BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
4
5
7
8
11
12
13
14
18
21
22
25
26
styczeń 2021
Najbliższe zawody
23.01.2021, godz. 14:00
Ljubno HS-94
P¦-k druż.

Jeżeli znasz rekord życiowy jakiego¶ zawodnika, którego nie ma na li¶cie, lub znalazłe¶ bł±d - prze¶lij nam informację z odległo¶ci±, miejscem i rokiem osi±gnięcia wyniku przez skoczka na adres redakcja@skokinarciarskie.pl.

Stan na dzień: 13.12.2020

Rekordy życiowe
zawodnik kraj odległo¶ć miejsce rok
1 Stefan Kraft Austria 253.5 Vikersund 2017
2 Robert Johansson Norwegia 252.0 Vikersund 2017
  Ryoyu Kobayashi Japonia 252.0 Planica 2019
4 Anders Fannemel Norwegia 251.5 Vikersund 2015
  Kamil Stoch Polska 251.5 Planica 2017
6 Peter Prevc Słowenia 250.0 Vikersund 2015
7 Andreas Stjernen Norwegia 249.0 Vikersund 2016
8 Kenneth Gangnes Norwegia 248.5 Vikersund 2016
9 Markus Eisenbichler Niemcy 248.0 Planica 2017
  Piotr Żyła Polska 248.0 Planica 2019
11 Tilen Bartol Słowenia 247.5 Planica 2018
12 Johan Remen Evensen Norwegia 246.5 Vikersund 2011
13 Ernest Prislic Słowenia 246.0 Planica 2016
14 Johann Andre Forfang Norwegia 245.5 Vikersund 2017
  Domen Prevc Słowenia 245.5 Vikersund 2019
  Michael Hayboeck Austria 245.5 Planica 2020
17 Severin Freund Niemcy 245.0 Vikersund 2015
  Andreas Wellinger Niemcy 245.0 Vikersund 2017
19 Maciej Kot Polska 244.5 Vikersund 2017
  Kevin Bickner USA 244.5 Vikersund 2017
  Halvor Egner Granerud Norwegia 244.5 Planica 2020
22 Robert Kranjec Słowenia 244.0 Vikersund 2012
  Jurij Tepes Słowenia 244.0 Planica 2015
24 Gregor Schlierenzauer Austria 243.5 Vikersund 2011
  Karl Geiger Niemcy 243.5 Planica 2017
  Daniel Andre Tande Norwegia 243.5 Planica 2018
27 Rune Velta Norwegia 243.0 Vikersund 2012
  Joachim Hauer Norwegia 243.0 Vikersund 2016
  Daiki Ito Japonia 243.0 Vikersund 2017
  Richard Freitag Niemcy 243.0 Planica 2018
31 Marius Lindvik Norwegia 242.0 Kulm 2020
32 Martin Koch Austria 241.5 Vikersund 2011
  Noriaki Kasai Japonia 241.5 Vikersund 2017
34 Anze Semenic Słowenia 241.0 Planica 2019
35 Janne Happonen Finlandia 240.0 Vikersund 2011
  Taku Takeuchi Japonia 240.0 Vikersund 2016
  Timi Zajc Słowenia 240.0 Planica 2019
38 Simon Ammann Szwajcaria 239.5 Vikersund 2017
  Junshiro Kobayashi Japonia 239.5 Planica 2018
40 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 239.0 Planica 2005
41 Jakub Wolny Polska 237.5 Planica 2019
42 Evgeniy Klimov Rosja 237.0 Planica 2020
43 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 236.5 Vikersund 2015
  Dawid Kubacki Polska 236.5 Planica 2018
45 Antonin Hajek Czechy 236.0 Planica 2010
  Stefan Hula Polska 236.0 Planica 2018
47 Matti Hautamäki Finlandia 235.5 Planica 2005
  Manuel Fettner Austria 235.5 Vikersund 2017
49 Andrzej Stękała Polska 235.0 Vikersund 2016
50 Bor Pavlovcic Słowenia 234.5 Planica 2019
  Anze Lanisek Słowenia 234.5 Planica 2020
52 Constantin Schmid Niemcy 234.0 Planica 2019
53 Janne Ahonen Finlandia 233.5 Planica 2005
  Dmitriy Vassiliev Rosja 233.5 Vikersund 2015
55 Andreas Kofler Austria 233.0 Vikersund 2012
56 Alex Insam Włochy 232.5 Planica 2017
  Robin Pedersen Norwegia 232.5 Planica 2019
58 Thomas Morgenstern Austria 232.0 Planica 2011
  Denis Kornilov Rosja 232.0 Vikersund 2012
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 232.0 Vikersund 2018
  Yukiya Sato Japonia 232.0 Vikersund 2019
62 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 231.0 Planica 2005
  Andreas Widhölzl Austria 231.0 Planica 2005
  Michael Neumayer Niemcy 231.0 Vikersund 2013
  Blaz Pavlic Słowenia 231.0 Planica 2017
  Daniel Huber Austria 231.0 Planica 2018
67 Roar Ljoekelsoey Norwegia 230.5 Planica 2005
  Anders Jacobsen Norwegia 230.5 Planica 2010
  Adam Małysz Polska 230.5 Vikersund 2011
  Vincent Descombes Sevoie Francja 230.5 Vikersund 2016
71 Gregor Deschwanden Szwajcaria 230.0 Planica 2018
  Ziga Jelar Słowenia 230.0 Planica 2018
73 Fabian Steindl Austria 229.0 Kulm 2016
  Roman Koudelka Czechy 229.0 Planica 2017
  Philipp Aschenwald Austria 229.0 Kulm 2020
76 Jernej Damjan Słowenia 228.5 Kulm 2018
77 Sigurd Pettersen Norwegia 228.0 Planica 2005
  Matic Kramarsic Słowenia 228.0 Planica 2016
  Artti Aigro Estonia 228.0 Planica 2019
  Stefan Huber Austria 228.0 Kulm 2020
81 Anders Bardal Norwegia 227.0 Planica 2011
82 Henning Stensrud Norwegia 226.5 Planica 2005
  Michael Uhrmann Niemcy 226.5 Planica 2005
  Cene Prevc Słowenia 226.5 Planica 2018
  Sondre Ringen Norwegia 226.5 Vikersund 2018
  Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 226.5 Vikersund 2019
  Stephan Leyhe Niemcy 226.5 Kulm 2020
88 Rok Benkovic Słowenia 226.0 Planica 2005
  Olli Muotka Finlandia 226.0 Vikersund 2011
  Cestmir Kozisek Czechy 226.0 Vikersund 2016
  Espen Roee Norwegia 226.0 Vikersund 2016
92 Veli-Matti Lindström Finlandia 225.5 Planica 2003
  Harri Olli Finlandia 225.5 Oberstdorf 2009
  Tomaz Naglic Słowenia 225.5 Planica 2018
  Antti Aalto Finlandia 225.5 Kulm 2020
96 Andreas Goldberger Austria 225.0 Planica 2000
  Georg Späth Niemcy 225.0 Planica 2004
  Tomas Vancura Czechy 225.0 Planica 2017
  Lovro Kos Słowenia 225.0 Planica 2020
100 Thomas Hörl Austria 224.5 Planica 2000
  Risto Jussilainen Finlandia 224.5 Planica 2005
  Jan Matura Czechy 224.5 Vikersund 2013
  Pius Paschke Niemcy 224.5 Planica 2020
  Martin Hamann Niemcy 224.5 Planica 2020
105 Martin Schmitt Niemcy 224.0 Planica 2002
  Stefan Thurnbichler Austria 224.0 Planica 2003
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 224.0 Planica 2016
  Nejc Dezman Słowenia 224.0 Vikersund 2017
  Andraz Pograjc Słowenia 224.0 Planica 2019
  Simen Tiller Norwegia 224.0 Vikersund 2019
111 Ville Kantee Finlandia 223.5 Planica 2000
  Tom Hilde Norwegia 223.5 Vikersund 2011
113 David Zauner Austria 223.0 Planica 2010
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 223.0 Vikersund 2012
  Shohei Tochimoto Japonia 223.0 Vikersund 2016
116 Martin Höllwarth Austria 222.5 Planica 2005
  Maximilian Mechler Niemcy 222.5 Vikersund 2012
  Manuel Poppinger Austria 222.5 Vikersund 2016
119 Andreas Küttel Szwajcaria 222.0 Planica 2006
  Marinus Kraus Niemcy 222.0 Vikersund 2015
  Viktor Polasek Czechy 222.0 Vikersund 2017
  Jan Kus Słowenia 222.0 Planica 2018
123 Alan Alborn USA 221.5 Planica 2002
  Tami Kiuru Finlandia 221.5 Planica 2004
  Klemens Murańka Polska 221.5 Planica 2015
  Andreas Alamommo Finlandia 221.5 Planica 2018
127 Lars Brodshaug Berger Norwegia 221.0 Vikersund 2015
  Stefan Hayboeck Austria 221.0 Kulm 2016
  Sebastian Colloredo Włochy 221.0 Planica 2017
  Maximilian Schmalnauer Austria 221.0 Kulm 2018
131 Borge Gelein Blikeng Norwegia 220.5 Vikersund 2009
  Andreas Vilberg Norwegia 220.5 Vikersund 2011
133 Sven Hannawald Niemcy 220.0 Planica 2002
134 Andreas Wank Niemcy 219.5 Planica 2018
135 Christof Duffner Niemcy 219.0 Planica 2001
  Roland Mueller Austria 219.0 Vikersund 2004
  Rok Mandl Słowenia 219.0 Planica 2010
  Jon Aaraas Norwegia 219.0 Vikersund 2011
  Even Waalen Oesterhaug Norwegia 219.0 Vikersund 2018
  Vid Vrhovnik Słowenia 219.0 Planica 2019
  Naoki Nakamura Japonia 219.0 Planica 2019
142 Trond-Arild Evensen Norwegia 218.0 Planica 2005
  Jakub Janda Czechy 218.0 Vikersund 2012
  Ales Hlebanja Słowenia 218.0 Planica 2016
  Markus Schiffner Austria 218.0 Planica 2017
  Sander Vossan Eriksen Norwegia 218.0 Planica 2020
147 Takanobu Okabe Japonia 217.5 Planica 2006
  Lukas Hlava Czechy 217.5 Planica 2013
  Tord Markussen Hammer Norwegia 217.5 Vikersund 2016
  Keiichi Sato Japonia 217.5 Planica 2020
151 Tommy Lianes Norwegia 217.0 Vikersund 2011
  Miha Kveder Słowenia 217.0 Planica 2016
153 Balthasar Schneider Austria 216.5 Vikersund 2004
  Lars Bystoel Norwegia 216.5 Planica 2005
  Andrea Morassi Włochy 216.5 Planica 2012
  Yuta Watase Japonia 216.5 Vikersund 2012
  Casey Larson USA 216.5 Vikersund 2017
  Clemens Aigner Austria 216.5 Kulm 2018
159 Vegard Swensen Norwegia 216.0 Vikersund 2015
  Espen Enger Halvorsen Norwegia 216.0 Vikersund 2015
  Jan Ziobro Polska 216.0 Oberstdorf 2017
  Mikhail Nazarov Rosja 216.0 Planica 2018
163 Emmanuel Chedal Francja 215.5 Planica 2009
164 Jure Sinkovec Słowenia 215.0 Vikersund 2012
  Sigmund Hagehaugen Norwegia 215.0 Vikersund 2012
  Rok Tarman Słowenia 215.0 Planica 2018
167 Florian Liegl Austria 214.5 Planica 2003
  Anssi Koivuranta Finlandia 214.5 Planica 2009
  Joergen Madsen Norwegia 214.5 Vikersund 2018
  Matias Braathen Norwegia 214.5 Vikersund 2019
171 Olav Magne Dönnem Norwegia 214.0 Vikersund 2004
  Daniel Forfang Norwegia 214.0 Planica 2005
  Lukas Mueller Austria 214.0 Planica 2012
  Ville Larinto Finlandia 214.0 Planica 2017
  Vladimir Zografski Bułgaria 214.0 Planica 2019
176 Hideharu Miyahira Japonia 213.5 Planica 2003
  Akseli Kokkonen Norwegia 213.5 Planica 2004
  Wolfgang Loitzl Austria 213.5 Planica 2010
  Anders Ladehaug Norwegia 213.5 Vikersund 2018
180 Ferdinand Bader Niemcy 213.0 Vikersund 2004
  Wilhelm Denifl Austria 213.0 Planica 2012
  Jaka Hvala Słowenia 213.0 Planica 2012
  Aleksander Zniszczoł Polska 213.0 Kulm 2015
  Jarkko Maatta Finlandia 213.0 Planica 2015
  Richard Haukedal Norwegia 213.0 Vikersund 2017
  Kaarel Nurmsalu Estonia 213.0 Planica 2017
  Andraz Modic Słowenia 213.0 Planica 2017
  Andreas Schuler Szwajcaria 213.0 Oberstdorf 2017
189 Akira Higashi Japonia 212.5 Planica 2004
  David Lazzaroni Francja 212.5 Planica 2008
  Alexey Romashov Rosja 212.5 Planica 2017
  Jan Hoerl Austria 212.5 Oberstdorf 2019
193 Lasse Ottesen Norwegia 212.0 Planica 1997
  Primoz Peterka Słowenia 212.0 Planica 2000
  Kim-Roar Hansen Norwegia 212.0 Vikersund 2004
  Maxime Laheurte Francja 212.0 Planica 2011
  Benedik Netland Hulloeen Norwegia 212.0 Vikersund 2016
  Eetu Nousiainen Finlandia 212.0 Oberstdorf 2019
199 Dieter Thoma Niemcy 211.0 Planica 1997
  Terje Nyhus Norwegia 211.0 Vikersund 2000
  Kjell Erik Sagbakken Norwegia 211.0 Oberstdorf 2001
  Jostein Smedbye Norwegia 211.0 Vikersund 2004
  Aljaz Vodan Słowenia 211.0 Planica 2017
  Anze Lavtizar Słowenia 211.0 Kulm 2018
  Dominik Peter Szwajcaria 211.0 Planica 2019
206 Ole Christen Enger Norwegia 210.5 Vikersund 2004
  Thomas Hofer Austria 210.5 Planica 2016
  Anders Haare Norwegia 210.5 Vikersund 2019
209 Espen Bredesen Norwegia 210.0 Planica 1997
  Robert Hrgota Słowenia 210.0 Planica 2009
  Matjaz Pungertar Słowenia 210.0 Planica 2010
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 210.0 Oberstdorf 2010
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 210.0 Vikersund 2011
  Krzysztof Miętus Polska 210.0 Vikersund 2012
  Thomas Thurnbichler Austria 210.0 Oberstdorf 2013
  Haavard Klemetsen Norwegia 210.0 Vikersund 2016
217 David Andersen Norwegia 209.5 Planica 2000
  Eirik Ulimoen Norwegia 209.5 Vikersund 2004
  Jason Lamy Chappuis Francja 209.5 Planica 2007
  Phillip Sjoeen Norwegia 209.5 Vikersund 2015
  Ole Mathis Nedrejord Norwegia 209.5 Vikersund 2018
  Killian Peier Szwajcaria 209.5 Planica 2019
223 Kimmo Yliriesto Finlandia 209.0 Planica 2002
  Matevz Sparovec Słowenia 209.0 Planica 2007
  Haakon Helgesen Norwegia 209.0 Vikersund 2007
  Michael Glasder USA 209.0 Oberstdorf 2017
  Jaka Rus Słowenia 209.0 Kulm 2018
  Nik Fabijan Słowenia 209.0 Planica 2020
229 Stephan Hocke Niemcy 208.5 Planica 2005
  Oscar P. Westerheim Norwegia 208.5 Vikersund 2018
231 Stefan Pieper Niemcy 208.0 Planica 2006
  Branko Iskra Słowenia 208.0 Planica 2007
  Primoz Pikl Słowenia 208.0 Planica 2007
  Guido Landert Szwajcaria 208.0 Planica 2008
  Borek Sedlak Czechy 208.0 Oberstdorf 2010
  Pavel Karelin Rosja 208.0 Planica 2011
  Nicholas Fairall USA 208.0 Planica 2013
  Mikhail Maksimochkin Rosja 208.0 Planica 2015
  Jonas-Sloth Sandell Norwegia 208.0 Vikersund 2017
  Pascal Kaelin Szwajcaria 208.0 Kulm 2018
  Rok Justin Słowenia 208.0 Planica 2019
  Giovanni Bresadola Włochy 208.0 Planica 2020
243 Roberto Cecon Włochy 207.5 Planica 2003
  Nicolas Dessum Francja 207.5 Planica 2003
  Isak Grimholm Szwecja 207.5 Planica 2007
  Heung Chul Choi Korea Pd. 207.5 Planica 2008
247 Karl-Heinz Dorner Austria 207.0 Oberstdorf 2001
  Tore S. Sneli Norwegia 207.0 Oberstdorf 2001
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 207.0 Planica 2002
  Bjoern Koch Austria 207.0 Kulm 2015
  William Rhoads USA 207.0 Planica 2017
  Jonas Gropen Soegard Norwegia 207.0 Vikersund 2018
  Daniel Keil Austria 207.0 Kulm 2018
  Danil Sadreev Rosja 207.0 Planica 2020
255 Kazuyoshi Funaki Japonia 206.5 Planica 1999
  Olli Pekkala Finlandia 206.5 Vikersund 2004
  Arthur Pauli Austria 206.5 Planica 2007
  Eivind Hugaas Norwegia 206.5 Vikersund 2012
259 Ole Ostbakken Norwegia 206.0 Vikersund 2000
  Igor Medved Słowenia 206.0 Planica 2001
  Kai Bracht Niemcy 206.0 Planica 2006
  Bernhard Gruber Austria 206.0 Planica 2008
  Bjoern Einar Hagemoen Norwegia 206.0 Oberstdorf 2011
  Kento Sakuyama Japonia 206.0 Vikersund 2015
  Filip Sakala Czechy 206.0 Planica 2019
  Andreas Varsi Breivik Norwegia 206.0 Vikersund 2019
267 Goran Janus Słowenia 205.5 Planica 1997
  Kalle Keituri Finlandia 205.5 Planica 2005
  Robert Mateja Polska 205.5 Planica 2007
270 Nicolas Jean-Prost Francja 205.0 Planica 1997
  Dirk Else Niemcy 205.0 Planica 2000
  Hansjörg Jäkle Niemcy 205.0 Planica 2000
  Kjell-Jonny Hagen Norwegia 205.0 Oberstdorf 2001
  Tommy Egeberg Norwegia 205.0 Planica 2005
  Ilja Rosliakov Rosja 205.0 Planica 2009
  Rozle Zagar Słowenia 205.0 Kulm 2016
  Matevz Samec Słowenia 205.0 Planica 2017
  Rok Juvancic Słowenia 205.0 Planica 2018
  Niko Kytosaho Finlandia 205.0 Planica 2020
280 Kristian Brenden Norwegia 204.5 Planica 1999
  Davide Bresadola Włochy 204.5 Planica 2012
282 Tom Age Aarnes Norwegia 204.0 Vikersund 2000
  Jussi Hautamäki Finlandia 204.0 Planica 2001
  Damjan Fras Słowenia 204.0 Planica 2002
  Bine Zupan Słowenia 204.0 Planica 2006
  Dimitry Ipatov Rosja 204.0 Planica 2007
  Arttu Lappi Finlandia 204.0 Vikersund 2007
  Florian Gugg Austria 204.0 Kulm 2016
  Joakim Aune Norwegia 204.0 Planica 2017
  Samuel Costa Włochy 204.0 Planica 2017
  Luca Egloff Szwajcaria 204.0 Planica 2018
  Fredrik Villumstad Norwegia 204.0 Vikersund 2018
  Matthew Soukup Kanada 204.0 Planica 2020
  Ilya Mankov Rosja 204.0 Planica 2020
295 Jani Soininen Finlandia 203.5 Planica 1997
  Grega Lang Słowenia 203.5 Planica 2000
  Stefan Horngacher Austria 203.5 Planica 2001
  Michael Möllinger Szwajcaria 203.5 Planica 2003
  Alexander Herr Niemcy 203.5 Kulm 2006
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 203.5 Planica 2013
  Ulrich Wohlgenannt Austria 203.5 Oberstdorf 2019
302 Toni Nieminen Finlandia 203.0 Planica 1994
  Jan Balcar Czechy 203.0 Harrachov 1996
  Christian Nagiller Austria 203.0 Planica 2003
  Łukasz Rutkowski Polska 203.0 Kulm 2010
  Fumihisa Yumoto Japonia 203.0 Vikersund 2011
  Simen Key Grimsrud Norwegia 203.0 Vikersund 2013
  Clemens Leitner Austria 203.0 Kulm 2020
309 Jaroslav Sakala Czechy 202.5 Kulm 2000
  Jan Mazoch Czechy 202.5 Planica 2005
  Daniel Lackner Austria 202.5 Kulm 2006
  Christoffer Nygaard Norwegia 202.5 Vikersund 2009
  Mats Konterud Sagbakken Norwegia 202.5 Vikersund 2019
314 Reinhard Schwarzenberger Austria 202.0 Oberstdorf 2001
  Johan Erikson Szwecja 202.0 Oberstdorf 2004
  Stefan Becker Austria 202.0 Kulm 2005
  Matthias Mehringer Niemcy 202.0 Planica 2005
  Matej Dobovsek Słowenia 202.0 Harrachov 2011
  David Fallmann Austria 202.0 Oberstdorf 2012
  Miran Zupancic Słowenia 202.0 Oberstdorf 2012
  Alexander Hayboeck Austria 202.0 Kulm 2015
322 Thomas Lobben Norwegia 201.5 Planica 2003
  Markus Eigentler Austria 201.5 Kulm 2003
  Jouni Kaitainen Finlandia 201.5 Planica 2003
  Mateusz Rutkowski Polska 201.5 Planica 2004
  Pekka Salminen Finlandia 201.5 Oberstdorf 2004
  Marcin Bachleda Polska 201.5 Planica 2010
  Mats Bjerke Myhren Norwegia 201.5 Vikersund 2016
  Vojtech Stursa Czechy 201.5 Planica 2017
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 201.5 Planica 2019
331 Jakub Jiroutek Czechy 201.0 Harrachov 1996
  Jens Weissflog Niemcy 201.0 Kulm 1996
  Reinhard Eberl Austria 201.0 Kulm 2000
  Matija Druml Austria 201.0 Planica 2005
  Milan Zivic Słowenia 201.0 Planica 2005
  Christoph Huter Austria 201.0 Kulm 2005
  Gorazd Robnik Słowenia 201.0 Planica 2006
  Daniel Nigl Niemcy 201.0 Kulm 2010
  Gasper Bartol Słowenia 201.0 Planica 2012
  Tobias Bogner Niemcy 201.0 Oberstdorf 2012
  Jonas Bratlien Norwegia 201.0 Vikersund 2019
  Jonas Viken Norwegia 201.0 Vikersund 2019
  Jens Luraas Oftebro Norwegia 201.0 Vikersund 2019
  Jonathan Learoyd Francja 201.0 Vikersund 2019
  Thomas Aasen Markeng Norwegia 201.0 Vikersund 2019
346 Erik Simon Niemcy 200.5 Planica 2009
  Sondre Myhre Norwegia 200.5 Vikersund 2012
348 Kazuya Yoshioka Japonia 200.0 Oberstdorf 2001
  Clint Jones USA 200.0 Planica 2003
  Daniela Iraschko-Stolz Austria 200.0 Kulm 2003
  Bernhard Metzler Austria 200.0 Vikersund 2004
  Andreas Aren Szwecja 200.0 Planica 2008
  Florian Horst Niemcy 200.0 Planica 2010
  Maximilian Kaiser Niemcy 200.0 Kulm 2016
  Leon Sarc Słowenia 200.0 Planica 2016
  Matej Likar Słowenia 200.0 Planica 2017
  AJ Brown USA 200.0 Planica 2017
  Medard Brezovnik Słowenia 200.0 Planica 2019
359 Jure Bogataj Słowenia 199.5 Planica 2005
  Stefan Kaiser Austria 199.5 Planica 2008
  Soelve Jokerud Strand Norwegia 199.5 Vikersund 2019
  Sergey Tkachenko Kazachstan 199.5 Vikersund 2019
363 Michal Dolezal Czechy 199.0 Harrachov 1996
  Rafał ¦liż Polska 199.0 Planica 2010
  David Winkler Niemcy 199.0 Oberstdorf 2012
  Markus Eggenhofer Austria 199.0 Kulm 2015
  Jesper Oedegaard Norwegia 199.0 Vikersund 2018
  Nejc Toporis Słowenia 199.0 Planica 2020
369 Kazuhiro Nakamura Japonia 198.5 Planica 2000
  Janne Ylijärvi Finlandia 198.5 Planica 2002
  Tomasz Byrt Polska 198.5 Planica 2011
  Jostein Loe Norwegia 198.5 Vikersund 2015
  Florian Altenburger Austria 198.5 Kulm 2018
  Eirik Leander Fystro Norwegia 198.5 Vikersund 2018
375 Jakub Suchacek Czechy 198.0 Planica 1997
  David Kreiner Austria 198.0 Planica 2008
  Felix Schoft Niemcy 198.0 Vikersund 2011
  Mitja Meznar Słowenia 198.0 Planica 2017
  Aljaz Osterc Słowenia 198.0 Planica 2018
  Timon-Pascal Kahofer Austria 198.0 Planica 2020
381 Jure Radelj Słowenia 197.5 Planica 1997
  Petr Chaadaev Rosja 197.5 Kulm 2006
  Klaus Ovlien Engen Norwegia 197.5 Vikersund 2011
  Krzysztof Biegun Polska 197.5 Oberstdorf 2013
  Hans Petter Bergquist Norwegia 197.5 Vikersund 2015
386 Masahiko Harada Japonia 197.0 Planica 1999
  Kristoffer Jaafs Szwecja 197.0 Planica 2001
  Gasper Cvetko Słowenia 197.0 Planica 2002
  Rok Urbanc Słowenia 197.0 Planica 2005
  Boy van Baarle Holandia 197.0 Kulm 2005
  Christoph Bieler Austria 197.0 Planica 2008
  Marco Grigoli Szwajcaria 197.0 Planica 2012
  Christian Ingebrigtsen Norwegia 197.0 Vikersund 2019
394 Radik Zhaparov Kazachstan 196.5 Planica 2007
  Ronan Lamy Chappuis Francja 196.5 Kulm 2015
  Oscar Alexander Hafslund Norwegia 196.5 Vikersund 2016
  Gabriel Karlen Szwajcaria 196.5 Planica 2017
398 Sylvain Freiholz Szwajcaria 196.0 Planica 1999
  Lauri Asikainen Finlandia 196.0 Planica 2015
400 Remi Santiago Francja 195.5 Harrachov 2002
  Martin Mesik Słowacja 195.5 Kulm 2006
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 195.5 Planica 2020
403 Tomasz Pochwała Polska 195.0 Harrachov 2002
  Tomisław Tajner Polska 195.0 Harrachov 2002
  Bastian Kaltenböck Austria 195.0 Planica 2003
  Jens Salumäe Estonia 195.0 Planica 2004
  Marco Steinauer Szwajcaria 195.0 Planica 2007
  Dejan Judez Słowenia 195.0 Planica 2011
  Daniel Althaus Niemcy 195.0 Oberstdorf 2013
  Reruhi Shimizu Japonia 195.0 Planica 2013
  Marc Ganserer Niemcy 195.0 Oberstdorf 2013
  Wolfgang Boesl Niemcy 195.0 Planica 2016
413 Matic Benedik Słowenia 194.5 Planica 2013
414 Piotr Fijas Polska 194.0 Planica 1987
  Ralph Gebstedt Niemcy 194.0 Harrachov 1991
  Matej Uram Słowacja 194.0 Oberstdorf 2001
  Christian Ulmer Niemcy 194.0 Planica 2009
418 Jon Petter Sandaker Norwegia 193.5 Oberstdorf 1998
  Joonas Ikonen Finlandia 193.5 Planica 2006
  Diego Dellasega Włochy 193.5 Planica 2011
  Felix Klaesi Szwajcaria 193.5 Oberstdorf 2013
  Ilmir Hazetdinov Rosja 193.5 Vikersund 2016
423 Vegard Opaas Norwegia 193.0 Planica 1987
  Jaan Juris Estonia 193.0 Kulm 2003
  Gaj Trcek Słowenia 193.0 Planica 2008
  Jon Haakon Moe Norwegia 193.0 Vikersund 2012
  Ziga Mandl Słowenia 193.0 Planica 2015
  Kjell Andreas Naesvold Norwegia 193.0 Vikersund 2015
  Zak Silih Słowenia 193.0 Planica 2017
  Lojze Petek Słowenia 193.0 Planica 2019
431 Haavard Lie Norwegia 192.5 Planica 1997
  Frode Haare Norwegia 192.5 Vikersund 1998
  Roland Audenrieth Niemcy 192.5 Planica 2001
  Lauri Hakola Finlandia 192.5 Vikersund 2004
  Roberto Dellasega Włochy 192.5 Planica 2010
  Thomas Diethart Austria 192.5 Harrachov 2014
  David Siegel Niemcy 192.5 Vikersund 2018
  Jens Gaarder Norwegia 192.5 Vikersund 2019
439 Jure Jerman Słowenia 192.0 Harrachov 1996
  Bartłomiej Kłusek Polska 192.0 Planica 2016
  Marjan Jelenko Słowenia 192.0 Planica 2017
  Andreas Granerud Buskum Norwegia 192.0 Vikersund 2018
  Tine Bogataj Słowenia 192.0 Planica 2018
444 Alexey Silaev Rosja 191.5 Planica 2004
  Stefan Read Kanada 191.5 Planica 2007
  Chris Lamb USA 191.5 Kulm 2009
447 Matti Nykänen Finlandia 191.0 Planica 1985
  Andreas Felder Austria 191.0 Planica 1987
  Stephan Zuend Szwajcaria 191.0 Planica 1991
  Bruno Reuteler Szwajcaria 191.0 Planica 1997
  Krystian Długopolski Polska 191.0 Vikersund 2004
  Erik Renmaelmo Norwegia 191.0 Vikersund 2007
  Lukas Bergmann Austria 191.0 Kulm 2010
  David Krapez Słowenia 191.0 Planica 2017
  Lovro Vodusek Słowenia 191.0 Planica 2019
456 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 190.5 Vikersund 2004
  Wojciech Skupień Polska 190.5 Planica 2004
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 190.5 Planica 2008
459 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 190.0 Planica 1987
  Urban Franc Słowenia 190.0 Kulm 1996
  Gerd Siegmund Niemcy 190.0 Oberstdorf 1998
  Frank Löffler Niemcy 190.0 Planica 2000
  Tom Sandvold Norwegia 190.0 Vikersund 2000
  Alexey Korolev Kazachstan 190.0 Planica 2009
  Anze Damjan Słowenia 190.0 Planica 2009
  Fredrik Balkasen Szwecja 190.0 Vikersund 2011
  Michael Herrmann Niemcy 190.0 Oberstdorf 2013
  Vladislav Boyarintsev Rosja 190.0 Kulm 2015
469 Jakub Hlava Czechy 189.5 Planica 2000
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 189.5 Planica 2009
  Pascal Bodmer Niemcy 189.5 Oberstdorf 2011
472 Mika Laitinen Finlandia 189.0 Harrachov 1996
  Lucas Chevalier-Girod Francja 189.0 Planica 1999
  Magnus Brevig Norwegia 189.0 Vikersund 2004
  Anton Kalinitschenko Rosja 189.0 Vikersund 2012
  Christian Reiter Austria 189.0 Kulm 2012
  Martin Fritz Austria 189.0 Planica 2016
  Oliver Dahl Norwegia 189.0 Vikersund 2019
479 Hiroya Saitoh Japonia 188.5 Planica 1997
  Peter Zonta Słowenia 188.5 Planica 2002
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 188.5 Planica 2009
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 188.5 Kulm 2012
  Simon Greiderer Austria 188.5 Vikersund 2015
  Decker Dean USA 188.5 Planica 2020
485 Blaz Bilban Słowenia 188.0 Planica 2000
  Teppei Takano Japonia 188.0 Planica 2003
  Hans Petrat Niemcy 188.0 Vikersund 2004
  Erik Leine Wangen Norwegia 188.0 Vikersund 2004
  Martin Cikl Czechy 188.0 Planica 2008
  Terje Hilde Norwegia 188.0 Planica 2008
  Saso Tadic Słowenia 188.0 Planica 2009
  Jaka Tesovnik Słowenia 188.0 Planica 2016
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 188.0 Planica 2020
494 Carl Nordin Szwecja 187.0 Planica 2008
  Espen Rian Norwegia 187.0 Vikersund 2011
  Artur Kukuła Polska 187.0 Harrachov 2013
  Idar Maroe Norwegia 187.0 Vikersund 2015
  David Grm Słowenia 187.0 Planica 2016
  Federico Cecon Włochy 187.0 Kulm 2020
500 Mike Holland USA 186.0 Planica 1985
  Łukasz Kruczek Polska 186.0 Planica 2001
  Marco Beltrame Włochy 186.0 Planica 2005
  Constantin Kreiselmeyer Niemcy 186.0 Oberstdorf 2011
  Nico Polychronidis Grecja 186.0 Oberstdorf 2013
  Marco Pichelmayer Austria 186.0 Kulm 2016
506 Morten Solem Norwegia 185.5 Oberstdorf 2004
  Sami Heiskanen Finlandia 185.5 Oberstdorf 2013
508 Matjaz Debelak Jugosławia 185.0 Planica 1985
  Yusuke Kaneko Japonia 185.0 Vikersund 2004
  Ivan Karaulov Kazachstan 185.0 Oberstdorf 2004
  Gasper Klinec Słowenia 185.0 Oberstdorf 2010
  Jan Druzina Słowenia 185.0 Planica 2011
  Gasper Vodan Słowenia 185.0 Oberstdorf 2012
  Nicholas Alexander USA 185.0 Planica 2016
  Matej Lebar Słowenia 185.0 Planica 2016
  Marat Zhaparov Kazachstan 185.0 Planica 2017
517 Christian Bruder Niemcy 184.5 Planica 2005
  David Viry Francja 184.5 Oberstdorf 2013
519 Peter Frenette USA 184.0 Planica 2011
  Seou Choi Korea Pd. 184.0 Planica 2015
  Urban Rogelj Słowenia 184.0 Planica 2018
522 Jerome Gay Francja 183.5 Planica 1997
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 183.5 Planica 2001
  Ondrej Vaculik Czechy 183.5 Planica 2009
  Kenshiro Ito Japonia 183.5 Planica 2016
526 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 183.0 Kulm 1996
  Stian Kvarstad Norwegia 183.0 Vikersund 1998
  Luka Brnot Słowenia 183.0 Planica 2010
  Nicolas Mayer Francja 183.0 Planica 2011
  Primoz Roglic Słowenia 183.0 Oberstdorf 2011
  Morten Oegar Rastad Norwegia 183.0 Vikersund 2013
  Martti Nomme Estonia 183.0 Planica 2018
  Joergen Oliver Stroem Norwegia 183.0 Vikersund 2019
534 Blaz Vrhovnik Słowenia 182.5 Planica 2002
  Jakub Kot Polska 182.5 Oberstdorf 2010
  Paweł W±sek Polska 182.5 Vikersund 2019
537 Erik Halvorsen Norwegia 182.0 Kulm 1996
  Vladimir Rosko Słowacja 182.0 Harrachov 1996
  Ildar Fatchullin Rosja 182.0 Kulm 2006
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 182.0 Planica 2017
541 Nikolay Karpenko Kazachstan 181.5 Planica 2009
  Harald-Johnas Riiber Norwegia 181.5 Vikersund 2017
543 Pavel Ploc Czechy 181.0 Harrachov 1983
  Mikael Martinsson Szwecja 181.0 Planica 1991
  Jinya Nishikata Japonia 181.0 Kulm 1996
  Ivan Lunardi Włochy 181.0 Kulm 2000
  Oddvar Ystgaard Norwegia 181.0 Vikersund 2012
  Martin Capuder Słowenia 181.0 Planica 2019
549 Miroslav Formanek Słowacja 180.5 Oberstdorf 2001
  Alexander Henningsen Norwegia 180.5 Vikersund 2016
551 Armin Kogler Austria 180.0 Oberstdorf 1981
  Primoz Zupan Słowenia 180.0 Planica 2005
  Dawid Kanik Polska 180.0 Harrachov 2013
  Patrik Vitez Słowenia 180.0 Planica 2019
555 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 179.0 Vikersund 2004
  Juha Miettinen Finlandia 179.0 Vikersund 2004
  Per Sannes Heger Norwegia 179.0 Vikersund 2011
  Anders Johnson USA 179.0 Planica 2015
  Adrian Soerensen Livelten Norwegia 179.0 Vikersund 2015
  Maksim Sergeev Rosja 179.0 Planica 2019
561 Oleksandr Lazarovych Ukraina 178.5 Oberstdorf 2008
562 Artour Khamidoulline Rosja 178.0 Planica 1997
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 178.0 Planica 2002
  Tommy Schwall USA 178.0 Planica 2003
  Bernd Heinzmann Niemcy 178.0 Kulm 2010
  Gasper Berlot Słowenia 178.0 Planica 2011
  Thomas Lackner Austria 178.0 Planica 2015
  Matija Stemberger Słowenia 178.0 Planica 2017
569 Alexander Sardyko Rosja 177.5 Planica 2012
  Jonas Langgaerd Norwegia 177.5 Vikersund 2016
571 Kristian Kind Olsen Norwegia 177.0 Vikersund 2007
  Urban Susnik Słowenia 177.0 Planica 2019
573 Klaus Ostwald NRD 176.0 Planica 1979
  Maksim Anisimov Białoru¶ 176.0 Oberstdorf 2004
  Marc Vogel Szwajcaria 176.0 Vikersund 2004
  Hiroki Yamada Japonia 176.0 Oberstdorf 2004
  Simen Olsen Norwegia 176.0 Vikersund 2007
  Aleksandr Bazhenov Rosja 176.0 Planica 2017
579 Danny Queck Niemcy 175.5 Kulm 2010
580 Halvor Asphol Norwegia 175.0 Harrachov 1980
  Stanislav Filimonov Kazachstan 175.0 Kulm 2000
  Petar Fartunov Bułgaria 175.0 Planica 2009
  Vital Anken Szwajcaria 175.0 Oberstdorf 2012
584 Helena Olsson Szwecja 174.5 Vikersund 2004
  Anette Sagen Norwegia 174.5 Vikersund 2004
  Rok Zima Słowenia 174.5 Oberstdorf 2011
  Daniel Wenig Niemcy 174.5 Kulm 2015
588 Falko Weisspflog NRD 174.0 Oberstdorf 1976
  Alojzy Moskal Polska 174.0 Harrachov 1989
  Jan Kowal Polska 174.0 Oberstdorf 1992
  Kazuki Nishishita Japonia 174.0 Vikersund 2004
  Yohann Morel Francja 174.0 Planica 2009
  Trevor Morrice Kanada 174.0 Planica 2015
594 Tomas Zmoray Słowacja 173.5 Planica 2009
  Bryan Fletcher USA 173.5 Planica 2012
596 Bard Naess Norwegia 173.0 Vikersund 2007
  Domen Presterl Słowenia 173.0 Planica 2019
598 Kai Kovaljeff Finlandia 172.5 Oberstdorf 2009
599 Stefano Chiapolino Włochy 172.0 Vikersund 2004
  Erik Lycke Solheim Norwegia 172.0 Vikersund 2011
601 Zbigniew Klimowski Polska 171.0 Oberstdorf 1992
  Marian Bielcik Słowacja 171.0 Kulm 1996
  Bine Norcic Słowenia 171.0 Planica 2003
  Lindsey Van USA 171.0 Vikersund 2004
  Ales Vodseldalek Czechy 171.0 Planica 2008
  Ales Vodseldalek Czechy 171.0 Planica 2008
607 Axel Zitzmann NRD 170.0 Planica 1979
  Steve Collins Kanada 170.0 Harrachov 1980
  Miroslav Slusny Czechosłowacja 170.0 Harrachov 1983
  Christian Fendt Niemcy 170.0 Oberstdorf 2011
  Martin Nagiller Austria 170.0 Oberstdorf 2012
  Martin Schmid Austria 170.0 Kulm 2016
613 Shuji Endo Japonia 169.5 Oberstdorf 2010
614 Heinz Wossipiwo NRD 169.0 Oberstdorf 1973
  Tadeusz Fijas Polska 169.0 Harrachov 1985
  Jan Fuhre Norwegia 169.0 Vikersund 2013
617 Mario Innauer Austria 168.5 Harrachov 2011
618 Dietrich Kampf NRD 167.0 Oberstdorf 1973
  Eva Ganster Austria 167.0 Kulm 1997
  Julian Musiol Niemcy 167.0 Vikersund 2004
  Stian Andre Skinnes Norwegia 167.0 Vikersund 2015
  Sebastian Klinga Finlandia 167.0 Kulm 2016
623 Manfred Wolf NRD 165.0 Planica 1969
  Jeff Denney USA 165.0 Vikersund 2004
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 165.0 Planica 2017
626 Antoine Guignard Szwajcaria 164.5 Oberstdorf 2008
627 Jan Zelencik Słowacja 164.0 Oberstdorf 1996
  Alexandre Mabboux Francja 164.0 Oberstdorf 2012
629 Stanislav Oshepkov Rosja 163.5 Planica 2010
630 Kim-Arild Tandberg Norwegia 163.0 Vikersund 2007
  Andreas Myhre Hellerud Norwegia 163.0 Vikersund 2012
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 163.0 Oberstdorf 2013
  Milos Kadlec Czechy 163.0 Vikersund 2015
634 Patrick Gasienica USA 162.5 Planica 2020
635 Juhani Ruotsalainen Finlandia 162.0 Planica 1972
  Bogdan Papierz Polska 162.0 Planica 1987
  Zacharij Sotirov Bułgaria 162.0 Kulm 1991
  Christoph Kreuzer Holandia 162.0 Planica 2002
  Gasper Stupar Słowenia 162.0 Planica 2018
640 Jakob Grimholm Szwecja 161.5 Kulm 2006
641 Jarosław M±dry Polska 161.0 Harrachov 1989
  Francois Braud Francja 161.0 Planica 2011
  Hans Erik Torgersen Norwegia 161.0 Vikersund 2013
  Mats Soehagen Berggaard Norwegia 161.0 Vikersund 2015
645 Keita Umezaki Japonia 160.5 Kulm 2006
646 Aleksander Bojda Polska 160.0 Harrachov 1996
  Fredrik Harr Moen Norwegia 160.0 Vikersund 2007
  Lukas Dilitz Austria 160.0 Kulm 2012
  Arttu Pohjola Finlandia 160.0 Planica 2020
650 Andreas Hoff Norwegia 159.0 Vikersund 2013
  Felix Brodauf Niemcy 159.0 Oberstdorf 2013
  Daniel Weiss Niemcy 159.0 Oberstdorf 2013
653 Matthias Wallner Austria 158.0 Copper Peak 1994
  Werner Schuster Austria 158.0 Copper Peak 1994
  Pavel Gaiduk Kazachstan 158.0 Kulm 2000
  Uros Peterka Słowenia 158.0 Planica 2002
  Gard Sandholt Norwegia 158.0 Vikersund 2007
658 David Ripper Czechy 157.0 Harrachov 2013
  Edvart Myrvang Bakke Norwegia 157.0 Vikersund 2015
660 Pierre Emanuel Robe Francja 156.5 Oberstdorf 2008
661 Terje Morka Norwegia 156.0 Vikersund 2007
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 156.0 Oberstdorf 2008
  Georgiy Chervyakov Rosja 156.0 Planica 2010
  Nico Hermann Niemcy 156.0 Oberstdorf 2013
665 Janusz Malik Polska 155.0 Oberstdorf 1984
  Line Jahr Norwegia 155.0 Vikersund 2004
  Hans Christen Pettersen Norwegia 155.0 Vikersund 2007
  Alessio de Crignis Włochy 155.0 Planica 2012
  Ole Martin Storlien Norwegia 155.0 Vikersund 2012
  Zan Stupar Słowenia 155.0 Planica 2017
  Gasper Srsen Słowenia 155.0 Planica 2019
672 Vadim Zakharov ZSRR 154.0 Kransoyarsk 1985
  Jiri Parma jr. Czechy 154.0 Kulm 2003
  Thomas Ortner Austria 154.0 Kulm 2016
675 Alexey Pchelintsev Kazachstan 153.5 Oberstdorf 2012
676 Stanisław Bobak Polska 153.0 Oberstdorf 1981
  Bogdan Zwijacz Polska 153.0 Oberstdorf 1984
  Marek GwóĽdĽ Polska 153.0 Kulm 1996
  Dejan Zujic Słowenia 153.0 Oberstdorf 2013
  Gasper Polajnar Słowenia 153.0 Planica 2019
681 Andraz Kern Słowenia 151.5 Vikersund 2004
682 Karl Schnabl Austria 151.0 Kulm 1975
  Sami Niemi Finlandia 151.0 Vikersund 2009
  Denis Zupancic Słowenia 151.0 Planica 2011
  Sondre Vestoel Braatane Norwegia 151.0 Vikersund 2015
686 Alexey Buyvolov Rosja 150.0 Planica 2013
  Leif Marius Hagemoen Norwegia 150.0 Vikersund 2016
  Tomi Jovan Słowenia 150.0 Planica 2019
689 Sigurd Maehre Svendsen Norwegia 149.0 Vikersund 2011
  Marius Fredrik Johansen Norwegia 149.0 Vikersund 2012
691 Brian Welch USA 148.0 Vikersund 2004
  Fredrik Aalien Norwegia 148.0 Vikersund 2012
  Lukas Schuhmacher Austria 148.0 Kulm 2016
694 Andrzej Młynarczyk Polska 147.0 Kulm 1996
  Patrick Aschenwald Austria 147.0 Kulm 2012
696 Masamitsu Ito Japonia 146.0 Planica 2018
697 Nico Faller Niemcy 145.0 Klingenthal
  Yevgeniy Levkin Kazachstan 145.0 Planica 2012
  Lorentz Fannemel Norwegia 145.0 Vikersund 2013
  Muhammed Munir Gungen Turcja 145.0 Ruka 2016
701 Frantisek Vaculik Czechy 143.5 Vikersund 2007
702 Józef Przybyła Polska 143.0 Planica 1968
  Kristian Lian Norwegia 143.0 Vikersund 2015
704 Peder Skjaeret Stroemhaug Norwegia 142.5 Vikersund 2018
705 Koba Tsakadze ZSRR 142.0 Vikersund 1967
706 Giancarlo Adami Włochy 141.5 Vikersund 2004
  Jiri Mazoch Czechy 141.5 Harrachov 2013
708 Bernat Sola Hiszpania 141.0 Kulm 1986
709 Patrik Lichy Słowacja 140.5 Harrachov
  Yoshihiko Osanai Japonia 140.5 Oberstdirf 2009
  Martin Kvernberg Norwegia 140.5 Vikersund 2012
  Christian Korody Norwegia 140.5 Vikersund 2016
713 Alexander Mitz Szwecja 140.0 Oberstdorf
  Yukon de Leeuw Kanada 140.0 Park City
  Matthew Rowley Kanada 140.0 Vancouver
  Alexander Korobov Kazachstan 140.0 Kulm 1996
717 Gabor Geller Węgry 139.0 1980
  Muhammet Ali Bedir Turcja 139.0 Lillehammer 2015
719 Faik Yuksel Turcja 138.0
720 Andreas Bjelke Nygaard Dania 137.0 Lillehammer
  Laszlo Geller Węgry 137.0 Kulm 1965
  Christian Friberg USA 137.0 Park City 2011
  Tim Babnik Słowenia 137.0 Planica 2012
724 Ben Loomis USA 136.0 Iron Mountain
  Eric Mitchell Kanada 136.0 Vancouver 2010
  Brian Wallace USA 136.0 Park City 2011
727 Oldrik van der Aalst Holandia 133.0 Oberhof
  Józef Kocyan Polska 133.0 Vikersund 1967
  Grzegorz ¦liwka Polska 133.0 Vikersund 2000
  Bogomil Pavlov Bułgaria 133.0 Planica 2011
731 Dusty Korek Kanada 132.5 Park City
732 Wojciech Fortuna Polska 132.0 Planica 1972
  Jan Łoniewski Polska 132.0 Kulm 1982
734 Robert Witke Polska 131.0 Kulm 1986
  Sondre Skeie Norwegia 131.0 Vikersund 2012
736 Maxim Polunin Kazachstan 130.5 Vikersund 2000
737 Besnik Gashi Szwecja 130.0 Lillehammer
  Robert Lock Wielka Brytania 130.0 Park City 2015
739 Mojmir Nosal Słowacja 129.0 Zakopane
  Jake Lock Wielka Brytania 129.0 Park City 2015
741 Chao Li Chiny 128.5 Planica 2020
742 Ruben de Wit Holandia 128.0
  Denis Sindler Słowacja 128.0 Zakopane
  Piotr Wala Polska 128.0 Kulm 1962
  Zbigniew Malik Polska 128.0 Vikersund 1986
  Eduard Torok Rumunia 128.0 Engelberg 2013
747 Sorin Iulian Pitea Rumunia 127.0 - -
748 Dusan Orsula Słowacja 126.0 Harrachov 2002
749 Artur Sarkisiani Gruzja 125.0 - -
  Remus Tudor Rumunia 125.0 Klingenthal 2012
751 Matus Mistrik Słowacja 124.0 Zakopane
  Dmitry Chvykov Kirgistan 124.0 Innsbruck 2002
753 Guang Yang Chiny 123.5 Planica 2020
754 Antoni Łaciak Polska 123.0 Kulm 1962
  Baris Demirci Turcja 123.0 - 2006
  Kristaps Nezhborts Łotwa 123.0 Val di Fiemme 2013
  Zhandong Tian Chiny 123.0 Planica 2020
  Zhe Chen Chiny 123.0 Planica 2020
759 Jouko Hein Estonia 122.0 Vikersund 1998
760 Florin Spulber Rumunia 118.0 Borsa 1999
761 Jose Rivera Hiszpania 105.0 Thunder Bay 1982
« powrót do strony głównej
Rekordy życiowe skoczków narciarskich
Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Najbliższe zawody
22 stycznia 2021 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
12:00
P¦ kobiet Ljubno
13:15
P¦ kobiet Ljubno
14:30
P¦ kobiet Ljubno
23 stycznia 2021 (sobota)
12:45
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
14:00
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
14:30
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:15
P¦ Lahti
konkurs druż.
24 stycznia 2021 (niedziela)
12:45
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
14:00
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
14:30
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 stycznia 2021 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna
12:30
P¦-k Titisee
odprawa techniczna
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening
14:15
P¦-k Titisee
oficjalny trening
15:45
P¦ Willingen
kwalifikacje
16:15
P¦-k Titisee
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti, Finlandia
LIVE
dzisiaj
18:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti, Finlandia
LIVE
dzisiaj
19:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti, Finlandia
LIVE
dzisiaj
20:22
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti
dzisiaj
22:02
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
dzisiaj
23:01
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
02:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
07:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
13:50
Eurosport
Player
Ljubno | Konkurs drużynowy kobiet, HS 94 
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
jutro
13:55
Eurosport
Player
Polski komentarz | Bez reklam - Ljubno | Konkurs drużynowy kobiet, HS 94
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra P¦ w sezonie 2020/21?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Karl Geiger
Peter Prevc
Halvor Egner Granerud
inny skoczek
koronawirus
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich