Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.

Jeżeli znasz rekord życiowy jakiegoś zawodnika, którego nie ma na liście, lub znalazłeś błąd - prześlij nam informację z odległością, miejscem i rokiem osiągnięcia wyniku przez skoczka na adres redakcja@skokinarciarskie.pl.

Stan na dzień: 24.03.2024

Rekordy życiowe
zawodnik kraj odległość miejsce rok
1 Aalien Fredrik Norwegia 148.0 Vikersund 2012
2 Aalto Antti Finlandia 225.5 Kulm 2020
3 Aaraas Jon Norwegia 219.0 Vikersund 2011
4 Aardal Johannes Norwegia 228.5 Vikersund 2023
5 Aarnes Tom Age Norwegia 204.0 Vikersund 2000
6 Adami Giancarlo Włochy 141.5 Vikersund 2004
7 Ahonen Janne Finlandia 233.5 Planica 2005
8 Aigner Clemens Austria 216.5 Kulm 2018
9 Aigro Artti Estonia 228.0 Planica 2019
10 Alamommo Andreas Finlandia 221.5 Planica 2018
  Alborn Alan USA 221.5 Planica 2002
12 Alexander Nicholas USA 185.0 Planica 2016
13 Altenburger Florian Austria 198.5 Kulm 2018
14 Althaus Daniel Niemcy 195.0 Oberstdorf 2013
15 Ammann Simon Szwajcaria 239.5 Vikersund 2017
16 Andersen David Norwegia 209.5 Planica 2000
17 Anisimov Maksim Białoruś 176.0 Oberstdorf 2004
18 Anken Vital Szwajcaria 175.0 Oberstdorf 2012
19 Aren Andreas Szwecja 200.0 Planica 2008
20 Aschenwald Patrick Austria 147.0 Kulm 2012
21 Aschenwald Philipp Austria 229.0 Kulm 2020
22 Asikainen Lauri Finlandia 196.0 Planica 2015
23 Asphol Halvor Norwegia 175.0 Harrachov 1980
24 Audenrieth Roland Niemcy 192.5 Planica 2001
25 Aune Joakim Norwegia 204.0 Planica 2017
26 Baarset Ole Kristian Norwegia 202.0 Vikersund 2022
27 Babnik Tim Słowenia 137.0 Planica 2012
28 Bachleda Marcin Polska 201.5 Planica 2010
29 Bachlinger Niklas Austria 202.5 Kulm 2023
30 Bader Ferdinand Niemcy 213.0 Vikersund 2004
31 Baer Moritz Niemcy 211.5 Oberstdorf 2022
32 Bakke Edvart Myrvang Norwegia 157.0 Vikersund 2015
33 Bakken Sander Modalen Norwegia 165.5 Vikersund 2024
34 Balcar Jan Czechy 203.0 Harrachov 1996
35 Balkasen Fredrik Szwecja 190.0 Vikersund 2011
36 Bardal Anders Norwegia 227.0 Planica 2011
37 Bartol Gasper Słowenia 201.0 Planica 2012
38 Bartol Tilen Słowenia 247.5 Planica 2018
39 Bartolj Maksim Słowenia 214.0 Planica 2024
40 Bazhenov Aleksandr Rosja 176.0 Planica 2017
41 Becker Stefan Austria 202.0 Kulm 2005
42 Bedir Muhammet Ali Turcja 212.5 Kulm 2023
43 Belshaw Erik USA 230.0 Oberstdorf 2024
44 Beltrame Marco Włochy 186.0 Planica 2005
45 Benedik Matic Słowenia 194.5 Planica 2013
46 Benedik Tadej Słowenia 186.0 Planica 2024
47 Benkovic Rok Słowenia 226.0 Planica 2005
48 Berger Lars Brodshaug Norwegia 221.0 Vikersund 2015
49 Berggaard Mats Soehagen Norwegia 161.0 Vikersund 2015
50 Bergmann Lukas Austria 191.0 Kulm 2010
51 Bergquist Hans Petter Norwegia 197.5 Vikersund 2015
52 Berlot Gasper Słowenia 178.0 Planica 2011
53 Bickner Kevin USA 244.5 Vikersund 2017
54 Biegun Krzysztof Polska 197.5 Oberstdorf 2013
55 Bielcik Marian Słowacja 171.0 Kulm 1996
56 Bieler Christoph Austria 197.0 Planica 2008
57 Bilban Blaz Słowenia 188.0 Planica 2000
58 Bjerkeengen Fredrik Norwegia 223.0 Vikersund 2012
59 Bjoereng Joacim Oedegaard Norwegia 232.0 Vikersund 2018
60 Bjoertomt Paal Haakon Norwegia 218.5 Vikersund 2023
61 Blikeng Borge Gelein Norwegia 220.5 Vikersund 2009
62 Bobak Stanisław Polska 153.0 Oberstdorf 1981
63 Bodmer Pascal Niemcy 189.5 Oberstdorf 2011
64 Boesl Wolfgang Niemcy 195.0 Planica 2016
65 Bogataj Jure Słowenia 199.5 Planica 2005
66 Bogataj Tine Słowenia 192.0 Planica 2018
67 Bogner Tobias Niemcy 201.0 Oberstdorf 2012
68 Bojda Aleksander Polska 160.0 Harrachov 1996
69 Bombek Jan Słowenia 210.0 Planica 2022
70 Boshchuk Volodymyr Ukraina 188.5 Planica 2009
71 Boyarintsev Vladislav Rosja 190.0 Kulm 2015
72 Boyd-Clowes Mackenzie Kanada 224.0 Planica 2016
73 Braatane Sondre Vestoel Norwegia 151.0 Vikersund 2015
74 Braathen Matias Norwegia 214.5 Vikersund 2019
75 Bracht Kai Niemcy 206.0 Planica 2006
76 Bratlien Jonas Norwegia 201.0 Vikersund 2019
77 Braud Francois Francja 161.0 Planica 2011
78 Braun Finn Niemcy 178.0 Oberstdorf 2024
79 Brecl Gasper Słowenia 223.0 Planica 2023
80 Bredesen Espen Norwegia 210.0 Planica 1997
81 Breivik Andreas Varsi Norwegia 206.0 Vikersund 2019
82 Brenden Kristian Norwegia 204.5 Planica 1999
  Bresadola Davide Włochy 204.5 Planica 2012
84 Bresadola Giovanni Włochy 228.0 Planica 2023
85 Brevig Magnus Norwegia 189.0 Vikersund 2004
86 Brezovnik Medard Słowenia 200.0 Planica 2019
87 Brnot Luka Słowenia 183.0 Planica 2010
88 Brodauf Felix Niemcy 159.0 Oberstdorf 2013
89 Brown AJ USA 200.0 Planica 2017
90 Bruder Christian Niemcy 184.5 Planica 2005
91 Bubulj Luka Słowenia 199.0 Planica 2023
92 Buskum Andreas Granerud Norwegia 216.0 Vikersund 2022
93 Buyvolov Alexey Rosja 150.0 Planica 2013
94 Byrt Tomasz Polska 198.5 Planica 2011
95 Bystoel Lars Norwegia 216.5 Planica 2005
96 Campregher Andrea Włochy 194.5 Planica 2024
97 Capuder Martin Słowenia 181.0 Planica 2019
98 Cecon Federico Włochy 187.0 Kulm 2020
99 Cecon Francesco Włochy 180.0 Planica 2024
100 Cecon Roberto Włochy 207.5 Planica 2003
101 Chaadaev Petr Rosja 197.5 Kulm 2006
102 Chedal Emmanuel Francja 215.5 Planica 2009
103 Chen Zhe Chiny 123.0 Planica 2020
104 Chervet Jules Francja 175.5 Oberstdorf 2024
105 Chervyakov Georgiy Rosja 156.0 Planica 2010
106 Chevalier-Girod Lucas Francja 189.0 Planica 1999
107 Chiapolino Stefano Włochy 172.0 Vikersund 2004
108 Choi Heung Chul Korea Pd. 207.5 Planica 2008
109 Choi Seou Korea Pd. 184.0 Planica 2015
110 Chvykov Dmitry Kirgistan 124.0 Innsbruck 2002
111 Cikl Martin Czechy 188.0 Planica 2008
112 Cintimar Muhammet Irfan Turcja 139.0 Vikersund 2022
113 Collins Steve Kanada 170.0 Harrachov 1980
114 Colloredo Sebastian Włochy 221.0 Planica 2017
115 Contamine Mathis Francja 196.0 Planica 2022
116 Costa Samuel Włochy 204.0 Planica 2017
117 Cvetko Gasper Słowenia 197.0 Planica 2002
118 Dahl Oliver Norwegia 189.0 Vikersund 2019
119 Damjan Anze Słowenia 190.0 Planica 2009
120 Damjan Jernej Słowenia 228.5 Kulm 2018
121 de Crignis Alessio Włochy 155.0 Planica 2012
122 de Leeuw Yukon Kanada 140.0 Park City
123 de Wit Ruben Holandia 128.0
124 Dean Decker USA 212.5 Kulm 2023
125 Debelak Matjaz Jugosławia 185.0 Planica 1985
126 Dellasega Diego Włochy 193.5 Planica 2011
127 Dellasega Roberto Włochy 192.5 Planica 2010
128 Demirci Baris Turcja 123.0 - 2006
129 Denifl Wilhelm Austria 213.0 Planica 2012
130 Denney Jeff USA 165.0 Vikersund 2004
131 Deschwanden Gregor Szwajcaria 235.5 Kulm 2024
132 Descombes Sevoie Vincent Francja 230.5 Vikersund 2016
133 Dessum Nicolas Francja 207.5 Planica 2003
134 Devyatkin Nikita Kazachstan 137.5 Kulm 2024
135 Dezman Nejc Słowenia 224.0 Vikersund 2017
136 Diethart Thomas Austria 192.5 Harrachov 2014
137 Dilitz Lukas Austria 160.0 Kulm 2012
138 Długopolski Krystian Polska 191.0 Vikersund 2004
139 Dobovsek Matej Słowenia 202.0 Harrachov 2011
140 Dolezal Michal Czechy 199.0 Harrachov 1996
141 Dönnem Olav Magne Norwegia 214.0 Vikersund 2004
142 Dorner Karl-Heinz Austria 207.0 Oberstdorf 2001
143 Druml Matija Austria 201.0 Planica 2005
144 Druzina Jan Słowenia 185.0 Planica 2011
145 Duffner Christof Niemcy 219.0 Planica 2001
146 Eberl Reinhard Austria 201.0 Kulm 2000
147 Egeberg Tommy Norwegia 205.0 Planica 2005
148 Eggenhofer Markus Austria 199.0 Kulm 2015
149 Egloff Luca Szwajcaria 204.0 Planica 2018
150 Eigentler Markus Austria 201.5 Kulm 2003
151 Eisenbichler Markus Niemcy 248.0 Planica 2017
152 Else Dirk Niemcy 205.0 Planica 2000
153 Elverum Sorsell Kim Rene Norwegia 203.5 Planica 2013
154 Endo Shuji Japonia 169.5 Oberstdorf 2010
155 Engen Klaus Ovlien Norwegia 197.5 Vikersund 2011
156 Enger Ole Christen Norwegia 210.5 Vikersund 2004
157 Eriksen Sander Vossan Norwegia 218.0 Planica 2020
158 Erikson Johan Szwecja 202.0 Oberstdorf 2004
159 Ernst Elia Austria 205.0 Kulm 2023
160 Evensen Johan Remen Norwegia 246.5 Vikersund 2011
161 Evensen Trond-Arild Norwegia 218.0 Planica 2005
162 Fabijan Nik Słowenia 209.0 Planica 2020
163 Fairall Nicholas USA 208.0 Planica 2013
164 Faisst Manuel Niemcy 227.5 Oberstdorf 2022
165 Faller Nico Niemcy 145.0 Klingenthal
166 Fallmann David Austria 202.0 Oberstdorf 2012
167 Fannemel Anders Norwegia 251.5 Vikersund 2015
168 Fannemel Lorentz Norwegia 145.0 Vikersund 2013
169 Fartunov Petar Bułgaria 175.0 Planica 2009
170 Fatchullin Ildar Rosja 182.0 Kulm 2006
171 Felder Andreas Austria 191.0 Planica 1987
172 Feldorean Andrei Rumunia 133.0 Zakopane 2021
173 Fendt Christian Niemcy 170.0 Oberstdorf 2011
174 Fettner Manuel Austria 243.0 Vikersund 2023
175 Fidjestoel Ole Gunnar Norwegia 190.0 Planica 1987
176 Fijas Piotr Polska 194.0 Planica 1987
177 Fijas Tadeusz Polska 169.0 Harrachov 1985
178 Filimonov Stanislav Kazachstan 175.0 Kulm 2000
179 Fletcher Bryan USA 173.5 Planica 2012
180 Forfang Daniel Norwegia 214.0 Planica 2005
181 Forfang Johann Andre Norwegia 245.5 Vikersund 2017
182 Formanek Miroslav Słowacja 180.5 Oberstdorf 2001
183 Fortuna Wojciech Polska 132.0 Planica 1972
184 Foubert Valentin Francja 204.0 Oberstdorf 2024
185 Franc Urban Słowenia 190.0 Kulm 1996
186 Frantz Tate USA 219.5 Planica 2024
187 Fras Damjan Słowenia 204.0 Planica 2002
188 Fredheim Kenneth Henningsmo Norwegia 226.5 Vikersund 2019
189 Freiholz Sylvain Szwajcaria 196.0 Planica 1999
190 Freitag Richard Niemcy 243.0 Planica 2018
191 Frenette Peter USA 184.0 Planica 2011
192 Frenzel Eric Niemcy 198.5 Oberstdorf 2022
193 Freund Severin Niemcy 245.0 Vikersund 2015
194 Friberg Christian USA 137.0 Park City 2011
195 Fritz Martin Austria 189.0 Planica 2016
196 Fuchs Eric Niemcy 207.0 Oberstdorf 2022
197 Fuhre Jan Norwegia 169.0 Vikersund 2013
198 Funaki Kazuyoshi Japonia 206.5 Planica 1999
199 Fystro Eirik Leander Norwegia 198.5 Vikersund 2018
200 Gaarder Jens Norwegia 192.5 Vikersund 2019
201 Gaiduk Pavel Kazachstan 158.0 Kulm 2000
202 Gangnes Kenneth Norwegia 248.5 Vikersund 2016
203 Ganserer Marc Niemcy 195.0 Oberstdorf 2013
204 Ganster Eva Austria 167.0 Kulm 1997
205 Garbajs Matic Słowenia 201.0 Planica 2023
206 Gashi Besnik Szwecja 130.0 Lillehammer
207 Gasienica Patrick USA 162.5 Planica 2020
208 Gay Jerome Francja 183.5 Planica 1997
209 Gebstedt Ralph Niemcy 194.0 Harrachov 1991
210 Geiger Karl Niemcy 243.5 Planica 2017
211 Geiger Vinzenz Niemcy 203.0 Oberstdorf 2022
212 Geller Gabor Węgry 139.0 1980
213 Geller Laszlo Węgry 137.0 Kulm 1965
214 Glasder Michael USA 209.0 Oberstdorf 2017
215 Goldberger Andreas Austria 225.0 Planica 2000
216 Gran Fredrik Norwegia 216.0 Vikersund 2024
217 Granerud Halvor Egner Norwegia 244.5 Planica 2020
218 Gravermoen Ole Gudbrand Kihle Norwegia 174.0 Vikersund 2024
219 Greiderer Simon Austria 188.5 Vikersund 2015
220 Grigoli Marco Szwajcaria 197.0 Planica 2012
221 Grilc Tjas Słowenia 171.0 Planica 2021
222 Grimholm Isak Szwecja 207.5 Planica 2007
223 Grimholm Jakob Szwecja 161.5 Kulm 2006
224 Grimsrud Simen Key Norwegia 203.0 Vikersund 2013
225 Grm David Słowenia 187.0 Planica 2016
226 Groenvold Marcus Norwegia 154.0 Vikersund 2024
227 Gruber Bernhard Austria 206.0 Planica 2008
228 Gugg Florian Austria 204.0 Kulm 2016
229 Guignard Antoine Szwajcaria 164.5 Oberstdorf 2008
230 Gundersrud Adrian Thon Norwegia 228.5 Vikersund 2023
231 Gungen Muhammed Munir Turcja 145.0 Ruka 2016
232 Gwóźdź Marek Polska 153.0 Kulm 1996
233 Haare Anders Norwegia 233.0 Vikersund 2022
234 Haare Frode Norwegia 192.5 Vikersund 1998
235 Habdas Jan Polska 191.0 Planica 2023
236 Hafnar Mark Słowenia 159.0 Planica 2023
237 Hafnar Mark Słowenia 236.0 Planica 2022
238 Hafner Mark Słowenia 164.0 Planica 2024
239 Hafslund Oscar Alexander Norwegia 196.5 Vikersund 2016
240 Hagehaugen Sigmund Norwegia 215.0 Vikersund 2012
241 Hagemoen Bjoern Einar Norwegia 206.0 Oberstdorf 2011
242 Hagemoen Leif Marius Norwegia 150.0 Vikersund 2016
243 Hagen Kjell-Jonny Norwegia 205.0 Oberstdorf 2001
244 Hajek Antonin Czechy 236.0 Planica 2010
245 Hakola Lauri Finlandia 192.5 Vikersund 2004
246 Halvorsen Erik Norwegia 182.0 Kulm 1996
247 Halvorsen Espen Enger Norwegia 216.0 Vikersund 2015
248 Hamann Martin Niemcy 224.5 Planica 2020
249 Hammer Tord Markussen Norwegia 217.5 Vikersund 2016
250 Hannawald Sven Niemcy 220.0 Planica 2002
251 Hansen Kim-Roar Norwegia 212.0 Vikersund 2004
252 Happonen Janne Finlandia 240.0 Vikersund 2011
253 Harada Masahiko Japonia 197.0 Planica 1999
254 Hast Marius Aas Norwegia 218.5 Vikersund 2022
255 Hauer Joachim Norwegia 243.0 Vikersund 2016
256 Haugelien Tobias Norwegia 171.5 Vikersund 2023
257 Haugeng Simen Meen Norwegia 224.0 Vikersund 2024
258 Haukedal Richard Norwegia 213.0 Vikersund 2017
259 Hauswirth Sandro Szwajcaria 237.0 Planica 2021
260 Hautamäki Jussi Finlandia 204.0 Planica 2001
261 Hautamäki Matti Finlandia 235.5 Planica 2005
262 Hayboeck Alexander Austria 202.0 Kulm 2015
263 Hayboeck Michael Austria 245.5 Planica 2020
264 Hayboeck Stefan Austria 221.0 Kulm 2016
265 Haydt Nicolas Niemcy 172.0 Oberstdorf 2024
266 Hazetdinov Ilmir Rosja 193.5 Vikersund 2016
267 Heberle Nik Słowenia 174.0 Planica 2024
268 Heger Per Sannes Norwegia 179.0 Vikersund 2011
269 Heggli Bendik Jakobsen Norwegia 235.0 Planica 2023
270 Heikkinen Kalle Finlandia 172.0 Planica 2022
271 Hein Jouko Estonia 122.0 Vikersund 1998
272 Heinzmann Bernd Niemcy 178.0 Kulm 2010
273 Heiskanen Sami Finlandia 185.5 Oberstdorf 2013
274 Helgesen Haakon Norwegia 209.0 Vikersund 2007
275 Hellerud Andreas Myhre Norwegia 163.0 Vikersund 2012
276 Henningsen Alexander Norwegia 180.5 Vikersund 2016
277 Hermann Nico Niemcy 156.0 Oberstdorf 2013
278 Herr Alexander Niemcy 203.5 Kulm 2006
279 Herrmann Michael Niemcy 190.0 Oberstdorf 2013
280 Higashi Akira Japonia 212.5 Planica 2004
281 Hilde Terje Norwegia 188.0 Planica 2008
282 Hilde Tom Norwegia 223.5 Vikersund 2011
283 Hladnik Matic Słowenia 211.0 Planica 2022
284 Hlava Jakub Czechy 189.5 Planica 2000
285 Hlava Lukas Czechy 217.5 Planica 2013
286 Hlebanja Ales Słowenia 218.0 Planica 2016
287 Hocke Stephan Niemcy 208.5 Planica 2005
288 Hoerl Jan Austria 240.0 Planica 2023
289 Hofer Thomas Austria 212.5 Oberstdorf 2022
290 Hoff Andreas Norwegia 159.0 Vikersund 2013
291 Hoffmann Felix Niemcy 235.0 Planica 2023
292 Holland Mike USA 186.0 Planica 1985
293 Höllwarth Martin Austria 222.5 Planica 2005
294 Hörl Thomas Austria 224.5 Planica 2000
295 Horngacher Stefan Austria 203.5 Planica 2001
296 Horst Florian Niemcy 200.0 Planica 2010
297 Hrgota Robert Słowenia 210.0 Planica 2009
298 Hribersek Zan Słowenia 180.0 Planica 2022
299 Huber Daniel Austria 247.5 Vikersund 2024
300 Huber Stefan Austria 228.0 Kulm 2020
301 Huettel Simon Niemcy 162.5 Oberstdorf 2022
302 Hugaas Eivind Norwegia 206.5 Vikersund 2012
303 Hula Stefan Polska 236.0 Planica 2018
304 Hulloeen Benedik Netland Norwegia 212.0 Vikersund 2016
305 Huter Christoph Austria 201.0 Kulm 2005
306 Hvala Jaka Słowenia 213.0 Planica 2012
307 Ichinohe Tsuyoshi Japonia 179.0 Vikersund 2004
308 Ikonen Joonas Finlandia 193.5 Planica 2006
309 Imhof Remo Szwajcaria 218.5 Planica 2023
310 Ingebrigtsen Christian Norwegia 197.0 Vikersund 2019
311 Ingebrigtsen Tommy Norwegia 231.0 Planica 2005
312 Ingebrigtsvoll Jesper Nilsen Norwegia 221.0 Oberstdorf 2024
313 Ingvaldsen Ole Marius Norwegia 210.0 Vikersund 2011
314 Innauer Mario Austria 168.5 Harrachov 2011
315 Insam Alex Włochy 232.5 Planica 2017
316 Ipatov Dimitry Rosja 204.0 Planica 2007
317 Ipcioglu Fatih Arda Turcja 209.5 Kulm 2023
318 Iraschko-Stolz Daniela Austria 200.0 Kulm 2003
319 Iskra Branko Słowenia 208.0 Planica 2007
320 Ito Daiki Japonia 243.0 Vikersund 2017
321 Ito Kenshiro Japonia 183.5 Planica 2016
322 Ito Masamitsu Japonia 146.0 Planica 2018
323 Iwasa Yuken Japonia 197.0 Planica 2021
  Jaafs Kristoffer Szwecja 197.0 Planica 2001
325 Jacobsen Anders Norwegia 230.5 Planica 2010
326 Jacobsen Espen Norwegia 201.0 Vikersund 2023
327 Jahr Line Norwegia 155.0 Vikersund 2004
328 Jäkle Hansjörg Niemcy 205.0 Planica 2000
329 Janda Jakub Czechy 218.0 Vikersund 2012
330 Janus Goran Słowenia 205.5 Planica 1997
331 Jean-Prost Nicolas Francja 205.0 Planica 1997
332 Jelar Ziga Słowenia 239.0 Planica 2022
333 Jelenko Marjan Słowenia 192.0 Planica 2017
  Jerman Jure Słowenia 192.0 Harrachov 1996
335 Jiroutek Jakub Czechy 201.0 Harrachov 1996
336 Joergensen Sindre Ulven Norwegia 235.5 Vikersund 2024
337 Johansen Marius Fredrik Norwegia 149.0 Vikersund 2012
338 Johansson Robert Norwegia 252.0 Vikersund 2017
339 Johnson Anders USA 179.0 Planica 2015
340 Jones Clint USA 200.0 Planica 2003
341 Joniak Klemens Polska 137.0 Zakopane 2023
342 Jovan Tomi Słowenia 150.0 Planica 2019
343 Judez Dejan Słowenia 195.0 Planica 2011
344 Juris Jaan Estonia 193.0 Kulm 2003
345 Juroszek Kacper Polska 141.0 Zakopane 2023
346 Jussilainen Risto Finlandia 224.5 Planica 2005
347 Justin Rok Słowenia 208.0 Planica 2019
348 Juvancic Rok Słowenia 205.0 Planica 2018
349 Kadlec Milos Czechy 163.0 Vikersund 2015
350 Kaelin Pascal Szwajcaria 208.0 Kulm 2018
351 Kahofer Timon-Pascal Austria 198.0 Planica 2020
352 Kaiser Maximilian Niemcy 200.0 Kulm 2016
353 Kaiser Stefan Austria 199.5 Planica 2008
354 Kaitainen Jouni Finlandia 201.5 Planica 2003
355 Kalinichenko Vitaliy Ukraina 195.5 Planica 2020
356 Kalinitschenko Anton Rosja 189.0 Vikersund 2012
357 Kaltenböck Bastian Austria 195.0 Planica 2003
358 Kampf Dietrich NRD 167.0 Oberstdorf 1973
359 Kaneko Yusuke Japonia 185.0 Vikersund 2004
360 Kang Chil-Ku Korea Pd. 178.0 Planica 2002
361 Kanik Dawid Polska 180.0 Harrachov 2013
362 Kantee Ville Finlandia 223.5 Planica 2000
363 Karaulov Ivan Kazachstan 185.0 Oberstdorf 2004
364 Karelin Pavel Rosja 208.0 Planica 2011
365 Karlen Gabriel Szwajcaria 196.5 Planica 2017
366 Karpenko Nikolay Kazachstan 181.5 Planica 2009
367 Kasai Noriaki Japonia 241.5 Vikersund 2017
368 Keil Daniel Austria 207.0 Kulm 2018
369 Keituri Kalle Finlandia 205.5 Planica 2005
370 Kern Andraz Słowenia 151.5 Vikersund 2004
371 Khamidoulline Artour Rosja 178.0 Planica 1997
372 Kim Hyun-Ki Korea Pd. 190.5 Planica 2008
373 Kiuru Tami Finlandia 221.5 Planica 2004
374 Klaesi Felix Szwajcaria 193.5 Oberstdorf 2013
375 Klemetsen Haavard Norwegia 210.0 Vikersund 2016
376 Klimov Evgenii Rosja 237.0 Planica 2020
377 Klimowski Zbigniew Polska 171.0 Oberstdorf 1992
378 Klinec Gasper Słowenia 185.0 Oberstdorf 2010
379 Klinga Sebastian Finlandia 167.0 Kulm 2016
380 Kłusek Bartłomiej Polska 192.0 Planica 2016
381 Kobayashi Junshiro Japonia 239.5 Planica 2018
382 Kobayashi Ryoyu Japonia 252.0 Planica 2019
383 Koch Bjoern Austria 207.0 Kulm 2015
384 Koch Martin Austria 241.5 Vikersund 2011
385 Kocyan Józef Polska 133.0 Vikersund 1967
386 Kofler Andreas Austria 233.0 Vikersund 2012
387 Kogler Armin Austria 180.0 Oberstdorf 1981
388 Koivuranta Anssi Finlandia 214.5 Planica 2009
389 Kokkonen Akseli Norwegia 213.5 Planica 2004
390 Kolobov Maksim Rosja 165.0 Planica 2021
391 Korek Dusty Kanada 132.5 Park City
392 Kornilov Denis Rosja 232.0 Vikersund 2012
393 Korobov Alexander Kazachstan 140.0 Kulm 1996
394 Korody Christian Norwegia 140.5 Vikersund 2016
395 Korolev Alexey Kazachstan 190.0 Planica 2009
396 Kos Lovro Słowenia 236.0 Planica 2021
397 Kosir Matija Słowenia 168.0 Planica 2022
398 Kot Jakub Polska 182.5 Oberstdorf 2010
399 Kot Maciej Polska 244.5 Vikersund 2017
400 Koudelka Roman Czechy 229.0 Planica 2017
401 Kovaljeff Kai Finlandia 172.5 Oberstdorf 2009
402 Kowal Jan Polska 174.0 Oberstdorf 1992
403 Kozisek Cestmir Czechy 226.0 Vikersund 2016
404 Kraft Stefan Austria 253.5 Vikersund 2017
405 Kramarsic Matic Słowenia 228.0 Planica 2016
406 Kranjec Robert Słowenia 244.0 Vikersund 2012
407 Krapez David Słowenia 191.0 Planica 2017
408 Kraus Marinus Niemcy 222.0 Vikersund 2015
409 Kreiner David Austria 198.0 Planica 2008
410 Kreiselmeyer Constantin Niemcy 186.0 Oberstdorf 2011
411 Kreuzer Christoph Holandia 162.0 Planica 2002
412 Krogstad Jo Norwegia 164.5 Oberstdorf 2024
413 Krompolc Zbynek Czechy 171.0 Vikersund 1995
414 Kruczek Łukasz Polska 186.0 Planica 2001
415 Kubacki Dawid Polska 236.5 Planica 2018
416 Kukuła Artur Polska 187.0 Harrachov 2013
417 Kus Jan Słowenia 222.0 Planica 2018
  Küttel Andreas Szwajcaria 222.0 Planica 2006
419 Kvarstad Simen Norwegia 208.0 Oberstdorf 2022
420 Kvarstad Stian Norwegia 183.0 Vikersund 1998
421 Kveder Miha Słowenia 217.0 Planica 2016
422 Kvernberg Martin Norwegia 140.5 Vikersund 2012
423 Kytosaho Niko Finlandia 233.0 Planica 2022
424 Lackner Daniel Austria 202.5 Kulm 2006
425 Lackner Thomas Austria 212.0 Oberstdorf 2022
426 Ladehaug Anders Norwegia 221.0 Vikersund 2022
427 Laheurte Maxime Francja 212.0 Planica 2011
428 Laitinen Mika Finlandia 189.0 Harrachov 1996
429 Lamb Chris USA 191.5 Kulm 2009
430 Lamy Chappuis Jason Francja 209.5 Planica 2007
431 Lamy Chappuis Ronan Francja 196.5 Kulm 2015
432 Landerer Hannes Austria 198.0 Kulm 2023
433 Landert Guido Szwajcaria 208.0 Planica 2008
434 Lang Grega Słowenia 203.5 Planica 2000
435 Langgaerd Jonas Norwegia 177.5 Vikersund 2016
436 Lanisek Anze Słowenia 244.5 Planica 2022
437 Lappi Arttu Finlandia 204.0 Vikersund 2007
438 Larinto Ville Finlandia 214.0 Planica 2017
439 Larson Casey USA 221.5 Vikersund 2024
440 Lavtizar Anze Słowenia 211.0 Kulm 2018
441 Lazarovych Oleksandr Ukraina 178.5 Oberstdorf 2008
442 Lazzaroni David Francja 212.5 Planica 2008
443 Learoyd Jonathan Francja 201.0 Vikersund 2019
444 Lebar Matej Słowenia 185.0 Planica 2016
445 Leitner Clemens Austria 206.5 Planica 2023
446 Lejsek Frantisek Czechy 163.0 Oberstdorf 2022
447 Levkin Yevgeniy Kazachstan 145.0 Planica 2012
448 Leyhe Stephan Niemcy 226.5 Kulm 2020
449 Li Chao Chiny 128.5 Planica 2020
450 Lian Kristian Norwegia 143.0 Vikersund 2015
451 Lianes Tommy Norwegia 217.0 Vikersund 2011
452 Lichy Patrik Słowacja 140.5 Harrachov
453 Lie Haavard Norwegia 192.5 Planica 1997
454 Liegl Florian Austria 214.5 Planica 2003
455 Lienher Maximilian Austria 233.5 Kulm 2023
456 Likar Matej Słowenia 200.0 Planica 2017
457 Lindström Veli-Matti Finlandia 225.5 Planica 2003
458 Lindvik Marius Norwegia 245.5 Planica 2022
459 Lisso Justin Niemcy 207.5 Kulm 2023
460 Livelten Adrian Soerensen Norwegia 179.0 Vikersund 2015
461 Ljoekelsoey Roar Norwegia 230.5 Planica 2005
462 Lobben Thomas Norwegia 201.5 Planica 2003
463 Lock Jake Wielka Brytania 129.0 Park City 2015
464 Lock Robert Wielka Brytania 130.0 Park City 2015
465 Loe Jostein Norwegia 198.5 Vikersund 2015
466 Löffler Frank Niemcy 190.0 Planica 2000
467 Loitzl Wolfgang Austria 213.5 Planica 2010
468 Loomis Ben USA 136.0 Iron Mountain
469 Lunardi Ivan Włochy 181.0 Kulm 2000
470 Łaciak Antoni Polska 123.0 Kulm 1962
471 Łoniewski Jan Polska 132.0 Kulm 1982
472 Maatta Jarkko Finlandia 216.5 Planica 2021
473 Mabboux Alexandre Francja 164.0 Oberstdorf 2012
474 Madsen Joergen Norwegia 214.5 Vikersund 2018
475 Maerkl Kilian Niemcy 216.0 Oberstdorf 2022
476 Mair Nikolaus Austria 155.5 Kulm 2023
477 Maksimochkin Mikhail Rosja 208.0 Planica 2015
478 Malik Janusz Polska 155.0 Oberstdorf 1984
479 Malik Zbigniew Polska 128.0 Vikersund 1986
480 Maltsev Kevin Estonia 212.5 Planica 2021
481 Małysz Adam Polska 230.5 Vikersund 2011
482 Mandl Rok Słowenia 219.0 Planica 2010
483 Mandl Ziga Słowenia 193.0 Planica 2015
484 Mankov Ilya Rosja 204.0 Planica 2020
485 Markeng Thomas Aasen Norwegia 201.0 Vikersund 2019
486 Maroe Idar Norwegia 187.0 Vikersund 2015
487 Marolt Enej Słowenia 142.0 Planica 2024
488 Martinsson Mikael Szwecja 181.0 Planica 1991
489 Marusiak Yevhen Ukraina 228.5 Planica 2024
490 Masle Rok Słowenia 225.0 Planica 2023
491 Mateja Robert Polska 205.5 Planica 2007
492 Matura Jan Czechy 224.5 Vikersund 2013
493 Mayer Nicolas Francja 183.0 Planica 2011
494 Mazoch Jan Czechy 202.5 Planica 2005
495 Mazoch Jiri Czechy 141.5 Harrachov 2013
496 Mądry Jarosław Polska 161.0 Harrachov 1989
497 Mechler Maximilian Niemcy 222.5 Vikersund 2012
498 Medved Igor Słowenia 206.0 Planica 2001
499 Medwed Elias Austria 235.0 Kulm 2023
500 Mehringer Matthias Niemcy 202.0 Planica 2005
501 Mellingsaeter Jo Roemme Norwegia 220.0 Vikersund 2022
502 Mesik Martin Słowacja 195.5 Kulm 2006
503 Metzler Bernhard Austria 200.0 Vikersund 2004
504 Meznar Mitja Słowenia 198.0 Planica 2017
505 Miettinen Juha Finlandia 179.0 Vikersund 2004
506 Miętus Krzysztof Polska 210.0 Vikersund 2012
507 Mistrik Matus Słowacja 124.0 Zakopane
508 Mitchell Eric Kanada 136.0 Vancouver 2010
509 Mitz Alexander Szwecja 140.0 Oberstdorf
510 Miyahira Hideharu Japonia 213.5 Planica 2003
511 Mizernykh Ilyja Kazachstan 159.0 Planica 2024
512 Młynarczyk Andrzej Polska 147.0 Kulm 1996
513 Modic Andraz Słowenia 213.0 Planica 2017
514 Moe Jon Haakon Norwegia 193.0 Vikersund 2012
515 Moen Fredrik Harr Norwegia 160.0 Vikersund 2007
516 Moerth Claudio Austria 159.5 Kulm 2023
517 Moerth Francisco Austria 214.5 Kulm 2023
518 Mogel Zak Słowenia 218.0 Planica 2021
519 Möllinger Michael Szwajcaria 203.5 Planica 2003
520 Morassi Andrea Włochy 216.5 Planica 2012
521 Morel Yohann Francja 174.0 Planica 2009
522 Morgenstern Thomas Austria 232.0 Planica 2011
523 Morin Jannik Austria 194.5 Kulm 2023
524 Morka Terje Norwegia 156.0 Vikersund 2007
525 Morrice Trevor Kanada 174.0 Planica 2015
  Moskal Alojzy Polska 174.0 Harrachov 1989
527 Mueller Lukas Austria 214.0 Planica 2012
528 Mueller Markus Austria 190.0 Kulm 2023
529 Mueller Roland Austria 219.0 Vikersund 2004
530 Muminov Sabirzhan Kazachstan 190.0 Kulm 2023
531 Muotka Olli Finlandia 226.0 Vikersund 2011
532 Murańka Klemens Polska 221.5 Planica 2015
533 Musiol Julian Niemcy 167.0 Vikersund 2004
534 Myhre Iver Norwegia 227.0 Vikersund 2024
535 Myhre Sondre Norwegia 200.5 Vikersund 2012
536 Myhren Mats Bjerke Norwegia 201.5 Vikersund 2016
537 Naess Bard Norwegia 173.0 Vikersund 2007
538 Naesvold Kjell Andreas Norwegia 193.0 Vikersund 2015
539 Nagiller Christian Austria 203.0 Planica 2003
540 Nagiller Martin Austria 170.0 Oberstdorf 2012
541 Naglic Tomaz Słowenia 225.5 Planica 2018
542 Nakamura Kazuhiro Japonia 198.5 Planica 2000
543 Nakamura Naoki Japonia 237.0 Planica 2021
544 Nazarenko Svyatoslav Kazachstan 175.5 Planica 2024
545 Nazarov Mikhail Rosja 234.5 Planica 2021
546 Nedrejord Ole Mathis Norwegia 209.5 Vikersund 2018
547 Nemecek Jan Słowenia 180.0 Planica 2022
548 Neumayer Michael Niemcy 231.0 Vikersund 2013
549 Nezhborts Kristaps Łotwa 123.0 Val di Fiemme 2013
550 Niemi Sami Finlandia 151.0 Vikersund 2009
551 Nieminen Toni Finlandia 203.0 Planica 1994
552 Nigl Daniel Niemcy 201.0 Kulm 2010
553 Nikaido Ren Japonia 225.0 Planica 2024
554 Nikkola Ari-Pekka Finlandia 183.0 Kulm 1996
555 Nishikata Jinya Japonia 181.0 Kulm 1996
556 Nishishita Kazuki Japonia 174.0 Vikersund 2004
557 Nomme Martti Estonia 183.0 Planica 2018
558 Norcic Bine Słowenia 171.0 Planica 2003
559 Nordin Carl Szwecja 187.0 Planica 2008
560 Nosal Mojmir Słowacja 129.0 Zakopane
561 Nousiainen Eetu Finlandia 223.5 Oberstdorf 2022
562 Nurmsalu Kaarel Estonia 213.0 Planica 2017
563 Nygaard Andreas Bjelke Dania 137.0 Lillehammer
564 Nygaard Christoffer Norwegia 202.5 Vikersund 2009
565 Nyhus Terje Norwegia 211.0 Vikersund 2000
566 Nykänen Matti Finlandia 191.0 Planica 1985
567 Obersteiner Louis Austria 175.0 Planica 2024
568 Oblak Rok Słowenia 233.5 Kulm 2023
569 Oedegaard Jesper Norwegia 199.0 Vikersund 2018
570 Oesterhaug Even Waalen Norwegia 219.0 Vikersund 2018
571 Oestvold Benjamin Norwegia 243.5 Vikersund 2022
572 Oftebro Jens Luraas Norwegia 201.0 Vikersund 2019
573 Okabe Takanobu Japonia 217.5 Planica 2006
574 Olaussen Iver Norwegia 234.5 Vikersund 2022
575 Olli Harri Finlandia 225.5 Oberstdorf 2009
576 Olsen Kristian Kind Norwegia 177.0 Vikersund 2007
577 Olsen Simen Norwegia 176.0 Vikersund 2007
578 Olsson Helena Szwecja 174.5 Vikersund 2004
579 Opaas Vegard Norwegia 193.0 Planica 1987
580 Opsahl Martin Tonby Norwegia 231.5 Vikersund 2024
581 Orsula Dusan Słowacja 126.0 Harrachov 2002
582 Ortner Maximilian Austria 190.5 Kulm 2023
583 Ortner Thomas Austria 183.5 Oberstdorf 2022
584 Osanai Yoshihiko Japonia 140.5 Oberstdirf 2009
585 Oshepkov Stanislav Rosja 163.5 Planica 2010
586 Ostbakken Ole Norwegia 206.0 Vikersund 2000
587 Osterc Aljaz Słowenia 212.0 Planica 2022
588 Ostwald Klaus NRD 176.0 Planica 1979
589 Ottesen Lasse Norwegia 212.0 Planica 1997
590 Pagon Maj Słowenia 168.0 Planica 2024
591 Papierz Bogdan Polska 162.0 Planica 1987
592 Parma jr. Jiri Czechy 154.0 Kulm 2003
593 Paschke Pius Niemcy 234.0 Planica 2022
594 Pauli Arthur Austria 206.5 Planica 2007
595 Pavlic Blaz Słowenia 231.0 Planica 2017
596 Pavlov Bogomil Bułgaria 133.0 Planica 2011
597 Pavlovcic Bor Słowenia 249.5 Planica 2021
598 Pchelintsev Alexey Kazachstan 153.5 Oberstdorf 2012
599 Pedersen Robin Norwegia 233.5 Vikersund 2022
600 Pedersen Roensen Atle Norwegia 188.5 Kulm 2012
601 Peier Killian Szwajcaria 209.5 Planica 2019
602 Pekkala Olli Finlandia 206.5 Vikersund 2004
603 Perme Lovro Słowenia 160.0 Planica 2023
604 Petek Lojze Słowenia 193.0 Planica 2019
605 Petek Tone Słowenia 145.0 Planica 2024
606 Peter Dominik Szwajcaria 211.0 Planica 2019
607 Peterka Primoz Słowenia 212.0 Planica 2000
608 Peterka Uros Słowenia 158.0 Planica 2002
609 Petrat Hans Niemcy 188.0 Vikersund 2004
  Pettersen Benjamin Norwegia 188.0 Vikersund 2024
611 Pettersen Hans Christen Norwegia 155.0 Vikersund 2007
612 Pettersen Sigurd Norwegia 228.0 Planica 2005
613 Pękala Wiktor Polska 163.0 Oberstdorf 2024
614 Pichelmayer Marco Austria 186.0 Kulm 2016
615 Pieper Stefan Niemcy 208.0 Planica 2006
  Pikl Primoz Słowenia 208.0 Planica 2007
617 Pitea Sorin Iulian Rumunia 127.0 - -
618 Ploc Pavel Czechy 181.0 Harrachov 1983
619 Pochwała Tomasz Polska 195.0 Harrachov 2002
620 Podgorsek Nejc Słowenia 151.0 Planica 2023
621 Podobnik Benjamin Słowenia 203.0 Planica 2023
622 Pograjc Andraz Słowenia 224.0 Planica 2019
623 Pohjola Arttu Finlandia 160.0 Planica 2020
624 Polajnar Gasper Słowenia 153.0 Planica 2019
625 Polasek Viktor Czechy 222.0 Vikersund 2017
626 Polunin Maxim Kazachstan 130.5 Vikersund 2000
627 Polychronidis Nico Grecja 186.0 Oberstdorf 2013
628 Poppinger Manuel Austria 222.5 Vikersund 2016
629 Presecnik Jernej Słowenia 200.5 Planica 2023
630 Presterl Domen Słowenia 173.0 Planica 2019
631 Prevc Cene Słowenia 246.0 Planica 2022
632 Prevc Domen Słowenia 245.5 Vikersund 2019
633 Prevc Peter Słowenia 250.0 Vikersund 2015
634 Prislic Ernest Słowenia 246.0 Planica 2016
635 Prosenc Matija Słowenia 159.0 Planica 2022
636 Przybyła Józef Polska 143.0 Planica 1968
637 Pungertar Matjaz Słowenia 210.0 Planica 2010
638 Queck Danny Niemcy 175.5 Kulm 2010
639 Radelj Jure Słowenia 197.5 Planica 1997
640 Raimund Philipp Niemcy 220.0 Oberstdorf 2024
641 Rainer Stefan Austria 227.0 Kulm 2023
642 Rastad Morten Oegar Norwegia 183.0 Vikersund 2013
643 Read Stefan Kanada 191.5 Planica 2007
644 Reisenauer Janni Austria 141.5 Zakopane 2023
645 Reiter Christian Austria 189.0 Kulm 2012
646 Remic Urban Słowenia 200.0 Planica 2023
647 Renmaelmo Erik Norwegia 191.0 Vikersund 2007
648 Rep Marcel Słowenia 216.0 Planica 2022
649 Resinger Peter Austria 223.5 Planica 2022
650 Reuteler Bruno Szwajcaria 191.0 Planica 1997
651 Rhoads William USA 207.0 Planica 2017
652 Rian Espen Norwegia 187.0 Vikersund 2011
653 Riiber Harald-Johnas Norwegia 181.5 Vikersund 2017
654 Riiber Jarl Magnus Norwegia 240.0 Vikersund 2023
655 Ringen Sondre Norwegia 241.0 Vikersund 2023
656 Ripper David Czechy 157.0 Harrachov 2013
657 Ritzerfeld Jörg Niemcy 207.0 Planica 2002
658 Rivera Jose Hiszpania 105.0 Thunder Bay 1982
659 Robe Pierre Emanuel Francja 156.5 Oberstdorf 2008
660 Robnik Gorazd Słowenia 201.0 Planica 2006
661 Robnik Luka Słowenia 164.0 Planica 2021
662 Roee Espen Norwegia 226.0 Vikersund 2016
663 Rogelj Urban Słowenia 184.0 Planica 2018
664 Roglic Primoz Słowenia 183.0 Oberstdorf 2011
665 Romashov Alexey Rosja 212.5 Planica 2017
666 Romoeren Bjoern Einar Norwegia 239.0 Planica 2005
667 Rosar Urh Słowenia 185.0 Planica 2022
668 Rosko Vladimir Słowacja 182.0 Harrachov 1996
669 Rosliakov Ilja Rosja 205.0 Planica 2009
670 Roth Luca Niemcy 202.5 Planica 2024
671 Rowley Matthew Kanada 140.0 Vancouver
672 Ruotsalainen Juhani Finlandia 162.0 Planica 1972
673 Rupitsch Markus Austria 233.5 Kulm 2023
674 Rus Jaka Słowenia 209.0 Kulm 2018
675 Rutkowski Łukasz Polska 203.0 Kulm 2010
676 Rutkowski Mateusz Polska 201.5 Planica 2004
677 Ruuskanen Juha-Matti Finlandia 190.5 Vikersund 2004
678 Rydzek Johannes Niemcy 204.0 Oberstdorf 2022
679 Sadreev Danil Rosja 207.0 Planica 2020
680 Sagbakken Kjell Erik Norwegia 211.0 Oberstdorf 2001
681 Sagbakken Mats Konterud Norwegia 202.5 Vikersund 2019
682 Sagen Anette Norwegia 174.5 Vikersund 2004
683 Saitoh Hiroya Japonia 188.5 Planica 1997
684 Sakala Filip Czechy 206.0 Planica 2019
685 Sakala Jaroslav Czechy 202.5 Kulm 2000
686 Sakuyama Kento Japonia 206.0 Vikersund 2015
687 Salminen Pekka Finlandia 201.5 Oberstdorf 2004
688 Salumäe Jens Estonia 195.0 Planica 2004
689 Samec Matevz Słowenia 207.0 Planica 2021
690 Sandaker Jon Petter Norwegia 193.5 Oberstdorf 1998
691 Sandell Jonas-Sloth Norwegia 208.0 Vikersund 2017
692 Sandholt Gard Norwegia 158.0 Vikersund 2007
693 Sandvold Tom Norwegia 190.0 Vikersund 2000
694 Santelj Stas Słowenia 158.0 Planica 2022
695 Santiago Remi Francja 195.5 Harrachov 2002
696 Sarc Leon Słowenia 200.0 Planica 2016
697 Sardyko Alexander Rosja 177.5 Planica 2012
698 Sarkisiani Artur Gruzja 125.0 - -
699 Sato Keiichi Japonia 219.0 Planica 2021
700 Sato Yukiya Japonia 242.5 Planica 2022
701 Schiffner Markus Austria 218.0 Planica 2017
702 Schlierenzauer Gregor Austria 243.5 Vikersund 2011
703 Schmalnauer Maximilian Austria 221.0 Kulm 2018
704 Schmid Constantin Niemcy 234.0 Planica 2019
705 Schmid Julian Niemcy 205.0 Oberstdorf 2022
706 Schmid Martin Austria 170.0 Kulm 2016
707 Schmitt Martin Niemcy 224.0 Planica 2002
708 Schnabl Karl Austria 151.0 Kulm 1975
709 Schneider Balthasar Austria 216.5 Vikersund 2004
710 Schoft Felix Niemcy 198.0 Vikersund 2011
711 Schuhmacher Lukas Austria 148.0 Kulm 2016
712 Schuler Andreas Szwajcaria 213.0 Oberstdorf 2017
713 Schuster Werner Austria 158.0 Copper Peak 1994
714 Schwall Tommy USA 178.0 Planica 2003
715 Schwarzenberger Reinhard Austria 202.0 Oberstdorf 2001
716 Sedlak Borek Czechy 208.0 Oberstdorf 2010
717 Selbekk-Hansen Richard Norwegia 230.5 Vikersund 2023
718 Seljeset Torje Norwegia 191.0 Vikersund 2024
719 Sell Adrian Niemcy 223.0 Oberstdorf 2019
720 Semenic Anze Słowenia 249.5 Planica 2022
721 Sergeev Maksim Rosja 179.0 Planica 2019
722 Shimizu Reruhi Japonia 195.0 Planica 2013
723 Shumbarets Vitaliy Ukraina 189.5 Planica 2009
724 Siegel David Niemcy 201.0 Oberstdorf 2022
725 Siegmund Gerd Niemcy 190.0 Oberstdorf 1998
726 Silaev Alexey Rosja 191.5 Planica 2004
727 Silih Zak Słowenia 193.0 Planica 2017
728 Simon Erik Niemcy 200.5 Planica 2009
729 Sincic Miha Słowenia 159.0 Planica 2024
730 Sindler Denis Słowacja 128.0 Zakopane
731 Sinkovec Jure Słowenia 215.0 Vikersund 2012
732 Sjoeen Phillip Norwegia 209.5 Vikersund 2015
733 Skeie Sondre Norwegia 131.0 Vikersund 2012
734 Skinnes Stian Andre Norwegia 167.0 Vikersund 2015
735 Sklett Vegard-Haukoe Norwegia 210.0 Oberstdorf 2010
736 Skoglund Aleksander Norwegia 178.0 Vikersund 2023
737 Skupień Wojciech Polska 190.5 Planica 2004
738 Slusny Miroslav Czechosłowacja 170.0 Harrachov 1983
739 Smeby Jostein Norwegia 211.0 Vikersund 2004
740 Sneli Tore S. Norwegia 207.0 Oberstdorf 2001
741 Soeberg Sigurd Nymoen Norwegia 236.5 Vikersund 2015
742 Soegard Jonas Gropen Norwegia 207.0 Vikersund 2018
743 Soininen Jani Finlandia 203.5 Planica 1997
744 Sokolenko Konstantin Kazachstan 165.0 Planica 2017
745 Sola Bernat Hiszpania 141.0 Kulm 1986
746 Solberg Christian Roeste Norwegia 194.0 Vikersund 2024
747 Solem Morten Norwegia 185.5 Oberstdorf 2004
748 Solheim Erik Lycke Norwegia 172.0 Vikersund 2011
749 Sotirov Zacharij Bułgaria 162.0 Kulm 1991
750 Soukup Matthew Kanada 204.0 Planica 2020
751 Sparovec Matevz Słowenia 209.0 Planica 2007
752 Späth Georg Niemcy 225.0 Planica 2004
753 Spulber Florin Rumunia 118.0 Borsa 1999
754 Srsen Gasper Słowenia 155.0 Planica 2019
755 Stanfel Naim Austria 205.5 Kulm 2023
756 Steinauer Marco Szwajcaria 195.0 Planica 2007
757 Steinbeisser Simon Niemcy 207.5 Oberstdorf 2024
758 Steindl Fabian Austria 229.0 Kulm 2016
759 Steiner Maximilian Austria 236.0 Kulm 2023
760 Stemberger Matija Słowenia 192.0 Planica 2023
761 Stensrud Henning Norwegia 226.5 Planica 2005
762 Stękała Andrzej Polska 235.0 Vikersund 2016
763 Stjernen Andreas Norwegia 249.0 Vikersund 2016
764 Stoch Kamil Polska 251.5 Planica 2017
765 Storlien Ole Martin Norwegia 155.0 Vikersund 2012
766 Strand Soelve Jokerud Norwegia 216.0 Vikersund 2023
767 Stroem Joergen Oliver Norwegia 228.5 Vikersund 2024
768 Stroemhaug Peder Skjaeret Norwegia 142.5 Vikersund 2018
769 Strzinar Marcel Słowenia 229.5 Planica 2022
770 Stupar Gasper Słowenia 162.0 Planica 2018
771 Stupar Zan Słowenia 155.0 Planica 2017
772 Stursa Vojtech Czechy 201.5 Planica 2017
773 Suchacek Jakub Czechy 198.0 Planica 1997
774 Sundal Kristoffer Eriksen Norwegia 230.5 Oberstdorf 2024
775 Sundal Nicolai Eriksen Norwegia 158.0 Vikersund 2024
776 Susnik Jost Słowenia 213.0 Planica 2023
777 Susnik Jus Słowenia 138.0 Oberstdorf 2022
778 Susnik Urban Słowenia 177.0 Planica 2019
779 Svendsen Sigurd Maehre Norwegia 149.0 Vikersund 2011
780 Swensen Vegard Norwegia 216.0 Vikersund 2015
781 Szozda Wiktor Polska 135.0 Zakopane 2023
782 Śliwka Grzegorz Polska 133.0 Vikersund 2000
783 Śliż Rafał Polska 199.0 Planica 2010
784 Tadic Saso Słowenia 188.0 Planica 2009
785 Tajner Tomisław Polska 195.0 Harrachov 2002
786 Takano Teppei Japonia 188.0 Planica 2003
787 Takeuchi Taku Japonia 240.0 Vikersund 2016
788 Takhtakhunov Assan Kazachstan 156.0 Oberstdorf 2008
789 Tandberg Kim-Arild Norwegia 163.0 Vikersund 2007
790 Tande Daniel Andre Norwegia 243.5 Planica 2018
791 Tarman Rok Słowenia 215.0 Planica 2018
792 Taubert Leonard Norwegia 193.0 Oberstdorf 2022
793 Tepes Jon Słowenia 179.0 Planica 2021
794 Tepes Jurij Słowenia 244.0 Planica 2015
795 Tesovnik Jaka Słowenia 188.0 Planica 2016
796 Thoma Dieter Niemcy 211.0 Planica 1997
797 Thorshov Oeystein Norwegia 183.0 Vikersund 2023
798 Thurnbichler Stefan Austria 224.0 Planica 2003
799 Thurnbichler Thomas Austria 210.0 Oberstdorf 2013
800 Tian Zhandong Chiny 123.0 Planica 2020
801 Tiller Simen Norwegia 224.0 Vikersund 2019
802 Tkachenko Sergey Kazachstan 199.5 Vikersund 2019
803 Tochimoto Shohei Japonia 223.0 Vikersund 2016
804 Tomasiak Kacper Polska 137.0 Zakopane 2023
805 Toporis Nejc Słowenia 211.0 Planica 2023
806 Torgersen Hans Erik Norwegia 161.0 Vikersund 2013
807 Torok Eduard Rumunia 128.0 Engelberg 2013
808 Trcek Gaj Słowenia 193.0 Planica 2008
809 Tritscher David Austria 209.0 Kulm 2023
810 Trofimov Roman Rosja 202.5 Planica 2021
811 Tsakadze Koba ZSRR 142.0 Vikersund 1967
812 Tschofenig Daniel Austria 236.5 Planica 2023
813 Tudor Remus Rumunia 125.0 Klingenthal 2012
814 Uhrmann Michael Niemcy 226.5 Planica 2005
815 Ulimoen Eirik Norwegia 209.5 Vikersund 2004
816 Ulmer Christian Niemcy 194.0 Planica 2009
817 Umezaki Keita Japonia 160.5 Kulm 2006
818 Uram Matej Słowacja 194.0 Oberstdorf 2001
819 Urbanc Rok Słowenia 197.0 Planica 2005
820 Urlaub Andrew USA 184.0 Vikersund 2024
821 Utby Boerge Hansen Norwegia 172.5 Oberstdorf 2022
822 Vaculik Frantisek Czechy 143.5 Vikersund 2007
823 Vaculik Ondrej Czechy 183.5 Planica 2009
824 Valta Ossi-Pekka Finlandia 163.0 Oberstdorf 2013
825 Valto Kasperi Finlandia 207.5 Vikersund 2024
826 Van Lindsey USA 171.0 Vikersund 2004
827 van Baarle Boy Holandia 197.0 Kulm 2005
828 van der Aalst Oldrik Holandia 133.0 Oberhof
829 Vancura Tomas Czechy 225.0 Planica 2017
830 Vassiliev Dmitriy Rosja 233.5 Vikersund 2015
831 Vassilyev Danil Kazachstan 194.5 Planica 2023
832 Velta Rune Norwegia 243.0 Vikersund 2012
833 Vidic Matija Słowenia 212.0 Kulm 2023
834 Viken Jonas Norwegia 205.5 Vikersund 2022
835 Vilberg Andreas Norwegia 220.5 Vikersund 2011
836 Villumstad Fredrik Norwegia 208.0 Planica 2022
837 Viry David Francja 184.5 Oberstdorf 2013
838 Vitez Patrik Słowenia 200.0 Planica 2022
839 Vodan Aljaz Słowenia 211.0 Planica 2017
840 Vodan Gasper Słowenia 185.0 Oberstdorf 2012
841 Vodseldalek Ales Czechy 171.0 Planica 2008
842 Vodusek Lovro Słowenia 191.0 Planica 2019
843 Vogel Marc Szwajcaria 176.0 Vikersund 2004
844 Vrbek Uros Słowenia 140.0 Planica 2024
845 Vrhovnik Blaz Słowenia 182.5 Planica 2002
846 Vrhovnik Vid Słowenia 219.0 Planica 2019
847 Wakolbinger Lukas Austria 144.0 Kulm 2023
848 Wala Piotr Polska 128.0 Kulm 1962
849 Wallace Brian USA 136.0 Park City 2011
850 Wallner Matthias Austria 158.0 Copper Peak 1994
851 Wangen Erik Leine Norwegia 188.0 Vikersund 2004
852 Wank Andreas Niemcy 219.5 Planica 2018
853 Wasser Yanick Szwajcaria 162.5 Vikersund 2024
854 Watabe Yoshito Japonia 179.0 Vikersund 2023
855 Watase Yuta Japonia 216.5 Vikersund 2012
  Wąsek Paweł Polska 216.5 Vikersund 2023
857 Weber Terence Niemcy 214.0 Oberstdorf 2022
858 Weigel Lennart Niemcy 167.5 Oberstdorf 2024
859 Weiss Daniel Niemcy 159.0 Oberstdorf 2013
860 Weissflog Jens Niemcy 201.0 Kulm 1996
861 Weisspflog Falko NRD 174.0 Oberstdorf 1976
862 Welch Brian USA 148.0 Vikersund 2004
863 Wellinger Andreas Niemcy 245.0 Vikersund 2017
864 Wenig Daniel Niemcy 174.5 Kulm 2015
865 Westerheim Oscar P. Norwegia 216.5 Vikersund 2022
866 Widhölzl Andreas Austria 231.0 Planica 2005
867 Wienerroither Julian Austria 201.5 Oberstdorf 2022
868 Winkler David Niemcy 199.0 Oberstdorf 2012
869 Witke Robert Polska 131.0 Kulm 1986
870 Woergoetter Marco Austria 214.0 Kulm 2023
871 Wohlgenannt Ulrich Austria 235.0 Planica 2021
872 Wolf Manfred NRD 165.0 Planica 1969
873 Wolny Jakub Polska 237.5 Planica 2019
874 Wossipiwo Heinz NRD 169.0 Oberstdorf 1973
875 Yamada Hiroki Japonia 176.0 Oberstdorf 2004
876 Yamamoto Ryota Japonia 191.5 Vikersund 2023
877 Yang Guang Chiny 123.5 Planica 2020
878 Ylijärvi Janne Finlandia 198.5 Planica 2002
879 Yliriesto Kimmo Finlandia 209.0 Planica 2002
880 Yoshioka Kazuya Japonia 200.0 Oberstdorf 2001
881 Ystgaard Oddvar Norwegia 181.0 Vikersund 2012
882 Yuksel Faik Turcja 138.0
883 Yumoto Fumihisa Japonia 203.0 Vikersund 2011
884 Zagar Rozle Słowenia 205.0 Kulm 2016
885 Zajc Timi Słowenia 245.0 Vikersund 2022
886 Zakharov Vadim ZSRR 154.0 Kransoyarsk 1985
887 Zauner David Austria 223.0 Planica 2010
888 Zavrsnik Gorazd Słowenia 203.0 Planica 2024
889 Zelencik Jan Słowacja 164.0 Oberstdorf 1996
890 Zelnik Matija Słowenia 205.5 Oberstdorf 2024
891 Zhaparov Marat Kazachstan 185.0 Planica 2017
892 Zhaparov Radik Kazachstan 196.5 Planica 2007
893 Zima Rok Słowenia 174.5 Oberstdorf 2011
894 Ziobro Jan Polska 216.0 Oberstdorf 2017
895 Zitzmann Axel NRD 170.0 Planica 1979
896 Zivic Milan Słowenia 201.0 Planica 2005
897 Zmoray Tomas Słowacja 173.5 Planica 2009
898 Zniszczoł Aleksander Polska 243.0 Vikersund 2024
899 Zografski Vladimir Bułgaria 214.0 Planica 2019
900 Zonta Peter Słowenia 188.5 Planica 2002
901 Zuend Stephan Szwajcaria 191.0 Planica 1991
902 Zujic Dejan Słowenia 153.0 Oberstdorf 2013
903 Zupan Aljaz Słowenia 150.0 Planica 2024
904 Zupan Bine Słowenia 204.0 Planica 2006
905 Zupan Ozbe Słowenia 225.0 Planica 2023
906 Zupan Primoz Słowenia 180.0 Planica 2005
907 Zupan-Urh Primoz Słowenia 183.5 Planica 2001
908 Zupancic Denis Słowenia 151.0 Planica 2011
909 Zupancic Miran Słowenia 202.0 Oberstdorf 2012
910 Zwijacz Bogdan Polska 153.0 Oberstdorf 1984
911 Żyła Piotr Polska 248.0 Planica 2019
« powrót do strony głównej
Rekordy życiowe skoczków narciarskich
Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich