Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2023
Najbliższe zawody
01.08.2023
Courchevel HS-135
LGP M ind.

Jeżeli znasz rekord życiowy jakiegoś zawodnika, którego nie ma na liście, lub znalazłeś błąd - prześlij nam informację z odległością, miejscem i rokiem osiągnięcia wyniku przez skoczka na adres redakcja@skokinarciarskie.pl.

Stan na dzień: 02.04.2023

Rekordy życiowe
zawodnik kraj odległość miejsce rok
1 Stefan Kraft Austria 253.5 Vikersund 2017
2 Robert Johansson Norwegia 252.0 Vikersund 2017
  Ryoyu Kobayashi Japonia 252.0 Planica 2019
4 Anders Fannemel Norwegia 251.5 Vikersund 2015
  Kamil Stoch Polska 251.5 Planica 2017
6 Peter Prevc Słowenia 250.0 Vikersund 2015
7 Bor Pavlovcic Słowenia 249.5 Planica 2021
  Anze Semenic Słowenia 249.5 Planica 2022
9 Andreas Stjernen Norwegia 249.0 Vikersund 2016
10 Kenneth Gangnes Norwegia 248.5 Vikersund 2016
11 Markus Eisenbichler Niemcy 248.0 Planica 2017
  Piotr Żyła Polska 248.0 Planica 2019
13 Tilen Bartol Słowenia 247.5 Planica 2018
14 Johan Remen Evensen Norwegia 246.5 Vikersund 2011
15 Ernest Prislic Słowenia 246.0 Planica 2016
  Cene Prevc Słowenia 246.0 Planica 2022
17 Johann Andre Forfang Norwegia 245.5 Vikersund 2017
  Domen Prevc Słowenia 245.5 Vikersund 2019
  Michael Hayboeck Austria 245.5 Planica 2020
  Marius Lindvik Norwegia 245.5 Planica 2022
21 Severin Freund Niemcy 245.0 Vikersund 2015
  Andreas Wellinger Niemcy 245.0 Vikersund 2017
  Timi Zajc Słowenia 245.0 Vikersund 2022
24 Maciej Kot Polska 244.5 Vikersund 2017
  Kevin Bickner USA 244.5 Vikersund 2017
  Halvor Egner Granerud Norwegia 244.5 Planica 2020
  Anze Lanisek Słowenia 244.5 Planica 2022
28 Robert Kranjec Słowenia 244.0 Vikersund 2012
  Jurij Tepes Słowenia 244.0 Planica 2015
30 Gregor Schlierenzauer Austria 243.5 Vikersund 2011
  Karl Geiger Niemcy 243.5 Planica 2017
  Daniel Andre Tande Norwegia 243.5 Planica 2018
  Benjamin Oestvold Norwegia 243.5 Vikersund 2022
34 Rune Velta Norwegia 243.0 Vikersund 2012
  Joachim Hauer Norwegia 243.0 Vikersund 2016
  Daiki Ito Japonia 243.0 Vikersund 2017
  Richard Freitag Niemcy 243.0 Planica 2018
  Manuel Fettner Austria 243.0 Vikersund 2023
39 Yukiya Sato Japonia 242.5 Planica 2022
40 Martin Koch Austria 241.5 Vikersund 2011
  Noriaki Kasai Japonia 241.5 Vikersund 2017
42 Sondre Ringen Norwegia 241.0 Vikersund 2023
43 Janne Happonen Finlandia 240.0 Vikersund 2011
  Taku Takeuchi Japonia 240.0 Vikersund 2016
  Jan Hoerl Austria 240.0 Planica 2023
  Jarl Magnus Riiber Norwegia 240.0 Vikersund 2023
47 Simon Ammann Szwajcaria 239.5 Vikersund 2017
  Junshiro Kobayashi Japonia 239.5 Planica 2018
49 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 239.0 Planica 2005
  Ziga Jelar Słowenia 239.0 Planica 2022
51 Jakub Wolny Polska 237.5 Planica 2019
52 Evgenii Klimov Rosja 237.0 Planica 2020
  Daniel Huber Austria 237.0 Planica 2021
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 237.0 Planica 2021
  Naoki Nakamura Japonia 237.0 Planica 2021
56 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 236.5 Vikersund 2015
  Dawid Kubacki Polska 236.5 Planica 2018
  Daniel Tschofenig Austria 236.5 Planica 2023
59 Antonin Hajek Czechy 236.0 Planica 2010
  Stefan Hula Polska 236.0 Planica 2018
  Lovro Kos Słowenia 236.0 Planica 2021
  Mark Hafnar Słowenia 236.0 Planica 2022
  Maximilian Steiner Austria 236.0 Kulm 2023
64 Matti Hautamäki Finlandia 235.5 Planica 2005
  Aleksander Zniszczoł Polska 235.5 Planica 2023
66 Andrzej Stękała Polska 235.0 Vikersund 2016
  Ulrich Wohlgenannt Austria 235.0 Planica 2021
  Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 235.0 Planica 2023
  Felix Hoffmann Niemcy 235.0 Planica 2023
  Elias Medwed Austria 235.0 Kulm 2023
71 Mikhail Nazarov Rosja 234.5 Planica 2021
  Iver Olaussen Norwegia 234.5 Vikersund 2022
73 Constantin Schmid Niemcy 234.0 Planica 2019
  Pius Paschke Niemcy 234.0 Planica 2022
75 Janne Ahonen Finlandia 233.5 Planica 2005
  Dmitriy Vassiliev Rosja 233.5 Vikersund 2015
  Robin Pedersen Norwegia 233.5 Vikersund 2022
  Rok Oblak Słowenia 233.5 Kulm 2023
  Markus Rupitsch Austria 233.5 Kulm 2023
  Maximilian Lienher Austria 233.5 Kulm 2023
81 Andreas Kofler Austria 233.0 Vikersund 2012
  Niko Kytosaho Finlandia 233.0 Planica 2022
  Anders Haare Norwegia 233.0 Vikersund 2022
84 Alex Insam Włochy 232.5 Planica 2017
85 Thomas Morgenstern Austria 232.0 Planica 2011
  Denis Kornilov Rosja 232.0 Vikersund 2012
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 232.0 Vikersund 2018
88 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 231.0 Planica 2005
  Andreas Widhölzl Austria 231.0 Planica 2005
  Michael Neumayer Niemcy 231.0 Vikersund 2013
  Blaz Pavlic Słowenia 231.0 Planica 2017
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 231.0 Vikersund 2023
93 Roar Ljoekelsoey Norwegia 230.5 Planica 2005
  Anders Jacobsen Norwegia 230.5 Planica 2010
  Adam Małysz Polska 230.5 Vikersund 2011
  Vincent Descombes Sevoie Francja 230.5 Vikersund 2016
  Richard Selbekk-Hansen Norwegia 230.5 Vikersund 2023
98 Marcel Strzinar Słowenia 229.5 Planica 2022
99 Fabian Steindl Austria 229.0 Kulm 2016
  Roman Koudelka Czechy 229.0 Planica 2017
  Philipp Aschenwald Austria 229.0 Kulm 2020
102 Jernej Damjan Słowenia 228.5 Kulm 2018
  Johannes Aardal Norwegia 228.5 Vikersund 2023
  Adrian Thon Gundersrud Norwegia 228.5 Vikersund 2023
105 Sigurd Pettersen Norwegia 228.0 Planica 2005
  Matic Kramarsic Słowenia 228.0 Planica 2016
  Artti Aigro Estonia 228.0 Planica 2019
  Stefan Huber Austria 228.0 Kulm 2020
  Giovanni Bresadola Włochy 228.0 Planica 2023
110 Manuel Faisst Niemcy 227.5 Oberstdorf 2022
111 Anders Bardal Norwegia 227.0 Planica 2011
  Stefan Rainer Austria 227.0 Kulm 2023
113 Henning Stensrud Norwegia 226.5 Planica 2005
  Michael Uhrmann Niemcy 226.5 Planica 2005
  Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 226.5 Vikersund 2019
  Stephan Leyhe Niemcy 226.5 Kulm 2020
117 Rok Benkovic Słowenia 226.0 Planica 2005
  Olli Muotka Finlandia 226.0 Vikersund 2011
  Cestmir Kozisek Czechy 226.0 Vikersund 2016
  Espen Roee Norwegia 226.0 Vikersund 2016
121 Veli-Matti Lindström Finlandia 225.5 Planica 2003
  Harri Olli Finlandia 225.5 Oberstdorf 2009
  Tomaz Naglic Słowenia 225.5 Planica 2018
  Antti Aalto Finlandia 225.5 Kulm 2020
125 Andreas Goldberger Austria 225.0 Planica 2000
  Georg Späth Niemcy 225.0 Planica 2004
  Tomas Vancura Czechy 225.0 Planica 2017
  Rok Masle Słowenia 225.0 Planica 2023
  Ozbe Zupan Słowenia 225.0 Planica 2023
130 Thomas Hörl Austria 224.5 Planica 2000
  Risto Jussilainen Finlandia 224.5 Planica 2005
  Jan Matura Czechy 224.5 Vikersund 2013
  Martin Hamann Niemcy 224.5 Planica 2020
134 Martin Schmitt Niemcy 224.0 Planica 2002
  Stefan Thurnbichler Austria 224.0 Planica 2003
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 224.0 Planica 2016
  Nejc Dezman Słowenia 224.0 Vikersund 2017
  Andraz Pograjc Słowenia 224.0 Planica 2019
  Simen Tiller Norwegia 224.0 Vikersund 2019
140 Ville Kantee Finlandia 223.5 Planica 2000
  Tom Hilde Norwegia 223.5 Vikersund 2011
  Eetu Nousiainen Finlandia 223.5 Oberstdorf 2022
  Peter Resinger Austria 223.5 Planica 2022
144 David Zauner Austria 223.0 Planica 2010
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 223.0 Vikersund 2012
  Shohei Tochimoto Japonia 223.0 Vikersund 2016
  Adrian Sell Niemcy 223.0 Oberstdorf 2019
  Gasper Brecl Słowenia 223.0 Planica 2023
149 Martin Höllwarth Austria 222.5 Planica 2005
  Maximilian Mechler Niemcy 222.5 Vikersund 2012
  Manuel Poppinger Austria 222.5 Vikersund 2016
  Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 222.5 Vikersund 2023
153 Andreas Küttel Szwajcaria 222.0 Planica 2006
  Marinus Kraus Niemcy 222.0 Vikersund 2015
  Viktor Polasek Czechy 222.0 Vikersund 2017
  Jan Kus Słowenia 222.0 Planica 2018
157 Alan Alborn USA 221.5 Planica 2002
  Tami Kiuru Finlandia 221.5 Planica 2004
  Klemens Murańka Polska 221.5 Planica 2015
  Andreas Alamommo Finlandia 221.5 Planica 2018
161 Lars Brodshaug Berger Norwegia 221.0 Vikersund 2015
  Stefan Hayboeck Austria 221.0 Kulm 2016
  Sebastian Colloredo Włochy 221.0 Planica 2017
  Maximilian Schmalnauer Austria 221.0 Kulm 2018
  Anders Ladehaug Norwegia 221.0 Vikersund 2022
166 Borge Gelein Blikeng Norwegia 220.5 Vikersund 2009
  Andreas Vilberg Norwegia 220.5 Vikersund 2011
168 Sven Hannawald Niemcy 220.0 Planica 2002
  Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 220.0 Vikersund 2022
170 Andreas Wank Niemcy 219.5 Planica 2018
171 Christof Duffner Niemcy 219.0 Planica 2001
  Roland Mueller Austria 219.0 Vikersund 2004
  Rok Mandl Słowenia 219.0 Planica 2010
  Jon Aaraas Norwegia 219.0 Vikersund 2011
  Even Waalen Oesterhaug Norwegia 219.0 Vikersund 2018
  Vid Vrhovnik Słowenia 219.0 Planica 2019
  Keiichi Sato Japonia 219.0 Planica 2021
178 Marius Aas Hast Norwegia 218.5 Vikersund 2022
  Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 218.5 Vikersund 2023
  Remo Imhof Szwajcaria 218.5 Planica 2023
181 Trond-Arild Evensen Norwegia 218.0 Planica 2005
  Jakub Janda Czechy 218.0 Vikersund 2012
  Ales Hlebanja Słowenia 218.0 Planica 2016
  Markus Schiffner Austria 218.0 Planica 2017
  Sander Vossan Eriksen Norwegia 218.0 Planica 2020
  Zak Mogel Słowenia 218.0 Planica 2021
187 Takanobu Okabe Japonia 217.5 Planica 2006
  Lukas Hlava Czechy 217.5 Planica 2013
  Tord Markussen Hammer Norwegia 217.5 Vikersund 2016
190 Tommy Lianes Norwegia 217.0 Vikersund 2011
  Miha Kveder Słowenia 217.0 Planica 2016
192 Balthasar Schneider Austria 216.5 Vikersund 2004
  Lars Bystoel Norwegia 216.5 Planica 2005
  Andrea Morassi Włochy 216.5 Planica 2012
  Yuta Watase Japonia 216.5 Vikersund 2012
  Casey Larson USA 216.5 Vikersund 2017
  Clemens Aigner Austria 216.5 Kulm 2018
  Jarkko Maatta Finlandia 216.5 Planica 2021
  Oscar P. Westerheim Norwegia 216.5 Vikersund 2022
  Paweł Wąsek Polska 216.5 Vikersund 2023
201 Vegard Swensen Norwegia 216.0 Vikersund 2015
  Espen Enger Halvorsen Norwegia 216.0 Vikersund 2015
  Jan Ziobro Polska 216.0 Oberstdorf 2017
  Andreas Granerud Buskum Norwegia 216.0 Vikersund 2022
  Marcel Rep Słowenia 216.0 Planica 2022
  Kilian Maerkl Niemcy 216.0 Oberstdorf 2022
  Soelve Jokerud Strand Norwegia 216.0 Vikersund 2023
208 Emmanuel Chedal Francja 215.5 Planica 2009
209 Jure Sinkovec Słowenia 215.0 Vikersund 2012
  Sigmund Hagehaugen Norwegia 215.0 Vikersund 2012
  Rok Tarman Słowenia 215.0 Planica 2018
212 Florian Liegl Austria 214.5 Planica 2003
  Anssi Koivuranta Finlandia 214.5 Planica 2009
  Joergen Madsen Norwegia 214.5 Vikersund 2018
  Matias Braathen Norwegia 214.5 Vikersund 2019
  Francisco Moerth Austria 214.5 Kulm 2023
217 Olav Magne Dönnem Norwegia 214.0 Vikersund 2004
  Daniel Forfang Norwegia 214.0 Planica 2005
  Lukas Mueller Austria 214.0 Planica 2012
  Ville Larinto Finlandia 214.0 Planica 2017
  Vladimir Zografski Bułgaria 214.0 Planica 2019
  Terence Weber Niemcy 214.0 Oberstdorf 2022
  Marco Woergoetter Austria 214.0 Kulm 2023
224 Hideharu Miyahira Japonia 213.5 Planica 2003
  Akseli Kokkonen Norwegia 213.5 Planica 2004
  Wolfgang Loitzl Austria 213.5 Planica 2010
  Yevhen Marusiak Ukraina 213.5 Planica 2023
228 Ferdinand Bader Niemcy 213.0 Vikersund 2004
  Wilhelm Denifl Austria 213.0 Planica 2012
  Jaka Hvala Słowenia 213.0 Planica 2012
  Richard Haukedal Norwegia 213.0 Vikersund 2017
  Kaarel Nurmsalu Estonia 213.0 Planica 2017
  Andraz Modic Słowenia 213.0 Planica 2017
  Andreas Schuler Szwajcaria 213.0 Oberstdorf 2017
  Jost Susnik Słowenia 213.0 Planica 2023
236 Akira Higashi Japonia 212.5 Planica 2004
  David Lazzaroni Francja 212.5 Planica 2008
  Alexey Romashov Rosja 212.5 Planica 2017
  Kevin Maltsev Estonia 212.5 Planica 2021
  Thomas Hofer Austria 212.5 Oberstdorf 2022
  Muhammet Ali Bedir Turcja 212.5 Kulm 2023
  Decker Dean USA 212.5 Kulm 2023
243 Lasse Ottesen Norwegia 212.0 Planica 1997
  Primoz Peterka Słowenia 212.0 Planica 2000
  Kim-Roar Hansen Norwegia 212.0 Vikersund 2004
  Maxime Laheurte Francja 212.0 Planica 2011
  Benedik Netland Hulloeen Norwegia 212.0 Vikersund 2016
  Thomas Lackner Austria 212.0 Oberstdorf 2022
  Aljaz Osterc Słowenia 212.0 Planica 2022
  Matija Vidic Słowenia 212.0 Kulm 2023
  Ren Nikaido Japonia 212.0 Kulm 2023
252 Moritz Baer Niemcy 211.5 Oberstdorf 2022
253 Dieter Thoma Niemcy 211.0 Planica 1997
  Terje Nyhus Norwegia 211.0 Vikersund 2000
  Kjell Erik Sagbakken Norwegia 211.0 Oberstdorf 2001
  Jostein Smedbye Norwegia 211.0 Vikersund 2004
  Aljaz Vodan Słowenia 211.0 Planica 2017
  Anze Lavtizar Słowenia 211.0 Kulm 2018
  Dominik Peter Szwajcaria 211.0 Planica 2019
  Matic Hladnik Słowenia 211.0 Planica 2022
  Nejc Toporis Słowenia 211.0 Planica 2023
262 Ole Christen Enger Norwegia 210.5 Vikersund 2004
263 Espen Bredesen Norwegia 210.0 Planica 1997
  Robert Hrgota Słowenia 210.0 Planica 2009
  Matjaz Pungertar Słowenia 210.0 Planica 2010
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 210.0 Oberstdorf 2010
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 210.0 Vikersund 2011
  Krzysztof Miętus Polska 210.0 Vikersund 2012
  Thomas Thurnbichler Austria 210.0 Oberstdorf 2013
  Haavard Klemetsen Norwegia 210.0 Vikersund 2016
  Jan Bombek Słowenia 210.0 Planica 2022
  Iver Myhre Norwegia 210.0 Vikersund 2023
273 David Andersen Norwegia 209.5 Planica 2000
  Eirik Ulimoen Norwegia 209.5 Vikersund 2004
  Jason Lamy Chappuis Francja 209.5 Planica 2007
  Phillip Sjoeen Norwegia 209.5 Vikersund 2015
  Ole Mathis Nedrejord Norwegia 209.5 Vikersund 2018
  Killian Peier Szwajcaria 209.5 Planica 2019
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 209.5 Kulm 2023
280 Kimmo Yliriesto Finlandia 209.0 Planica 2002
  Matevz Sparovec Słowenia 209.0 Planica 2007
  Haakon Helgesen Norwegia 209.0 Vikersund 2007
  Michael Glasder USA 209.0 Oberstdorf 2017
  Jaka Rus Słowenia 209.0 Kulm 2018
  Nik Fabijan Słowenia 209.0 Planica 2020
  David Tritscher Austria 209.0 Kulm 2023
287 Stephan Hocke Niemcy 208.5 Planica 2005
  Sindre Ulven Joergensen Norwegia 208.5 Vikersund 2023
289 Stefan Pieper Niemcy 208.0 Planica 2006
  Branko Iskra Słowenia 208.0 Planica 2007
  Primoz Pikl Słowenia 208.0 Planica 2007
  Guido Landert Szwajcaria 208.0 Planica 2008
  Borek Sedlak Czechy 208.0 Oberstdorf 2010
  Pavel Karelin Rosja 208.0 Planica 2011
  Nicholas Fairall USA 208.0 Planica 2013
  Mikhail Maksimochkin Rosja 208.0 Planica 2015
  Jonas-Sloth Sandell Norwegia 208.0 Vikersund 2017
  Pascal Kaelin Szwajcaria 208.0 Kulm 2018
  Rok Justin Słowenia 208.0 Planica 2019
  Fredrik Villumstad Norwegia 208.0 Planica 2022
  Simen Kvarstad Norwegia 208.0 Oberstdorf 2022
302 Roberto Cecon Włochy 207.5 Planica 2003
  Nicolas Dessum Francja 207.5 Planica 2003
  Isak Grimholm Szwecja 207.5 Planica 2007
  Heung Chul Choi Korea Pd. 207.5 Planica 2008
  Justin Lisso Niemcy 207.5 Kulm 2023
307 Karl-Heinz Dorner Austria 207.0 Oberstdorf 2001
  Tore S. Sneli Norwegia 207.0 Oberstdorf 2001
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 207.0 Planica 2002
  Bjoern Koch Austria 207.0 Kulm 2015
  William Rhoads USA 207.0 Planica 2017
  Jonas Gropen Soegard Norwegia 207.0 Vikersund 2018
  Daniel Keil Austria 207.0 Kulm 2018
  Danil Sadreev Rosja 207.0 Planica 2020
  Matevz Samec Słowenia 207.0 Planica 2021
  Eric Fuchs Niemcy 207.0 Oberstdorf 2022
317 Kazuyoshi Funaki Japonia 206.5 Planica 1999
  Olli Pekkala Finlandia 206.5 Vikersund 2004
  Arthur Pauli Austria 206.5 Planica 2007
  Eivind Hugaas Norwegia 206.5 Vikersund 2012
  Clemens Leitner Austria 206.5 Planica 2023
322 Ole Ostbakken Norwegia 206.0 Vikersund 2000
  Igor Medved Słowenia 206.0 Planica 2001
  Kai Bracht Niemcy 206.0 Planica 2006
  Bernhard Gruber Austria 206.0 Planica 2008
  Bjoern Einar Hagemoen Norwegia 206.0 Oberstdorf 2011
  Kento Sakuyama Japonia 206.0 Vikersund 2015
  Filip Sakala Czechy 206.0 Planica 2019
  Andreas Varsi Breivik Norwegia 206.0 Vikersund 2019
330 Goran Janus Słowenia 205.5 Planica 1997
  Kalle Keituri Finlandia 205.5 Planica 2005
  Robert Mateja Polska 205.5 Planica 2007
  Jonas Viken Norwegia 205.5 Vikersund 2022
  Naim Stanfel Austria 205.5 Kulm 2023
335 Nicolas Jean-Prost Francja 205.0 Planica 1997
  Dirk Else Niemcy 205.0 Planica 2000
  Hansjörg Jäkle Niemcy 205.0 Planica 2000
  Kjell-Jonny Hagen Norwegia 205.0 Oberstdorf 2001
  Tommy Egeberg Norwegia 205.0 Planica 2005
  Ilja Rosliakov Rosja 205.0 Planica 2009
  Rozle Zagar Słowenia 205.0 Kulm 2016
  Rok Juvancic Słowenia 205.0 Planica 2018
  Julian Schmid Niemcy 205.0 Oberstdorf 2022
  Elia Ernst Austria 205.0 Kulm 2023
345 Kristian Brenden Norwegia 204.5 Planica 1999
  Davide Bresadola Włochy 204.5 Planica 2012
347 Tom Age Aarnes Norwegia 204.0 Vikersund 2000
  Jussi Hautamäki Finlandia 204.0 Planica 2001
  Damjan Fras Słowenia 204.0 Planica 2002
  Bine Zupan Słowenia 204.0 Planica 2006
  Dimitry Ipatov Rosja 204.0 Planica 2007
  Arttu Lappi Finlandia 204.0 Vikersund 2007
  Florian Gugg Austria 204.0 Kulm 2016
  Joakim Aune Norwegia 204.0 Planica 2017
  Samuel Costa Włochy 204.0 Planica 2017
  Luca Egloff Szwajcaria 204.0 Planica 2018
  Matthew Soukup Kanada 204.0 Planica 2020
  Ilya Mankov Rosja 204.0 Planica 2020
  Johannes Rydzek Niemcy 204.0 Oberstdorf 2022
360 Jani Soininen Finlandia 203.5 Planica 1997
  Grega Lang Słowenia 203.5 Planica 2000
  Stefan Horngacher Austria 203.5 Planica 2001
  Michael Möllinger Szwajcaria 203.5 Planica 2003
  Alexander Herr Niemcy 203.5 Kulm 2006
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 203.5 Planica 2013
  Jesper Nilsen Ingebrigtsvoll Norwegia 203.5 Vikersund 2023
367 Toni Nieminen Finlandia 203.0 Planica 1994
  Jan Balcar Czechy 203.0 Harrachov 1996
  Christian Nagiller Austria 203.0 Planica 2003
  Łukasz Rutkowski Polska 203.0 Kulm 2010
  Fumihisa Yumoto Japonia 203.0 Vikersund 2011
  Simen Key Grimsrud Norwegia 203.0 Vikersund 2013
  Vinzenz Geiger Niemcy 203.0 Oberstdorf 2022
  Benjamin Podobnik Słowenia 203.0 Planica 2023
375 Jaroslav Sakala Czechy 202.5 Kulm 2000
  Jan Mazoch Czechy 202.5 Planica 2005
  Daniel Lackner Austria 202.5 Kulm 2006
  Christoffer Nygaard Norwegia 202.5 Vikersund 2009
  Mats Konterud Sagbakken Norwegia 202.5 Vikersund 2019
  Roman Trofimov Rosja 202.5 Planica 2021
  Niklas Bachlinger Austria 202.5 Kulm 2023
382 Reinhard Schwarzenberger Austria 202.0 Oberstdorf 2001
  Johan Erikson Szwecja 202.0 Oberstdorf 2004
  Stefan Becker Austria 202.0 Kulm 2005
  Matthias Mehringer Niemcy 202.0 Planica 2005
  Matej Dobovsek Słowenia 202.0 Harrachov 2011
  David Fallmann Austria 202.0 Oberstdorf 2012
  Miran Zupancic Słowenia 202.0 Oberstdorf 2012
  Alexander Hayboeck Austria 202.0 Kulm 2015
  Ole Kristian Baarset Norwegia 202.0 Vikersund 2022
  Erik Belshaw USA 202.0 Planica 2023
392 Thomas Lobben Norwegia 201.5 Planica 2003
  Markus Eigentler Austria 201.5 Kulm 2003
  Jouni Kaitainen Finlandia 201.5 Planica 2003
  Mateusz Rutkowski Polska 201.5 Planica 2004
  Pekka Salminen Finlandia 201.5 Oberstdorf 2004
  Marcin Bachleda Polska 201.5 Planica 2010
  Mats Bjerke Myhren Norwegia 201.5 Vikersund 2016
  Vojtech Stursa Czechy 201.5 Planica 2017
  Julian Wienerroither Austria 201.5 Oberstdorf 2022
  Maksim Bartolj Słowenia 201.5 Planica 2023
402 Jakub Jiroutek Czechy 201.0 Harrachov 1996
  Jens Weissflog Niemcy 201.0 Kulm 1996
  Reinhard Eberl Austria 201.0 Kulm 2000
  Matija Druml Austria 201.0 Planica 2005
  Milan Zivic Słowenia 201.0 Planica 2005
  Christoph Huter Austria 201.0 Kulm 2005
  Gorazd Robnik Słowenia 201.0 Planica 2006
  Daniel Nigl Niemcy 201.0 Kulm 2010
  Gasper Bartol Słowenia 201.0 Planica 2012
  Tobias Bogner Niemcy 201.0 Oberstdorf 2012
  Jonas Bratlien Norwegia 201.0 Vikersund 2019
  Jens Luraas Oftebro Norwegia 201.0 Vikersund 2019
  Jonathan Learoyd Francja 201.0 Vikersund 2019
  Thomas Aasen Markeng Norwegia 201.0 Vikersund 2019
  David Siegel Niemcy 201.0 Oberstdorf 2022
  Luca Roth Niemcy 201.0 Oberstdorf 2022
  Espen Jacobsen Norwegia 201.0 Vikersund 2023
  Matic Garbajs Słowenia 201.0 Planica 2023
420 Erik Simon Niemcy 200.5 Planica 2009
  Sondre Myhre Norwegia 200.5 Vikersund 2012
  Jernej Presecnik Słowenia 200.5 Planica 2023
423 Kazuya Yoshioka Japonia 200.0 Oberstdorf 2001
  Clint Jones USA 200.0 Planica 2003
  Daniela Iraschko-Stolz Austria 200.0 Kulm 2003
  Bernhard Metzler Austria 200.0 Vikersund 2004
  Andreas Aren Szwecja 200.0 Planica 2008
  Florian Horst Niemcy 200.0 Planica 2010
  Maximilian Kaiser Niemcy 200.0 Kulm 2016
  Leon Sarc Słowenia 200.0 Planica 2016
  Matej Likar Słowenia 200.0 Planica 2017
  AJ Brown USA 200.0 Planica 2017
  Medard Brezovnik Słowenia 200.0 Planica 2019
  Patrik Vitez Słowenia 200.0 Planica 2022
  Urban Remic Słowenia 200.0 Planica 2023
436 Jure Bogataj Słowenia 199.5 Planica 2005
  Stefan Kaiser Austria 199.5 Planica 2008
  Sergey Tkachenko Kazachstan 199.5 Vikersund 2019
439 Michal Dolezal Czechy 199.0 Harrachov 1996
  Rafał Śliż Polska 199.0 Planica 2010
  David Winkler Niemcy 199.0 Oberstdorf 2012
  Markus Eggenhofer Austria 199.0 Kulm 2015
  Jesper Oedegaard Norwegia 199.0 Vikersund 2018
  Luka Bubulj Słowenia 199.0 Planica 2023
445 Kazuhiro Nakamura Japonia 198.5 Planica 2000
  Janne Ylijärvi Finlandia 198.5 Planica 2002
  Tomasz Byrt Polska 198.5 Planica 2011
  Jostein Loe Norwegia 198.5 Vikersund 2015
  Florian Altenburger Austria 198.5 Kulm 2018
  Eirik Leander Fystro Norwegia 198.5 Vikersund 2018
  Eric Frenzel Niemcy 198.5 Oberstdorf 2022
452 Jakub Suchacek Czechy 198.0 Planica 1997
  David Kreiner Austria 198.0 Planica 2008
  Felix Schoft Niemcy 198.0 Vikersund 2011
  Mitja Meznar Słowenia 198.0 Planica 2017
  Timon-Pascal Kahofer Austria 198.0 Planica 2020
  Hannes Landerer Austria 198.0 Kulm 2023
458 Jure Radelj Słowenia 197.5 Planica 1997
  Petr Chaadaev Rosja 197.5 Kulm 2006
  Klaus Ovlien Engen Norwegia 197.5 Vikersund 2011
  Krzysztof Biegun Polska 197.5 Oberstdorf 2013
  Hans Petter Bergquist Norwegia 197.5 Vikersund 2015
  Philipp Raimund Niemcy 197.5 Vikersund 2023
464 Masahiko Harada Japonia 197.0 Planica 1999
  Kristoffer Jaafs Szwecja 197.0 Planica 2001
  Gasper Cvetko Słowenia 197.0 Planica 2002
  Rok Urbanc Słowenia 197.0 Planica 2005
  Boy van Baarle Holandia 197.0 Kulm 2005
  Christoph Bieler Austria 197.0 Planica 2008
  Marco Grigoli Szwajcaria 197.0 Planica 2012
  Christian Ingebrigtsen Norwegia 197.0 Vikersund 2019
  Yuken Iwasa Japonia 197.0 Planica 2021
473 Radik Zhaparov Kazachstan 196.5 Planica 2007
  Ronan Lamy Chappuis Francja 196.5 Kulm 2015
  Oscar Alexander Hafslund Norwegia 196.5 Vikersund 2016
  Gabriel Karlen Szwajcaria 196.5 Planica 2017
477 Sylvain Freiholz Szwajcaria 196.0 Planica 1999
  Lauri Asikainen Finlandia 196.0 Planica 2015
  Mathis Contamine Francja 196.0 Planica 2022
480 Remi Santiago Francja 195.5 Harrachov 2002
  Martin Mesik Słowacja 195.5 Kulm 2006
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 195.5 Planica 2020
483 Tomasz Pochwała Polska 195.0 Harrachov 2002
  Tomisław Tajner Polska 195.0 Harrachov 2002
  Bastian Kaltenböck Austria 195.0 Planica 2003
  Jens Salumäe Estonia 195.0 Planica 2004
  Marco Steinauer Szwajcaria 195.0 Planica 2007
  Dejan Judez Słowenia 195.0 Planica 2011
  Daniel Althaus Niemcy 195.0 Oberstdorf 2013
  Reruhi Shimizu Japonia 195.0 Planica 2013
  Marc Ganserer Niemcy 195.0 Oberstdorf 2013
  Wolfgang Boesl Niemcy 195.0 Planica 2016
493 Matic Benedik Słowenia 194.5 Planica 2013
  Danil Vassilyev Kazachstan 194.5 Planica 2023
  Jannik Morin Austria 194.5 Kulm 2023
496 Piotr Fijas Polska 194.0 Planica 1987
  Ralph Gebstedt Niemcy 194.0 Harrachov 1991
  Matej Uram Słowacja 194.0 Oberstdorf 2001
  Christian Ulmer Niemcy 194.0 Planica 2009
500 Jon Petter Sandaker Norwegia 193.5 Oberstdorf 1998
  Joonas Ikonen Finlandia 193.5 Planica 2006
  Diego Dellasega Włochy 193.5 Planica 2011
  Felix Klaesi Szwajcaria 193.5 Oberstdorf 2013
  Ilmir Hazetdinov Rosja 193.5 Vikersund 2016
505 Vegard Opaas Norwegia 193.0 Planica 1987
  Jaan Juris Estonia 193.0 Kulm 2003
  Gaj Trcek Słowenia 193.0 Planica 2008
  Jon Haakon Moe Norwegia 193.0 Vikersund 2012
  Ziga Mandl Słowenia 193.0 Planica 2015
  Kjell Andreas Naesvold Norwegia 193.0 Vikersund 2015
  Zak Silih Słowenia 193.0 Planica 2017
  Lojze Petek Słowenia 193.0 Planica 2019
513 Haavard Lie Norwegia 192.5 Planica 1997
  Frode Haare Norwegia 192.5 Vikersund 1998
  Roland Audenrieth Niemcy 192.5 Planica 2001
  Lauri Hakola Finlandia 192.5 Vikersund 2004
  Roberto Dellasega Włochy 192.5 Planica 2010
  Thomas Diethart Austria 192.5 Harrachov 2014
  Jens Gaarder Norwegia 192.5 Vikersund 2019
520 Jure Jerman Słowenia 192.0 Harrachov 1996
  Bartłomiej Kłusek Polska 192.0 Planica 2016
  Marjan Jelenko Słowenia 192.0 Planica 2017
  Tine Bogataj Słowenia 192.0 Planica 2018
  Matija Stemberger Słowenia 192.0 Planica 2023
  Christian Roeste Solberg Norwegia 192.0 Vikersund 2023
526 Alexey Silaev Rosja 191.5 Planica 2004
  Stefan Read Kanada 191.5 Planica 2007
  Chris Lamb USA 191.5 Kulm 2009
  Ryota Yamamoto Japonia 191.5 Vikersund 2023
530 Matti Nykänen Finlandia 191.0 Planica 1985
  Andreas Felder Austria 191.0 Planica 1987
  Stephan Zuend Szwajcaria 191.0 Planica 1991
  Bruno Reuteler Szwajcaria 191.0 Planica 1997
  Krystian Długopolski Polska 191.0 Vikersund 2004
  Erik Renmaelmo Norwegia 191.0 Vikersund 2007
  Lukas Bergmann Austria 191.0 Kulm 2010
  David Krapez Słowenia 191.0 Planica 2017
  Lovro Vodusek Słowenia 191.0 Planica 2019
  Jan Habdas Polska 191.0 Planica 2023
540 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 190.5 Vikersund 2004
  Wojciech Skupień Polska 190.5 Planica 2004
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 190.5 Planica 2008
  Maximilian Ortner Austria 190.5 Kulm 2023
544 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 190.0 Planica 1987
  Urban Franc Słowenia 190.0 Kulm 1996
  Gerd Siegmund Niemcy 190.0 Oberstdorf 1998
  Frank Löffler Niemcy 190.0 Planica 2000
  Tom Sandvold Norwegia 190.0 Vikersund 2000
  Alexey Korolev Kazachstan 190.0 Planica 2009
  Anze Damjan Słowenia 190.0 Planica 2009
  Fredrik Balkasen Szwecja 190.0 Vikersund 2011
  Michael Herrmann Niemcy 190.0 Oberstdorf 2013
  Vladislav Boyarintsev Rosja 190.0 Kulm 2015
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 190.0 Kulm 2023
  Markus Mueller Austria 190.0 Kulm 2023
556 Jakub Hlava Czechy 189.5 Planica 2000
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 189.5 Planica 2009
  Pascal Bodmer Niemcy 189.5 Oberstdorf 2011
559 Mika Laitinen Finlandia 189.0 Harrachov 1996
  Lucas Chevalier-Girod Francja 189.0 Planica 1999
  Magnus Brevig Norwegia 189.0 Vikersund 2004
  Anton Kalinitschenko Rosja 189.0 Vikersund 2012
  Christian Reiter Austria 189.0 Kulm 2012
  Martin Fritz Austria 189.0 Planica 2016
  Oliver Dahl Norwegia 189.0 Vikersund 2019
566 Hiroya Saitoh Japonia 188.5 Planica 1997
  Peter Zonta Słowenia 188.5 Planica 2002
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 188.5 Planica 2009
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 188.5 Kulm 2012
  Simon Greiderer Austria 188.5 Vikersund 2015
571 Blaz Bilban Słowenia 188.0 Planica 2000
  Teppei Takano Japonia 188.0 Planica 2003
  Hans Petrat Niemcy 188.0 Vikersund 2004
  Erik Leine Wangen Norwegia 188.0 Vikersund 2004
  Martin Cikl Czechy 188.0 Planica 2008
  Terje Hilde Norwegia 188.0 Planica 2008
  Saso Tadic Słowenia 188.0 Planica 2009
  Jaka Tesovnik Słowenia 188.0 Planica 2016
579 Carl Nordin Szwecja 187.0 Planica 2008
  Espen Rian Norwegia 187.0 Vikersund 2011
  Artur Kukuła Polska 187.0 Harrachov 2013
  Idar Maroe Norwegia 187.0 Vikersund 2015
  David Grm Słowenia 187.0 Planica 2016
  Federico Cecon Włochy 187.0 Kulm 2020
585 Valentin Foubert Francja 186.5 Planica 2021
586 Mike Holland USA 186.0 Planica 1985
  Łukasz Kruczek Polska 186.0 Planica 2001
  Marco Beltrame Włochy 186.0 Planica 2005
  Constantin Kreiselmeyer Niemcy 186.0 Oberstdorf 2011
  Nico Polychronidis Grecja 186.0 Oberstdorf 2013
  Marco Pichelmayer Austria 186.0 Kulm 2016
592 Morten Solem Norwegia 185.5 Oberstdorf 2004
  Sami Heiskanen Finlandia 185.5 Oberstdorf 2013
594 Matjaz Debelak Jugosławia 185.0 Planica 1985
  Yusuke Kaneko Japonia 185.0 Vikersund 2004
  Ivan Karaulov Kazachstan 185.0 Oberstdorf 2004
  Gasper Klinec Słowenia 185.0 Oberstdorf 2010
  Jan Druzina Słowenia 185.0 Planica 2011
  Gasper Vodan Słowenia 185.0 Oberstdorf 2012
  Nicholas Alexander USA 185.0 Planica 2016
  Matej Lebar Słowenia 185.0 Planica 2016
  Marat Zhaparov Kazachstan 185.0 Planica 2017
  Urh Rosar Słowenia 185.0 Planica 2022
604 Christian Bruder Niemcy 184.5 Planica 2005
  David Viry Francja 184.5 Oberstdorf 2013
606 Peter Frenette USA 184.0 Planica 2011
  Seou Choi Korea Pd. 184.0 Planica 2015
  Urban Rogelj Słowenia 184.0 Planica 2018
609 Jerome Gay Francja 183.5 Planica 1997
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 183.5 Planica 2001
  Ondrej Vaculik Czechy 183.5 Planica 2009
  Kenshiro Ito Japonia 183.5 Planica 2016
  Thomas Ortner Austria 183.5 Oberstdorf 2022
614 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 183.0 Kulm 1996
  Stian Kvarstad Norwegia 183.0 Vikersund 1998
  Luka Brnot Słowenia 183.0 Planica 2010
  Nicolas Mayer Francja 183.0 Planica 2011
  Primoz Roglic Słowenia 183.0 Oberstdorf 2011
  Morten Oegar Rastad Norwegia 183.0 Vikersund 2013
  Martti Nomme Estonia 183.0 Planica 2018
  Joergen Oliver Stroem Norwegia 183.0 Vikersund 2019
  Oeystein Thorshov Norwegia 183.0 Vikersund 2023
623 Blaz Vrhovnik Słowenia 182.5 Planica 2002
  Jakub Kot Polska 182.5 Oberstdorf 2010
625 Erik Halvorsen Norwegia 182.0 Kulm 1996
  Vladimir Rosko Słowacja 182.0 Harrachov 1996
  Ildar Fatchullin Rosja 182.0 Kulm 2006
628 Nikolay Karpenko Kazachstan 181.5 Planica 2009
  Harald-Johnas Riiber Norwegia 181.5 Vikersund 2017
630 Pavel Ploc Czechy 181.0 Harrachov 1983
  Mikael Martinsson Szwecja 181.0 Planica 1991
  Jinya Nishikata Japonia 181.0 Kulm 1996
  Ivan Lunardi Włochy 181.0 Kulm 2000
  Oddvar Ystgaard Norwegia 181.0 Vikersund 2012
  Martin Capuder Słowenia 181.0 Planica 2019
636 Miroslav Formanek Słowacja 180.5 Oberstdorf 2001
  Alexander Henningsen Norwegia 180.5 Vikersund 2016
638 Armin Kogler Austria 180.0 Oberstdorf 1981
  Primoz Zupan Słowenia 180.0 Planica 2005
  Dawid Kanik Polska 180.0 Harrachov 2013
  Jan Nemecek Słowenia 180.0 Planica 2022
  Zan Hribersek Słowenia 180.0 Planica 2022
643 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 179.0 Vikersund 2004
  Juha Miettinen Finlandia 179.0 Vikersund 2004
  Per Sannes Heger Norwegia 179.0 Vikersund 2011
  Anders Johnson USA 179.0 Planica 2015
  Adrian Soerensen Livelten Norwegia 179.0 Vikersund 2015
  Maksim Sergeev Rosja 179.0 Planica 2019
  Jon Tepes Słowenia 179.0 Planica 2021
  Yoshito Watabe Japonia 179.0 Vikersund 2023
651 Oleksandr Lazarovych Ukraina 178.5 Oberstdorf 2008
652 Artour Khamidoulline Rosja 178.0 Planica 1997
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 178.0 Planica 2002
  Tommy Schwall USA 178.0 Planica 2003
  Bernd Heinzmann Niemcy 178.0 Kulm 2010
  Gasper Berlot Słowenia 178.0 Planica 2011
  Aleksander Skoglund Norwegia 178.0 Vikersund 2023
658 Alexander Sardyko Rosja 177.5 Planica 2012
  Jonas Langgaerd Norwegia 177.5 Vikersund 2016
660 Kristian Kind Olsen Norwegia 177.0 Vikersund 2007
  Urban Susnik Słowenia 177.0 Planica 2019
  Andrew Urlaub USA 177.0 Vikersund 2023
663 Klaus Ostwald NRD 176.0 Planica 1979
  Maksim Anisimov Białoruś 176.0 Oberstdorf 2004
  Marc Vogel Szwajcaria 176.0 Vikersund 2004
  Hiroki Yamada Japonia 176.0 Oberstdorf 2004
  Simen Olsen Norwegia 176.0 Vikersund 2007
  Aleksandr Bazhenov Rosja 176.0 Planica 2017
669 Danny Queck Niemcy 175.5 Kulm 2010
670 Halvor Asphol Norwegia 175.0 Harrachov 1980
  Stanislav Filimonov Kazachstan 175.0 Kulm 2000
  Petar Fartunov Bułgaria 175.0 Planica 2009
  Vital Anken Szwajcaria 175.0 Oberstdorf 2012
674 Helena Olsson Szwecja 174.5 Vikersund 2004
  Anette Sagen Norwegia 174.5 Vikersund 2004
  Rok Zima Słowenia 174.5 Oberstdorf 2011
  Daniel Wenig Niemcy 174.5 Kulm 2015
678 Falko Weisspflog NRD 174.0 Oberstdorf 1976
  Alojzy Moskal Polska 174.0 Harrachov 1989
  Jan Kowal Polska 174.0 Oberstdorf 1992
  Kazuki Nishishita Japonia 174.0 Vikersund 2004
  Yohann Morel Francja 174.0 Planica 2009
  Trevor Morrice Kanada 174.0 Planica 2015
684 Tomas Zmoray Słowacja 173.5 Planica 2009
  Bryan Fletcher USA 173.5 Planica 2012
686 Bard Naess Norwegia 173.0 Vikersund 2007
  Domen Presterl Słowenia 173.0 Planica 2019
688 Kai Kovaljeff Finlandia 172.5 Oberstdorf 2009
  Boerge Hansen Utby Norwegia 172.5 Oberstdorf 2022
690 Stefano Chiapolino Włochy 172.0 Vikersund 2004
  Erik Lycke Solheim Norwegia 172.0 Vikersund 2011
  Kalle Heikkinen Finlandia 172.0 Planica 2022
693 Zbigniew Klimowski Polska 171.0 Oberstdorf 1992
  Zbynek Krompolc Czechy 171.0 Vikersund 1995
  Marian Bielcik Słowacja 171.0 Kulm 1996
  Bine Norcic Słowenia 171.0 Planica 2003
  Lindsey Van USA 171.0 Vikersund 2004
  Ales Vodseldalek Czechy 171.0 Planica 2008
  Tjas Grilc Słowenia 171.0 Planica 2021
700 Axel Zitzmann NRD 170.0 Planica 1979
  Steve Collins Kanada 170.0 Harrachov 1980
  Miroslav Slusny Czechosłowacja 170.0 Harrachov 1983
  Christian Fendt Niemcy 170.0 Oberstdorf 2011
  Martin Nagiller Austria 170.0 Oberstdorf 2012
  Martin Schmid Austria 170.0 Kulm 2016
706 Shuji Endo Japonia 169.5 Oberstdorf 2010
707 Heinz Wossipiwo NRD 169.0 Oberstdorf 1973
  Tadeusz Fijas Polska 169.0 Harrachov 1985
  Jan Fuhre Norwegia 169.0 Vikersund 2013
710 Mario Innauer Austria 168.5 Harrachov 2011
711 Matija Kosir Słowenia 168.0 Planica 2022
712 Dietrich Kampf NRD 167.0 Oberstdorf 1973
  Eva Ganster Austria 167.0 Kulm 1997
  Julian Musiol Niemcy 167.0 Vikersund 2004
  Stian Andre Skinnes Norwegia 167.0 Vikersund 2015
  Sebastian Klinga Finlandia 167.0 Kulm 2016
717 Manfred Wolf NRD 165.0 Planica 1969
  Jeff Denney USA 165.0 Vikersund 2004
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 165.0 Planica 2017
  Maksim Kolobov Rosja 165.0 Planica 2021
721 Antoine Guignard Szwajcaria 164.5 Oberstdorf 2008
722 Jan Zelencik Słowacja 164.0 Oberstdorf 1996
  Alexandre Mabboux Francja 164.0 Oberstdorf 2012
  Luka Robnik Słowenia 164.0 Planica 2021
725 Stanislav Oshepkov Rosja 163.5 Planica 2010
726 Kim-Arild Tandberg Norwegia 163.0 Vikersund 2007
  Andreas Myhre Hellerud Norwegia 163.0 Vikersund 2012
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 163.0 Oberstdorf 2013
  Milos Kadlec Czechy 163.0 Vikersund 2015
  Frantisek Lejsek Czechy 163.0 Oberstdorf 2022
731 Patrick Gasienica USA 162.5 Planica 2020
  Simon Huettel Niemcy 162.5 Oberstdorf 2022
733 Juhani Ruotsalainen Finlandia 162.0 Planica 1972
  Bogdan Papierz Polska 162.0 Planica 1987
  Zacharij Sotirov Bułgaria 162.0 Kulm 1991
  Christoph Kreuzer Holandia 162.0 Planica 2002
  Gasper Stupar Słowenia 162.0 Planica 2018
738 Jakob Grimholm Szwecja 161.5 Kulm 2006
739 Jarosław Mądry Polska 161.0 Harrachov 1989
  Francois Braud Francja 161.0 Planica 2011
  Hans Erik Torgersen Norwegia 161.0 Vikersund 2013
  Mats Soehagen Berggaard Norwegia 161.0 Vikersund 2015
743 Keita Umezaki Japonia 160.5 Kulm 2006
744 Aleksander Bojda Polska 160.0 Harrachov 1996
  Fredrik Harr Moen Norwegia 160.0 Vikersund 2007
  Lukas Dilitz Austria 160.0 Kulm 2012
  Arttu Pohjola Finlandia 160.0 Planica 2020
  Lovro Perme Słowenia 160.0 Planica 2023
749 Claudio Moerth Austria 159.5 Kulm 2023
750 Andreas Hoff Norwegia 159.0 Vikersund 2013
  Felix Brodauf Niemcy 159.0 Oberstdorf 2013
  Daniel Weiss Niemcy 159.0 Oberstdorf 2013
  Matija Prosenc Słowenia 159.0 Planica 2022
  Mark Hafnar Słowenia 159.0 Planica 2023
755 Leonard Taubert Norwegia 158.5 Oberstdorf 2022
  Nicolas Haydt Niemcy 158.5 Oberstdorf 2022
757 Matthias Wallner Austria 158.0 Copper Peak 1994
  Werner Schuster Austria 158.0 Copper Peak 1994
  Pavel Gaiduk Kazachstan 158.0 Kulm 2000
  Uros Peterka Słowenia 158.0 Planica 2002
  Gard Sandholt Norwegia 158.0 Vikersund 2007
  Stas Santelj Słowenia 158.0 Planica 2022
763 David Ripper Czechy 157.0 Harrachov 2013
  Edvart Myrvang Bakke Norwegia 157.0 Vikersund 2015
765 Pierre Emanuel Robe Francja 156.5 Oberstdorf 2008
766 Terje Morka Norwegia 156.0 Vikersund 2007
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 156.0 Oberstdorf 2008
  Georgiy Chervyakov Rosja 156.0 Planica 2010
  Nico Hermann Niemcy 156.0 Oberstdorf 2013
770 Nikolaus Mair Austria 155.5 Kulm 2023
  Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 155.5 Planica 2023
772 Janusz Malik Polska 155.0 Oberstdorf 1984
  Line Jahr Norwegia 155.0 Vikersund 2004
  Hans Christen Pettersen Norwegia 155.0 Vikersund 2007
  Alessio de Crignis Włochy 155.0 Planica 2012
  Ole Martin Storlien Norwegia 155.0 Vikersund 2012
  Zan Stupar Słowenia 155.0 Planica 2017
  Gasper Srsen Słowenia 155.0 Planica 2019
779 Vadim Zakharov ZSRR 154.0 Kransoyarsk 1985
  Jiri Parma jr. Czechy 154.0 Kulm 2003
781 Alexey Pchelintsev Kazachstan 153.5 Oberstdorf 2012
782 Stanisław Bobak Polska 153.0 Oberstdorf 1981
  Bogdan Zwijacz Polska 153.0 Oberstdorf 1984
  Marek Gwóźdź Polska 153.0 Kulm 1996
  Dejan Zujic Słowenia 153.0 Oberstdorf 2013
  Gasper Polajnar Słowenia 153.0 Planica 2019
787 Andraz Kern Słowenia 151.5 Vikersund 2004
788 Karl Schnabl Austria 151.0 Kulm 1975
  Sami Niemi Finlandia 151.0 Vikersund 2009
  Denis Zupancic Słowenia 151.0 Planica 2011
  Sondre Vestoel Braatane Norwegia 151.0 Vikersund 2015
  Nejc Podgorsek Słowenia 151.0 Planica 2023
793 Alexey Buyvolov Rosja 150.0 Planica 2013
  Leif Marius Hagemoen Norwegia 150.0 Vikersund 2016
  Tomi Jovan Słowenia 150.0 Planica 2019
796 Sigurd Maehre Svendsen Norwegia 149.0 Vikersund 2011
  Marius Fredrik Johansen Norwegia 149.0 Vikersund 2012
798 Brian Welch USA 148.0 Vikersund 2004
  Fredrik Aalien Norwegia 148.0 Vikersund 2012
  Lukas Schuhmacher Austria 148.0 Kulm 2016
801 Andrzej Młynarczyk Polska 147.0 Kulm 1996
  Patrick Aschenwald Austria 147.0 Kulm 2012
803 Masamitsu Ito Japonia 146.0 Planica 2018
804 Nico Faller Niemcy 145.0 Klingenthal
  Yevgeniy Levkin Kazachstan 145.0 Planica 2012
  Lorentz Fannemel Norwegia 145.0 Vikersund 2013
  Muhammed Munir Gungen Turcja 145.0 Ruka 2016
  Tobias Haugelien Norwegia 145.0 Vikersund 2023
809 Lukas Wakolbinger Austria 144.0 Kulm 2023
810 Frantisek Vaculik Czechy 143.5 Vikersund 2007
811 Józef Przybyła Polska 143.0 Planica 1968
  Kristian Lian Norwegia 143.0 Vikersund 2015
813 Peder Skjaeret Stroemhaug Norwegia 142.5 Vikersund 2018
814 Koba Tsakadze ZSRR 142.0 Vikersund 1967
815 Giancarlo Adami Włochy 141.5 Vikersund 2004
  Jiri Mazoch Czechy 141.5 Harrachov 2013
  Janni Reisenauer Austria 141.5 Zakopane 2023
818 Bernat Sola Hiszpania 141.0 Kulm 1986
  Kacper Juroszek Polska 141.0 Zakopane 2023
820 Patrik Lichy Słowacja 140.5 Harrachov
  Yoshihiko Osanai Japonia 140.5 Oberstdirf 2009
  Martin Kvernberg Norwegia 140.5 Vikersund 2012
  Christian Korody Norwegia 140.5 Vikersund 2016
824 Alexander Mitz Szwecja 140.0 Oberstdorf
  Yukon de Leeuw Kanada 140.0 Park City
  Matthew Rowley Kanada 140.0 Vancouver
  Alexander Korobov Kazachstan 140.0 Kulm 1996
828 Gabor Geller Węgry 139.0 1980
  Muhammet Irfan Cintimar Turcja 139.0 Vikersund 2022
830 Faik Yuksel Turcja 138.0
  Jus Susnik Słowenia 138.0 Oberstdorf 2022
832 Andreas Bjelke Nygaard Dania 137.0 Lillehammer
  Laszlo Geller Węgry 137.0 Kulm 1965
  Christian Friberg USA 137.0 Park City 2011
  Tim Babnik Słowenia 137.0 Planica 2012
  Klemens Joniak Polska 137.0 Zakopane 2023
  Kacper Tomasiak Polska 137.0 Zakopane 2023
838 Ben Loomis USA 136.0 Iron Mountain
  Eric Mitchell Kanada 136.0 Vancouver 2010
  Brian Wallace USA 136.0 Park City 2011
841 Wiktor Szozda Polska 135.0 Zakopane 2023
842 Oldrik van der Aalst Holandia 133.0 Oberhof
  Józef Kocyan Polska 133.0 Vikersund 1967
  Grzegorz Śliwka Polska 133.0 Vikersund 2000
  Bogomil Pavlov Bułgaria 133.0 Planica 2011
  Andrei Feldorean Rumunia 133.0 Zakopane 2021
847 Dusty Korek Kanada 132.5 Park City
848 Wojciech Fortuna Polska 132.0 Planica 1972
  Jan Łoniewski Polska 132.0 Kulm 1982
850 Robert Witke Polska 131.0 Kulm 1986
  Sondre Skeie Norwegia 131.0 Vikersund 2012
  Nikita Devyatkin Kazachstan 131.0 Planica 2023
853 Maxim Polunin Kazachstan 130.5 Vikersund 2000
854 Besnik Gashi Szwecja 130.0 Lillehammer
  Robert Lock Wielka Brytania 130.0 Park City 2015
856 Mojmir Nosal Słowacja 129.0 Zakopane
  Jake Lock Wielka Brytania 129.0 Park City 2015
858 Chao Li Chiny 128.5 Planica 2020
859 Ruben de Wit Holandia 128.0
  Denis Sindler Słowacja 128.0 Zakopane
  Piotr Wala Polska 128.0 Kulm 1962
  Zbigniew Malik Polska 128.0 Vikersund 1986
  Eduard Torok Rumunia 128.0 Engelberg 2013
864 Sorin Iulian Pitea Rumunia 127.0 - -
865 Dusan Orsula Słowacja 126.0 Harrachov 2002
866 Artur Sarkisiani Gruzja 125.0 - -
  Remus Tudor Rumunia 125.0 Klingenthal 2012
868 Matus Mistrik Słowacja 124.0 Zakopane
  Dmitry Chvykov Kirgistan 124.0 Innsbruck 2002
870 Guang Yang Chiny 123.5 Planica 2020
871 Antoni Łaciak Polska 123.0 Kulm 1962
  Baris Demirci Turcja 123.0 - 2006
  Kristaps Nezhborts Łotwa 123.0 Val di Fiemme 2013
  Zhandong Tian Chiny 123.0 Planica 2020
  Zhe Chen Chiny 123.0 Planica 2020
876 Jouko Hein Estonia 122.0 Vikersund 1998
877 Florin Spulber Rumunia 118.0 Borsa 1999
878 Jose Rivera Hiszpania 105.0 Thunder Bay 1982
« powrót do strony głównej
Rekordy życiowe skoczków narciarskich
Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Kalendarium
Petar Fartunov
Dziś urodziny obchodzą:
Wilfried Eberharter (1980)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto jest największym objawieniem sezonu 2022/23?
Daniel Tschofenig
43%
Yevhen Marusiak
17%
Alexandria Loutitt
16%
Fatih Arda Ipcioglu
6%
inny zawodnik/zawodniczka
4%
Andreas Wellinger
4%
Manuel Fettner
4%
Kristoffer Eriksen Sundal
3%
Eva Pinkelnig
1%
Ren Nikaido
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich