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich